Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 842: "The Power of Fullness"

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πως σας φανηκε το νεο chapter;

Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Vote_c100%Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Vote_c10 0% [ 0 ]
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Vote_c1050%Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Vote_c10 50% [ 4 ]
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Vote_c1025%Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Vote_c10 25% [ 2 ]
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Vote_c1013%Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Vote_c10 13% [ 1 ]
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Vote_c1012%Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Vote_c10 12% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 8

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

51Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Παρ 07 Οκτ 2016, 22:50

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν ζήτησα τίποτα απο όλα αυτά, διαβασε τι με πειράζει... ακόμα και τις σκηνές που πάει να φτιάξει κάνει τόση προσπάθεια να στριμώξει εξυπνάδα η οτιδήποτε που βγαίνει γελοίο... αυτό λεω


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

52Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Παρ 07 Οκτ 2016, 22:51

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Και η Robin ιδια με την Nami ειναι μετα το timeskip. Δεν κανετε ομως campaign περι γλαστρας... xD


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

53Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Παρ 07 Οκτ 2016, 23:15

Tcixlas

Tcixlas

 

η ρόμπιν είχε και σοβαρές σκηνές μετά timeskip παρόλο που οδεύει το ίδιο μονοπάτι και το έχουμε τονίσει ξανά απλά εσείς επικεντρώνεστε σε κάτι και δεν ξεκολλάτε...

επίσης η ρόμπιν άρχισε να χαλάει λίγο μετά το time skip η ναμι ήταν σαπιλα σκετη απο το σαμποντι και έγινε ακόμα χειρότερη η κατάσταση της μετά


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

54Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Παρ 07 Οκτ 2016, 23:27

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εγω δεν ειμαι κολλημενος σε κατι απλα ειμαι στ@@@@στης...


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

55Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Παρ 07 Οκτ 2016, 23:35

Hawkins

Hawkins

 

ε μαγκες απο την μια καλητερα που της εχει κανει γλαστρες και ασχολουμαστε πολυ με σαντζι ζορο λουφη και αλλους συμμαντικους παρα με το υπολοιπο πληρωμα


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Images10

56Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Παρ 07 Οκτ 2016, 23:48

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Το ζήτημα είναι ένα,θα βγούνε στο επόμενο chapter έξω απο το δάσος ή θα φάμε και άλλο χρόνο εκεί μέσα;


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Reiju-10

57Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 00:11

Hawkins

Hawkins

 

μετα το δασος ειναι το παλατι οποτε οχι αφου ο γαμος ειναι σε μιση μερα και λογικα θα πανε ακριβως στην ωρα του γαμου θα καθηστερησουν να βγουν πιστευω θα γινουν και αλλα απροοπτα.Υπαρχει και ενας λαγος αν θυμαμαι καλα που μπορει να τρεξει και να πει στους αλλους οτι ο κρακερ εφαγε π*****μπαναννα


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Images10

58Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 06:34

deleted user

avatar

 

Απλά θα έδινα πάνω κάτω τις απαντήσεις που έδωσε ο Deathracer, για το ρόλο της και τα όρια των δυνάμεών της μια χαρά είναι. Για το θέμα Cracker αποδεχθείτε καμιά φορά και κάνα fact, δεν θα πάθετε τίποτα. Αν δεν ήταν η Nami δεν θα τα κατάφερνε ο Luffy.
Tcixlas έγραψε:δεν λέω ότι δεν ήταν καλό αυτό που έκανε, ούτε ότι δε βοήθησε, λέω ότι όσο και να forceάρει ο όντα σε μισό αρκ να κάνει τη νάμι, και καλά χρρήσιμη στη μάχη, ή να δείξει κάποιος είδος πνεύματος, δε με καλύπτει... όταν απο τα μισα του one piece έχει αναλάβει ρόλους βυζαρούς και έχει ξεχάσει τα υπόλοιπα, και ξαφνικά έρχεται ο όντα να της στριμώξει την ατάκα ότι ο λουφυ θα γίνει pk και πρέπει να έχει τεράστια όρεξη, μετά τι να πεις?

σε όποιον αυτό δε φανηκε εξαναγκασμένο ας το αντικρούσει... δηλαδή είχαμε τόσες σκηνές που το έχουν πει όλοι, και ήταν η πιο γελοία, και δεν πάω και τον μπρουκ τόσο αλλά όταν το είχε πει ήταν φάση τρέμουλο και ανατριχίλα... γιατί το έλεγε σοβαρά... το να λεει τώρα θα γίνει pk και γι αυτό έχει τεράστια όρεξη για φαί, εμένα προσωπικά μου βγάζει ξανθιά μπουρναζοκλαρινογκόμενα με iq 19
Ρε φίλε, ο Oda έτσι κι αλλιώς έχει δείξει επανειλημμένα ότι η Nami βοηθάει σε τέτοια θέματα, όπως και και ότι έχει "πνεύμα", αν κατάλαβα καλά τι εννοείς. Δεν είναι πρώτη φορά που γίνεται κάτι τέτοιο. Επίσης όντως το δέχομαι ότι ήταν forced, γιατί να διαφωνήσω; Αλλά επειδή είπε μια τέτοια ατάκα υπό πίεση θα αποτελέσει αυτό λόγος για να τη μισήσω; Γιατί δεν βλέπω κάτι άλλο κακό ή "στριμωγμένο" από τη στιγμή που έχει βρει κι άλλες φορές αδυναμίες σε αντιπάλους, στο κάτω κάτω υπήρχε και το κωμικό στοιχείο μέσα.

η ρόμπιν είχε και σοβαρές σκηνές μετά timeskip παρόλο που οδεύει το ίδιο μονοπάτι και το έχουμε τονίσει ξανά απλά εσείς επικεντρώνεστε σε κάτι και δεν ξεκολλάτε...

επίσης η ρόμπιν άρχισε να χαλάει λίγο μετά το time skip η ναμι ήταν σαπιλα σκετη απο το σαμποντι και έγινε ακόμα χειρότερη η κατάσταση της μετά
Βασικά εσείς είστε που επικεντρώνεστε σε κάτι και δεν ξεκολλάτε. Επιπλέον για αυτό που είπες πριν ότι έχει αναλάβει ρόλους βυζαρούς, αυτό κυρίως στο anime συμβαίνει. Αλλά ξέρεις τι; Το ίδιο ΟΝΤΩΣ συμβαίνει και στη Robin, ναι με τη Robin δεν έχω θέμα 9η αγαπημένη χαρακτήρας μου είναι, αλλά δεν βλέπω πουθενά και για κανένα πούστη λόγο να κράζετε και αυτή. Το campaign περί γλάστρας βλέπω πού γίνεται. Από τότε μέχρι τώρα η Nami είναι μόνο βυζιά και σαπίλα σκέτη; Δεν είχε σοβαρές σκηνές ε; Σε αυτό το διάστημα είχε τρομερές στιγμές με τις οποίες απλώς η πλέμπα δεν ασχολείται γιατί κοιτάει μόνο ποιος θα ρίξει ξύλο ή πώς θα νικηθεί ο τάδε αντίπαλος, και να τις αναφέρω (πάλι) το χρόνο μου θα χάσω. Και ξαναλέω, η εμφάνιση με το χαρακτήρα πού κολλάει; Τον ίδιο ρόλο και την ίδια καλή δουλειά τη βλέπω να κάνει ακόμα για Navigator, σε μάχες συνεισφέρει όσο μπορεί και με την ευφυϊα της μια χαρά βοηθάει. Αν και σε αυτό διαφωνείς μάλλον διαβάζεις άλλο manga γιατί ούτε κι εγώ ξέρω πόσες φορές έχει αποδείξει τη συμβολή της σε τέτοια θέματα. Όσο για ποιότητα χαρακτήρα; Μπορώ να αρχίσω ξανά να βάζω εικόνες και να κάθομαι να αναλύω γεγονότα no problem, αλλά θα βγω τελείως εκτός της συζήτησης (πάλι) και δεν θα πετύχω τίποτα.

Scarlet δεν ξεχνάω τη δουλειά μου αλλά αυτό δεν ήταν τίποτα παρά ένα δούλεμα, σοβαρά. Άλλες φορές με τα ορθογραφικά γίνομαι εκνευριστικός σε άλλο level.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την yagamidimitris στις Κυρ 16 Οκτ 2016, 07:47, 1 φορά

59Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 10:59

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Αφού η Nami έχει τη Vivre Card και ο ισχυρός αντίπαλος είναι εκτός,δε βλέπω άλλο εμπόδιο για να βγούν. Επιπλέον και η Brulle ασχολείται με τους άλλους δύο.Ίσως μας δείξει λίγα πράγματα για τον πατέρα της Lola(που τον έχει παρατήσει για λίγο ο Oda) και το τρόπο που θα σκεφτούν για να βγούν. Όσο η Nami έχει την Vivre Card της Mom,κανείς δεν τους ακουμπά.


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Reiju-10

60Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 11:01

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Heavenly Yaksha έγραψε:Αφού η Nami έχει τη Vivre Card και ο ισχυρός αντίπαλος είναι εκτός,δε βλέπω άλλο εμπόδιο για να βγούν. Επιπλέον και η Brulle ασχολείται με τους άλλους δύο.Ίσως μας δείξει λίγα πράγματα για τον πατέρα της Lola(που τον έχει παρατήσει για λίγο ο Oda) και το τρόπο που θα σκεφτούν για να βγούν. Όσο η Nami έχει την Vivre Card της Mom,κανείς δεν τους ακουμπά.

κανένα απο τα "Homies" δεν τους ακουμπά.**


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

61Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 11:06

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Γιατί ο Randolph τι είναι; Εκτός και αν είναι και κάποιος άλλος συγγενής της Big Mom εκεί,γιατί για κάποιον απο τους άλλους,δύσκολα.


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Reiju-10

62Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 11:08

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Heavenly Yaksha έγραψε:Γιατί ο Randolph τι είναι; Εκτός και αν είναι και κάποιος άλλος συγγενής της Big Mom εκεί,γιατί για κάποιον απο τους άλλους,δύσκολα.
ε το ίδιο λέμε, κανένας απο τους homies (homie ειναι και ο randolph) δεν μπορεί να τους πειραξει απο την στιγμή που η nami έβγαλε την vivre card απο τα μεμέ της


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

63Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 11:20

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Επειδή το είδα σαν να με διορθώνεις,για αυτό το είπα! here and there
Ναι,συμφωνούμε πάντως,ε;;
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 99huft


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Reiju-10

64Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 11:22

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Heavenly Yaksha έγραψε:Όσο η Nami έχει την Vivre Card της Mom,κανείς δεν τους ακουμπά.
Βασικά εσύ σε αυτήν την πρόταση το έθεσες πολύ γενικά. Αν δεν ασχολούταν τόσο πολυ ο cracker με τον luffy θα την ειχε κανει με τα κρεμμυδάκια. Μαζί και το δεντράκι


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

65Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 11:24

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εντωμεταξυ ο παπαρας ο Cracker δεν εβαλε busoshoku στο σπαθι του οταν εκανε επιθεση στον Luffy. Οχι οτι θα εκανε δουλεια αλλα..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Deathracer2009 στις Σαβ 08 Οκτ 2016, 11:55, 1 φορά


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

66Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 11:54

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Deathracer2009 έγραψε:Εντωμεταξυ ο παπαρας ο Cracker δεν εβλαε busoshoku στο σπαθι του οτι εκανε επιθεση στον Luffy. Οχι οτι θα εκανε δουλεια αλλα..
μάλλον φοβοταν τον luffy που χρησιμοποιούσε haki στα δοντια του για να φαει τα σκληρα αυτά μπισκότα whistle


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

67Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 12:53

Hawkins

Hawkins

 

οντως τον ειχα ξεχασει τον θαμμενο ειναι και αυτος τωρα στο κολπο...σιγουρα τωρα θα μαθουμε περισσοτερες πληροφοριες απο αυτον πιθανον για πραγματα που δεν μπορουμε να φανταστουμε ακομα

λογικα θα βοηθησει πολυ αυτος και θα δραπετευσει μαζι με λουφη 

ακυρω αλλα πιστευει κανενας οτι ο λουφη θα πιαστει καποια στιγμη απο τους μαρινς και θα παει στο impel down και θα περασει ποιοτικο χρονο με τον ντοφλαμινγκο που δεν θα φοραει τα γυαλλια του και θα δει και τον μπον τσαν ξανα?


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Images10

68Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 14:37

Tcixlas

Tcixlas

 

φιλε yagami να σου ξεκαθαρίσω ότι δεν την hateαρω απλά λέω ωμά τι δε μου αρέσει, το ίδιο κάνω και για τσόπερ μπρουκ και πλέον και ρόμπιν... απλά δεν υπάρχουν φαν των αντίστοιχων να προσπαθούν να τους παρουσιάσουν τέλειους για να συγκρουστώ ας πούμε και μαζι τους :p να στο πω απλά η ρόμπιν ήταν στο τοπ 10 αγαπημένων μου χαρακτήρων και τωρα με δυσκολία φτάνει 20άδα
και ναι και το σάντζι κράζω γιατί γουστάρω να εκνευρίζω τα φανμποις, αλλά πλέον τον έχω πάνω απο τη ρόμπιν έτσι όπως πάει να την καταντήσει ο όντα!! η νάμι μετά τον τσόπερ(που ναι είναι γιατρός και πολεμάει και α ου) είναι η ακριβώς επόμενη στη λίστα με τα κρου μεμπερς που δεν παω πλέον!! την έχει χαλάσει πολύ που ακόμα και οι λίγες ικανοποιητικές σκηνές της δεν φτάνουν για να καλύψουν τις υπόλοιπες... να στο πω ωμά, μέχρι το θριλερ μπαρκ ήταν κι απο τα αγαπημένα μου chars στο op, πλέον μακριά κι αγαπημένοι... με κουράζει στις περισσότερες σκηνές, και ναι πλέον τη θεωρώ σαν να τη σπρώχνει να κρατήσει μια θέση στην αρχική ομάδα του κρου


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

69Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 15:20

deleted user

avatar

 

Την έχει χαλάσει από ποια πλευρά; Απλά επειδή έχει βυζιά χάλασε; Αυτό έγινε σε όλες που ήταν δυνατό να γίνει, οπότε το βάζω στην άκρη και δεν συγχέω εμφάνιση με χαρακτήρα. Εγώ το fanservice το θεωρώ ως κάτι πρόσθετο και απλά δεν του δίνω σημασία, σιγά το πράγμα. Στο Sabaody και στο FI έκανε σύνδεση με το παρελθόν της κι έδειξε περισσότερο σε βάθος τη σχέση της και τον τρόπο με τον οποίο αντιμετωπίζει τους Fishmen, κάτι το οποίο την ανέβασε. Το ίδιο βοηθάει ακόμα στην πλοήγηση, όπως και με το μυαλό της στις μάχες, κι όχι μόνο, στο βαθμό που μπορεί. Σε όλους τους τομείς εγώ ίδια και καλύτερη τη βλέπω. Εκτός απ'τα βυζιά που πλέον είναι νόμος στο One Piece άρα και δεν αποτελούν σοβαρό λόγο για κράξιμο, δεν βλέπω πού χάλασε.

70Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 15:32

Tcixlas

Tcixlas

 

υπήρχε περίοδος που η νάμι ένιωθε σε φάση αεράκι στην μέση της και καταλάβαινε ότι θα ρίξει κεραυνούς, και τώρα απλά προειδοποιεί 2 δευτερόλεπτα πριν ότι θα χιονίσει.... δηλαδή εξέλιξη απίστευτη σε αυτό που κάνει δεν έχω δει ακόμα... βελτιώθηκε το λιγότερο απο όλους τους άλλους στα 2 χρόνια του ts και γύρισε 10 φορές πιο φοβητσιάρα! ο ουζόπ ήταν και είναι χέστης μέχρι αηδίας, παρόλα αυτά έχει και σκηνές που λέει δε γαμιέται τώρα θα τα γαμήσω όλα για το λούφυ για το πλήρωμα μου δεν ξέρω κι εγώ τι... κάθομαι και βλέπω τη μάχη με τη γκόμενα του mr 1 και είμαι σε φάση γ*** το φελέκι που είναι αυτή η κοπέλα? απο μακριά ότι κάνουμε και κρυμμένοι πίσω απο κανέναν άλλον, ή στην πουστιά της πουστιάς και στη λούφα... η μόνη πολύ αξιόλογη σκηνή της νάμι μετά το σαμποντι είναι οταν μαθαίνει για την αποφαση του λούφυ και τα συναφη...


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

71Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 16:02

Kamikaze

Kamikaze

 

Deathracer2009 έγραψε:Εντωμεταξυ ο παπαρας ο Cracker δεν εβαλε busoshoku στο σπαθι του οταν εκανε επιθεση στον Luffy. Οχι οτι θα εκανε δουλεια αλλα..
Μπορεί να έβαλε απλά να μην το μαύρισε.


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 2cd7qzoChapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 50qvrm

72Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 16:05

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Nαι παιζει και αυτο απλα απο το Fishman Island και μετα το σημειο με busoshoku το μαυριζουν...


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

73Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 16:06

Kamikaze

Kamikaze

 

Όχι πάντα.


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 2cd7qzoChapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 50qvrm

74Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 16:10

Tcixlas

Tcixlas

 

όχι συνέχεια μήτσο, λογικά έβαλε απλά επειδή ήταν μαυρισμένο του λούφυ δεν ήταν τοσο ισχυρό για να τον κόψει κιόλας


_________________
Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

75Chapter 842: "The Power of Fullness" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 842: "The Power of Fullness" Σαβ 08 Οκτ 2016, 16:21

deleted user

avatar

 

Tcixlas έγραψε:κάθομαι και βλέπω τη μάχη με τη γκόμενα του mr 1 και είμαι σε φάση γ*** το φελέκι που είναι αυτή η κοπέλα? απο μακριά ότι κάνουμε και κρυμμένοι πίσω απο κανέναν άλλον, ή στην πουστιά της πουστιάς και στη λούφα...
Τη νίκησε αυτή τη μάχη. Σιγά την πουστιά της πουστιάς και τη λούφα ρε, συχνά χιουμοριστικά το δείχνει αυτό. Έτσι είναι η προσωπικότητά της, ένας απ'τους λόγους που είναι γαμάτη. :P

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης