Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

701Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 02 Νοε 2017, 03:19

Kamikaze

Kamikaze

 

Hawkins έγραψε:Έμπαινε ο σαντοκαθανος
καμικάζης τώρα


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 50qvrm

702Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 02 Νοε 2017, 05:28

Santouryuu

Santouryuu

 

Α μπαίνω κι εγώ ντιπ Γουέμπ... Αλλά δεν έχω ψωνίσει ακόμα τίποτα καλο


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

703Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 02 Νοε 2017, 14:06

Tcixlas

Tcixlas

 

είχα βρει κάτι νεφρά σε προσφορά, αλλά δε τα άντεχε η τσέπη μου


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

704Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 02 Νοε 2017, 15:05

Santouryuu

Santouryuu

 

Αν πούλαγες κάνα νεφρό;


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

705Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 02 Νοε 2017, 17:56

Tcixlas

Tcixlas

 

θα θελα 2 μετά και θα τα μαλακία


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

706Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 02 Νοε 2017, 20:00

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:θα θελα 2 μετά και θα τα μαλακία
ακουσα δινουν 2 νεφρα στην τιμη του ενος,φαντασου ποσα χρονια θα ζησεις αμα εχεις 4 νεφρα, τουλαχιστον δεν θα πας απο χεσιμο, τωρα μονο το πεσιμο προσεχε.


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

707Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 02 Νοε 2017, 22:59

Tcixlas

Tcixlas

 

βασικά απο κατούρημα δεν πας κι εύκολα...


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

708Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Παρ 03 Νοε 2017, 06:08

Aldark

Aldark

 

μια φορά είχα μπει κι εγώ αλλά βγήκα


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Maxres11

709Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Παρ 03 Νοε 2017, 12:47

Tcixlas

Tcixlas

 

εκλαψες λίγο αλλά δεν έκατσες?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

710Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Παρ 03 Νοε 2017, 16:07

Aldark

Aldark

 

έκλαψα όταν μπήκα στα ελληνικά wikileaks και είδα κάποιους "γνωστούς" και μη εξαιρεταίους κυρίους να δουλεύουν για την ΕΥΠ το 1980...Και μετά παίζει να διέγραψα το τορ gj!
Ίσως καλύτερα που δεν βρήκα διάφορα ωραία πραγματάκια εκεί μέσα τότε γιατί θα είχα φρικάρει...


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Maxres11

711Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Παρ 03 Νοε 2017, 17:19

Tcixlas

Tcixlas

 

1 το παιρνες 5 το δινες?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

712Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Παρ 03 Νοε 2017, 19:40

Aldark

Aldark

 

πέταγε το κιλό! aww


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Maxres11

713Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Παρ 03 Νοε 2017, 20:26

Tcixlas

Tcixlas

 

μ'αρέσει που με πιάνει κάποιος :p


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

714Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Παρ 03 Νοε 2017, 23:09

Kamikaze

Kamikaze

 

Αλ για ξήγα μια περισσότερο γιατί διέγραψες το tor. :P


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 50qvrm

715Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 04 Νοε 2017, 01:15

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί ο madclip ήταν χωμένος μες στο tor και ήταν αγαπημένος του χακερ, και δε μπορούσε να νιώθει δεύτερος!!!


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

716Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 04 Νοε 2017, 04:34

Kamikaze

Kamikaze

 

ο sio έχει κάνει κομμάτι deep web όχι ο mad clip ρε


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 50qvrm

717Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 04 Νοε 2017, 10:11

Tcixlas

Tcixlas

 

μες στο tor είμαι χωμένος, του hacker ο αγαπημένος!!
madclip μονο... που σαι ρε αλδαρκ δε με πιάνουν εδώ


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

718Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 04 Νοε 2017, 14:24

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:μες στο tor είμαι χωμένος, του hacker ο αγαπημένος!!
madclip μονο... που σαι ρε αλδαρκ δε με πιάνουν εδώ

[adm]Τσιχλα σε πιάσαμε,

με εκτίμηση
-Madclip[/adm]


καιρό έχω να το κάνω αυτό...


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

719Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 04 Νοε 2017, 17:31

Tcixlas

Tcixlas

 

φέρε λίγο ρε δημοοοοο


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

720Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 04 Νοε 2017, 17:39

Aldark

Aldark

 

Tcixlas έγραψε:μες στο tor είμαι χωμένος, του hacker ο αγαπημένος!!
madclip μονο... που σαι ρε αλδαρκ δε με πιάνουν εδώ
αααααχ , να σου πω κι εγω αργησα αλλα μολις το καταλαβα , εδωσα τα σπεκια μου εκει που ξερω , αμα δε σε ξερω δε σε βλεπω! xD
Scarlet D. έγραψε:
Tcixlas έγραψε:μες στο tor είμαι χωμένος, του hacker ο αγαπημένος!!
madclip μονο... που σαι ρε αλδαρκ δε με πιάνουν εδώ

[adm]Τσιχλα σε πιάσαμε,

με εκτίμηση
-Madclip[/adm]


καιρό έχω να το κάνω αυτό...
χααχαχα cringeeee xD

@Kamikaze να σου πω την αλήθεια , δε θυμάμαι γιατί το διέγραψα τελικά εκείνη τη μοιραία νύχτα! Απλά όταν το θυμήθηκα και πήγα να μπω , ανακάλυψα πως δεν το χω στο πισί και ξενέρωσα hahaha


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Maxres11

721Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 04 Νοε 2017, 18:45

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εμενα μου την εσπαγε επειδη καθε λιγο και λιγακι ηθελε ενημερωση κι ηταν σαν να εγκαθηστα ενα καινουργιο tor αντι απλα να αντικαθηστα/διαγραφει/προσθετει αρχεια στον ηδη υπαρχον φακελο

Εκτος απο αυτο δεν μπαινω πια dark web ειμαι καθαρος


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

722Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 04 Νοε 2017, 19:29

Kamikaze

Kamikaze

 

Tcixlas έγραψε:μες στο tor είμαι χωμένος, του hacker ο αγαπημένος!!
madclip μονο... που σαι ρε αλδαρκ δε με πιάνουν εδώ
ένας στίχος=κανένας


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 50qvrm

723Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Σαβ 04 Νοε 2017, 22:26

Tcixlas

Tcixlas

 

σε τέτοιους ύμνους είναι αρκετός :D


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

724Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 05 Νοε 2017, 01:21

Aldark

Aldark

 

στη νεα υορκη εχω κατι φιλους μεξικανους
μπαινουνε μπροστα απο τους κολομπιανους

μα τη μπαναγία αμα νομιζεις οτι σε τρολλάρω

"φερε μου το yayo εχω sauce mayo"

"όλες οι γκόμενες σας φέτες , 'μεις γαμάμε μαριονέτες"
"θέλω το μωρό με τις μπούκλες , τάκη τσαν στρύψε έναν μπάφο #τούσης"

και με άλλα τέτοια ωραία , κάθε κομμάτι είναι ύμνος , ω ναι , σίγουρα


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Maxres11

725Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Κυρ 05 Νοε 2017, 02:11

Hawkins

Hawkins

 

Κάτι που κανω τον τελευταιο καιρό και γαμαει ειναι να στρίβω ενα 2φυλλο οταν πάω να διαβασω τσαπτερ του οπ ...γαμαει και μετά ερχομαι μαστουρομενος στο φορουμ και κλάνω στα γέλια 
Όποιος με πει μπαφιαρη κάνει λαθος,κάνω λιγο


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 29 Images10

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης