Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 15]

Tcixlas

Tcixlas

 

εννοείς lucy?


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Kamikaze

Kamikaze

 

Σαν σωστός φαν των ταινιών των 80ς είδα σήμερα το "Καμικάζι Αγάπη μου", "Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε" και το "Φυλακές Ανηλίκων". Το πρώτο καλή κωμωδία, το δεύτερο όχι τόσο και το τρίτο από τις καλύτερες ελληνικές ταινίες.


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 2cd7qzoΠοια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 50qvrm

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Kamikaze έγραψε:Σαν σωστός φαν των ταινιών των 80ς είδα σήμερα το "Καμικάζι Αγάπη μου", "Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε" και το "Φυλακές Ανηλίκων". Το πρώτο καλή κωμωδία, το δεύτερο όχι τόσο και το τρίτο από τις καλύτερες ελληνικές ταινίες.
αλλά ακόμα να δει το shawshank redeption που του ειπα buhu


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

δε βλέπω ταινία, βλέπω σειρά... το preacher... ήθελα απλά να πω ότι όποιος την έχει δει, θα ξέρει ήδη ότι ο κασιντι είναι ένας μικρός θεούλης


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Kamikaze

Kamikaze

 

Scarlet D. έγραψε:
Kamikaze έγραψε:Σαν σωστός φαν των ταινιών των 80ς είδα σήμερα το "Καμικάζι Αγάπη μου", "Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε" και το "Φυλακές Ανηλίκων". Το πρώτο καλή κωμωδία, το δεύτερο όχι τόσο και το τρίτο από τις καλύτερες ελληνικές ταινίες.
αλλά ακόμα να δει το shawshank redeption που του ειπα buhu
Νταξ ρε συ κάποια στιγμή. :P
Σπόιλερ:

Είδα σήμερα το "Φυλακές Ανηλίκων 2", το 1 ήταν καλύτερο αν και το 2 είχε εντελώς διαφορετικό θέμα και το "Μπορούμε και Κάτω από τα Θρανία" όπου την είδα απλά επειδή είχε Μιχαλόπουλο σε ρόλο Onizuka.


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 2cd7qzoΠοια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 50qvrm

Santouryuu

Santouryuu

 

Wonder woman (γαμαει) και area 51 (τρελή μάπα)


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

το wonder woman ήταν επικό πραγματικά gal gadot θεάρα


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Aldark

Aldark

 

Είδαμε Θορ;;;;; Πού είστε σκουάντ; πάμε και στο θέμα μας
αλλά είδα θορ , η επιτομή της ψυχαγωγίας , I TELL YOU


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν το είδα αλλά παίζει να το δω τετάρτη! θα κοιτάξω να κλείσω απο τώρα εισητήρια!


τελευταία που είδα προχτές ήταν για άλλη μια φορα το wonder woman που μου θύμισε που μπορεί να φτάσει το dc universe, και πόσο καλή ήταν η gadot για το ρόλο


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

εγκλημα στο οριαν εξπρες... αρκετα καλη αλλα δεν με ενθουσιασε αν και ειμαι φαν των "αστυνομικων" ταινιων

με τοσους αστερες που παιζουν επρεπε να ηταν καλυτερο το αποτελεσμα, πχ τα εφε ηταν τοσο τραγικα που φαινοτανε οτι η εικονα ειχε επεξεργαστει και οτι το φοντο ηταν μπλου σκριν ... αλλα τεσπα, η πλοκη μετραει, αλλα αυτη λιγο πολυ ειναι ετσι κι αλλιως γνωστη... η μεγαλυτερη απογοητευση βεβαια ηταν οτι ηταν πολυ συντομη... επρεπε να κραταει τουλαχιστον ενα 20λεπτο παραπανω, ουτως ωστε οι ηθοποιοι να αναδειξουν περισσοτερο τον χαρακτηρα που επαιζαν

ειναι καλη ταινια για δανεισμο η νετφλιξ ξερω γω, αλλα δεν αξιζει το 10ευρω στο σινεμα κατ'εμε, η παλια ταινια ειναι κλασεις ανωτερη


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Shikkoku

Shikkoku

 

Είδα το καινούργιο Πειρατές της Καραϊβικής, αρκετά καλό, με ανακούφιση ότι επιτέλους ολοκληρώθηκε η σειρά.


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Maxresdefault

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ειδα το rememory αλλα κατέβασα υπότιτλους που ο τυπάς που τους ανέβασε μάλλον το έκανε με google translate... το αποτέλεσμα ηταν τοσο τραγικό που μια ταινία δράματος και μυστηρίου έγινε κομμοδία


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
10 ευρώ σαντο βάζεις και ποπ κορν και τέτοια.. ή είναι τόσο ακριβά έξω;


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Tcixlas

Tcixlas

 

λογικά δεν έχει εκπτώσεις, εδώ αθήνα μια φάση ήταν 9,5 στο μολ το απλό... τώρα το πήγαν 7,5


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
πάρα πολύ μου φαίνεται..αν και στα μεγάλα δεν είμαι σίγουρος τι τιμές παίζουν. νομίζω στα οντεόν έχει 6,5 το κανονικό,ενώ στα πιο ανεξάρτητα από 5 μέχρι 6 νομίζω κυμαίνεται


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Tcixlas

Tcixlas

 

η μαλακία της αθήνας είναι αυτή... τώρα ευτυχώς υπάρχει το κοσμοτε ντιλς που πληρώνουμε 3,75 τις τετάρτες


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
κι εδώ έχει με την vodafone δευτέρα με πέμπτη 1+1 και βγαίνει από 4€, και τα υπόλοιπα έχουν σχεδόν σίγουρα μία μέρα με 1+1 ή όλα σε μία τιμή στο 5ευρω.


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Tcixlas

Tcixlas

 

ευτυχώς γιατί αλλιώς δε θα βλέπαμε ποτέ σινεμά με τις μαλακίες τους και με την κρίση που μας δέρνει


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

Johnyman έγραψε:10 ευρώ σαντο βάζεις και ποπ κορν και τέτοια.. ή είναι τόσο ακριβά έξω;

Ανάμεσα σε 6 και 11 κυμαίνονται εδώ οι τιμές... Και το ποπ κορν άλλο τόσο... Αλλά τουλάχιστον αν την βγάλεις σινεμά, γαμας whistle


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

την έβγαλα σινεμά και δε γάμησα.... παίζει να έπιασα νέο λεβελ?


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

Χούφτωσες;


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

ούτε λίγο, με σκόλαρε!!!


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

Καλά αν ήταν πρώτο ραντεβού και την εβγαλες σινεμα έκανες μαλακια
Εδω σινεμα 7 ευρώ έχει παντα οχι ότι παταω βέβαια :p περιμένω να βγει η ταινία σε καλή ανάλυση και την κατεβαζω τζαμπε απο πειρατή...τι σοι one piece fans είμαστε αν δεν κάνουμε τετοια?


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Images10

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
http://www.imdb.com/title/tt0071877/

ΕΠΟΣ!! Την έχω δει πάνω απο 10 φορές σε σημείο να μην θέλω καν να παω να δω την καινούρια. Γενικά τα παλιά adaptations βιβλίων της Αγκάθας γαμούν. Όπως και η σειρά με τον Jeremy Brett ως Sherlock, τι να κλάσει ο Κουμπερμπατς και το ΜπΜπιΣι....

Αλλα ναι να'ναι καλά η κοσμοτε που πάμε και βλέπουμε καμια ταινία.. και εγώ τα μουνάκια εκεί τα ρίχχνω.. Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 42897


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Untitled-1-7

Santouryuu

Santouryuu

 

Tcixlas έγραψε:ούτε λίγο, με σκόλαρε!!!

Εξαρτάται την ταινία... Αν την πήγες σε κάνα wonder woman ή θόρ τότε καλά να πάθεις, για γκεϋ σε πέρασε... Εγώ τις πάω είτε σε ρομαντικουρες ή σε χορρορ

Στις μεν ανεβαίνει η οξυτοκινη, στις δε η αδρεναλίνη... Τα απόλυτα αφροδισιακά μετά την κοκαινη


_________________
Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδατε;  - Σελίδα 12 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης