Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

751Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 00:43

Tcixlas

Tcixlas

 

μπααααα αν γύριζε θα το καταλάβαινες


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

752Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 00:48

J

J

 

Έχω φίλους τζανκια και δεν έχω κανένα πρόβλημα μ αυτούς απλά να είναι τζανκια σπίτι τους και όχι στο δρόμο να βλέπουμε όλοι

Καλώς σας βρήκα και παλι

753Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 00:49

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
καλά γκέι να μην είναι....


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

754Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 00:51

J

J

 

Μπαοκ να μην ειναι

755Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 00:52

Aldark

Aldark

 

Santouryuu έγραψε:
Aldark έγραψε:πολλές ενδιαφέρουσες απόψεις! Δύσκολο να εθίζεσαι στο σπορ θα έλεγα , τώρα αν το παρακάνεις και είσαι απλά στον καναπέ να κάνεις κάτι τέτοιο , ε όπως τα πάντα , είναι βλαβερό στην ΥΠΕΡΒΟΛΗ. Και πολλούς καφέδες να πίνω , και πολλές κοκα κόλες να πίνω και όλη μέρα wow ή έστω στα σόσιαλ μήντια να μαι σαν τζάνκυ , το ίδιο.
In defence του κεφαλιού του "χρήστη" , θα παραθέσω αυτά:
https://www.drugpolicy.org/blog/does-marijuana-kill-brain-cells
https://www.hellomd.com/health-wellness/does-marijuana-kill-brain-cells

ουάν πης είχα να δω πάρα πολύ καιρό μάηκ , αλλά επιβάλεται η δόση και το κατσάπ oh my love!
Υπάρχουν ακόμα άτομα που παίζουν wow?  confused! e?

Εγώ είμαι όλη μέρα με τσιγάρο, κόκα (κόλα) και counterstrike, αλλά δεν παραμυθιαζομαι... Θα ψοφήσω νέος (σχετικά)

Επίσης Godzilla 2019... Αναμένω  pingpingeyes
α , ενταξει ρε μαλακ νομιζα οτι ξαφνικα βρεθηκα να κανω ανθυγιεινη ζωη μονος μου , νταξει ολοι κανουμε τις αμαρτιες μας (ως προς το σωμα μας)
Tcixlas έγραψε:κι εγώ είμαι χοντρολίπαρος, ξέρω ότι οι αρτηρίες μου θα φωνάζουν στα 40 αλλά δεν κόβω το φαί, δεν βγαίνω να πω το πόσο καλό κάνει στην υγεία το σουβλάκι και η πίτσα :p
χαχχαχαχαχαααχαχαχαχα , μπαφος ή χοντρολίπαρος; ή πρώτα μπαφος και μετα μασαμπουκα και μαντσις μεχρι να μας παρει ο χαρος;;;
Hawkins έγραψε:Εγώ έχω ωραίο σώμα αλλά είμαι σκατομπαφιαρης και φτωχός
Κάποιος φυσιολογικος εδώ μέσα :p
xD μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι λένε!

J έγραψε:Με κράζετε ήδη, νιώθω μέλος της παρεας aww
xD xD xD xD , πού μας βρήκες Ιάσων;;; Έχω απορία , ήξερες ότι κραζόμαστε στο φαμ;
Scarlet D. έγραψε:χμμ... τι να σου πω... μηπως Μανος; αλλα ειναι πολυ νωρις να επιστρεψει με νεο ακκουντ
για τι νωρις ρε , εχει ακκαουντ ενεργο , τι εφαγε μπαν ; Εγω δεν τον ειχα φερει πισω επι των ημερων μου; @Ozymandias ζεις;


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Maxres11

756Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 00:57

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
σωστό κι αυτό!!!!!!!!!!!!!


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

757Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 00:57

J

J

 

Ζω καθημερινά το πρόβλημα με το ονομα μου το γράφω με ω από μικρος από τον παππού μου που το έγραφε ετσι (ίσως επειδή το Ιασων είναι με ω, δεν ξέρω), είναι σωστές και οι δύο ορθογραφιες παντως μου έχουν πει

758Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 01:00

J

J

 

Χαίρομαι που τα βρισκουμε

759Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 01:04

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
αδερφέ έχω μια κόρη,την δίνω για παντρειά!! ψήνεις; γιατί σε συμπάθησα εσένανε


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

760Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 01:04

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
σοστώ!!!!


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

761Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 01:05

J

J

 

Έχεις κορη από τα 7σου;

762Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 01:06

Aldark

Aldark

 

Ο Ιάσων του Ιάσονος/Ιάσονα

γαμιέται επίσης το λέξιγκραμ την είδαν αρχοντομούνιδες μαλάκα τι λέτε ποιος μπαίνει στο σκατοσάητ ρε τύποι μια λέξη το 24ωρο λολ

https://www.lexigram.gr/lex/arch/%E1%BC%B8%E1%BD%B1%CF%83%CF%89%CE%BD#Hist1

Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 SboyDA2dRva7KSSt9M9oig



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Aldark στις Τρι 07 Νοε 2017, 01:07, 1 φορά


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Maxres11

763Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 01:07

J

J

 

Είμαι ο νεος Γιάνης Βαρουφακης
Δεν νομίζω ο παππούς μου να ηξερε αρχαια xD



Έχει επεξεργασθεί από τον/την J στις Τρι 07 Νοε 2017, 01:08, 1 φορά

764Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 01:07

Aldark

Aldark

 

λυγίζω


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Maxres11

765Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 01:13

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
καλά κόρη σε είπα,όχι παιδί..δεν θέλει προσπάθεια να βγάλεις κόρη.για παιδί όντως είμαι μικρός ακόμα


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

766Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 01:14

Tcixlas

Tcixlas

 

έχει κι ένα δίκιο εδώ, τσάπ τσουπ 2 φορές την έκανες την κόρη, που να βγάλεις πρωταθλητή αγόρι μου....? αν δε ρωτήσεις ταρίφα ή μηχανικό για γιατροσόφι παιδί δεν κάνεις


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

767Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 01:18

Tcixlas

Tcixlas

 

να προσέχεις γτ κυκλοφορούν πολλοί πούστηδες τελευταία αλδάρκιε


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

768Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 01:21

Kamikaze

Kamikaze

 

Μάγκα σε συμπάθησα ήδη, αν σου αρέσουν και τα memes έχω 2 σακούλες να φέρω.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 50qvrm

769Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 01:25

Kamikaze

Kamikaze

 

Ο J μπήκε ήδη στο νόημα τι καψόνια και μαλακίες, ενσωματώθηκε. Καλώς ήρθες φίλε, υπάρχει συζήτηση για το OP αλλά επειδή είμαστε σαΐνια έχουμε λύσει όλες μας τις απορίες και ασχολούμαστε μόνο με το νέο chapter και καμιά απορία που θα εμφανιστεί πότε πότε. Τι μας πέρασες.

J έγραψε:Έχεις κορη από τα 7σου;
Από τότε που γεννιέσαι έχεις κόρες βρε. Στα μάτια. whistle


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 50qvrm

770Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 01:26

Aldark

Aldark

 

τα ξέρω αλλά τάσομαι υπέρ της LGBTQ κοινότητος πλέον , ειδικά της L


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Maxres11

771Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 01:27

Aldark

Aldark

 

με αποκλήρωσε η μάνα μου @Johnyman so bored.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Maxres11

772Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 02:24

Santouryuu

Santouryuu

 

απ'όλα τα γράμματα το πιο κουτό είναι το Β... επειδή κάτι πιτσιρίκια ακόμα ψάχνονται να την βάλουν κάπου, πρέπει να έχουν δηλαδή κοτζάμ λόμπι;

και μη μου πείτε ότι είναι thing το bisexual, γιατί δεν υπάρχουν bi ορισμένης ηλικίας... απλά περνάνε φάση τα καημένα


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

773Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 11:06

Tcixlas

Tcixlas

 

βρε αυτούς δε τους νοιάζει, σε βλέπουν να λυγίζεις σε κάρφωσαν...


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

774Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 11:07

Tcixlas

Tcixlas

 

εμένα με παράτησε η γυναικα μου, γιατί είμαι τζογαδόρος


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

775Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 07 Νοε 2017, 15:12

Kamikaze

Kamikaze

 

Και εμένα αλλά πάλι καλά έχω τη Σούζι. Εβδομαδιαίο στάνταρ.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 31 50qvrm

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης