Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 857: "Rook"

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Θα κανατε συμμαχια με τον Capone "Gang" Bege εαν ησασταν στην θεση του Luffy;

Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Vote_c1057%Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Vote_c10 57% [ 4 ]
Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Vote_c1014%Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Vote_c10 14% [ 1 ]
Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Vote_c1029%Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Vote_c10 29% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Παρ 03 Μαρ 2017, 19:43

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι σιγά μη βάλει ένα αρκ που θα χρειαστεί 3 χρόνια για να τελειώσει, και φάει στα μπαμ 2 yonko και κάνει χειρότερο νταβαντούρι απο το marineford κιολας.... έχει πει ότι η τελική μάχη θα είναι επική, αλλά δεν είμαστε ακόμα εκει

27Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Παρ 03 Μαρ 2017, 20:57

Ozymandias

Ozymandias

 

Η Big Mom θα πέσει σε αυτό το αρκ

28Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Παρ 03 Μαρ 2017, 21:11

Tcixlas

Tcixlas

 

το λέω πάνω απο 3-4 βδομάδες τώρα κι όλοι πέφτουν να με φάνε, βέβαια τσάπτερ με το τσάπτερ όλο και κάποιος με πιστεύει κι έρχεται στην πλευρά μου

29Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Παρ 03 Μαρ 2017, 21:32

Ozymandias

Ozymandias

 

To ξέρουμε εδώ και ένα χρόνο ξέρω γω

30Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Παρ 03 Μαρ 2017, 21:46

Tcixlas

Tcixlas

 

ήξερες εδώ κι ένα χρόνο ότι στο totland θα ρίξει τη big mom....? τεσπά εγώ δειλά το πιστεύω απο όταν είπαν ότι θα πάνε απλά για να το σκάσουν, και το ίδιο είχε γίνει και dressrossa και γενικά πάντα έτσι πάνε και καταλήγουν να τους σπάνε όλους

31Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 02:28

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
^^Αυτά δε γίνονται... (για το σενάριο του Scarlet λεω...)

Ακόμη κι αν "ρίξει" ο Bege τη Mom, που αν γίνει θα το κάνει ο Luffy, δε θα αντέξει ούτε βδομάδα ως yonko. Φανταστειτε να πάει στο νησί του ο Kaido, o BB ή ο Shanks...

Μπορεί να έχει ένα master plan για τη Μαμά, αλλά θα είναι απροετοίμαστος για οτιδήποτε άλλο. Και η διαφορά δύναμής του με τους άλλους είναι χαοτική. Τον θεωρώ πιο αδύναμο από τον Kidd για παράδειγμα...

Το τί θα γίνει στο tea party? Λογικά ο Bege έχει κάνει μυστική συμφωνία με τους περισσότερους προσκεκλημένους και θα αιφνιδιάσει τη Mom. Όμως χωρίς τον Luffy θα αποτύγχαναν... Μένει να δούμε μέχρι πού θα το τραβήξει ο Oda.

32Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 05:27

Ozymandias

Ozymandias

 

Καλά ο χρόνος υπερβολή αλλά ναι από την ώρα που ασχολήθηκα με τη Big Mom φαινόταν κατ εμέ.

33Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 11:28

Tcixlas

Tcixlas

 

οκκ δεκτό!!! Εγώ έχω αρχίσει και το πιστεύω απο το Zou... άπαξ και είπαν ότι θα πάνε απλά να πάρουν σάντζι πόνεγκλιφ και να την κάνουν, ήμουν σχεδόν σίγουρος... απλά πλέον είναι και πιο πιστευτό σαν σενάριο γιατί δε γίνεται αλλιώς

34Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 13:47

Ozymandias

Ozymandias

 

Εγώ ρωτάω το άλλο, γιατί να μη πέσει η Big Mom? Με ποια λογική; Έχουν αφήσει ποτέ κάποιον villain που δεν τον έδειραν;

35Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 14:30

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Ozymandias έγραψε:Εγώ ρωτάω το άλλο, γιατί να μη πέσει η Big Mom? Με ποια λογική; Έχουν αφήσει ποτέ κάποιον villain που δεν τον έδειραν;
Mangellan... τότε βεβαια ο luffy δεν μπορουσε να τον δειρει... γι' αυτό απλά την πούλεψε... κάτι ανάλογο μπορεί να γίνει και με την big mom, αφου η αποστολη του στο impel down ηταν να σωσει τον Ace και οχι να πλακωσει τον Mangellan, απλά απέτυχε στην αποστολή που είχε και την πούλεψε απο το impel down.

http://www.onepiecegr.com/

36Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 14:58

Tcixlas

Tcixlas

 

κι εγώ αυτή την απορία έχω, αλλά όλοι μου λένε αααα ο luffy δε μπορεί να τη ρίξει, δεν είναι στο επίπεδο, λες και ήταν στο επίπεδο όλων όσων έριξε

37Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 16:00

Ozymandias

Ozymandias

 

Δεν ήταν ο vilain του arc o Μάγκελαν. Ο Λούφι θέλει να ρίξει τους yonkou, γιατί να σπαταλήσει την ευκαιρία τώρα; Σε τι εξυπηρετεί αυτό όσον αφορά τη πλοκή;

38Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 16:13

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Ozymandias έγραψε:Δεν ήταν ο vilain του arc o Μάγκελαν. Ο Λούφι θέλει να ρίξει τους yonkou, γιατί να σπαταλήσει την ευκαιρία τώρα; Σε τι εξυπηρετεί αυτό όσον αφορά τη πλοκή;
υποχώρηση ώστε να γυρίσει δρυμήτερος και με back up. ο Mangellan ήταν ο βασικός villain του impel down μεχρι τουλάχιστον να έρθει ο blackbeard, φυσικά έκανε απλά την δουλειά του ο Mangellan, αλλά και πάλι εμπόδιζε τον luffy να ολοκληρώσει τον στόχο του. όπως λεει και ο jinbe με 10 άτομα μάλλον θα είναι ΠΑΡΑ πολυ δύσκολο να νικήσουν ένα yonko, ειδικά στο πάρτι τσαγιού που εκεί θα είναι υπερβολικα δυνατοί τυπάδες να σιγοντάρουν την big mom.

http://www.onepiecegr.com/

39Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 16:44

Ozymandias

Ozymandias

 

Το ότι εμπόδιζε τον Λούφυ να πετύχει τον στόχο του δεν τον κάνει villain. Στο Tea Party δεν θα είναι 10 άτομα αλλά πολλοί παραπάνω, ξεχνάς Bege + Germa + το ότι οι μισοί εκεί παίζει να σιγοντάρουν Λούφι και όχι Big Mom. 

To επόμενο arc είναι το Wano, που θα έχει μέσα Κάιντο. Σου μοιάζει λογικό να ρίξουν πρώτα τον Κάιντο; Η θα πάνε Wano δεν θα ρίξουν Κάιντο, μετά θα πάνε πίσω θα ρίξουν Big Mom και μετά θα ξανασυναντηθούν και θα ρίξουν Κάιντο; Δεν βγάζει λογική.

40Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 17:57

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Ozymandias έγραψε:Το ότι εμπόδιζε τον Λούφυ να πετύχει τον στόχο του δεν τον κάνει villain. Στο Tea Party δεν θα είναι 10 άτομα αλλά πολλοί παραπάνω, ξεχνάς Bege + Germa + το ότι οι μισοί εκεί παίζει να σιγοντάρουν Λούφι και όχι Big Mom. 

To επόμενο arc είναι το Wano, που θα έχει μέσα Κάιντο. Σου μοιάζει λογικό να ρίξουν πρώτα τον Κάιντο; Η θα πάνε Wano δεν θα ρίξουν Κάιντο, μετά θα πάνε πίσω θα ρίξουν Big Mom και μετά θα ξανασυναντηθούν και θα ρίξουν Κάιντο; Δεν βγάζει λογική.
Villain κατα παράδοση είναι αυτός ο οποίος εμποδίζει τους στόχους τον ηρώων, των strawhats, αλλιώς άμα το θέσεις απο μικροαστική σκοπιά, οι villain είναι όλοι οι πειρατές, οι shichibukai είναι οι πειρατές που λητρώθηκαν απο τα αμαρτήματα τους και οι marines είναι οι παναγιες.

Η λογική είναι απλή:

Ξεφεύγουν απο την Big Mom, με την Big Mom να έχει υποστεί στο πλήρωμα της μεγάλες απώλειες, πάνε ολοι μαζί στον kaido, τον ρίχνουνε, η Big Mom κυνηγάει τον luffy για εκδίκηση στο μεταξύ, οπότε οι επιλογές είναι δύο:

  • Θα εμφανιστεί στο νησί του kaido κατα την διάρκεια της μάχης (σενάριο που εξηγώ πως θα εκτιληστει παραπάνω)

ή
  • Θα του την πέσει η Big mom σε άλλο νησί μαζί με allys των big mom pirates και θα γίνει μπατιρντι


το πρώτο σενάριο μου φαίνεται πιο ωραίο.

Επίσης, για κάποιο λόγο εσύ το πας η στο πιο εύκολο σενάριο (να την σκοτώσουν επι τοπου) η στο πιο δύσκολο και βαρετό (αυτό που εξήγησες), η μέση λύση για εσένα δεν υπάρχει; Η νομίζεις οτι η big mom ειναι κολλημένη στο νησί και δεν μπορεί να κουνηθει για κάποιο λογο;

Τέλος, ο Luffy για την ώρα δεν έχει στόχο να νικήσει την Big Mom, αλλά απλά να φύγει απο το νησί, αυτός που θέλει να σκοτώσει την big mom είναι ο Bege. Εσένα σου φαίνεται λογικό ένας δευτερεύον μαφιόζος χαρακτήρας που έχει το πολύ μισή ώρα screen time να της πάρει το κεφάλι έτσι απλά και ο luffy απλά να τον κοιτάει/ βοηθάει;

http://www.onepiecegr.com/

41Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 18:04

Tcixlas

Tcixlas

 

και νόμιζα ότι είμαι χαζός σε κάποια φάση που σκέφτομαι λογικά


όχι δήμο, ξεκάθαρα όχι... ο Bege δε θα ρίξει τη big mom, ο bege έχει ένα σχέδιο που πολύ πιθανόν, χωρίς την προσθήκη του αστάθμητου παράγοντα luffy δε θα πετύχαινε ποτέ... Ο λόγος που μπορεί να πετύχουν έστω και κάτι τη συγκεκριμένη στιγμή, είναι επειδή η συγκυρία θα τα φέρει έτσι, ώστε ο luffy με bege και λοιπούς να ρίξουν την big mom. Αλλιώς το επίπεδο τους είναι τέτοιο που θα χρειαζόντουσαν πολύ καιρό ακόμα για να την αντιμετωπίσουν και να έχουν πιθανότητες απλά να επιβιώσουν όλοι... όχι να νικήσουν!!!


Ο όντα τόσο καιρό αποφεύγει να σου ρίξει έναν yonko, και θα έρθει ξαφνικά τώρα που εμφανίστηκαν οι 2, και μπήκαν σε μια σειρά, να στους χώσει και τους 2 μαζί σε μία μάχη? ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ...


το σενάριο τώρα είναι το καλύτερο δυνατό, για να υπάρχει πιθανότητα ο luffy να ρίξει τον πρώτο του yonko, κι αν ο luffy φύγει απο δω και πάει κατευθείαν για τον δυνατότερο αντικειμενικά yonko, και τον ρίξει, ενώ μέχρι τώρα όλοι είναι σε φάση δε μπορεί να ρίξει τη mom και το έσκασε και α και ου, μετά θα λέτε, όντα μας πουλάς μαλακίες, και πως γίνεται αυτό, και εγώ ήθελα το λουφυ 12 χρόνια στο new world και 1 timeskip για κάθε yonko... το λέω έτσι γιατί κι εγώ τέτοιος βλακούνας ήμουνα μέχρι να ανοίξω τα μάτια μου και να δω ότι πλέον δεν πάει ατομικά, και στο απέδειξε στο dressrossa arc....

42Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 19:31

Ozymandias

Ozymandias

 

Με το θέμα villain βαριέμαι να ασχοληθώ παραπάνω.

Μου φαίνεται απόλυτα λογικό στο arc της Big Mom να ρίξουν τη Big Mom. Και οι συνθήκες υπάρχουν και τα μοτίβα που ακολουθεί ο Όντα βλέπουμε άρα δεν υπάρχει λόγος να μη πέσει τώρα. Το να βάλει μέσα και Κάιντο και Μπιγκ Μαμ σε ένα αρκ είναι τραβηγμένο από τα μαλλιά και θυμίζει bleach ξέρω γω. Επίσης, ποτέ δεν είπα να την σκοτώσουν, είπα να την νικήσουν.

43Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 19:56

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν θα υπάρξει θάνατος ξεχάστε το... εγώ έδωσα και σενάριο μετά τη νίκη, για σπάσιμο alliance αν ο bege πάει να τη σκοτώσει που και πάλι είναι τραβηγμενο

44Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 20:00

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:δεν θα υπάρξει θάνατος ξεχάστε το... εγώ έδωσα και σενάριο μετά τη νίκη, για σπάσιμο alliance αν ο bege πάει να τη σκοτώσει που και πάλι είναι τραβηγμενο
θέλω τοσο πολύ αυτήν την στιγμή να μπω με τον oda και να πω στα ιαπωνικα "Ευχαριστώ αγαπήτο μέλος του φορουμ Tcixlas που μου δίνεις πάντα αυτές τις καταπληκτικές ιδέες" αλλά φοβαμαι τον κακό μπαμπά αλ. hahaha hahaha hahaha hahaha

Λοιπόν όλα αυτά που λέμε μέχει τώρα είναι απλά θεωρίες, προφανώς και δεν υπάρχει σωστό η λάθος, μπορεί και ο οντα να το πάει εντελώς αλλιώς το πράγμα πχ... η big mom πεθαινει απο διαβητη... ξενέρωμα τελείως, ξέρω... αλλά πραγματικά αυτή η μαλάκο που κλέβει χρόνια απο τους ανθρώπους και τους γ@μ@ει κυριολεκτικά την ψυχή ΑΞΙΖΕΙ να πεθάνει... το οτι τελικά θα αποτύχει ο Bege η θα την αφήσει ο luffy να ζήσει είναι άλλο θέμα.

http://www.onepiecegr.com/

45Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 20:16

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

To alliance αυτό θα είναι τελείως διαφορετικό,αν πραγματοποιηθεί.

Δε βλέπω να κρατάει πολύ,μη σας πω δε βλέπω να διατηρείται ούτε στο arc η συμμαχία. Και πιστεύω θα είναι από τον Luffy η "πουστιά"..

46Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 21:31

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν κάνει πουστιές, άλλο το να μη γουστάρει κάτι και να εναντιωθεί

47Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Σαβ 04 Μαρ 2017, 22:43

Hawkins

Hawkins

 

λοιπον ας πω και εγω την γνωμη μου

ο λουφη δεν ειναι στο επιπεδο να νικηση γιονκο σε καθαρο 1v1 ουτε σε 1v2  αποδειξη ο ντοφλαμινγκο
ειναι απλα τα πραμματα μπορει να κοντραρει την μπιγκ μαμ σε gear 4 οταν ομως του τελειωσει ειναι νεκρος,οταν λετε δεν ηταν στο επιπεδο crocodile,lucci και τους νικησε ειναι αστειο γιατι μια χαρα τους κοντραρε σε 1v1 στην τελικη μαχη..εδω μιλαμε για κατι το τελειως διαφορετικο σε επιπεδο δυναμης

αλλα εδω δεν μιλαμε για μαχη αλλα αποπειρα δολοφονιας που δεν γνωριζουμε καν αν θα πετυχει,που αν το παμε με την μεχρι τωρα λογικη του μανγκακα δεν γινετε ουτε να σκοτωθει ουτε να χασει την θεση της...για να χασει την θεση της πρεπει να υπαρξει πολεμος οπως εγινε με τον μαρκο

το οτι εχει υπερβολικη αυτοπεποιθηση ο καπονε δεν ειναι σωστο μιας και μεχρι τωρα μονο αγνωστα μελοι του υποκοσμου σκοτωνε 'little pirate games' 

δεν ειναι αναγκη ο λουφη να ριξει την μπιγκ μαμ και δεν ειναι αναγκη να πεσει σε αυτο το αρκ...οταν μου αφιερωνεις τοσο backstory σε kyros,rebecca και με την μαμα δεν εχεις ασχοληθει ακομα δειχνει οτι δεν ηρθε η ωρα της

μην ξεχνατε ο λουφη θα παει και στο elbaf καποια στιγμη γιατι να μην γινει εκει η μαχη...η γιατι να μην νικηθει η μαμα απο τον blackbeard?

48Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Κυρ 05 Μαρ 2017, 03:00

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Hawkins έγραψε:λοιπον ας πω και εγω την γνωμη μου
 

δεν ειναι αναγκη ο λουφη να ριξει την μπιγκ μαμ και δεν ειναι αναγκη να πεσει σε αυτο το αρκ...οταν μου αφιερωνεις τοσο backstory σε kyros,rebecca και με την μαμα δεν εχεις ασχοληθει ακομα δειχνει οτι δεν ηρθε η ωρα της


Μεγάλη αλήθεια...

Δε διαφωνώ πως υπάρχουν κάποια μοτίβα που δείχνουν πως ίσως πέσει η Μομ, αλλά δεν είναι όσο ξεκάθαρο ήταν με τον Doffy για παράδειγμα. Επίσης αν δεν τη σκοτώσει ή δε τη φυλακήσει το ναυτικό, τότε η Μομ δε θα σταματήσει να θεωρείται yonko. Κι αν αληθεύουν αυτά που έχουμε ακούσει γιαυτήν, οι πρώτοι που θα πεθάνουν θα είναι οι μούτσοι του Baratie...

Το σενάριο να μπει σε πλοίο και να κυνηγάει το Luffy στο New World τη ρίχνει πολύ χαμηλά στα μάτια όλων. Άρα και αποκλείεται.

Μην ξεχνάμε πως ο Luffy το μόνο που χρειάζεται από τη Mom είναι το Poneglyph, και το έχει ήδη...

Θέλω να πω, πως δε χρειάζεται να ρίξει ΟΛΟΥΣ τους Yonko για να γίνει Pirate King. Απλά εμείς το έχουμε φανταστεί έτσι. Ο μόνος που για plot reasons πρέπει ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ να πέσει είναι ο Blackbeard κι έτσι όπως το 'εχεο κάνει ο Όντα, και ο Kaido...

49Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Κυρ 05 Μαρ 2017, 03:54

Tcixlas

Tcixlas

 

σήκωσε μάχη με τη big mom και έδωσε έναυσμα απο το fishman island κι ο μόνος λόγος που περιμέναμε ότι δε θα τις παίξουν ήταν η lola σαν κόρη της, και αυτό μας το ακύρωσε απο τα πρώτα σχεδόν τσαπτερ... οπότε οτιδήποτε άλλο απλά μου φαίνεται δικαιολογία, για να αποφύγεις να δεις την αλήθεια μπροστά στα μάτια σου... υπάρχουν σε κάθε αρκ μερικά χιντ.... εδώ όχι απλά εχει δείξει 2 ή 3 απο αυτά αλλά σχεδόν όλα... μην ξεχνάς ότι το backstory του doffy δε το είδαμε μέχρι να χρειαστεί να έρθουν αντιμέτωποι... δεν τους έχω δει να παλεύουν ακόμα

50Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 2 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Κυρ 05 Μαρ 2017, 05:40

Ozymandias

Ozymandias

 

Δεν διαφωνώ με αυτά που λες red haired αλλά επιμένω στην άποψη μου. Όντως αν πέσει η Big Mom, επειδή δεν θα πεθάνει λογικά, θα πρέπει με κάποιον τρόπο ή να βγει εκτός παιχνιδιού ή να συγχωρήσει?? τον Λούφι. Το δεύτερο μου φαίνεται αδύνατο βέβαια.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης