Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

MMO-RPG Games (Γενικα)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51MMO-RPG Games (Γενικα) - Σελίδα 3 Empty Απ: MMO-RPG Games (Γενικα) Τετ 10 Αυγ 2011, 10:56

Magda.D.Jim

Magda.D.Jim

 

Αμα περνας lvl συνι8ος αλαζεις και περιβαλον οποτε υπαρχει το πρεπει να περασω την πιστα .Παιξε κανα lotro η κανα LoL( League of legends )

52MMO-RPG Games (Γενικα) - Σελίδα 3 Empty Απ: MMO-RPG Games (Γενικα) Τετ 10 Αυγ 2011, 12:22

Elidor

Elidor

 

Avarga
lotro μην παιξεις μουφα ειναι... Το Age of Conan ειναι ακριβως στην ιδια φαση (Ημι-τσαμπα) μονο που εχει καλυτερο gameplay, γραφικα κτλπ...

Aν θες κατι πιο σοβαρο χωρις να πληρωνεις πολλα, κανε μια υπομονη για το Diablo 3 και το Guild Wars 2 που θα βγουνε μεσα στο 2012.

53MMO-RPG Games (Γενικα) - Σελίδα 3 Empty Απ: MMO-RPG Games (Γενικα) Σαβ 20 Αυγ 2011, 17:14

didimakia

didimakia

 

https://www.youtube.com/results?search_query=guild+wars+2+gamescom+2011&aq=1z&oq=guild+wars+2+

Απ το Gamescom event που εγινε στην Γερμανια πριν 3-4 μερες. Εχω πορωθει ασχημα XD

54MMO-RPG Games (Γενικα) - Σελίδα 3 Empty Απ: MMO-RPG Games (Γενικα) Δευ 22 Αυγ 2011, 09:51

Elidor

Elidor

 

Avarga
Πφφφ... Ειχες δεν ειχες με εψησες και εμενα μπουρου μπουρου ολη την ωρα για το Guild Wars 2..

55MMO-RPG Games (Γενικα) - Σελίδα 3 Empty Απ: MMO-RPG Games (Γενικα) Τετ 24 Αυγ 2011, 20:39

didimakia

didimakia

 

Mission accomplished knife

Stormwind my ass...

56MMO-RPG Games (Γενικα) - Σελίδα 3 Empty Απ: MMO-RPG Games (Γενικα) Πεμ 25 Αυγ 2011, 13:43

Elidor

Elidor

 

Avarga
Tωρα παιζω Hellgate.. Τσαμπα ειναι πλεον. Δεν ειναι και τιποτα το ιδιαιτερο, απλα μου αρεσει πολυ το οτι ολα τα quest τα κανω singleplay και με πεταει σε εναν δρομο η μια πλατεια μονο μου να σφαζω δαιμονες και ζομπι... Αυτο το παιχνιδι με εχει κερδισει μεχρι στιγμης^^

57MMO-RPG Games (Γενικα) - Σελίδα 3 Empty Απ: MMO-RPG Games (Γενικα) Πεμ 25 Αυγ 2011, 17:55

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Elidor έγραψε:Tωρα παιζω Hellgate.. Τσαμπα ειναι πλεον. Δεν ειναι και τιποτα το ιδιαιτερο, απλα μου αρεσει πολυ το οτι ολα τα quest τα κανω singleplay και με πεταει σε εναν δρομο η μια πλατεια μονο μου να σφαζω δαιμονες και ζομπι... Αυτο το παιχνιδι με εχει κερδισει μεχρι στιγμης^^

γαματο ρε αλλα απο καποια στιγμη και μετα τα τοπια ειναι ιδια...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης