Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Aldark

Aldark

 

Όλα στην ώρα τους καλοί μου φίλοι , με τη νέα έκδοση θα δείτε τρελά πράγματα στις οθόνες σας , οπότε patience!


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Maxres11

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Μυριζομαι trolling περι νεων πραγματων μετα το update.


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Tcixlas

Tcixlas

 

καλά μαλακίες όλο περιμένετε τι σχέση έχει το update με το tourn? γιατί να μην ξεκινήσουμε χαλαρά εμείς σε αυτό που λέμε έτσι ώστε όταν έρθει το update να έχει μπει σε ρυθμό να πάρει μπρος να σκίσει? σκεφτείτε λογικά


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:καλά μαλακίες όλο περιμένετε τι σχέση έχει το update με το tourn? γιατί να μην ξεκινήσουμε χαλαρά εμείς σε αυτό που λέμε έτσι ώστε όταν έρθει το update να έχει μπει σε ρυθμό να πάρει μπρος να σκίσει? σκεφτείτε λογικά
ειναι απλο, γιατι ενω εχουμε ηδη αρχισει το update κανουμε ολοι δουλειες και δεν μπορουμε καθε λιγο και λιγακι να ελενχουμε αν εχετε κανει καμια βλακεια η τι παιχτηκε, με λιγα λογια το moderation θα ειναι χαλια. Αμα παιχτει παλι σκηνικο με sabo και doflamingo η κατι τετοιο θα το φυσαμε και δεν θα κρυωνει, σκεψου λιγο.


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν είναι tour όπως το άλλο αυτή είναι η διαφορά, δεν χρειάζεται επιτήρηση απο κάποιον εκτός απο μένα που θα το ανεβάζω.... θα πρέπει αναγκαστικά να έχει δικαιολόγηση ψήφου με επιχειρήματα, και καταμέτρηση θα κάνω εγώ των ψήφων, όποιος δεν συνεργάζεται χάνει το δικαίωμα ψήφου, αν παιχτεί κάτι με βρισίδια ενημερώνω απλά, τα άλλα τώρα είναι δικαιολογίες...


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
σταμάτα ρε πρήχτη,αν κάποιος ξεχάσει τον πληθυντικό ευγενείας τι θα γίνει? θα καθαρίσεις εσύ μετά ή μήπως εσύ θα ενημερώσεις τους δικούς του για το τραγικό συμβάν?


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Tcixlas

Tcixlas

 

μπορεί να ενημερώσω τους δικούς του και να ζητήσω υπογραφές


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Δηλαδή όλα τα άλλα είναι ον το ότι κλαίω μας πείραξε;


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 FTxGhJx

Tcixlas

Tcixlas

 

^what?


τελικά να το αρχίσω η νιετ?


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

νομιζω το νιετ ηταν ομοφωνο, τσιχλα, απο τον Johny,εμενα,τον αλνταρκ και τον σκληρό, θα γινει Ct αλλα αργότερα, δεν υπαρχει λογος να βιαζόμαστε και να κάνουμε Ct τοσο γρήγορα ειδικά τωρα που ειμαστε ολοι μπιζι για τους δικους τους λογους ο καθένας


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

μονο εσύ και ο αλνταρκ νομίζω.... οι άλλοι δεν είπαν κάτι τουλάχιστον όχι σοβαρα... επίσης δεν είναι το ίδιο στυλ πρώτον, δεύτερον ήταν να αρχίσει καπάκι μετά το άλλο και έχει πάει ήδη πίσω, δεύτερον όποτε έχω χρόνο δεν πρεέπει να φτιάχνω εγώ αυτό που εγώ προτεινω και θέλω? και τρίτον αν εγώ έχω χρόνο εσάς τι σας πειράζει?


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

1)δεν εχει σχεση το στυλ, το ctc ειναι ctc και εχει μια κάποια σπουδαιότητα στο φορουμ ως event.
2+3) για 100η φορα δεν έχει σημασία ποσο ελευθερω χρονο έχεις γιατι δεν μπορείς εσυ ο ιδιος να κανεις moderation στην ενότητα


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

απο τη στιγμή που έχει συγκεκριμένα όρια, και επίσης έχω αναλάβει ξανα κάτι τέτοιο μάλλον μπορώ... τεσπά τσαμπα το συζητάω όταν κολλάνε τα μυαλά σας σιγά μην σας αλλάξω γνώμη ακόμα και με λογική


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:απο τη στιγμή που έχει συγκεκριμένα όρια, και επίσης έχω αναλάβει ξανα κάτι τέτοιο μάλλον μπορώ... τεσπά τσαμπα το συζητάω όταν κολλάνε τα μυαλά σας σιγά μην σας αλλάξω γνώμη ακόμα και με λογική
ετσι σε θελω, κανε μας αυτην την χαρη κι ας μην καταλαβαινεις γιατι θέλουμε το διαλλειμα


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

yes sir


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Λολ σοβαρευτειτε ρε ποτε ειπα οχι? Και τι υφακι γαμαω και δερνω ειναι αυτο? Το πηρα αποφαση αυριο ανοιγω δικο μου τουρνουα ετσι για σπασιμο.


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 FTxGhJx

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
κλαιω με το σχολιο του σκληρου που το σβησατε για offtopic..... :haha: :haha: :haha: :haha:


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Tcixlas

Tcixlas

 

συνεταιρικό να το υπολογίζεις το τουρν


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ξεκινάει σήμερα και επίσημα το τουρνουά όπου θα αναδείξουμε τους καλύτερους admin του κόσμου παιδιά!

Ετοιμαστείτε!


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 FTxGhJx

Tcixlas

Tcixlas

 

στηρίξτε την εγχώρια αγορά της περιοχής σας, οπότε τους αντμιν κοντά σας, εγώ απο αθήνα τι στηρίζω?


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Aldark

Aldark

 

Ok , αρκετά ξεφύγαμε , απ'όσο βλέπω πλέον αντί για το λήξαν τουρνουά συζητάμε για τα μελλοντικά . Τα άνωθεν ποστ είναι οφφτόπικ , αλλά το ξεπερνάω στο βωμό της εύλογης αγανάκτησης . Αν δεν έφταναν όμως όσα επισήμανε ο Crimson Viper , να προσθέσω ότι τα τουρνουά θα επιστρέψουν δυνατότερα και βελτιωμένα με τη νέα έκδοση του φόρουμ. Καταλαβαίνω τις ενστάσεις , αλλά για ευνόητους λόγους πρέπει να υπάρξει λίγη υπομονή. Πιστεύω πλέον καταννοούμε όλοι το γιατί....


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν καταλαβαίνετε ότι τα τουρνούα απο τη στιγμή που φτιάχνονται απο μέλη ή είναι ιδέες μέλών του φόρουμ δεν ορίζονται απο σας, ούτε θα έπρεπε, κανονικά ζήτησα την άδεια σας ξεκάθαρα απο σεβασμο σε όσα κάνετε, αλλά αυτή η υπεράνω όλων συμπεριφορά και το έχουμε κάνει το φόρουμ τσιφλικάκι και θα κάνετε ότι θέλουμε, δεν είναι ανεκτή απο μένα τουλάχιστον, οπότε απλά όπως οτιδήποτε άλλο φτιάχνετε και αν μπορείτε το επιτηρείτε αν δεν τοτε όχι, έτσι θα γίνει και με αυτό, στην πρώτη ευκαιρία μου χρονικά θα αρχίσω το τουρνουά και σβήστε το ή μπανάρετε με, όσο δεν απαντάτε με λογική αλλά με "εμείς αυτό θελουμε αυτό θα γίνει", τοσο εγώ δεν ακούω...


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Kαντε με αντμιν που ειμαι 28 ωρες το 24ωρο στο λαπτοπ...


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Tcixlas

Tcixlas

 

έχει απαιτήσεις το να είσαι αντμιν εδώ μέσα, πρέπει να γράφεις τα μέλη να αποφασίζεις να διατάζεις, και γενικά να μπορείς να κάνεις ότι γουστάρεις εσύ


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Aldark

Aldark

 

Tcixlas έγραψε:δεν καταλαβαίνετε ότι τα τουρνούα απο τη στιγμή που φτιάχνονται απο μέλη ή είναι ιδέες μέλών του φόρουμ δεν ορίζονται απο σας, ούτε θα έπρεπε, κανονικά ζήτησα την άδεια σας ξεκάθαρα απο σεβασμο σε όσα κάνετε, αλλά αυτή η υπεράνω όλων συμπεριφορά και το έχουμε κάνει το φόρουμ τσιφλικάκι και θα κάνετε ότι θέλουμε, δεν είναι ανεκτή απο μένα τουλάχιστον, οπότε απλά όπως οτιδήποτε άλλο φτιάχνετε και αν μπορείτε το επιτηρείτε αν δεν τοτε όχι, έτσι θα γίνει και με αυτό, στην πρώτη ευκαιρία μου χρονικά θα αρχίσω το τουρνουά και σβήστε το ή μπανάρετε με, όσο δεν απαντάτε με λογική αλλά με "εμείς αυτό θελουμε αυτό θα γίνει", τοσο εγώ δεν ακούω...

Tcixlas έγραψε:έχει απαιτήσεις το να είσαι αντμιν εδώ μέσα, πρέπει να γράφεις τα μέλη να αποφασίζεις να διατάζεις, και γενικά να μπορείς να κάνεις ότι γουστάρεις εσύ

Νομίζω πως ο Viper έδωσε μία καλή απάντηση
Crimson Viper έγραψε:1)το ctc ειναι ctc και εχει μια κάποια σπουδαιότητα στο φορουμ ως event.
2+3) για 100η φορα δεν έχει σημασία ποσο ελευθερο χρονο έχεις γιατι δεν μπορείς εσυ ο ιδιος να κανεις moderation στην ενότητα
Και ξέρεις πολύ καλά και ποια ήταν τα θέματα...

Εφόσον όμως εδώ θεωρείται ξαφνικά ότι το φόρουμ είναι τσιφλικάκι και ότι οι αντμίνς κάνουν ότι θέλουν πλέον , το λαμβάνω ως πρόταση μομφής και περιμένω υποψήφιους για να αναλάβουν τη θέση μου (μιλάω εκ προσωπικού) .


_________________
-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- One Piece Grand Battle Tournament!!  - Σελίδα 3 Maxres11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης