Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Full Metal Alchemist Brotherhood

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

76Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Παρ 23 Δεκ 2011, 14:22

core

core

 

Είδα τυχαία κάποια επεισόδια χτες στο youtube με ελληνικούς υπότιτλους και ήταν πολύ καλό και ενδιαφέρον. Άπλα έχει πολύ βία και σε κάθε επεισόδιο σκοτώνονται και 2-3. αυτό και αν δεν πρόκειται να βγει στην ελλάδα ποτέ


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 07Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

77Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Παρ 23 Δεκ 2011, 14:25

didimakia

didimakia

 

Δεν σκοτωνονται σε καθε επεισοδειο 2-3. Στην αρχη ειναι ετσι για να σου δειξει πως ειναι τα πραγματα ;)


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

78Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Παρ 23 Δεκ 2011, 14:30

core

core

 

Είδα από το 14 μέχρι και το 22….
Εντάξει τρόπος του λέγειν είναι αλλά και πάλι έχει πολλούς σκοτωμούς και βίαιους


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 07Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

79Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Τρι 27 Δεκ 2011, 22:25

iman

avatar

 

που μπορώ να το βρω με ελληνικούς υπότιτλους?

80Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Τρι 27 Δεκ 2011, 22:38

Red Dragon

Red Dragon

 

iman έγραψε:που μπορώ να το βρω με ελληνικούς υπότιτλους?
δες στην προυγουμενη σελιδα εκει που ρωτησε ενας αλλος και του απαντησα εγω


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 49303-bigthumbnail

81Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Τετ 28 Δεκ 2011, 18:39

core

core

 

το έχω προχωρήσει μέχρι το επεισόδιο 40 και τελικά είναι πολύ καλό. το βλέπω μέσο του youtube με ελληνικούς υπότιτλους και είναι μια χαρά...


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 07Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

82Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Κυρ 19 Φεβ 2012, 00:32

black tulip

black tulip

 

ξεκινησα να το βλεπω και τωρα ειμαι καπου στην μεση,ειναι λιγο περιεργο για εμενα,καλο μεν απο την μια απο την αλλη παει αργα χωρις νοημα και χωρις να βαζουν ουσια στα επεισοδια ωστε να σε καθηλωνει,βεβαια δεν το εχω τελειωσει ακομα οποτε δεν ξερεις πως θα εξεληχτει (πχ στο code geass καπου στην μεση ξενερωσα αλλα τα τελευταια 5 επεισοδια δεν σε αφηνει ουτε ανασα να παρεις και ετσι πηρε το αιμα του πισω το ανιμε ;) )

83Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Κυρ 19 Φεβ 2012, 19:41

Nami-san!!! Robin-swan!!!

Nami-san!!! Robin-swan!!!

 

Στα τελευταία 5 με 10 επεισόδια απογειώνεται η σειρά... μόνο το τελευταίο δε με πολυεντυπωσίασε. Το Geass είναι πολύ καλό στο σύνολό του για μένα, αν και υπήρχαν κάποια πράγματα που με ξενέρωσαν.


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Aku-no-hana-1

84Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Δευ 20 Φεβ 2012, 10:35

core

core

 

Ναι το τελευταίο ήταν λίγο κάπως….
Το περίμενα διαφορετικό…


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 07Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

85Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Κυρ 08 Απρ 2012, 20:25

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

πολυ καλο anime κατα την γνωμη μου αλλα δεν ξερω το περιμενα πιο διαφορετικό αλλα ηταν πολυ καλα παντως αν μου λεγαν death note η fmab θα ελεγα D.N


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Naruto11

86Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Δευ 09 Απρ 2012, 04:48

uchiha1991

uchiha1991

 

κ γω πιστευω το ντεθ νοουτ πολυ καλυτερο.....αλλα κ το φμα καλοειναι...

87Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Δευ 09 Απρ 2012, 09:44

Sosa

Sosa

 

luffy_is_paok έγραψε:πολυ καλο anime κατα την γνωμη μου αλλα δεν ξερω το περιμενα πιο διαφορετικό αλλα ηταν πολυ καλα παντως αν μου λεγαν death note η fmab θα ελεγα D.N

Η σύγκριση Death Note με FMA:B είναι τελείως άσχετη και ασύνδετη. Να 'λεγες Code Geass με DN, θα σου 'λεγα ok. Που και το Death Note βασικά, κάνει τεράστια "κοιλιά" μετά το θάνατο του L, που τη λες ακόμα και καταστροφική. Το παραμύθι με το FMA πρέπει να τελειώσει. Ναι οκει, είναι πολύ καλό για shonen και ξεφεύγει ποιοτικά απ'τα υπόλοιπα χαζοanime τύπου Naruto/Bleach/Fairytal/One Piece αλλά όχι τόσο κορυφαίο που πάνε να το βγάλουν όλοι με το ζόρι. Και μην ακούω για ωραίο τέλος. ΤΟ ΠΙΟ ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΕΙΧΕ. Το πιο υπερεκτιμημένο anime λοιπόν,μαζί με τη μαλακία το Elfen Lied.


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Evangelion_neon_genesis_misato_katsuragi_desktop_1024x768_wallpaper-256474

88Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Δευ 09 Απρ 2012, 11:58

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
One Piece!!!! Όλα τα άλλα είναι λίγα!!! Το καλύτερο Shonen!!
Για τον ΟΡ δεν ακούω κουβέντα!!

Πάντως εγώ είχα δει το κανονικό FMA και εντάξει μου είχε αρέσει (είμουν 13 βέβεια) το Brotherhood δεν το έχω δει. λέει τόσο?


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Untitled-1-7

89Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Δευ 09 Απρ 2012, 16:09

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

sosa +φωνω μαζι σου ως προς το fmab αλλα οχι ως προς το τελος εγω τουλαχιστον το περιμενα διαφορετικο , αλλα το D.N νομιζω δν κανει καθόλου κοιλια μετα τον L αποψη μου


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Naruto11

90Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Τετ 11 Απρ 2012, 13:14

Sosa

Sosa

 

Βασικα το κανονικο FMA ειναι το Brotherhood και οχι το σκετο, αφου αυτο ειναι η πιστη μεταφορα του manga. Και ναι, ειναι καλυτερο.


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Evangelion_neon_genesis_misato_katsuragi_desktop_1024x768_wallpaper-256474

91Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Δευ 16 Απρ 2012, 02:53

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Εχει νεα επεισοδια αυτο το τρομερο ανιμε??? Αυτος που πετουσε κατι φωτιες χτυποντας τα δαχτυλα του ζει??? Επιπλεον που μπορω να το δω??


_________________
Δύσκολα τα πράματα... Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Monkeydluffy

92Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Τετ 27 Μαρ 2013, 23:17

Aldark

Aldark

 

θα απαντουσα στο φιλο απο πανω αλλα εχει περασει ενας χρονος...

ξεθαβω το τοπικ λιγο...ειχα δει το ανιμε εγω λογικα εχω γραψει κι εδω βασικα , πριν 2 καλοκαιρια...επικο ανιμε και τα λοιπα...
ξεθαψα λιγο τα openings...πρωτη φορα ειναι ολα αριστουργηματα! για μενα ειναι καλυτερο απ'το one piece το συγκεκριμενο. πραγματικα διαμαντακι που θα λεγε και γνωστο μελος...απλη διαπιστωση...


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Maxres11

93Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Πεμ 28 Μαρ 2013, 11:25

Nami-san!!! Robin-swan!!!

Nami-san!!! Robin-swan!!!

 



Best fukin' openin' evaaaaaaaa


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Aku-no-hana-1

94Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Πεμ 28 Μαρ 2013, 15:34

Aldark

Aldark

 

εμενα για καποιο λογο μου χει κολλησει τις τελευταιες μερες αυτο



το πρωτο οπενινγκ απο πολλους θεωρειτε τοπ , idk why...


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Maxres11

95Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Κυρ 07 Απρ 2013, 23:45

soulis8

soulis8

 

Για να δει κανεις το brotherhood πιστευω πως ειναι καλυτερα να δει πρωτα το 1ο FMA. Κανω λαθος?


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 361780rg1otryr4p

96Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Δευ 08 Απρ 2013, 10:52

razor1911

razor1911

 

Κανεις γιατι δεν συνδεονται αμεσα


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 NMKp9JO

97Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Δευ 08 Απρ 2013, 12:52

soulis8

soulis8

 

razor1911 έγραψε:Κανεις γιατι δεν συνδεονται αμεσα
Οκ καλως γιατι σκοπευα να το ξεκινησω σε λιγο καιρο και λεω να δω και τα 2.

98Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Δευ 08 Απρ 2013, 13:18

Kishishi

Kishishi

 

Εγώ πρόσφατα είδα το fma brotherhood, χωρίς να δω το 1o fma. Δεν χρειάζεται δηλαδή κατα τη γνώμη μου (εγώ δε θα το δω πάντως). Το Brotherhood είναι από τα καλύτερα anime που υπάρχουν και ακολουθά πιστά το manga.

99Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Δευ 08 Απρ 2013, 13:44

soulis8

soulis8

 

Kishishi έγραψε:Εγώ πρόσφατα είδα το fma brotherhood, χωρίς να δω το 1o fma. Δεν χρειάζεται δηλαδή κατα τη γνώμη μου (εγώ δε θα το δω πάντως). Το Brotherhood είναι από τα καλύτερα anime που υπάρχουν και ακολουθά πιστά το manga.
Ναι εχω ακουσει καλα λογια. Θα το δω σιγουρα με το Soul Eater, ισως ριξω και μια ματια και στο 1o

100Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Τρι 09 Απρ 2013, 15:41

Aldark

Aldark

 

οχι ρε μη το δεις το 1ο , δε χρειαζεται...ειναι τιγκα στα φιλλερ και εχει παραμορφωσει την οριτζιναλ ιστορια...το FMA Brotherhood ειναι πιστα βασει του μανγκα


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 4 Maxres11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης