Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Full Metal Alchemist Brotherhood

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

51Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Τρι 15 Φεβ 2011, 08:19

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Ναι το παραδέχομαι είμαι ο Jet Lee...
Αλλά το έκρυβα για να με συμπαθήσετε και να μην με φοβάστε...
Τον Chuck τον έχω με ένα χέρι ρε,πλάκα με κάνεις; :xD:
Θα αρχίσω να βλέπω και κανα επισόδειο FMA και μετά θα εκφέρω γνώμη...


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

52Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Πεμ 26 Μάης 2011, 21:49

Xenia

Xenia

 

ΑΧΑ!! Ενα απο τα αγαπημενα μου!! pingpingeyes Ειναι γαματο σε ολους τους τομεις. Πλοκη θες; Εχει. Χαρακτηρες θες; Εχει. Μουσικη θες; Εχει. Animation θες; (Ναι, το μαντεψατε), εχει. Το πρoτεινω ανεπυφυλαχτα σε ολους τους φαν των Adventure, Action, Shounen και, γιατι οχι, Comedy anime! gj!


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 7a674f828bcc4c06cc51148b88b5c7cc1309352327_full
"Keep Rockin'...and nothing else matters..."

53Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Κυρ 17 Ιουλ 2011, 11:05

Aldark

Aldark

 

EΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Νταξ πολυ επικ , οι χαρακτηρες δε σε πορωνουν οπως σε αλλα αλλα και παλι ειναι επικ. Γενικα 9,5/10 το χει απο μενα. Μπηκε φυσικα στο τοπ 3 μου

ΣΠΟΙΛΕΡΑΚΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΤΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΠΑΝ:

Σπόιλερ:

Δείτε το ολοι!


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Maxres11

54Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Πεμ 04 Αυγ 2011, 13:09

fareblc

avatar

 

πεδια το ανιμε ειναι παρα πολυ καλο... για εμενα ειναι το μονο που μπορει να αγγιξει την τελειωτητα οποτε ειναι και πρωτο στην λιστα μου... βεβαια δν εχω δει ακομα ΟΠ οποτε δεν μπορω να ξερω αν θα παραμεινει εκει...το συνιστω ανεπηφυλακτα..

55Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Πεμ 04 Αυγ 2011, 14:49

didimakia

didimakia

 

Πραγματι το FMA ειναι ενα διαμαντι των shonen!
Σχεδον perfect.
Εσυ ομως αφου δεν εχεις δει OP τι δουλεια εχεις εδω? Εκτος αν δεν το τελειωσες ακομα :P


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

56Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Πεμ 04 Αυγ 2011, 14:51

Kauko

Kauko

 

fareblc έγραψε:πεδια το ανιμε ειναι παρα πολυ καλο... για εμενα ειναι το μονο που μπορει να αγγιξει την τελειωτητα οποτε ειναι και πρωτο στην λιστα μου... βεβαια δν εχω δει ακομα ΟΠ οποτε δεν μπορω να ξερω αν θα παραμεινει εκει...το συνιστω ανεπηφυλακτα..


Ban him NAO!

57Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Παρ 05 Αυγ 2011, 20:47

fareblc

avatar

 

εχω δει λιγα επισοδεια αλλα δν εχω ολοκληρωμενη εικονα ακομα για το ανιμε... και βασικα ηρθα εδω γιατι εχει πολλες συζητησεις και για αλλα ανιμε δν ιξερα οτι επρεπε να ολοκληρωσω το ΟΠ για να μπω εδω.

58Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Παρ 05 Αυγ 2011, 21:36

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
fareblc έγραψε:εχω δει λιγα επισοδεια αλλα δν εχω ολοκληρωμενη εικονα ακομα για το ανιμε... και βασικα ηρθα εδω γιατι εχει πολλες συζητησεις και για αλλα ανιμε δν ιξερα οτι επρεπε να ολοκληρωσω το ΟΠ για να μπω εδω.
πλακα κανουν ρε...οσο πληρωνεις 100 ευρω το μηνα δν θα φας μπαν gj!
εγω τ εχω παρατησει εκει που πεθαινει ενας τυπος σε ενα τηλεφωνικο θαλαμο αλλα παω να δω τωρα τ συνεχεια

ααα fareblc wellcome aboard

59Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Παρ 05 Αυγ 2011, 22:10

Kauko

Kauko

 

fareblc έγραψε:εχω δει λιγα επισοδεια αλλα δν εχω ολοκληρωμενη εικονα ακομα για το ανιμε... και βασικα ηρθα εδω γιατι εχει πολλες συζητησεις και για αλλα ανιμε δν ιξερα οτι επρεπε να ολοκληρωσω το ΟΠ για να μπω εδω.


:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:


σε λαθος μερος ηρθες...


Σπόιλερ:

60Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Σαβ 06 Αυγ 2011, 00:40

Aldark

Aldark

 

fareblc έγραψε:εχω δει λιγα επισοδεια αλλα δν εχω ολοκληρωμενη εικονα ακομα για το ανιμε... και βασικα ηρθα εδω γιατι εχει πολλες συζητησεις και για αλλα ανιμε δν ιξερα οτι επρεπε να ολοκληρωσω το ΟΠ για να μπω εδω.


αν δεν ολοκληρωσεις το οπ δε μπορεις να κανεις λογκ ιν... heh look at that


(ο καουκο μετατρεπεται σε τρελο σπαμμερι)

Σπόιλερ:


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Maxres11

61Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Παρ 02 Σεπ 2011, 21:46

nikos kritikos

nikos kritikos

 

το παλιο fma μουφα, αλλα το fmab ειναι πολυ epic


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Golden-eagle-450

62Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Κυρ 09 Οκτ 2011, 17:54

Silver Hawk

Silver Hawk

 

τα λογια ειναι περιττα για αυτο το αριστουργιμα gj!


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Silverhawk_display_image

63Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Παρ 25 Νοε 2011, 23:37

katalanosGR

katalanosGR

 

Απο που μπορω να βρω και να κατεβασω το brotherhood με αγγλικους υποτιτλους ή με ελληνικους?


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Playermodel

64Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Σαβ 26 Νοε 2011, 11:21

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

οταν τελειωσο fairy tail θελω να το αρχισω αλα ειναι καλο anime η μαπα και εχει πολα filler ?? e?


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Naruto11

65Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Σαβ 26 Νοε 2011, 12:50

Pain

Pain

 

απλά τέλειο! Δεν έχει καν φιλλερς. Κρίμα που είναι τόσο σύντομο. Εγω σου προτείνω να το αρχίσεις με 1000.


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 W3
Monster Trio :teme:

66Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Σαβ 26 Νοε 2011, 13:14

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

α οκ αλα τι εννοεις συντομα τελειωσε ?? e?


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Naruto11

67Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Σαβ 26 Νοε 2011, 13:41

Pain

Pain

 

Εχει μόνο 64 επεισόδια...


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 W3
Monster Trio :teme:

68Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Σαβ 26 Νοε 2011, 14:56

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

αααααααα οκ ευχαριστω


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Naruto11

69Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Σαβ 26 Νοε 2011, 15:42

Aldark

Aldark

 

Δεν εχει ΜΟΝΟ 64 επεισοδια , αν ειχε παραπανω θα ταν lame και το ΜΟΝΟ δεν ισχυει , τα περισσοτερα ανιμε εχουν 25 επς , μου μαθατε με τα ναρουτο και τα οπ και θελετε 600 επς το καθε ανιμε;

Μιλαμε για ενα επος φιλε δες το και θα λερωνεις το ταβανι μετα (οπως ελεγε κι ενας σοφος)

70Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Σαβ 26 Νοε 2011, 17:35

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

οκ


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Naruto11

71Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Σαβ 26 Νοε 2011, 18:47

katalanosGR

katalanosGR

 

Ξερει κανεις απο που μπορω να τα κατεβασω ? daaamn!


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Playermodel

72Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Σαβ 26 Νοε 2011, 21:05

Red Dragon

Red Dragon

 

εδω φιλε ειναι ολοκληρωμενο με ελληνικους υποτιτλους και τελεια ποιοτητα εικονας
http://www.anime-awmn.net/forum/index.php?action=tracker;torrent=300
Πρεπει να κανεις εγγραφη για να το κατεβασεις, αλλιως δεν μπορεις


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 49303-bigthumbnail

73Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Κυρ 27 Νοε 2011, 00:25

katalanosGR

katalanosGR

 

Να'σαι καλα ρε παλικαρε.Ευχαριστω


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Playermodel

74Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Παρ 23 Δεκ 2011, 13:43

ZisAkiS

ZisAkiS

 

να το δω σε dub ή σε sub?? ποιο ειναι καλυτερο;; (το θελω σε HD αν υπαρχει... αν καποιος ξερει και θελει να βοηθησει...)


_________________
Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

75Full Metal Alchemist Brotherhood - Σελίδα 3 Empty Απ: Full Metal Alchemist Brotherhood Παρ 23 Δεκ 2011, 14:16

didimakia

didimakia

 

Red Dragon έγραψε:εδω φιλε ειναι ολοκληρωμενο με ελληνικους υποτιτλους και τελεια ποιοτητα εικονας
http://www.anime-awmn.net/forum/index.php?action=tracker;torrent=300
Πρεπει να κανεις εγγραφη για να το κατεβασεις, αλλιως δεν μπορεις
Sub εννοειται και αν δεν κανω λαθος η anime-awmn το'χει σε 720p ΚΑΙ με greek subs ;)


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης