Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 9]

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Johnyman έγραψε:ο άλλος είναι ο shadow ace..

e? shocked?!

Fallenangie

Fallenangie

 

Johnyman έγραψε:ο άλλος είναι ο shadow ace..


Την μια τον εναν την αλλη τον αλλον!

Σοφια!Αποφασισε μας ζαλισες!Πρεπει να ξερουμε τι ονομα θα γραψουμε στην βερα!Λεγε...


_________________
The Death and The Strawberry2

Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 3 Bleach06b_ryfee2

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Fallenangie έγραψε:
Johnyman έγραψε:ο άλλος είναι ο shadow ace..


Την μια τον εναν την αλλη τον αλλον!

Σοφια!Αποφασισε μας ζαλισες!Πρεπει να ξερουμε τι ονομα θα γραψουμε στην βερα!Λεγε...

κοιτα ξαφνικα που με βαλατε και σε διλλημα χωρις να το καταλαβω! Φαγωθηκατε να με προξενεψετε!
κανεναν!!! red card,outa tha ga

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Johnyman έγραψε:άρα μένω χωρίς αντιπάλους..nice

Τι λες ρε Γιαννη; αληθεια τι θες να πεις;

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
ότι οι καζανόβες που σε πολιορκούσαν έφαγαν άκυρο,και μένω μόνος μου για να σε κατακτήσω me kisses you ^_^

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Johnyman έγραψε:ότι οι καζανόβες που σε πολιορκούσαν έφαγαν άκυρο,και μένω μόνος μου για να σε κατακτήσω me kisses you ^_^

μπα δε σε θελω!
Σπόιλερ:

Fallenangie

Fallenangie

 

womanTENSAIinathens έγραψε:
Johnyman έγραψε:ότι οι καζανόβες που σε πολιορκούσαν έφαγαν άκυρο,και μένω μόνος μου για να σε κατακτήσω me kisses you ^_^

μπα δε σε θελω!
Σπόιλερ:

Τωρα δεν γινεται να μν παρω θεση!

Πως του το λες ετσι?Κι αν κανει αποπειρα αυτοκτονιας?Δεν ντρεπεσαι?Σκληρη γυναικα.....


_________________
The Death and The Strawberry2

Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 3 Bleach06b_ryfee2

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
σιγά μην κάνω απόπειρα δολοφονίας..κανά μπαν να ρίξω ίσως..

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Johnyman έγραψε:σιγά μην κάνω απόπειρα δολοφονίας..κανά μπαν να ρίξω ίσως..

ριξε μου μπαν! careless run

Fallenangie

Fallenangie

 

womanTENSAIinathens έγραψε:
Johnyman έγραψε:σιγά μην κάνω απόπειρα δολοφονίας..κανά μπαν να ρίξω ίσως..

ριξε μου μπαν! careless run

Πω....Την Σαρρη με το σταυρωστεμε μου θυμηζεις...Τσ τσ τσ....


_________________
The Death and The Strawberry2

Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 3 Bleach06b_ryfee2

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
ηρθα εγω


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 3 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Εντάξει παιδιά μικρός είμαι ακόμα για παντριές...


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

manos-sk8

manos-sk8

 

παιδια ο ιδανικος συντροφος ειμαι εγω!!! your mom=15$ pingpingeyes is there trouble? kyaa


_________________
Σπόιλερ:

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Εγώ θέλω μια κοπέλα που να είναι ευαίσθητη,καλόψυχη,έξυπνη,να μου λέει ό'τι σκέφτεται χωρίς φόβο,να της αρέσω εγώ και όχι τα πραγματά μου...
Να μην είναι πολύ μικροκαμωμένη,κατα προτίμηση μελαχρινή.
Βασικά τα εξωτερικά χαρακτηριστικά δεν μετράνε τόσο...


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

manos-sk8

manos-sk8

 

Jim McDuck έγραψε:Εγώ θέλω μια κοπέλα που να είναι ευαίσθητη,καλόψυχη,έξυπνη,να μου λέει ό'τι σκέφτεται χωρίς φόβο,να της αρέσω εγώ και όχι τα πραγματά μου...
Να μην είναι πολύ μικροκαμωμένη,κατα προτίμηση μελαχρινή.
Βασικά τα εξωτερικά χαρακτηριστικά δεν μετράνε τόσο...

ωραιος!! aww

μολις με γνωρισεις θα θελεις να πεσω στην αγκαλια σου!!!!!!!! aww2


_________________
Σπόιλερ:

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Κοπέλα είπα,όχι μαντράχαλο...
Αει χάσου μωρή Λουλού... :xD:
Σπόιλερ:


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

maxuris

maxuris

 

ειπες δεν μετρανε τα εξωτερικα χαρακτηστικα φιλεε, τωρα για τις ορμονες θα χαλασει το πραγμα ?


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 3 757b32

manos-sk8

manos-sk8

 

Jim McDuck έγραψε:Κοπέλα είπα,όχι μαντράχαλο...
Αει χάσου μωρή Λουλού... :xD:
Σπόιλερ:

χαχαχα δεν παρεξειγω αφου το ξερω οτι καταβαθος με θελεις τρελα!!!!!!! :xD: aww :inlove:


_________________
Σπόιλερ:

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

οπα οπα παιδια πιο κοσμια σας παρακαλω...
Σπόιλερ:

Elidor

Elidor

 

Avarga
womanTENSAIinathens έγραψε:οπα οπα παιδια πιο κοσμια σας παρακαλω...
Σπόιλερ:

Αν κρινω απο το "γουτσου γουτσου" εμοτικον στο σποιλερ εισαι γκεοφιλη ε? Ουσττττ!

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Ρε ούστ!


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Elidor έγραψε:
womanTENSAIinathens έγραψε:οπα οπα παιδια πιο κοσμια σας παρακαλω...
Σπόιλερ:

Αν κρινω απο το "γουτσου γουτσου" εμοτικον στο σποιλερ εισαι γκεοφιλη ε? Ουσττττ!

δεν εχω προβλημα με τους γκει γιατι ειμαι ανοιχτο μυαλο και φιλελευθευρο πνευμα!

Elidor

Elidor

 

Avarga
womanTENSAIinathens έγραψε:
Elidor έγραψε:
womanTENSAIinathens έγραψε:οπα οπα παιδια πιο κοσμια σας παρακαλω...
Σπόιλερ:

Αν κρινω απο το "γουτσου γουτσου" εμοτικον στο σποιλερ εισαι γκεοφιλη ε? Ουσττττ!

δεν εχω προβλημα με τους γκει γιατι ειμαι ανοιχτο μυαλο και φιλελευθευρο πνευμα!

Φιλελευθερη???????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Τωρα θα το φας σοβαρα το μπαν. Αντιο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης