Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 15]

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
^ Να τος ο παίκτης ο σωστός! Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 13 42897

Tcixlas

Tcixlas

 

μου ζήτησε να την πάω guardians vol 2 και με έριξε!! :D

Hawkins

Hawkins

 

Πρώτο ραντεβου ήταν ρε?και ωντος στο ζητησε αυτη?

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι και στα 2 :D

Red Yonko

Red Yonko

 

God bless : ozzy osbourne. Πολύ καλή ταινια, δηλαδη αυτοβιογραφικη ηταν

Hawkins

Hawkins

 

Συνηθως δεν ζητάνε οι γκόμενες πρωτο ραντεβού σινεμά μου φάνηκε περιεργο
Αν δεν την ήξερες και απλά λεγατε ένα γεια ξερω εγώ για να γνωριστιτε το καλύτερο είναι για καφέ τωρα σε σινεμά είναι δυσκολο να κάνεις κινησει και να κάνεις υπάρχει κινδυνος να νιώσει αβολα μιας και δεν εχετε γνωριστεί καλά καλά,δεν γίνεται να εποικινωνισεις τόσο καλά στστο σινεμά οπως για καφέ
Πες της να ξανα βγείτε αλλά αν δεν κάνεις τιποτα πες μας ψεμματα ότι εκανες μην χαλασεις την αντρικη εικόνα που έχουμε δημιουργήσει στο φορουμ

Santouryuu

Santouryuu

 

Hills have eyes 1+2... Εντάξει, δε λένε και πολλά... Αλλά περιέχουν αρκετή βία, οπότε μου άρεσαν!

Tcixlas

Tcixlas

 

είδα το hitman's bodyguard και παραδόξως είχε γέλιο...

Santouryuu

Santouryuu

 

Tcixlas έγραψε:είδα το hitman's bodyguard και παραδόξως είχε γέλιο...

Την είχα δει σινεμά αυτήν... Μου άρεσε, αλλά γιατί παραδόξως;


Χθες είδα godzilla: final wars hahaha

Μία εξωγήινη φυλή έχει υπό την επιρροή της διάφορα τέρατα, τα οποία καταστρέφουν τη γη και δεν μπορούν να τα καταπολεμήσουν οι άνθρωποι, γιατί είναι άχρηστοι... Οπότε αμολανε τον Γκοτζιλλαρο, ο οποίος τους γαμαει τη μάνα

Godzilla = Love

Kamikaze

Kamikaze

 

Project X καλή κωμωδία ήταν. Ένας κάνει πάρτι για τα γενέθλιά του και ξεφεύγει από το φυσιολογικό.

Είδα και End of Watch, Hardcore Henry και High School αυτό το ΣΚ.


Στο Hardcore Henry είναι όλη η ταινία POV με έναν που τον έφεραν ξανά στη ζωή και πάει να ελευθερώσει τη γυναίκα του. (Γαμεί η ταινία έχω χρόνια να πορωθώ τόσο.)

End of Watch είναι με αστυνομικούς και γενικά περιπολίες κτλ.

High School σε ένα σχολείο ο διευθυντής αποφασίζει να αποβάλει όσους στον έλεγχο που θα κάνει αποδειχτεί ότι έχουν πάρει ουσίες και οι πρωταγωνιστές μαστουρώνουν όλο το σχολείο από το να πιαστούν.

Tcixlas

Tcixlas

 

το τελευταίο ακούγεται γαμάτο, το πρώτο το χω δει

santo απλά για κάποιο λόγο δε το περίμενα και μου έκανε εντύπωση, αλλά reynolds είναι αυτός

Hawkins

Hawkins

 

Πρόσφατα είδα και το baby driver ιαωςίσως η καλύτερη ταινια της χρονιας

Santouryuu

Santouryuu

 

American assassin... Λίγο αμερικανιά, αλλά τεσπα... Καλούτσικη

Kamikaze

Kamikaze

 

Είδα το πρωί το τρίτο Rocky. Ναι πρώτη φορά τα βλέπω τώρα, δεν είχα ασχοληθεί πιο παλιά.

Hawkins

Hawkins

 

Καλά ρε μάγκες πόσες ταινίες βλεπετε την ημερα

Kamikaze

Kamikaze

 

Το ΣΚ πήγα σε φίλο και για αυτό είδα 4, ε σήμερα είδα άλλη μια.

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ είδα justice league... και η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε πολύ... wonder woman δεν ήταν αλλά θετικό βήμα...πολύ θετικό

Santouryuu

Santouryuu

 

Εγώ βλέπω 3 την βδομάδα... Εκτός αν πιάσω ανιμεϊσο ή άλλη σειρα

Hawkins

Hawkins

 

Ωραίες εποχες πλέον δεν εχω ιντερνέτ και μπαίνω με mb εχω αφήσει όλες τις σειρες στην μέση

Kamikaze

Kamikaze

 

Είδα χθες το βράδυ το Turtles Forever από τους TMNT. Καλό μίκι μάου είχε τις χελώνες του 1987 και του 2003 μαζί. Με multiverse ήταν και έδειξε και τους πρώτους TMNT των comics. Βασικός κακός ο πιο badass Shredder από όλες τις versions, o Utrom Shredder του 2003.

Kamikaze

Kamikaze

 

Sorry για το διπλό, είδα 21 Jump Street και 22 Jump Street. Πολύ καλές κωμωδίες, το ένα καλύτερο από το άλλο.

Tcixlas

Tcixlas

 

όντως γαμάνε... my name is jeff

Kamikaze

Kamikaze

 

ma nem is jeeeff

Είδα και το eurotrip χθε, με 4 Αμερικάνους που πάνε στην Ευρώπη. Φουλ στερεότυπα και το κάνει ακόμα πιο γαμάτο. :P

Tcixlas

Tcixlas

 

όλα αυτά πάνε παρέα, όταν αρχίζεις να βλέπεις το ένα απο αυτά πας σε όλα μαζί...

δες dirty grandpa

Kamikaze

Kamikaze

 

Καινούριο είναι;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης