Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 23]

Doflamingo

Doflamingo

 

ακυρος 8α ειναι σιγουρα...γιατι αμα βαλουνε τζιμπει η χανκοκ θα γινουν πολυ τουμπανα!


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 4 Images%3Fq%3Dshichibukai%26um%3D1%26hl%3Del%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DLaa%26rls%3Dorg

Kauko

Kauko

 

Σπόιλερ:

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

λιγο προσοχη με τα σποιλερς,ειμαστε στο ανιμε section...


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 4 Db0370

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
not really :haha:

αλλά καλό θα είναι τους σχολιασμούς για τα τελευταία τελευταία τσάπτερ να τους βάζουμε σε σποιλερ

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

λολ νταξ λαθος μου μπερδευτηκα :xD:



_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 4 Db0370

karamin

karamin

 

ελπιζω να μην ειναι ο caribou αλλα ενας fishman....βεβαια οπωε χω ξαναπει ο caribou μπορει να ειναι γαματος.....παντως εχει σκατοφατσα....ο lufy εχει πει πως θελει 10 ατομα ετσι????


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 4 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

didimakia

didimakia

 

Ειχε πει οτι θελει 10 crewmates... αρα θα εχουμε αλλους δυο...


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

didimakia

didimakia

 

Ενα παιδι στο anime.gr εγραψε το εξης :
Εγώ για το crew λέω τον decken , είναι fishman κάτι που λύπει απο το crew + οτι έχει αστείο παρουσιαστικό (4 πόδια? φάτσα άστα να πάνε ) + οτι ο oda είπε ότι θα είναι παλιός εχθρός και τέλος είναι ο απόγονος IX (ix=9) , ο καινούργιος nakama θα είναι το 9 μέλος (εκτός του luffy πάντα) κάτι που κολάει αρκετά....ποιά μπορεί όμως να είναι η αιτία που θα τον κάνει να μπεί ?

:O :O


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Aldark

Aldark

 

didimakia έγραψε:Ενα παιδι στο anime.gr εγραψε το εξης :
Εγώ για το crew λέω τον decken , είναι fishman κάτι που λύπει απο το crew + οτι έχει αστείο παρουσιαστικό (4 πόδια? φάτσα άστα να πάνε ) + οτι ο oda είπε ότι θα είναι παλιός εχθρός και τέλος είναι ο απόγονος IX (ix=9) , ο καινούργιος nakama θα είναι το 9 μέλος (εκτός του luffy πάντα) κάτι που κολάει αρκετά....ποιά μπορεί όμως να είναι η αιτία που θα τον κάνει να μπεί ?

:O :O

αλανι , αλλα για νακαμα no way

vfvf


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 4 Maxres11

Mike2994

Mike2994

 

o Oda-sama eipe pws tha einai enas palios exthros.......Pisteuw pws o Hatchan einai o epomenos SH.......egw bebaia thelw CROOOOOOOOOOOOOCODILEEEEEEEEEE

didimakia

didimakia

 

Oχι ο Hacchi ειναι βλακας XD
O Crocodile,ναι μετραει αλλα δυσκολα.

Υ.Γ. Απαγορευονται τα greeklish ;)


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Gwgos D. Luffy

Gwgos D. Luffy

 

Θα ηταν πολυ καλη φαση να μπει ο Crocodile..! ποιοι ακριβως ειναι ο decken kαι ο caribou...?
Σημειωση : Δεν διαβαζω manga δεν μου αρεσουν! : /!

edit:Ουπς μολις ειδα το manga πανω πανω συγγνωμη λαθος μου



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maggie στις Τετ 23 Μαρ 2011, 18:00, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : double post)

Kauko

Kauko

 

Σπόιλερ:

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
captain usopp έγραψε:
Σπόιλερ:

δεν είναι ανάγκη να βάζεις σποιλερ στο μανγκα section...τώρα αν πιστεύεις πως θα πεις κάτι το συγκλονιστικό,τότε είναι στην κρίση σου αν θα βάλεις ή όχι

Kauko

Kauko

 

μια αλλη φορα ειχα γραψει χωρις σποιλερ και το βαλατε εσεις μετα και ειπατε να προσεχω με τα σποιλερ...

didimakia

didimakia

 

Eκεινο δεν ηταν στην κατηγορια One Piece Manga αλλα One Piece Anime γι αυτο ^^


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Fallenangie

Fallenangie

 

Gwgos D. Luffy έγραψε:Θα ηταν πολυ καλη φαση να μπει ο Crocodile..! ποιοι ακριβως ειναι ο decken kαι ο caribou...?
Σημειωση : Δεν διαβαζω manga δεν μου αρεσουν! : /!

edit:Ουπς μολις ειδα το manga πανω πανω συγγνωμη λαθος μου
Βασικα το One Piece ως manga ξεκινησε,το anime εγινε μετα...Anyway!

Δεν το βλεπω για νεο nakama ακομα,πολυ νωρις ειναι...


_________________
The Death and The Strawberry2

[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 4 Bleach06b_ryfee2

Steve-O

Steve-O

 

ε το καλό θα είναι να μπει νωρίς ώστε να μπορούν να κάνουν τις επόμενες περιπέτειες μαζί... μην αργήσει να μπει...

Mike2994

Mike2994

 

Συγνώμη για τα greeklish :P.....Ουτε εμαν μου αρεσει ο Hatchi αλλα ειναι ο μόνος ποιο κοντά στο να γίνει........CROCODILE ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :p xD


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 4 Crocodile_TV_Tropes

Who are you going to throw offboard?

souidos

souidos

 

εγω δν 8ελω ουτε χατσι ουτε καριβου... 8ελω εναν αγα8ιαρι σαν τον τσοπερ!!!
και οχι αλλη γυναικα... δν μπορω να αγαπαω και τριτη, η μιση καρδια μ λεει ναμι και η αλλη μιση ροβιν... για τριτη δν χωραει!! ελπιζω ο οντα να ακουσει την προσευχη μ!!

http://watchop.com

Aldark

Aldark

 

souidos έγραψε:εγω δν 8ελω ουτε χατσι ουτε καριβου... 8ελω εναν αγα8ιαρι σαν τον τσοπερ!!!
και οχι αλλη γυναικα... δν μπορω να αγαπαω και τριτη, η μιση καρδια μ λεει ναμι και η αλλη μιση ροβιν... για τριτη δν χωραει!! ελπιζω ο οντα να ακουσει την προσευχη μ!!

εγω παλι ελπιζω να πεταξει εξω ολους τους μαντραχαλους και να χωσει μεσα καμια 10αρια αμαζωνες :xD:


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 4 Maxres11

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

Δεν ξερω ποιος θα ειναι ο καινουργιος του νακαμα παντος σιγουρα θα εχει καποιους καινουργιους.
Ετσι οπως εβλεπα τον λουφφυ να θυμαται τους φιλους του και να τους μετραει στα δαχτυλα του στο τελος του εμειναν 2 που δεν τα εκλεισε...ισως αυτο σημενει οτι θα εχει 2 ακομα νακαμα. Ή μπορει και να σημενει οτι αυτα τα 2 δαχτυλα ειναι ο sabo και ο ace xD!
Πειτε μου οτι δεν ειμαι ο μονος που το εχω σκεφτει αυτο!

petrikios

petrikios

 

Λυπαμαι αλλα εισαι ο μονος που το εχει σκεφτει αυτο...

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
βσκ 2 νακαμα του λειπουν ακομα αφου ειν 8 τωρα και ειχε πει οτι θελει 10...οσο για αυτο μ τ ασο και τ σαμπο μαλλον ακυρο

kosni21

kosni21

 

δεν πιστεβω οτι θα παιξει νεος νακαμα συντομα αλλα αν επαιζε ψηνομουνα να παω εγω χαχαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης