Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

One Piece Film: Z

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

51One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Πεμ 08 Νοε 2012, 18:41

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Πορωσηηηηηηηηηηηη

52One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Παρ 09 Νοε 2012, 12:11

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

πςςςς ωραια υπογραφη φιλε respect!!!! gj!


_________________
One Piece Film: Z - Σελίδα 3 1033418-bigthumbnail

53One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Παρ 09 Νοε 2012, 19:47

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ευχαριστω, φιλε μου.!!!Κοκκινιζωωωω

aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww

54One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Σαβ 10 Νοε 2012, 13:26

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

χαχαχ και δν κανει τπτ :xD:

by the way, ξερεις κανει τη παιζει με το special epeisode της nami...? θα βγαλουν κανενα υποτιτλο ποτε πως την εχουν δει...?


_________________
One Piece Film: Z - Σελίδα 3 1033418-bigthumbnail

55One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Σαβ 10 Νοε 2012, 15:05

ZisAkiS

ZisAkiS

 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ZisAkiS στις Σαβ 10 Νοε 2012, 15:16, 3 φορές συνολικά


_________________
One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

56One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Σαβ 10 Νοε 2012, 15:09

ZisAkiS

ZisAkiS

 

Toni D. Kellis έγραψε:χαχαχ και δν κανει τπτ :xD:

by the way, ξερεις κανει τη παιζει με το special epeisode της nami...? θα βγαλουν κανενα υποτιτλο ποτε πως την εχουν δει...?

της nami ακομα να βγει αλλα ετοιμαζουν "Episode of Luffy" https://www.youtube.com/watch?v=dbMwkqoWyxg&feature=related (τωρα το ειδα) μαλον θα πιασουν εναν εναν τους SH και θα κανουν specials...


whistle -sorry για το double post αλλα μου φανηκε σαν "μεγαλη" ειδηση και ηθελα να το βαλω..


_________________
One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

57One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Σαβ 10 Νοε 2012, 15:43

Orman D Kurohige

Orman D Kurohige

 

ρε πως θα ειναι ο ussop ετσι....!χαχαχαχα

παντος την ρομπιν μια μανια την εχουν να την κανουν γαματη σε καθε ταινια(ενοω strong world & z)..... :inlove:
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΑΝΙΜΕ!!!!!!!!!??? why you..! aaaaaah! OMFG?! WTF?! i dont wanna!!


_________________
One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Sabo_a10

58One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Σαβ 10 Νοε 2012, 20:16

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

gj! gj! gj! gj! gj! gj!


_________________
One Piece Film: Z - Σελίδα 3 1033418-bigthumbnail

59One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Πεμ 15 Νοε 2012, 21:11

The Strongest

The Strongest

 

Orman D Kurohige έγραψε:ρε πως θα ειναι ο ussop ετσι....!χαχαχαχα

παντος την ρομπιν μια μανια την εχουν να την κανουν γαματη σε καθε ταινια(ενοω strong world & z)..... :inlove:
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΑΝΙΜΕ!!!!!!!!!??? why you..! aaaaaah! OMFG?! WTF?! i dont wanna!!
τώρα που την είδα και εγώ έχεις δίκιο .... κάτι πιο προκλητικό δεν μπορούσε να τις βάλει ο Οντα :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: (ελπίζω να αξίζει η ταινία plz plz plz plz plz plz γιατί είναι και η πρώτη που διαδραματήσεται στον Νέο Κόσμο). careless run careless run

60One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Πεμ 15 Νοε 2012, 21:44

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

για την ταινια δν ξερω αλλα το special της nami ειναι λιγο μαπα......
δν με πειραζε που ηταν η ιδια ιστορια μ αρεσε σαν ιδεα να το βγαλουν ολο μαζι σαν ταινια αλλα ειναι κακοφτιαγμενο δυστυχως


_________________
One Piece Film: Z - Σελίδα 3 1033418-bigthumbnail

61One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Πεμ 15 Νοε 2012, 21:50

The Strongest

The Strongest

 

εγώ πήγα να το δω μια μέρα αλλά δεν είχε υπότιτλους και το άφησα , πάντως αξήζει να το δω ή όχι ??

62One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Πεμ 15 Νοε 2012, 22:18

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Τιποτα δεν ειναι το episode της Ναμι. καναν το Αρλονγκ αρκ reanimate. Απλα καλυτερο animation και μικροτερη διαρκεια.
Καλα αυτη η Ρομπιν... τα πεταξε ολα εξω παλι. :inlove:
Μαλλον δεν την προπονουσε ο Ντραγκον 2 χρονια. σε καναν βενζινα θα πηγε να της φουσκωνει τα βιζια με την τρομπα aww3

63One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Πεμ 15 Νοε 2012, 22:24

The Strongest

The Strongest

 

:xD: :xD: :xD: :xD: :xD: ωραίος :xD: :xD: :xD: :xD: :xD:

64One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Παρ 16 Νοε 2012, 00:24

Giorgos

Giorgos

 

εγω δεν τους ειδα πώς τους εχει στην ταινια...θελω να τους δω οταν την δω...

65One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Παρ 16 Νοε 2012, 13:44

The Strongest

The Strongest

 

συμφωνώ gj! gj! gj! gj! (γιατί και εγώ τυχαία τους είδα σε ένα βίντεο ).

66One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Παρ 16 Νοε 2012, 20:50

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ναι και εγω σε βιντεακι

67One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Παρ 16 Νοε 2012, 23:40

The Strongest

The Strongest

 

βασικά εδώ που τα λέμε την ταινία από που θα την δείτε ?? ( εγώ μάλλον από το Watch Op αν την βάλει )

68One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Παρ 16 Νοε 2012, 23:43

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Καπου θα την βρω εγω... και θα δωσω λινκ αμα εχει αγγλικους

69One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Σαβ 17 Νοε 2012, 00:00

The Strongest

The Strongest

 

gj! gj!

70One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Σαβ 17 Νοε 2012, 00:01

Giorgos

Giorgos

 

ρε παιδια θα βγει,οκ...αλλα με αγγλικους υποτιτλους πότε;;

71One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Σαβ 17 Νοε 2012, 00:07

The Strongest

The Strongest

 

λογικά σε καμιά βδομάδα αφού βγει χωρίς κανένα υπότιτλο (έτσι πιστεύω)

72One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Σαβ 17 Νοε 2012, 02:58

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Οι yibis λογικά θα την κάνουν sub γρήγορα... ελπίζω so bored.


_________________
One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Untitled-1-7

73One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Σαβ 17 Νοε 2012, 11:28

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
οι yibis για καποιον λογο εχουν μεινει 2 επεισοδια πισω... μαλλον αρχιζουν σιγα σιγα να διαλυονται.
Τωρα τα καινουρια επεισοδια τα κατεβαζω απο εδω http://kousei-fansubs.com/
ειναι καινουριοι και τα κανουν μολις βγαινει το επεισοδιο.. οταν βγαινει και σε yibis το ξανακατεβαζω απο εκει....
δειτε τι κανουν οι καινουριοι... γαματο http://kousei-fansubs.com/special-projects/

74One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Σαβ 17 Νοε 2012, 13:40

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Γαμάτο!!! gj!
Δεν το ήξερα πως τα παρατάνε.. έχω κανε 3 μηνο να ασχολθώ με το Anime whistle


_________________
One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Untitled-1-7

75One Piece Film: Z - Σελίδα 3 Empty Απ: One Piece Film: Z Σαβ 17 Νοε 2012, 17:37

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker



ΕΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης