Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο

αγαπημενος admiral

Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 8 Vote_c1045%Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 8 Vote_c10 45% [ 48 ]
Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 8 Vote_c1036%Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 8 Vote_c10 36% [ 39 ]
Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 8 Vote_c1019%Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 8 Vote_c10 19% [ 20 ]
Σύνολο Ψήφων : 107

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 11]

Aldark

Aldark

 

Πάντα αυτά κάνει ο Όντα. Πχ , το φρούτο με τη ζωγραφική το έχει ένας άθλιος ζωγράφος. Ή το φρούτο με τα έργα τέχνης το έχει μία τύπισσα που δεν έχει ιδέα από "τέχνη". κτλπ

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αργοστροφος δεν μου φαινεται ο kizaru, απλα εχει παρει απο τον aokiji το υφος "don't worry be happy" σε μια εκδοση του "εσπασαν την μουρη μου στο ξυλο"

http://www.onepiecegr.com/

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Aokiji. Έχει αυτή την αίσθηση δικαιοσύνης που λίγοι έχουν. Μπορούσε να παρακάμψει εντολές ώστε να βοηθήσει την πλευρά που έβλεπε αυτός ως σωστή. Γενικότερα είναι το άτομο που ταυτίστηκα πιο πολύ στο OP και γενικότερα από φανταστικούς χαρακτήρες.

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αυτο που δεν εχω καταλαβει ηταν γιατι στην πρωτη του συναντηση με τον luffy στην αρχη ηταν τεμπελης και ετσι και ειπε οτι θα τους αφησει και στο τελος επιτεθηκε στον luffy.τεεελος παντων ναι, αν ο aokiji γινοταν οντως fleet admiral θα γουσταρα την ζωαρα μου, αλλα οχι επρεπε να δεχτη την μαχη με τον Akainu και να φτιαξουν μαζι το νησι pokeball...

http://www.onepiecegr.com/

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τον αοκίτζι τον πρότεινε ο σενγκόκου, ενω των ακαινου η γερουσία... (gorosei):xD:
Αναγκαστικά ο μονος τροπος να  τα βρούνε ήταν μάχη... whistle

Hawkins

Hawkins

 

τωρα καλος ειναι ο αοκιτζι
αλλα πιο δυνατος πρεπει να ειναι ο ακαινου

Santouryuu

Santouryuu

 

Φυσικα και ειναι, αφου νικησε xD

Hawkins

Hawkins

 

3 admirals dude
kizaru aokiji akainu

Aldark

Aldark

 

λέτε ο κιζάρου να ναι ο πιο δυνατός; και να τον φάει ο Σάντζι;; oh my love!

Hawkins

Hawkins

 

αυτο το εχω απορια
μιλαμε τον whitebeard τον επαιξε 1vs1 για πλακα

Aldark

Aldark

 

https://www.youtube.com/watch?v=wkqZU0DoNs4 , ουάου! Δεν θυμόμουν καθόλου αυτή τη φάση. Δεν ήταν τόσο εξαγριωμένος όσο με τον Ακαίνου φυσικά , αλλά και πάλι ήταν αρκετά μοιρασμένο το κλας , μην πω ότι φαινόταν να τον ρίχνει κιόλας ( ο Κιζάρου τον Ασπρογένη) . 
Έχει φρουτάρα όμως... Θα θελα να δω Kizaru VS Blackbeard!

Hawkins

Hawkins

 

ελπιζω να μας διαφωτισει καποτε ο οντα

Santouryuu

Santouryuu

 

Εκανε λογοπαιγνιο ο χωκινς, τι αλλο θα δω στη ζωη μου xD

Hawkins

Hawkins

 

λογοπαιγνιο χωρις να το καταλαβω xDDDDD

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aldark έγραψε:
Έχει φρουτάρα όμως... Θα θελα να δω Kizaru VS Blackbeard!
Μερικοι λενε οτι το φρουτο του kizaru ειναι ο φυσικος εχθρος του yami yami no mi οπως το φρουτο του Enel με τον Luffy

http://www.onepiecegr.com/

Aldark

Aldark

 

Ναι αλλά δεν ξέρω ποιος θα νίκαγε...Τα 3 φρούτα που ανέφερες απ'τα 4 (goro goro no mi , yami yami no mi , pika pika no mi) , τα θεωρώ πάντως τα καλύτερα και δυνατότερα φρούτα!

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εγω πιστευω οτι ολα τα φρουτα ειναι ισα μεταξυ τους, το θεμα ειναι πως θα τα χρησιμοποιησεις, για παραδειγμα το magu magu no mi κατα βαση σκοτωσε τον whitebeard

http://www.onepiecegr.com/

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ολα τα φρούτα είναι ίσα, αλλα μερικά φρούτα είναι πιο ίσα απο τα αλλα......... whistle

Hawkins

Hawkins

 

δεν υπαρχει περιπτωσει να ειναι ισα τα φρουτα μεταξυ τους εξαλου και ο ιδιος ο οντα ανεφερε οτι το πιο δυνατο λογκια ειναι το γιαμι γιαμι νο μι
εγω ομως δεν ξερω κατα ποσο ο μπακμπιαρντ θα νικαγε τον κιζαρου γιατι ειναι πολυ γρηγορος ο δευτερος...εδω δυσκολευτηκε με τον ες και το πηγαν σε τελικο χτυπημα.Και με την ευκαιρια που ειπα ες θελω να ανεφερθω σε κατι διοτι εω ακουσει μερικους να λενε οτι δεν συγκρινετε με λουφη σε δυναμη...ο ες ειχε μπαουντι 550.000.000 22 χρονων στην ηλικια που ειναι ο λουφη σημερα αν δεν πεθαινε ειναι σιγουρο οτι καποια στιγμη θα ειχε γινει τερας δυναμης και ο βασικοτερος ανταγωνηστης του λουφη για το one piece

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Hawkins έγραψε:ο ες ειχε μπαουντι 550.000.000 22 χρονων στην ηλικια που ειναι ο λουφη σημερα αν δεν πεθαινε ειναι σιγουρο οτι καποια στιγμη θα ειχε γινει τερας δυναμης και ο βασικοτερος ανταγωνηστης του λουφη για το one piece

Επιτέλους!!! Κάποιος καταλαβε αυτο που φωνάζω εδω και χρόνια!! Ο Άσος (το μωρο μου) είχε επικο φρουτο, ηταν γιος του Ρότζερ, ακομα και ο ίδιος ο Ασπρογενης τον προοριζε για pirate king... Έπρεπε καπως να βγει απο τη μεση, καθως ηταν ο αξιος διαδοχος του θρονου, και σιγουρα θα ερχοταν στα χερια με τον Λουφυ πιο μετα.. και ειναι ο μονος λογος που δεχομαι αυτο που εκανε ο Οντα. Περα απο οτι αποτελεσε κινητρο για να δυναμωσει ο Λουφυ και να γινει το time skip, να εχει κινητρο πιο μετα να γαμησει τον Ακαινου, δεν μπορω να δεχτω οτισηποτε αλλο, επρεπε να τον βγαλει απο τη μεση ο Οντα, για να κοψει καθε συνδεσμο με τον Ροτζερ.
Και για τους κακοπροερετους που λενε οτι του αξιζε οτι επαθε... εσωσε τον αδερφο του, ενω μπορουσε απλα να το σκασει και να σωθει αυτος. Το οτι γυρισε πισω οταν προσβαλαν τον Ασπρογενη μαλακια του, αλλα ο Λουφυ ηταν σε τοσο χαλια κατασταση που ο Ακαινου θα τον επιανε ετσι κ αλλιως, ο Εις ηταν αποδυναμωμενος απο φυλακη τοσο καιρο, δεν ηταν στις φουλ δυμανεις του να τα βαλει με τον λαβα και το ηξερε, και εκανε αυτο που θεωρησε χρεος του σαν αδερφος να κανει... να σωσει τον μικρο του αδερφουλη... ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean

Hawkins

Hawkins

 

εισαι η πρωτη που συμφωνει σε αυτο το κομματι μαζι μου
και απο οτι φενεται συμφωνει και ο ιδιος ο οντα εμενα ετσι μου φενεται...τωρα ο λουφη ειναι ιδια ηλικια με τον ες οταν παιθανε και απο οτι φενεται ετσι οπως νικησε και τον ντοφλα ειναι στα ιδια επιπεδα δυναμης με τον ες και αν ζουσε ετσι θα πηγαινε μεχρι τελος

Aldark

Aldark

 

Scarlet έγραψε:εγω πιστευω οτι ολα τα φρουτα ειναι ισα μεταξυ τους, το θεμα ειναι πως θα τα χρησιμοποιησεις, για παραδειγμα το magu magu no mi κατα βαση σκοτωσε τον whitebeard

Τον Whitebeard κατά βάση τον σκότωσε η ηλικία του , η υγεία του και το μπακστάμπ για μένα. Ντάξει έπαιξε κι ένα ρόλο ο Σκύλος...αλλά τα πρώτα ήταν τα τρανταχτά!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Aldark στις Παρ 03 Ιουλ 2015, 17:23, 1 φορά

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εγω το βροντοφωναζα απο την αρχη , αλλα με λεγανε φανγκερλ, και πως ετσι τα βλεπω επειδη ειναι ο αγαπημενος μου, και πως μονος του πηγε και ψωφισε και καλα να παθει...
Επρεπε να περασουν 5 χρονια για να δικαιωθω...

Hawkins

Hawkins

 

αυτη που τα λενε αυτα ειναι λουφη φαν και δεν δεχοντε οτι ο ες ειναι οτι και ο λουφη...και τα λεω εγω που δεν ειμαι ες φαν αλλα eustass kid fan :inlove:

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εγώ είμαι Ace και Law φαν και μετα παει ο Ζόρο... :xD:
Ααααα σε θυμάμαι εσενα με τον Κιντ, τρελη γιαοι φαση... :mueh: :mueh:
Ρε τον παω με τα χιλια τον Λουφαρο, αλλα ενταξει πρεπει να παραδεχομαστε την αληθεια..
Ολα για καποιο λογο γινονται. Και ο Εις πριν το ταιμ σκιπ ηταν αρκετα ανωτερος του Λουφυ, και λογω ηλικιας, αλλα και σωματικης διαπλασης. Θυμησου πως ποτε δεν εχει καταφερει ο Λουφυ να νικησει τον Εις ακομα και οταν εφαγε το φρουτο του.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης