Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Yugi-oh Card Trading Game

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Yugi-oh Card Trading Game - Σελίδα 3 Empty Απ: Yugi-oh Card Trading Game Σαβ 25 Αυγ 2012, 17:53

Kauko

Kauko

 

Φαντάζομαι με την εγγραφή δεν είχες πρόβλημα. Μόλις κάνεις την εγγραφή σου, πήγαινε εκεί που γράφει "Deck Construction" για να φτιάξεις το deck σου. Απλά βάζεις το όνομα της κάρτας που θες και την κάνεις drag στο deck σου. Μόλις ολοκληρώσεις και το deck, πήγαινε στα duel rooms. Εκέι υπάρχουν τρεις στήλες: μια πράσινη, μια μπλε και μια κόκκινη. Οι στήλες περιέχουν τα duels. Κάνοντας click πάνω σε ένα duel, κάνεις request στον host και αν σε δεχτεί, παίζετε. Για αρχή ξεκίνα από τις πράσινες που είναι unrated, δε μετράνει δηλαδή στις βαθμολογίες. Οι μπλε μετράνε, τις κόκκινες ασ'τες. Κατά τη διάρκεια της μονομαχίας τώρα, σχεδόν όλα γίνονται manually. Δηλαδή, όταν κάποιος σου καταστρέφει το τέρας, δεν πηγαίνει αυτό από μόνο του στο νεκροταφείο, αλλά πρέπει να κάνεις click εσύ και να πατήσεις "send to graveyard". Παρομοίως λειτουργούν όλες οι εντολές, εκτός από το αρχικό draw του κάθε γύρου. Είμαι σίγουρος πως αν τα ψάξεις δε θα έχεις πρόβλημα. Αν χρειαστείς τίποτα άλλο, πες.

52Yugi-oh Card Trading Game - Σελίδα 3 Empty Απ: Yugi-oh Card Trading Game Σαβ 25 Αυγ 2012, 19:06

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Eλα θενξ τα βρηκα ολα απλα ειμαι κωλονουμπος.
Εσυ στο real life και στο παιχνιδι ιδιο ντεκ εχει? Αν θες κανε και ενα αντ tankianism ειμαι


_________________
Yugi-oh Card Trading Game - Σελίδα 3 FTxGhJx

53Yugi-oh Card Trading Game - Σελίδα 3 Empty Απ: Yugi-oh Card Trading Game Σαβ 25 Αυγ 2012, 20:53

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Εμένα με είχαν κάνει μπαν για εναν ηλίθιο λόγο. Τώρα είμαι ο:
! !(-_-(-_-)-_-)! !


_________________
Yugi-oh Card Trading Game - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

54Yugi-oh Card Trading Game - Σελίδα 3 Empty Απ: Yugi-oh Card Trading Game Σαβ 25 Αυγ 2012, 22:59

Kauko

Kauko

 

Σας έκανα add και τους 2. Panagiotis5 λέγομαι εγώ. Στο netwrok χρησιμοποιώ το real life deck μου για εξάσκηση, εκτός αν παίζω τουρνουά, οπότε βάζω και κάρτες που δεν έχω.

55Yugi-oh Card Trading Game - Σελίδα 3 Empty Απ: Yugi-oh Card Trading Game Κυρ 26 Αυγ 2012, 13:51

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Εγώ δεν έχω real-life deck (δεν έχω τα απαραίτητα χρήματα για να φτιάξω ένα καλό deck) και έτσι παίζω με ό'τι βρω.


_________________
Yugi-oh Card Trading Game - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

56Yugi-oh Card Trading Game - Σελίδα 3 Empty Απ: Yugi-oh Card Trading Game Κυρ 26 Αυγ 2012, 14:31

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
εγω δε παιζω καν


_________________
Yugi-oh Card Trading Game - Σελίδα 3 FTxGhJx

57Yugi-oh Card Trading Game - Σελίδα 3 Empty Απ: Yugi-oh Card Trading Game Κυρ 26 Αυγ 2012, 19:45

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Επισκέπτ έγραψε:το παιχνιδι YGOPRO ειναι autoplay(τα κανει μονο του)...γενικα ειναι καλο αν και ειναι λιγο δυσκολο να βρεις αντιπαλους...πρεπει να μπεις σε "φορουμ" και ετσι ή να κανονισεις με ενα φιλο σου να μπειτε ταυτοχρονα γτ δν ειν σιτε σαν το DN που εχει 7.000 παιχτες...αμα θελει κανενας να παιξουμε εγω μεσα ειμαι :xD
tutorial για κατεβασμα
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΛΙΔΟΡΑ
Το YGOPRO μόνο για Tag Duels μας χρειάζεται.

EDIT: Μόλις συνειδητοποίησα ότι απάντησα σε έναν μπαναρισμένο. :xD:

58Yugi-oh Card Trading Game - Σελίδα 3 Empty Απ: Yugi-oh Card Trading Game Πεμ 17 Σεπ 2015, 14:18

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

προσφατα κατεβασα το καινουργιο tag force στο ppsspp και μπορω να πω ειναι το καλυτερο που εχει κυκλωφορησει απο την σειρα μεχρι στιγμης...με πολλες αλλαγες που κανουν το παιχνιδι πιο γρηγορο και ευχαριστω και φτιαχνεις τραπουλα πολυ πιο ευκολα+ωραια μπονους ιστορια που επιλεγεις τους 3 βασικους απο καθε σειρα...το συστηνω σε οποιον θελει να μαθει τα βασικα του παιχνιδιου και του φαινεται δυσκολο να παιξει στο dueling network ή στο devpro που εχει πλ κοσμο πλεον και βρισκεις πλ ευκολα αντιπαλο


_________________
Yugi-oh Card Trading Game - Σελίδα 3 Silver_rayleigh___one_piece_by_neoxh2o

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης