Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενο

αγαπημενος admiral

Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 9 Vote_c1045%Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 9 Vote_c10 45% [ 48 ]
Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 9 Vote_c1036%Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 9 Vote_c10 36% [ 39 ]
Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 9 Vote_c1019%Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 9 Vote_c10 19% [ 20 ]
Σύνολο Ψήφων : 107

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 11]

Hawkins

Hawkins

 

αν λες για το παλερμο που ημουν ιουστας κιντ νομιζω γιαοι μου καναν αν θυμαμαι καλα...σωστα?

Santouryuu

Santouryuu

 

Hawkins έγραψε:ελπιζω να μας διαφωτισει καποτε ο οντα

"Διαφωτισει"... πικα πικα νο μι... το φρουτο του φωτος... καλα, αστο

Patty D.Luffy έγραψε:
Hawkins έγραψε:ο ες ειχε μπαουντι 550.000.000 22 χρονων στην ηλικια που ειναι ο λουφη σημερα αν δεν πεθαινε ειναι σιγουρο οτι καποια στιγμη θα ειχε γινει τερας δυναμης και ο βασικοτερος ανταγωνηστης του λουφη για το one piece


Επιτέλους!!! Κάποιος καταλαβε αυτο που φωνάζω εδω και χρόνια!! Ο Άσος (το μωρο μου) είχε επικο φρουτο, ηταν γιος του Ρότζερ, ακομα και ο ίδιος ο Ασπρογενης τον προοριζε για pirate king... Έπρεπε καπως να βγει απο τη μεση, καθως ηταν ο αξιος διαδοχος του θρονου, και σιγουρα θα ερχοταν στα χερια με τον Λουφυ πιο μετα.. και ειναι ο μονος λογος που δεχομαι αυτο που εκανε ο Οντα. Περα απο οτι αποτελεσε κινητρο για να δυναμωσει ο Λουφυ και να γινει το time skip, να εχει κινητρο πιο μετα να γαμησει τον Ακαινου, δεν μπορω να δεχτω οτισηποτε αλλο, επρεπε να τον βγαλει απο τη μεση ο Οντα, για να κοψει καθε συνδεσμο με τον Ροτζερ.
Και για τους κακοπροερετους που λενε οτι του αξιζε οτι επαθε... εσωσε τον αδερφο του, ενω μπορουσε απλα να το σκασει και να σωθει αυτος. Το οτι γυρισε πισω οταν προσβαλαν τον Ασπρογενη μαλακια του, αλλα ο Λουφυ ηταν σε τοσο χαλια κατασταση που ο Ακαινου θα τον επιανε ετσι κ αλλιως, ο Εις ηταν αποδυναμωμενος απο φυλακη τοσο καιρο, δεν ηταν στις φουλ δυμανεις του να τα βαλει με τον λαβα και το ηξερε, και εκανε αυτο που θεωρησε χρεος του σαν αδερφος να κανει... να σωσει τον μικρο του αδερφουλη... ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean

Ηταν τοσο φοβερος που τον νικησε ο αγνωστος μεχρι τοτε μπλκμπιρντ... πολυ overrated χαρακτηρας

Hawkins

Hawkins

 

για τον ες δεν το σχολιαζω καν τωρα γιατι βαριεμαι...
για το αλλο εννωειτε πως το καταλαβα εννωουσα οτι δεν το καταλαβα την στιγμη που το εγραψα γιατι δεν εδωσα σημασια
σαντο μερικες φορς δεν καταλαβενεις τη θελω να πω

Santouryuu

Santouryuu

 

Diss στον χωκινς που δεν ξερει να εκφραζεται και με μπερδευει

Tcixlas

Tcixlas

 

λοιπον με σειρά δύναμης akainu aokiji kizaru όλοι μετάξυ τους με πολύ μικρή διαφορά δύναμης...

απο κει και πέρα αγαπημένος μου ο ακοκιτζι και ταυτίζομαι επίσης απίστευτα μαζί του στο πως λειτουργεί... ακόμα και στην τεμπελιά χαχαχαχαχαχα

απο κει και πέρα για τον εισ που λέτε ο εισ ήταν 22 ο λούφυ τώρα είναι ένα χρόνο μικρότερος απο τον εις τότε και είναι ήδη δυνατότερος απο τον εις... ο εις απο ότι φαίνεται δεν έιχε καν χακι απο ότι έχουμε δει δηλαδή είχε απλά ένα πολύ δνατό φρούτο... και η σωματική του διάπλαση ήταν πολύ καλή... απο κει και πέρα αρκετα overrated αλλα συμφωνώ στους λόγους θανάτου του ότι για τους λόγους της πλοκής του one piece ήταν αναμενόμενος θάνατος στο σημείο εκείνο

Santouryuu

Santouryuu

 

αν ο λουφι ειχε το φρουτο του εϊς θα ηταν ηδη παϊρετ κινγκ...

ο εϊς ηταν ο πιο οουβερρεϊτεντ χαρακτηρας ολου του ουαν πις... χαρηκα που ψοφησε :)

Tcixlas

Tcixlas

 

αν ο λούφυ είχε το φρούτο του εις κι επίσης απο την ηλικία που έφαγε φρούτο του διαβόλου ο λουφυ και επίσης με το χακι που έχει ο λούφυ τώρα θα ήταν ανετα yonko πιστεύω τώρα στα 21 του αλλά η αλήθεια είναι δεν χάρηκα που πεθανε ο εις... επίσης ακόμα πιο overrated χαρακτήρας για μένα απο ότι φαίνεται είναι ο σενγκοκου... δεν ξέρω αλλά αν αυτή ήταν η φουλ δύναμη του στο μαρινφορντ κι ο balckbeard μετά απο τόσα χτυπήματα που έχει δεχτεί και με ένα φρούτο που ακόμα δεν ξέρει και πολύ καλά καταφέρνει να τον σταματήσει τότε πόσο overrated είναι αυτός για να είναι και fleet admiral?

Santouryuu

Santouryuu

 

ειναι σαν τον σαντοου εϊς... ειχε τα κονε!

Tcixlas

Tcixlas

 

χαχαχαχαχα να οι συνομωσίες.... πάμε φύγαμε για χαρδαβέλα... πέρα απο την πλάκα θεωρώ οτι ο κερατας τώρα θα είναι πολύ δυνατός...

uchiha1991

uchiha1991

 

ε οχι και overrated o ace..γιος του ροτζερ αγαπημενος του whitebeard πιο δυνατος απο ολους τους συνομηλικους του που εχουμε δει στο one piece.εννοειται οτι ο λουφυ δεν ειναι πιο δυνατος τωρα απο οτι ηταν ο ace..προφανως και θα ειχε χακι(εκτος του βασιλικου που ξερουμε οτι ειχε)..στο σημειο της ιστοριας που ειμασταν απλα δεν ξεραμε τιποτα γιαυτο..και στο whitebeard δεν εδειξε να εχει haki ειναι δυνατον να μην ειχε?ok ,εχασε απο τον αγνωστο blackbeard που ομως συμφωνα με τον σανκς ηταν αρκετα επικινδυνος.Και στην τελικη ο blackbeard λογικα θα γινει ο main αντιπαλος του λουφυ στο one piece δεν ειναι καποιος τυχαιος..αλλα ενταξει στην πλοκη της ιστοριας ο θανατος του ασου ειχε να προσφερει περισσοτερα απο το να μεινει ζωντανος..

Tcixlas

Tcixlas

 

ο ace αν είχε χάκι με την σωματική του διάπλαση και την δύναμη του θα μπορούσε κάλλιστα να νικήσει τον bb του φάνηκε τόσο τρελό να μην μπορεί αν τον χτυπήσει και άσε που τον έκαψε στο χέρι το magma του akainu αν είχε χάκι δεν θα τον έκαιγε πιστεύω... τι να πω επίσης ξέρουμε ότι είχε βασιλικό χακι αλλά δεν το ήλεγχε απλά είχε εμφανιστεί όπως του λούφυ δεν ήταν μαστερντ ικανότητα κι επίσης έχουμε δει και τον ζόρο περιστασιακά να έχει armament εμφανίσεις αλλά πρίν το timeskip δεν είχε τίποτα δεν λέει κάτι αυτό.. ήταν overrated

Hawkins

Hawkins

 

wtf τι διαβαζω θεε μου

ο ace εννοειτε πως ειχε χακι μην τρελαθουμε
second commander of whitebeard crew with 550 million bounty χωρις χακι μονο ενας τρελος θα το πιστευε...
εδω εχουν οι μαρινς απο captain και πανω...
επισης ο λουφη ειναι σε ακριβως ιδια δυναμη με ες (me gear 4 γιατι χωρις δεν ειναι) λογικο να εχασε απο τον blackbeard εδω αυτος εκανε 3 χαρακιες στο ματι του σανκς τι μου λες τωρα...επισης ξερουμε οτι ο blackbeard σκοτωσε τον thatch και εφαγε το φρουτο λιγο πριν ξεκινηση ο λουφη την περιπετια του και οταν πολεμησαν ace blackbeard ηταν οταν ο λουφη μαθενε το gear second...δηλαδη δεν λες τοσο νουμπα τον blackbeard με το φρουτο...εδω ο λουφη καταφερε και εμαθε το gear second μεσα σε λιγο καιρο δηλαδη ο blackbeard τι να πει?επισης με την δηναμη του μπλακμπιαρντ δεν γινοταν να κερδισει ο ες(θα νικαγε αμα ηταν πιο μεγαλος)και παρολα αυτα το πηγαν σε final atack
και οπως ειπαν και οι προηγουμενοι επρεπε να παιθανει γιατι θα ηταν αυτος ο ανταγωνιστης του λουφη για το οπ και οχι ο μπλακμπιαρντ...και για αυτο τον σκοτωσε ο οντα γιατι ηξερε οτι αμα τον κραταγε ζωντανο επρεπε να τον κανει οτι ειναι και ο λουφη

Tcixlas

Tcixlas

 

σθμφωνώ στο ότι έπρεπε να πεθάνει αλλά με το haki ακόμα επειμένω μπορεί να είχε δείγματα πληρη έλεγχο δεν είχε με τίποτα απέδειξε μου ότι είχε με επιχειρήματα και θα τα πούμε μετά.... μιλάνε όλοι με το επιχείρημα απλά γιατί το ξέρω γω.... σου γράφω κάποια επιχειρήματα του γιατί το πιστεύω παραπάνω όταν αποδείξεις το αντίθετο έλα πες το μου... είσαι και σίγουρος ρε χαχαχαχα

uchiha1991

uchiha1991

 

ωραια δλδ ο whitebeard που καηκε απο τον ακαινου δεν ειχε χακι...ειναι αστειο να υποθετει κανεις οτι ο ace δεν θα χρησιμοποιουσε χακι ..μπορει να μην ηταν τα κυρια ''οπλα'' του η να μην τα ειχε φτασει σε βαθμο οπως αλλοι χαρακτηρες οκ συμφωνω.οντως μπορει το βασιλικο σαν το λουφυ να μην μπορουσε να το ελεγξει ακομη..αλλα πες μου τι εννοεις ακριβως overrated..μεχρι στιγμης δεν εχουμε δει καποιον αλλο να εχει κανει αντιστοιχα πραγματα στην ηλικια του ασσου..μονο ισως τον σαμπο..οποτε αν υποθεσει κανεις λογικα οτι με τα χρονια θα εξελισσοταν οπως θα εξελιχθει λουφυ κομπυ κτλ θα γινοταν τουμπανο..απο τους χαρακτηρες που γνωριζουμε ηταν το μεγαλυτερο prodigy..τι να πουμε δλδ και για τον λουφυ που εχει χασει 500 φορες απο ολους τους αντιπαλους του

Hawkins

Hawkins

 

καταρχην πιο επειχηρημα μου παρουσιασες?
επισης δεν γινετε να πιστευεις πως δεν ειχε χακι!!!
ρε φιλε γιατι θα τρελαθω σου λεω ειχε bounty 550 μυρρια δευτερος του πληρωματος ασπρογενη και δεν ειχε χακι ?(!) και σου ξαναλεω οτι ολλοι oi μαρινς εχουν απο την θεση captain και πανω...μεχρι και η τασιγκι εχει!!
επισης τον εδειξε 10 χρονων να κανει hausoku haki που ειναι το πιο σπανιο να το εχεις...και οταν ο λουφη εκανε το hausoku στο μαρινφορντ εκεινος ειπε οτι το 'εχει και αυτος επισης' εννοωντας οτι το εχει και εκεινος...αλλα δεν υπαρχει λογος να σου εξηγησω πως γινετε ο ες να εχει χακι γιατι δεν ειναι λογικη ερωτηση...η θεση του και το μπαουντι του τα φανερωνουν ολλα

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε overrated που τον έλεγαν απο πριν ότι είναι admiral level++++ δηλαδή ο σαμπο αυτή τη στιγμή είναι yonko level? γιατί απο τον εις είναι πολύ δυνατότερος φαινομενικά....  επίσης ο εις ήταν λογκια της φωτιά ο wb καηκε γιατί το σώμα του είχε ύλη και είχε χιλιοπληγωθεί επίσης ο εις καηκε σε κλας με τον ακαινου όχι σε επίθεση του ακαινου απο το πουθενά... εγω για εκεί μιλάω... δεν είδα τον wb σε κανένα κλας με τον ακαινουν να υποχωρεί και όχι λόγω δύναμης φρούτου αλλά λόγω δύναμης χαρακτήρα και σωματική... αυτό λεω...


χοκ αγόρι μου διάβασε πιο πάνω τα επιχειρήματα και όχι δεν είναι επιχείρημα το bountie για να έχει χακι... είχε ένα op λόγκια είχε αρνηθεί πρόταση για warlord και ήταν commander του wb άρα φυσικό να έχει τέτοιο bountie αλλά όχι φυσικό να έχει χακι... μπορεί να είχε εμφανιστεί το χακι του το λέω και πιο πανω αλλά δεν είχε έλγχο χακι ούτε αρμαμεντ ούτε ομπζερβεσιον ούτε βασιλικό με τίποτα... και δες τα επιχειρήματα μου γιατί όχι... και άσε την επικύρηξη και την θέση του γιατί αν το πάμε έτσι θα σου δέιξω τον μπαγκι που είναι warlord και μπορεί απλά να κόβει το πουλί του σε φέτες...

uchiha1991

uchiha1991

 

οταν λες admiral ++++ εξαρταται για ποιον admiral μιλας..αν μιλας για την 3αδα κιζαρου ακαινου αοκιτζι ουτε ο wb δεν ηταν ++++..εννοειται για μενα ομως οτι ο ace θα μπορουσε να ειχε τη θεση ενος admiral..το οτι ηταν πιο αδυναμος πχ απο αοκιτζι ακαινου κτλ οκ συμφωνω αλλα γιατι ο φουτζι η ο z να ηταν πιο δυνατοι απο ace..οσο για τα επιχειρηματα που λες δεν ειναι καν επιχειρηματα..και εγω μπορω να σ πω οτι καηκε απο τον ακαινου γιατι αυτος ειχε πιο δυνατο χακι.μονο υποθεσεις μπορει να κανει καποιος για το αν χρησιμοποιουσε η οχι...το οτι δεν ειδαμε κατι στον πολεμο δεν σημαινει τιποτα...γιατι εκει το χακι δεν το ειχαμε μαθει καλα..σχεδον απο κανεναν τουμπανο δεν ειδαμε να χρησιμοποιει.τωρα βλεπουμε και τον καθε αμπαλο να χρησιμοποιει..και θες να μου πεις οτι ο second division commander του wb δεν ειχε..πολυ περιεργο μου φαινεται..ο ασσος ηταν γαματος..καθολου overrated και επρεπε να γινει pirate king .τελος :muaha:

Hawkins

Hawkins

 

που κολαει ο μπαγκι? μου φενεται ξεχασεσ γιατι τον εκαναν warlond τον μπαγκυ...
επισης τη δεν λεει τιποτα το bounty? τα λεει ολλα....επισης ασφαλος και ο ες δεν ηταν σε αντμιραλ λβλ οπως δεν ειναι και ο λουφη ακομα...αλλα τους κοντραρε βλεπε αοκιτζι vs ες επισης ο ες στο μαρινφορντ ηταν τρομερα τραυματισμενος και οχι στο 100% της δυναμεις του...επισης εσυ πιστευεις οτι αν ειχε χακι ο ες το μαγμα δεν θα τον χτυπαγε? αλλος πρεπει να δει one piece μου φενεται....και τι εννοεις δεν εχει βασιλικο? εδω το ειχε 10 χρονων αλλα δεν μπορουσε να το ελεξει θες να πεις οτι μετα απο 12 χρονια δεν θα μπορουσε να το κανει οποτε θελει σαν το λουφη? και για να ειχε το βασιλικο που ειναι το πιο δυσκολο ειχε και τα αλλα....δεν γινετε να ηταν στο πληρωμα του ασπρογενη 2 χρονια σε ενα πληρωμα γεματο απο πειρατες με χακι και με τον ασπρογενη καπετανιο στην πιο επυκινδηνη θαλασσα με μαχητες ολλους με χακι και να μην ειχε και αυτος!!!!!!δεν γινετε να φτασεις το bounty τοσο ψηλα ετσι απλα!!!ουτος η αλλιως εδω ο τζινμπε το ειπε οτι μετα τα 300 δυσκολα ανεβενει και ειδαμε τι εκανε ο λουφη για να το φτασει λογικα τωρα στα 500+
γενικα απο οτι εχουμε δει χακι εχει και ο καθε πικραμενος ποσο μαλλον ο γιος του ροτζερ που ηταν επισης ενας D
αν ουτε τωρα δεν συμφωνησης δεν θα σου απαντησω αλλο γιατι δεν προκειτε να αλλαξεις γνωμη και νιωθω οτι οτι λεω τα περνει ο αερας

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Άντε παιδιά τώρα φτάνει με το off here and there
Δεν θέλω να απειλώ με warns, μεγάλα άτομα είστε μπορείτε να σταματήσετε και χωρίς μπαμπούλα whistle

EDIT: Στο θέμα σας δεν εκφέρω γνώμη γιατί δεν το έχω ψάξει τόσο πολύ. Μπορείτε αν θέλετε να τα πείτε στο off-topic section.
EDIT2: Ποιος στην χάρη σας, 2 διαφορετικοί mods σε 2 διαφορετικά τόπικ, για το ίδιο θέμα :xD:



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dr. Jimalicious στις Κυρ 05 Ιουλ 2015, 17:50, 2 φορές συνολικά

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Tcixlas

Tcixlas

 

μιλάω με τείχους έτσι????? χαχαχαχ

λοιπόν για να τελειώνουμε έιπα ότι μπορεί να είχε δείγματα αρμαμεντ και ομπζερβεσιον αλλά δεν είχε τον πλήρη έλεγχο όπως ούτε και στο βασιλικό..(δεν είπα ότι δεν έχει διάβαζε τι λέω. κανεις σαν δημοσογράφος που παραπληροφορεί)
απο κει και πέρα όχι το bounty δεν δίνει την ακριβή δύναμη του χρήστη μιας και ο buggy είναι warlord ανέμεσα σε τέρατα και είναι μια τρίχα απο τα αρχίδια τους... ο wb 1vs1 ήταν πολύ ανώτερος απο κάθ αντμιραλ...
πάμε στα παρακάτω εδώ ο λούφυ με φουλ θέληση με καθημερινή προπόνηση πάνω στο χακι με έναν απο τους φαινομενικά μαστερ του χάκι έκανε 2 χρόνια να το μάθει κι ακόμα όχι πλήρως δεν έχει φουλ έλεγχο σε όλα συνέχεια και έχουμε δει την ταχύητητα αναπτυξης του λούφυ... οπότε τώρα τι μου λές? ότι ο άλλος μέσα σε 2 χρόνια στο πλήρωμα του shirohige έμαθε χακι όπως ο λούφυ και ΄΄ηταν όσο δυνατός ο λουφυ σε gear 4th/?? πλάκα μου κάνεις??? έλα εντάξει κάντε κανα κρύο ντους να ξεκαβλώσετε με τον εισ φαν μποις κι ελάτε μετά το βραδάκι να συζητήσουμε ήρεμα γιατί θα με τρλάνετε τελείως...

επειδή ο αλνταρκ έχει δίκιο και το γαμήσαμε στέιλτε πμ αν θέλετε απαντήσεις γιατί απαντάτε παιδιάστικα με το έτσι είναι γιατί έτσι πιστέυω εγώ και το έτσι είναι γιατί αυτό νομίζω και φαίνεται απο την θέση του daaamn! :conf:

Hawkins

Hawkins

 

εγραψες αυτο...
''ο ace αν είχε χάκι με την σωματική του διάπλαση και την δύναμη του θα μπορούσε κάλλιστα να νικήσει τον bb'' απο αυτο μπερδεψες και εμενα και τον ουτσιχα ησουν απολυτος οτι δεν ειχε...και ενοειτε οτι δεν το εχει σε επιπεδο λουφη το χακι αφου αυτος προπονηθηκε σε αυτο 2 χρονια...οσο για το bounty συμφωνω οτι μερικες φορες δεν αντιπρωσοπευει την δυναμη του καθενα αλλα αυτο υσχιει σε στρατιγικα μυαλλα τυπου μορια και οχι στον ες που βασιζετε στην δυναμη του...
επισης ενας χρηστης λογκια χρησημοποιη το amarment για να δυναμωση την επιθεση του μεσο του στοιχειου του στην περιπτωσει του ες να γινουν πιο δυνατες οι φλογες και ηταν λογικο που εχασε απο τον ακαινου που ειναι 25 χρονια πιο μεγαλος...αρα 25 χρονια πιο πολυ προπονηση
εδιτ--- τελευταιο ποστ για αυτο το θεμα μην φαω γουαρν

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
uchiha1991 έγραψε:ε οχι και overrated o ace..γιος του ροτζερ αγαπημενος του whitebeard πιο δυνατος απο ολους τους συνομηλικους του που εχουμε δει στο one piece.εννοειται οτι ο λουφυ δεν ειναι πιο δυνατος τωρα απο οτι ηταν ο ace..προφανως και θα ειχε χακι(εκτος του βασιλικου που ξερουμε οτι ειχε)..στο σημειο της ιστοριας που ειμασταν απλα δεν ξεραμε τιποτα γιαυτο..και στο whitebeard δεν εδειξε να εχει haki ειναι δυνατον να μην ειχε?ok ,εχασε απο τον αγνωστο blackbeard που  ομως συμφωνα με τον σανκς ηταν αρκετα επικινδυνος.Και στην τελικη ο blackbeard λογικα θα γινει ο main αντιπαλος του λουφυ στο one piece δεν ειναι καποιος τυχαιος..αλλα ενταξει στην πλοκη της ιστοριας ο θανατος του ασου ειχε να προσφερει περισσοτερα απο το να μεινει ζωντανος..
gj! gj! gj! gj! gj! gj! gj! goodjob² goodjob² goodjob² goodjob² goodjob² goodjob² goodjob²

Tcixlas

Tcixlas

 

είπε το εισ φανμποι και μετά μάζεψε τα σάλια της χαχαχαχαχαχα

Santouryuu

Santouryuu

 

εϊς = νουμπ

ακαϊνου = 1337

φουτζι = τζοροτροφη

NikosV20

NikosV20

 

Aokiji λέω εγώ απλά γιατί είναι ο πιο καλός και έντιμος από τους άλλους δύο αν και νομίζω ότι πάτησα κατά λάθος τον KIZARU :mueh:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης