Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 857: "Rook"

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Θα κανατε συμμαχια με τον Capone "Gang" Bege εαν ησασταν στην θεση του Luffy;

Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 3 Vote_c1057%Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 3 Vote_c10 57% [ 4 ]
Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 3 Vote_c1014%Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 3 Vote_c10 14% [ 1 ]
Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 3 Vote_c1029%Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 3 Vote_c10 29% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Κυρ 05 Μαρ 2017, 12:25

Tcixlas

Tcixlas

 

έδωσα ένα ιδανικό σενάριο που μπορεί να στρώσουν όλα!! ξέρω είναι δύσκολο, αλλά για το luffy μιλάμε... αν αφού την ρίξουν(τη νικήσουν), πάει ο bege να τη σκοτώσει και ο luffy τον σταματήσει, θα έχει κερδίσει την εύνοια της mama που την έσωσε, και μπορεί να παρει και συγχωροχάρτι.... αντίθετα μπορεί και να εκνευριστεί ακόμα περισσότερο για τη λύπηση και να τους κυνηγήσει χειρότερα...

το θέμα δεν είναι το οτι υπάρχει η πιθανότητα να τους κυνηγήσει αν τη νικήσουν (που θα είναι ξεφτίλα για ένα yonko), αλλά το θέμα είναι ότι αν δεν την νικήσουν θα τους κυνηγήσει απ' άκρη σ' άκρη για να τους σκοτώσει, και με το δίκιο της, κι επίσηςθα σκοτώσει τους baratieδες

52Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Κυρ 05 Μαρ 2017, 15:44

Ozymandias

Ozymandias

 

Δεν ξέρω, πιστεύω ή θέλω να πιστεύω πως μετά από αυτό θα βγει από το παιχνίδι η Λίνλιν

53Chapter 857: "Rook" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 857: "Rook" Κυρ 05 Μαρ 2017, 18:01

Tcixlas

Tcixlas

 

κι εγώ το ίδιο θέλω να πιστεύω... ακόμα και αν δεν την σκοτώσουν, μόνο που θα έχει χάσει, θα έχει χάσει και το κύρος της, χωρίς τη στήριξη των συμμάχων της(μιας και απλά τη φοβούνται και δε τη σέβονται) και κάποιος θα την φάει...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης