Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 9]

Elidor

Elidor

 

Avarga
womanTENSAIinathens έγραψε:θελω να εχει χιουμορ και να μην ειναι ξενερωτος.
να με κανει να γελαω , να με πειραζει, να τον πειραζω , να υπαρχει ενδιαφερον
να μη με κανει να βαριεμαι και να μη γκρινιαζει.
σε δυσκολεψα τωρα...

Ολα τα ατομα στην λιστα μου ετσι ειναι...

maggie

maggie

 

Elidor έγραψε:
Οκ. Σου εχω λιστα.

1)Crowdon. (ψηλος, καστανος, cool, του αρεσουν οι πιτσες με πεπερονι και ασχολειται με την μουσικη)
2)Αldark (Ψηλος, μελλαχρινος, σπουδαζει ιατρικη και στον ελευθερο του χρονο πηγαινει στο θεατρο η διαβαζει λογοτεχνικα βιβλια)
3)Quenta (Λυπαμαι που θα το πω, αλλα μας εφυγε. Παλιο μελος του φορουμ , ισως το εξυπνοτερο ατομο εδω μεσα. Εχασας πραγματικα που δεν τον γνωρισες.)

Περισσοτερα ατομα αργοτερα..
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Kauko

Kauko

 

^^^ διακρινω καποια εμπαθεια ???

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Elidor έγραψε:
womanTENSAIinathens έγραψε:
Elidor έγραψε:
womanTENSAIinathens έγραψε:αντε για να δω ποιος ειναι ο καταλληλος....αν δεν μπορεις να καταληξεις σ'εναν , πες μου 3, 4 και θα αποφασισω

Τελευταια ερωτηση. Ατομα του φορουμ καταδεχεσαι η δεν θες να μπλεκεις τα προσωπικα σου με την δουλεια?

οχι η δουλεια εκτος σπιτιου και εκτος σχεσης . εκτος και αν ειναι καποια ειδικη περιπτωση που θα χρειαστει να μεταφερω τη δουλεια μου και στο σπιτι, οποτε ο εκλεκτος θα κανει υπομονη για λιγο

Οκ. Σου εχω λιστα.

1)Crowdon. (ψηλος, καστανος, cool, του αρεσουν οι πιτσες με πεπερονι και ασχολειται με την μουσικη)
2)Αldark (Ψηλος, μελλαχρινος, σπουδαζει ιατρικη και στον ελευθερο του χρονο πηγαινει στο θεατρο η διαβαζει λογοτεχνικα βιβλια)
3)Quenta (Λυπαμαι που θα το πω, αλλα μας εφυγε. Παλιο μελος του φορουμ , ισως το εξυπνοτερο ατομο εδω μεσα. Εχασας πραγματικα που δεν τον γνωρισες.)

Περισσοτερα ατομα αργοτερα..

θα μου πεις κι αλλους ή τζαμπα περιμενω; so bored.

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
captain usopp έγραψε:^^^ διακρινω καποια εμπαθεια ???

ντροπη


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 8 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Αν δεν ήμουν μόνο 17 κάτι θα γινόταν...


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 8 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Kauko

Kauko

 

το 17 παει στο δευτερο σκελος του τοπικ?

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Όχι ρε είπαμε 1.81
Ηλικία λέω τώρα...


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 8 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Kauko

Kauko

 

AAAAAA ε πες το ετσι να μην μπερδευομαστε και εμεις οι θεωρητικοι... e?

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

captain usopp έγραψε:AAAAAA ε πες το ετσι να μην μπερδευομαστε και εμεις οι θεωρητικοι... e?
:haha: :haha: :haha:

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Έστω ότι υπάρχει γάτα με 9 ουρές.
Είναι γνωστό οτι δεν υπάρχει καμία γάτα με 8 ουρές...
Μια γάτα έχει μια περισσότερη ουρά από καμία γάτα.
Άρα όντως υπάρχει γάτα με 9 ουρές...

Αυτή η απόδειξη μόνο για μεγάλα μυαλά...


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 8 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Jim McDuck έγραψε:Έστω ότι υπάρχει γάτα με 9 ουρές.
Είναι γνωστό οτι δεν υπάρχει καμία γάτα με 8 ουρές...
Μια γάτα έχει μια περισσότερη ουρά από καμία γάτα.
Άρα όντως υπάρχει γάτα με 9 ουρές...

Αυτή η απόδειξη μόνο για μεγάλα μυαλά...

????????????ποιος ηρθε;;; μετα απο αυτο αισθανομαι οτι εχω μικρο μυαλο! i hate everythin\'

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
:xD:
Δεν έχεις μικρό μυαλό...


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 8 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

didimakia

didimakia

 

Δεν εχεις καν μυαλο
xD


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

maxuris

maxuris

 

Υπαρχει γατα με 9 ουρες ρε ...

Το ninetails (pokemon) Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 8 038ninetails

Για να καταλαβαινουν και οι θεωρητικοι :P


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 8 757b32

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Δεν είναι γάτα...


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 8 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

didimakia έγραψε:Δεν εχεις καν μυαλο
xD

Eυθυμη αν απευθυνεσαι σε μενα... :buhu:
Σπόιλερ:

maxuris

maxuris

 

maxuris έγραψε:Υπαρχει γατα με 9 ουρες ρε ...

Το ninetails (pokemon) Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 8 038ninetails

Για να καταλαβαινουν και οι θεωρητικοι :P

but it serves you right :teme:


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 8 757b32

didimakia

didimakia

 

Tι Ninetails μου λες ρε!
Σπόιλερ:

@Woman το αφηνω στην κριση σου :P


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

maxuris

maxuris

 

pokemon > wierd ass anime only didi watches


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 8 757b32

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
maxuris έγραψε:pokemon > wierd ass anime only didi watches

naruto.... NOOB


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 8 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

maxuris

maxuris

 

wierd ass anime only didi watches STILL STANDS as an argument here kid


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 8 757b32

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

didimakia έγραψε:Tι Ninetails μου λες ρε!
Σπόιλερ:

@Woman το αφηνω στην κριση σου :P

εχω μεγαλο μυαλο και οποιος το αμφισβητησει θα φαει μπαν! knife

maxuris

maxuris

 

Αυτο σημαινει (με εναν ιδιεταιρο συλλογισμο) οτι θα κανεις ban τον εαυτο σου ...


_________________
Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 8 757b32

Fallenangie

Fallenangie

 

womanTENSAIinathens έγραψε:
didimakia έγραψε:Tι Ninetails μου λες ρε!
Σπόιλερ:

@Woman το αφηνω στην κριση σου :P

εχω μεγαλο μυαλο και οποιος το αμφισβητησει θα φαει μπαν! knife

Καλα μια μερα ελλειψα...

Ασε εμενα να αμφισβητω!
Σπόιλερ:


_________________
The Death and The Strawberry2

Ideal συντροφος, τι υψος εχετε , ποσο χρονων ειστε και υπαρχει γατα με 9 ουρες και ποιος θα φαει ban ? - Σελίδα 8 Bleach06b_ryfee2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης