Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 23]

IwantCookie

IwantCookie

 

ναι αυτό είπαμε εγώ και ο ελλεφ...

Σπόιλερ:


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 2 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

maggie

maggie

 

ρε, διαβασε λιγο τι ειπε ο Ellefson στο ποστ του...γτ εγω αλλιως το πηρα...τεσπα...

και οσο για το logia και για την Nami που ειπε (αν δεν εκανε πλακα) δεν ισχυει...και ο Luffy ειναι λαστιχο αλλα τον σαπιζει στο ξυλο....


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

IwantCookie

IwantCookie

 

Σπόιλερ:


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 2 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
δεν παρακολουθώ μάνγκα εδώ και καιρό, οπότε έκανα λάθος μάγκι, δεν πειράζει, αλλά ο μπισκότος και πάλι με κάλυψε, υτό που είπε με λίγα λόγια υποστηρίζω και φαντάζομαι.

Heiwajima

Heiwajima

 

προσωπικά πιστεύω θα είναι ο Jimbei 100%....αφού ο Ace είπε να προσέχη τον λούφι...για την Hancock δν είμαι σίγουρος αλα θα ήθλα επίσης να μπεί στο πλήρωμα...


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 2 Signature3

IwantCookie

IwantCookie

 

χανκοκ και τζινμπει τους αποκλειω για τον λογο που ανεφερα πιο πανω..

και οι δυο θα ειναι καλοι συμμαχοι του λουφυ αλλά σε καμια περίπτωση κρου μεμπερς...


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 2 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
Heiwajima έγραψε:προσωπικά πιστεύω θα είναι ο Jimbei 100%....αφού ο Ace είπε να προσέχη τον λούφι...για την Hancock δν είμαι σίγουρος αλα θα ήθλα επίσης να μπεί στο πλήρωμα...
και τι θα κάνει? θα είναι η νταντά του λούφυ? στο πλήρωμα μπαίνουν κάποιοι με όνειρα και φιλοδοξίες(νέοι κυρίως)που έχουν χρόνο και το πνεύμα να τα πετύχουν...

I want to become the best swordman!
I want to find all Blue
I want to take care of Luffy!!

δεν λέει

Heiwajima

Heiwajima

 

Johnyman έγραψε:I want to take care of Luffy!!

ααχαχαχαχαχααχαχαχ :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :haha: :haha: :haha: :haha: :xD: :xD: :xD:

καλα μωρε μην βαράς pwned! damn i am dying. ellefson is dead. ellefson is dead.


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 2 Signature3

petrikios

petrikios

 

Ε να σας παρει....φαγωθηκατε ολοι με το να ειναι ο Τζιμπει ή η Χανκοκ στο πληρωμα (Που σαι Quenta)..δεν στεκει λογικα και ο λογος εχει αναφερθει ηδη απο τον Γιαννη πιο πανω...η μια εχει ηδη δικο της πληρωμα και κοτζαμ αυτοκρατορια...σιγα μην τα παρατησει για να παει με τον Λουφη οσο και αν τον γουσταρει απλα θα ειναι η καλη του συμμαχος...βλαμμενη δεν ειναι...επισης ο Τζιμπει παω στοιχημα οτι οταν θα ξανασυναντηθουν οι S.H το μονο που θα κανει θα ειναι να τους παει μεχρι στο Fishman Island και απο εκει να τους αφησει για να προσεχει το νησι του τωρα που πεθανε ο W.B...

IwantCookie

IwantCookie

 

ρε μλκες λεμε όλο τα ιδια και τα ιδια για τζινμπει και χανκοκ....

δεν θα ξαναγράψω αφτα που έχω πει γιατι είναι ανουσιο...

αν ειναι να πειτε πειτε κατι καινουριο :P


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 2 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

maggie

maggie

 

petrikios έγραψε:Ε να σας παρει....φαγωθηκατε ολοι με το να ειναι ο Τζιμπει ή η Χανκοκ στο πληρωμα (Που σαι Quenta)..δεν στεκει λογικα και ο λογος εχει αναφερθει ηδη απο τον Γιαννη πιο πανω...η μια εχει ηδη δικο της πληρωμα και κοτζαμ αυτοκρατορια...σιγα μην τα παρατησει για να παει με τον Λουφη οσο και αν τον γουσταρει απλα θα ειναι η καλη του συμμαχος...βλαμμενη δεν ειναι...επισης ο Τζιμπει παω στοιχημα οτι οταν θα ξανασυναντηθουν οι S.H το μονο που θα κανει θα ειναι να τους παει μεχρι στο Fishman Island και απο εκει να τους αφησει για να προσεχει το νησι του τωρα που πεθανε ο W.B...
ειναι βλαμμενη...πολυ μαλιστα...απλα ειναι κουλ βλαμμενη...εχει χακι...


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

petrikios

petrikios

 

Χμμμ νταξ ειναι λιγο...αλλα οχι τοσο...

maggie

maggie

 

την σωζει το χακι...

ον τοπικ τωρα...

οταν ο WB συναντηθηκε με τον Shanks στο πλοιο του πρωτου...ο γερος ειπε κατι σχετικα με το οτι κανεις δεν πιστευε πως μετα απο αυτο που επαθες θα επεστρεφες στην γκραντ λαιν...κατι τετοιο...δεν ενθυμουμαι....

λοιπον...θεωρια...οταν ειχε παει ο Shanks στο χωριο του Λουφυ μαζευε ανδρες για να τον ακολουθησουν...οχι τπτ δυνατους...νορμαλ πραγματα...αυτην λογικα ηταν η δευτερη φορα...αν σκεφτουμε οτι ειχε ηδη μαζι του Υasopp, Ben και Lucky...

αλλη θεωρια...παιζει να κανει και κατι τετοιο και ο Luffy...δλδ...να μην ειναι ενας ο επομενος και δυνατος...αλλα πολλοι και "αχρηστοι"...

στο κατω κατω τι σκατα...πως περιμενει να γινει pirate king με 8 μονο nakama...μεχρι και ο Roger ειχε τετοιο πληρωμα...


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

petrikios

petrikios

 

Ο Οντα νομιζω ειχε πει οτι μεχρι 10 θα βαλει....και μην ξεχνας οτι ειναι οι κυριοι πρωταγωνιστες και δεν μπορει να ναι μικροι και ασημαντοι για να γεμιζουν μονο και μονο το πλοιο...πρεπει ο καθενας να ναι ενας και ενας για να εξυπηρετει την πλοκη...μην βλεπεις τα αλλα πληρωματα(π.χ Shanks,Law,Kidd και αλλα πολλα) αυτα δεν ειναι πρωταγονιστες της σειρας ασχετως αν ειναι πιο δυνατα..

IwantCookie

IwantCookie

 

εγώ δεν πιστεύω να μπει υπερτούμπανη η ασχετος..θα είναι πάνω κάτω σαν τους άλλους.....

μπορει επίσης να βρει νακαμα και να τους αφήσει στην πορεία οπως είχε 2 ξιφομάχους στην ΑΡΧΗΗΗ που έμειναν στο νησι..τωρα που τους βρήκε δεν θυμαμε


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 2 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

petrikios

petrikios

 

Οχι ρε guest stars εμεις μιλαμε για τους στανταρ που θα τον ακολουθησουν σε ολο το ταξιδι...

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
maggie έγραψε:την σωζει το χακι...

ον τοπικ τωρα...

οταν ο WB συναντηθηκε με τον Shanks στο πλοιο του πρωτου...ο γερος ειπε κατι σχετικα με το οτι κανεις δεν πιστευε πως μετα απο αυτο που επαθες θα επεστρεφες στην γκραντ λαιν...κατι τετοιο...δεν ενθυμουμαι....

λοιπον...θεωρια...οταν ειχε παει ο Shanks στο χωριο του Λουφυ μαζευε ανδρες για να τον ακολουθησουν...οχι τπτ δυνατους...νορμαλ πραγματα...αυτην λογικα ηταν η δευτερη φορα...αν σκεφτουμε οτι ειχε ηδη μαζι του Υasopp, Ben και Lucky...

αλλη θεωρια...παιζει να κανει και κατι τετοιο και ο Luffy...δλδ...να μην ειναι ενας ο επομενος και δυνατος...αλλα πολλοι και "αχρηστοι"...

στο κατω κατω τι σκατα...πως περιμενει να γινει pirate king με 8 μονο nakama...μεχρι και ο Roger ειχε τετοιο πληρωμα...

ή θα κάνει πολλούς allies,ώστε να τον βοηθήσουν όταν θα φτάσει η ένδοξη ώρα που θα είναι στην τελική ευθεία για να γίνει Βασιλιάς ή θα κάνει και κανά νακαμα α λα Vivi..

μάλλον αυτό που είπα είναι πάνω κάτω το ίδιο...αυτό που θέλω να πω είναι πως μπορεί να μην τον ακολουθήσουν στο πλήρωμα όλοι,αλλά θα έχει ''δικούς'' του παντού

IwantCookie

IwantCookie

 

το 1ο που είπες δεν πεζει...λογικά αρκετα πριν το τελος θα τους έχει μαζέψει όλους


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 2 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ο rayleigh
Σπόιλερ:
μπορει να ειν η μαρκαρετ απο τις αμαζονες αν δν παει η χανκοκ μαζι με το λουφυ,τωρα να μ πειτε αμα δν παει με το λουφυ θα πεθανει αλλα μπορει να γινει κατι και να πεθανει η χανκοκ πριν φυγει με το λουφυ
Σπόιλερ:
και στη θεση της να μπει στ πληρωμα η μαργκαρετ που ειν και περιπου στ ιδιο επιπεδο με τους SH σε δυναμη και χακι εχει και ειν και hot

rapbullys

rapbullys

 

όλοι εκτός από τον Heiwajima ξεχνάτε ότι ο ace ζήτησε από τον jimbei να προσέχει τον μικρό του αδερφό όταν ήταν ακόμα φυλακισμένοι.. παρόλα αυτά πιστεύω δύσκολα θα μπει ο Jimbei στο πλήρωμα γιατί είναι βασιλιάς,αρχηγός πείτε το όπως θέλετε στο fishman island οπότε πιστεύω θα μπει κάποιος fishman έμπιστος του ή ακόμα και το '' γλυκό αγόρι '' :) ο
Σπόιλερ:

Iron Nicκ

Iron Nicκ

 

εγω παντως εχω ακομα καποιες επιφυλαξεις....για πιο λογο να βαλει νεο μελος στο πληρωμα τωρα ο Oda μεσα σε ολη αυτη την αναμπουμπουλα που επικρατει μετα τον πολεμο κ τον θανατο του Ace και να μην περιμενει να μπουνε στο New World και να παρει καποιον απο εκει αφου θεωριτηκα απο οσα ειδαμε μεχρι τωρα οι Strawhats δν θα αντεχαν παραπανω απο μερικες μερες εκει μιας κ ολοι ειναι τουμπανα


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 2 NatsuSign1

maxuris

maxuris

 

Iron Nicκ έγραψε:οι Strawhats δν θα αντεχαν παραπανω απο μερικες μερες εκει μιας κ ολοι ειναι τουμπανα

wtf man? wtf man?

Hell no i dont think so ... Πιστευω πως μια χαρα θα κρατανε και με το νεο μελος , θα μαμανε ακομα πιο πολυ !!! your mom=15$


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 2 757b32

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Iron Nicκ έγραψε:εγω παντως εχω ακομα καποιες επιφυλαξεις....για πιο λογο να βαλει νεο μελος στο πληρωμα τωρα ο Oda μεσα σε ολη αυτη την αναμπουμπουλα που επικρατει μετα τον πολεμο κ τον θανατο του Ace και να μην περιμενει να μπουνε στο New World και να παρει καποιον απο εκει αφου θεωριτηκα απο οσα ειδαμε μεχρι τωρα οι Strawhats δν θα αντεχαν παραπανω απο μερικες μερες εκει μιας κ ολοι ειναι τουμπανα
ναι ρε δν θα μπει τωρα τ νεο μελος πρωτα πρεπει να ξαναβρεθουν ολοι μαζι να περασουν μια μικρη περιπετεια να ξαναδεσουν να γινει ο λουφυ καλα και μετα θα ερθει νεο μελος εκτος αμα ειν ο τζινμπει ή η χανκοκ και θα μπουν απευθειας στ πληρωμα

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

οχι ρε τι Jinbei και Hancock λες...δεν προκειται να μπουν αυτοι...πρωην Shichibukai στο crew...?μπαααααα........

το νεο μελος θα ειναι σε πολλαααα chaps απο τωρα,καπου στο New World...that's what I think.....


_________________
[THEORY] Ποιος πιστευετε πως θα' ναι ο νεος mugiwara? - Σελίδα 2 Db0370

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
παντος και οι 2 εχουν πολλες πιθανοτητες να μπουν μιας και ο ενας ειπε στν ασο οτι θα προστετευει τν λουφυ και η αλλη αμα δν παει μαζι τ θα πεθανει....εμενα δν μ χαλανε και δυνατοι ειν και ωραια θα χωθουν στ πληρωμα ο τζινμπει θα κραταει λιγο που ειν ολοι τρελοι και η μποα θα πετρωνει συνεχεια τν σαντζι :xD:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης