Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Tcixlas

Tcixlas

 

κάντε οτι θέλετε, αντμιν σημαίνει οτι κάνεις moderate σε ότι υπάρξει στο φόρουμ, οχι ελέγχεις το τι θα υπάρχει στο φόρουμ και πότε, time masters ηρεμήστε, και επίσης το να παρατάς τη θέση σου κάθε φορά που κάποιος σου λέει ότι κάνεις μαλακία εκβιαστικά, μόνο σε μειώνει να ξες αλ


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Κλασσικότατη αντίδραση

Εσύ δηλαδή δε πιστεύεις πως έχει σταματήσει να μετράει η άποψη των μελών; Ειλικρινά τώρα


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 4 FTxGhJx

Tcixlas

Tcixlas

 

ποια αποψη που? ας κανουμε δημοψηφισμα να μην το τηρήσουμε κιόλας


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Aldark

Aldark

 

Δεν είναι εδώ το θέμα για να τα συζητήσουμε αυτά , προφανώς με μειώνει :) , δεν εκβιάζω όμως κανέναν , ούτε είμαι φετιχιστής της θέσης. Έχω πει ότι το φόρουμ είναι για τα μέλη απ'τα μέλη. Άρα κάλλιστα αν κάποιος θεωρεί ότι δεν γίνεται σωστά η δουλειά από κάποιον που βρέθηκε σε "θέση" μπορεί να το εκφράσει (δεν ελέγχουμε τι υπάρχει στο φόρουμ όπως λες) την άποψή του. Μου φαίνεται ότι σε διάφορες "κρίσεις" γίνεται αυτό και καλώς πράτεται. Ταυτόχρονα , δυστυχώς ή ευτυχώς είμαι συναισθηματικός τύπος και έτσι θα με δεις να λυγίζω υπό το βάρος και την κριτική. Πάρ'το ως εκβιασμό , αλλά αναλογίσου τι θα έπραττε ή τι έπραξε στο παρελθόν άλλος στη θέση μου (i can show you a handful of previous admins) .
Τέλος πάντων , η απόφαση ετούτη πάρθηκε ομόφωνα , όχι από 1 ή 2 άτομα. Δυστυχώς οι συνθήκες δεν ευδοκιμάζουν για να υπάρξει η διαδικασία. Ξέρεις όμως  πόσο συνείσφερα και πόσο υποστήριξα το τουρνουά , πόσο ΟΛΟΙ ΜΑΣ -ας μου επιτρέψουν την έκφραση του α' πληθυντικού οι αγαπητοί συνάδελφοι-  στηρίξαμε το τουρνουά και μάλιστα είδαμε και άνοδο κινήσεως στο φόρουμ. Αλλά τα γεγονότα δώσαν άσχημη επίγευση.
Όπως και να έχει για να μη μακρυγορώ και για να μην κουράζω κάθε φορά λες και είμαι Τσίπρας :P , ετούτη -αν όντως υπάρχει θέμα και αμφισβήτηση , ξέρω ότι κάποιοι "τρολλάρουν"- η φορά θα είναι η τελευταία που θέτω το θέμα.
Καλή συνέχεια

(τώρα είδα το ποστ Μάνου , γι'αυτό το λόγο ξαναλέω ότι αν έπαψε να ισχύει η άποψη των μελών ας αλλάξουμε κάποια πράγματα! One Forum for everyone , we sure can do it!!)


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 4 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

η άποψη των μελών έχει πάψει να ισχύει οταν τα μέλη ζητούν τουρνουά, αυτοί που μπορούν να το οργανώσουν το ζητούν επίσης(απο σεβασμό δε το κάνουν αυθαίρετα) και οι αντμιν και μόνο, το απαγορεύουν, όχι απλά λένε δεν θέλουμε... απο κει και πέρα ότι άλλο λέτε είναι δικαιολογίες. αν θέλετε τα μέλη να έχουν άποψη ξεκαβαλήστε


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Για την ακρίβεια το θέμα είναι ποτέ θα είναι έτοιμο το νέο forum. Διότι εάν πέσουμε εκτός χρονοδιάγραμματος τότε θα περιμένουμε πολύ καιρό. Είχα ακούσει μέχρι τέλη του μήνα. Μπορεί να υλοποιηθεί κάτι τέτοιο;


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 4 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Tcixlas

Tcixlas

 

είχα ακούσει στην αρχή μέχρι αρχές μάρτη, μετά έγινε μέσα μάρτη, μετά έγινε τέλη του μήνα, και ακούστηκε κατι κα ιγια μέσα απριλιου... εεεεε καταλαβαίνεις νομίζω


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης