Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

One Piece Film: Z

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

176One Piece Film: Z - Σελίδα 8 Empty Απ: One Piece Film: Z Σαβ 20 Απρ 2013, 19:34

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Elidor έγραψε:Ωραια ηταν η ταινια, μετραγε αρκετα. Αν και περιμενα περισσοτερο βυζι εκ μερους της Ναμι.

Ε δεν γινεται να τα πεταει εξω και σε καθε επεισοδιο και σε καθε ταινια. Στο μεγαλυτερο μερος της ηταν οχταχρονο. Ε αμα εκανε ανωμαλιες και τοτε... θα εσκιζα τα ρουχα μου.
Παντως ενας θεος ξερει τι την ηθελε αυτος ο αρχηγος των Marines στο μπαρ και της ελεγε ελα μαζι μου κοριτσακι και ελα μαζι μου κοριτσακι ifyouknowhatimean

nosebleed heh

177One Piece Film: Z - Σελίδα 8 Empty Απ: One Piece Film: Z Σαβ 20 Απρ 2013, 21:56

karamin

karamin

 

ωραια η ταινια!φοβερο τελος ειχε!ο Z με το ροζ μαλλι μου θυμησε Coby οταν ηταν μικρος!χααχα...


_________________
One Piece Film: Z - Σελίδα 8 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

178One Piece Film: Z - Σελίδα 8 Empty Απ: One Piece Film: Z Σαβ 11 Μάης 2013, 00:21

NikosLuffy

NikosLuffy

 

Ωραια ταινια!!η ταινια υπαρχει κ σε 720p σε torrent!!


_________________
One Piece Film: Z - Σελίδα 8 Luffyhakimarinefordb

179One Piece Film: Z - Σελίδα 8 Empty Απ: One Piece Film: Z Δευ 26 Αυγ 2013, 17:59

Giorgos

Giorgos

 

Μολις ειδα την ταινια!!!Παρα πολυ καλη!! :)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης