Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 28]

Aldark

Aldark

 

welcome jii-san!


_________________
Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz! - Σελίδα 15 Maxres11

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
δν εχει σημασια τι εις αλλα πως νιωθεις....
ανα και στην περιπτωση σ και εις παππους και νιωθεις παππους -_- οποτε ακυρο....απλα καλως ηρθες ^_^

Santouryuu

Santouryuu

 

ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα oh my love!



μου φαινεται πρεπει να αλλαξω αβαταρ.... πρεπει να βαλς τον Garp heh look at that


_________________
Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz! - Σελίδα 15 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

xristos

xristos

 

Χρηστος απο Αθηνα 17 χρονων! :)


_________________
I'll do whatever you cannot do. And you do whatever I cannot do!!!

SeCTeen

avatar

 

Ηλίας, 18, μένω Αθήνα (Αιγάλεω) αλλά πάω Ξάνθη αφού πέρασα ΗΜΜΥ Ξάνθης μετά από τις φετινές άθλιες πανελλήνιες :P . Anime/Manga/Japan fan και gamer, αλλά και αθλούμενος (πυγμαχία για 1 χρόνο πριν τη φετινή χρονιά, όπως και άλλα αθλήματα κατά καιρούς). :)

Mike13

Mike13

 

Mιχαλης,15, απο Αθηνα(Ελληνωροσων):)


_________________
Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz! - Σελίδα 15 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz! - Σελίδα 15 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

iFiVa

iFiVa

 

Καλως ηρθατε!!!


_________________
Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz! - Σελίδα 15 Luffyhj

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

καλως ηρθατε gj!


_________________
Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz! - Σελίδα 15 Naruto11

Gvendetta

Gvendetta

 

καλημερα ειμαι ο Γιωργος απο Θεσσαλονικη............ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ τοθ Anime One Piece......και καλως ηρθα στην παρεα σας..............!!!!! nice!

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

γεια σου φιλε


_________________
Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz! - Σελίδα 15 Naruto11

reinko24

reinko24

 

Καλημέρα παιδιά αν και ξεκίνησα αργα στο χώρο των anime ειμαι 31 πλέον έχω κατεμθουσιαστεί με το αριστούργημα one piece!!!
Βασίλης από Αθήνα!!!


_________________
Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz! - Σελίδα 15 Dante

Elidor

Elidor

 

Avarga
reinko24 έγραψε:Καλημέρα παιδιά αν και ξεκίνησα αργα στο χώρο των anime ειμαι 31 πλέον έχω κατεμθουσιαστεί με το αριστούργημα one piece!!!
Βασίλης από Αθήνα!!!

Μονο one piece η γενικα και με αλλα animanga?

-FlameLeg Vender

-FlameLeg Vender

 

Με λένε Vender, ή Μιχάλη όπως με φωνάζουν έξω από το New World. Έρχομαι από το East Blue και έχω φάει το Kaze Kaze fruit, logia τύπος και ελέγχω τον άνεμο.

http://malicioustheory.blogspot.com

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

καλοστον


_________________
Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz! - Σελίδα 15 Naruto11

vagas1989

vagas1989

 

Καλημέρα και γειά σε όλους!Κάποιοι ίσως με θυμάστε, κάποιοι όχι ,κάποιοι δεν έχετε ιδέα ποιός είμαι.Έτσι κι αλλίως ποτέ δεν ήμουν υπερβολικά ενεργό μέλος στο φορουμ, ακόμα και όταν το παρακολουθούσα καθημερινά σπανίως έγγραφα εκτος αν κάτι μου έκανε μεγάλη εντύπωση ή απλά είχα άπειρο χρόνο να μαλακιστώ.
Εδώ και περίπου ένα εξάμηνο είχα σταματήσει να παρακολουθώ one piece(anime και manga) και δεν είχα παρακολουθήσει και το φορουμ ίσως 1 χρόνο και βάλε λόγω διάφορων συνθηκών(σχολή,ενασχόληση με άλλα πράγματα που γέμιζαν τον ελευθερό μου χρόνο,καλοκαίρι,διακοπές,η γενικότερη κατάσταση που επικρατεί στη χώρα,το βαρέθηκα? δεν ξέρω...) μπορεί και για τπτ από τα παραπάνω ,απλώς είχε ατονίσει το ενδιαφέρον μου για το όλο θέμα.
Η πρώτη φορά που μπήκα σε αυτό το φορουμ ή μάλλον στο προγενέστερο από αυτό που ουσιαστικά εδώ είναι η συνέχειά του(onepiece.gr αυτή η παλία ανάμνηση με το κίτρινο φόντο κτλ :haha: )ήταν η πρώτη φορά που έγινα On going σε anime και Manga πρίν από μερικά χρόνια.Έρχομαι λοιπόν σήμερα που ξαναγίνομαι on going και ξανα loggarw πράγμα που μάλλον δεν νομίζω ότι είναι τυχαίο και γιατί:γιατί για μένα αυτή η κοινότητα είναι κάτι με το οποίο ασχολούμαι όταν δεν μπορώ να πάω παρακάτω στην ιστορία του οπ.Γιατί θέλω να ακούσω απόψεις,εξηγησεις,διαφωνίες,εντυπώσεις,αναλήσεις,αστεία,χαζομάρες,θεωρίες περί του θέματος και κατ'επέκταση να φύγω απ'το θέμα του op και να μοιραστώ και άλλα πράγματα με άνθρωπους που έχουν ένα κοινό πάθος με εμένα.
Εχτές και σήμερα λοιπόν μέσα στη μαυρίλα της εξεταστικής και μιας ψηλοιωσης,λαιμού κτλ νιώθωντας την ανάγκη να ξεφύγω και καθώς δεν μπορούσα να κατέβω κέντρο να διεκδικίσω τπτ από αυτά που μου παίρνουν(βλεπε μπουκωμένη μύτη +πονόλαιμος+δακρυγόνο=? wtf) κάθησα και είδα-διάβασα καμιά 25αρια επεισόδια Op και άλλα τόσα τσάπτερς που δεν είχα δει-διαβάσει και ξαναθυμήθηκα την γαματοσύνη του.Αμέσως μόλις τελίωσα θυμήθηκα και χρειάστηκα αυτό το φορουμ και να που μπήκα και πάλι.
Γιαυτό λοιπόν σας ευχαριστώ που υπάρχετε ακόμα ! gj!
Γράφω σε αυτό το τοπικ γιατί νιώθω ότι ξανά εγγράφομαι και ξανασυστήνομαι!Καλώς σας ξαναβρήκα.σορρυ που κούρασα.

ΥΣ:Για να μην πείτε τπτ off topic Βαγγέλης από αθήνα ...χεχε

Elidor

Elidor

 

Avarga
Τωρα που το Mundial τελειωσε και δεν εχουμε αναγκη τα αστεια σχολια σου μετα απο καθε αγωνα θα σε παρακαλουσα να φυγεις... Αυτο το φορουμ δεν σε χρειαζεται πια.

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
εχει τσουλού.
μείνει βάγγο


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

vagas1989

vagas1989

 

Elidor έγραψε:Τωρα που το Mundial τελειωσε και δεν εχουμε αναγκη τα αστεια σχολια σου μετα απο καθε αγωνα θα σε παρακαλουσα να φυγεις... Αυτο το φορουμ δεν σε χρειαζεται πια.

με πληγώνεις... ellefson is a girl. why me

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

γεια σου βαγκο


_________________
Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz! - Σελίδα 15 Naruto11

razor1911

razor1911

 

Γεια με λενε Στρατο ειμαι 17 χρονων και μου αρεσει το FAIRY TAIL


_________________
Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz! - Σελίδα 15 NMKp9JO

Elidor

Elidor

 

Avarga
Το one piece δεν σου αρεσει?

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
το monster?


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
o serj?


_________________
Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz! - Σελίδα 15 FTxGhJx

tsiblis

tsiblis

 

Crowdon έγραψε:Πέτρος απο Αθήνα.20 Ηχολήπτης στα χαρτιά παρά 6 μέρες.


didimakia έγραψε:
Υ.Γ. Shadow Ace μαστα ρε...Το παιζεις και αλκολικος...

Είναι αλκολικός ρε!
Χθες ήπιε 2 Bacardi Breezer(νερομένα) και βγήκε ακτός ελέγχου.
Παραλίγο να βιάσει 3 φανάρια και μια τοστιέρα. :P :lol:

Καλησπέρα καταρχάς... Είμαι ο Βασίλης από Ηράκλειο{20} και είμαι κάπως καινούριος σε αυτό το φόρουμ..Δεν ξέρω ακόμα πώς πάνε τα πράγματα εδώ και είπα να δω παλιότερες δημοσιεύσεις.. Διαβάζοντας λοιπόν αυτήν αναρωτήθηκα : η τοστιέρα ήταν αναμμένη τελικά:???


_________________
Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz! - Σελίδα 15 4u74lx

razor1911

razor1911

 

Γεια σας ειμαι ο gtx200 ή azuyadreams x member αυτου του forum εφαγα ηδη ban δυο φορες και ξαναηρθα ευχαριστω για τα ωραια bans των προηγουμενων διαχειριστων του site και ευχαριστω τον Ellefson για την ωραια του συμπεριφορα :buhu:


_________________
Εδώ συστηνόμαστε shonenz και shoujoz! - Σελίδα 15 NMKp9JO

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 28]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης