Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 28]

maggie

maggie

 

πω ρε μπουμπουνοκεφαλε καλωσηρθες....ελπιζω να μεινεις...

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

Welcome Elidor!!! nice!

Elidor

Elidor

 

Avarga
maggie έγραψε:πω ρε μπουμπουνοκεφαλε καλωσηρθες....ελπιζω να μεινεις...

Θα δουμε...

Welcome me.

maggie

maggie

 

σκασε...θα κατσεις... whistle


Σπόιλερ:

Monkey D. Luffy

Monkey D. Luffy

 

Λοιπόν ας πω και εγώ για μένα....


Με λένε Γιάννη Μόλλαση ,Μένω πειραιά μου αρέσει το μπάσκετ ,τα pc games ,το Photoshop και φυσικά One Piece και Bleach.....

http://www.onepiecegr-rpg.com/forum.htm

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
καλωσηρθατε ολοι! hi!

Heiwajima

Heiwajima

 

ας πω κ εγώ για εμένα

γεια με λένε Αποστόλη,Heiwajima το όνομα στο φορουμ,είμαι 15 χρονών μου αρέσει το ποδόσφαιρο κ φυσικά διαβάζω manga,μόνο one piece,κ βλέπω anime φυσικά(op.fairy tail,durarara,giant killing,katekio hitman reborn,dragon ball kai etc.)

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

Αποστολη καλως ηρθες! hi!

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
αφού σου αρέσει το ποδόσφαιρο όλα τα άλλα τα κάνουμε στην μπάντα..welcome abroad dude

black tulip

black tulip

 

pfff ας συστηθω και εγω σε αυτο το φορουμ..οτι και να λετε εγω το αλλο αγαπαω ♥
με λενε εβιτα ειμαι 18 και κατι ψιλα χρονων ,προς το παρον μενω ηρακλειο κρητης σε λιγους μηνες ομως δεν ξερω που θα βρισκομαι (θα σας ενημερωσω τοτε :P )
χμμμ ασχολουμαι με την φωτογραφια την μουσικη (μεταλ \m/), τα ανιμε,και μεχρι να βρω αλλη δουλεια σκοτωνω ανθρωπους για λογαριασμο κατι βαμπιρ που βαριουνται να κυνηγανε και να σκοτωνουν για να τρεφονται..αυτα xD

BlackLeg_Sanji

BlackLeg_Sanji

 

Λοιπον λεγομαι Παναγιωτης(Πανος,Τακης κτλ κτλ...)ειμαι 19 χρονων μενω στο περιστερι ειμαι κοντος χοντρος ασχημος με ξυλινο ποδι γυαλινο ματι και καραφλα.....αυτα....(https://www.facebook.com/profile.php?id=1282441294) hi! hi! hi!

Crowdon

Crowdon

 

BlackLeg_Sanji έγραψε:Λοιπον λεγομαι Παναγιωτης(Πανος,Τακης κτλ κτλ...)ειμαι 19 χρονων μενω στο περιστερι ειμαι κοντος χοντρος ασχημος με ξυλινο ποδι γυαλινο ματι και καραφλα.....αυτα....(https://www.facebook.com/profile.php?id=1282441294) hi! hi! hi!

Καλωσήρθες στην παρέα Πανάγο!
Δεν μπόρεσα να σε διακρίνω ανάμεσα στα μηχανικά του αυτοκινήτου πάντως. :P

IwantCookie

IwantCookie

 

καντον πρήσκληση φίλου στο φατσοβιβλίο και όταν σε αποδεχτεί θα δεις την καραφλα του :P

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

Παναγιωτη καλως ηρθες στην παρεα! hi!
α μη μου πεις οτι εσυ εκανες εκεινο το ουρουκ χαι που κυνηγουσε το Μερι και τον Πιπιν στον Αρχοντα των Δαχτυλιδιων?!
γιατι απ την περιγραφη σου διακρινω αρκετες ομοιοτητες...! :xD:

IwantCookie

IwantCookie

 

ουτε καν το ουρουκ χαι ειναι ψηλο γεροδεμενο με μαλια και μπλε!

Crowdon

Crowdon

 

IwantCookie έγραψε:καντον πρήσκληση φίλου στο φατσοβιβλίο και όταν σε αποδεχτεί θα δεις την καραφλα του :P

Δεν έχω fakebook και ούτε θέλω να φτιάξω. :PP

IwantCookie

IwantCookie

 

Crowdon έγραψε:
IwantCookie έγραψε:καντον πρήσκληση φίλου στο φατσοβιβλίο και όταν σε αποδεχτεί θα δεις την καραφλα του :P

Δεν έχω fakebook και ούτε θέλω να φτιάξω. :PP
ουτε εγω

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

neither have I....

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Crowdon έγραψε:
IwantCookie έγραψε:καντον πρήσκληση φίλου στο φατσοβιβλίο και όταν σε αποδεχτεί θα δεις την καραφλα του :P

Δεν έχω fakebook και ούτε θέλω να φτιάξω. :PP

ψεεεεεεεύτης! και κόφτε το σπάμ!
καλώς ήρθες, εγώ δεν σε κάμω γιατί είμαι υπερβολικά όμορφος που θα φρικάρεις και θα αυτοκτονήσεις απ'τη ζήλια σου.

Crowdon

Crowdon

 

Ellefson έγραψε:
Crowdon έγραψε:
IwantCookie έγραψε:καντον πρήσκληση φίλου στο φατσοβιβλίο και όταν σε αποδεχτεί θα δεις την καραφλα του :P

Δεν έχω fakebook και ούτε θέλω να φτιάξω. :PP

ψεεεεεεεύτης!

οκ έχω αλλά έχω αλλάξει το όνομα έχω σβήσει τα πάντα και δεν μπαίνω ποτέ.:P

Aldark

Aldark

 

Welcome maan! Σε κανα και αντ , Alex Ander the name it iz...

BlackLeg_Sanji

BlackLeg_Sanji

 

HawkEyes Juracule έγραψε:Παναγιωτη καλως ηρθες στην παρεα! hi!
α μη μου πεις οτι εσυ εκανες εκεινο το ουρουκ χαι που κυνηγουσε το Μερι και τον Πιπιν στον Αρχοντα των Δαχτυλιδιων?!
γιατι απ την περιγραφη σου διακρινω αρκετες ομοιοτητες...! :xD:

εεεεε....αυτος ηταν ο αδελφος μ...μιαζουμε λιγο.... :xD: :xD:

edit:ε αυτη ηταν η αλλη πλευρα του εαυτου μ.....η ωραια.... :haha: :haha:



Έχει επεξεργασθεί από τον/την didimakia στις Πεμ 15 Ιουλ 2010, 02:19, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : double post...)

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ellefson έγραψε:
Crowdon έγραψε:
IwantCookie έγραψε:καντον πρήσκληση φίλου στο φατσοβιβλίο και όταν σε αποδεχτεί θα δεις την καραφλα του :P

Δεν έχω fakebook και ούτε θέλω να φτιάξω. :PP

ψεεεεεεεύτης! και κόφτε το σπάμ!
καλώς ήρθες, εγώ δεν σε κάμω γιατί είμαι υπερβολικά όμορφος που θα φρικάρεις και θα αυτοκτονήσεις απ'τη ζήλια σου.
κοιτα το σπαμερι που λεει στ αθωα παιδακια να μην κανουν σπαμ :haha: τεσπα καλως ηρθες καινουργιο θυμα

Go.D.yo

Go.D.yo

 

Καλησπερα ειμαι ο Δημητρης απο Γιαννιτσα(δεν ξερω αν την γνωριζετε την πολη!Διαβαζω φανατικα ONE PIECE και σκοπευω να το τελειωσω...δεν ξερω ομως αν θα με εχουν φαει τα χρονια!
Ειμαι 18 χρονων και απ'οτι το κοβω απο τον Οκτωμβρη θα σπουδαζω ηλεκτρολογια στην Καβαλα...θα δηλωνα Λαρισσα αλλα μετα σκεφτηκα πως η Καβαλα εχει και παραλιες!!!
Μου αρεσει το ποδοσφαιρο και το τεννις...Ξερω...ενταξει...δεν ειναι και οτι καλυτερο η αναφορα μου στο τεννις αλλα τι να κανουμε που μου αρεσει..!!!
Χαρηκα που σας γνωρισα...

Υ.Γ. Εξεπλαγην οταν εμαθα πως και κοριτσια διαβαζουν ONE PIECE!!!! fuck no.

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
Go.D.yo έγραψε:Δεν ειναι και οτι καλυτερο η αναφορα μου στο τεννις αλλα τι να κανουμε που μου αρεσει..!!!
Χαρηκα που σας γνωρισα...

Υ.Γ. Εξεπλαγην οταν εμαθα πως και κοριτσια διαβαζουν ONE PIECE!!!! fuck no.


1)το τεννις απλα τα σπαει,το αγαπαω σαν αθλημα...αν και δε παιζω,γουσταρω ασχημα να βλεπω whistle

2)τα κοριτσια ειναι οι μεγαλυτερες φανς,φιλος! τα καλυτερα και περισσοτερα amvs τα κανουν κοπελες... careless run

3)Καλωσορισες! angel2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 28]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης