Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

core

core

 

Δεν ξέρω για ποιο λόγο, αυτά έχουν ειπωθεί μέχρι τώρα και αυτά ξέρω…
Μπορεί να είναι καλύτερος ο Mihwak σε καθαρή μάχη με σπαθί αλλά λόγο του ισχυρού Haki που έχει ο Shanks να υπερτερεί στην μάχη γενικά.
Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι παραπάνω….


_________________
Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 4 07Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 4 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

The Strongest

The Strongest

 

Καταρχήν ο Mihwak φαίνεται ότι είναι ο καλύτερος γιατί κανένας δεν μπορεί να του αντισταθεί (εκτός από τον Vista τότε στο Marineford) , αυτό ξανά φαίνεται στο νησί στο οποίο ζει γιατί μόλις γύρισε πίσω από το Marineford και τον είδαν τα Baboons τρόμαξαν και έφυγαν και επίσης αυτός έχει πάει και στο One Piece ,για΄το έχει τόση δύναμη ως ξιφομάχος.

NoLaw_NakamaLaw

NoLaw_NakamaLaw

 

μας δουλευεις τωρα πως γινετε να εχει παει στον θυσαυρο???λιγο κουφο
επειδη ειναι δυνατος εχει παει στον θυσαυρο???
αυτο για να πω την αληθια δεν καταλαβα τη θες να πεις.. e?


_________________
Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 4 New-1

The Strongest

The Strongest

 

Κοίτα ο πρώτος Shichibukai που εμφανίζεται είναι ο Mihwak (στο Baratie) και όταν νικάει με πολύ ευκολία τον Zoro...ένας από το πλήρωμα του Krieg λέει <Αυτή είναι η δύναμη του One Piece>. Από εκεί το συμπέρανα (είναι επεισόδιο 29 -30 κάπου εκεί).

core

core

 

Αυτό που λες δεν το θυμάμαι, αλλά μου φαίνεται λίγο περίεργο να έχει βρει το one piece…..


_________________
Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 4 07Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 4 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

The Strongest

The Strongest

 

Κοίτα όταν είπε One Piece δεν είναι σίγουρο ότι εννοούσε το Νησί αλλά εγώ πάντως το θυμάμαι ότι το είπε γιατί και εμένα μου έκανε εντύπωση. Εξάλλου και ο Zeff έχει πάει στο One Piece όπως είχε πει ,άρα άμα λέει One Piece δεν εννοεί συγκεκριμένα το Νησί.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
To nhs;i e;inia to Rafftel βρε :xD:


_________________
Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 4 Untitled-1-7

Giorgos

Giorgos

 

πες τα ρε παττυ...Σιγα να μην εχει και λεπρους!! :xD:

The Strongest

The Strongest

 

Καλά ρε παιδιά αφού το έχει πει,όμως ο Mihwak μπορεί και να μην έχει πάει αλλά ο Zeff έχει πάει , άμα δεν με πιστεύεται μπείτε και δείτε το.

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Οτι και να ειπε δεν νομιζω να εχει βρει το one piece. αμα ηταν θα το ειχε βρει και ο σανκσ και ο απρογενης

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

βρε παιδια οχι one piece, grand line λεει οτι εχει παει και ο zeff και ο mihawk μη τα μπερδευετε


_________________
Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 4 1033418-bigthumbnail

The Strongest

The Strongest

 

sorry παιδιά τώρα που το ξαναείδα λέει ότι Zeff έχει πάει μέχρι το Grand Line και είναι ο μόνος άνθρωπος που γύρισε ζωντανός από εκεί ΠΡΙΝ πάει ο Roger , τώρα για τον Mihwak λέει αυτό το οποίο έχω αναφέρει 6-7 post πιο πάνω , τώρα για το νησί δεν νομίζω να το έχει βρει κανείς μέχρι τώρα (αλλά μπορεί και να το έχει βρει κανείς ΜΠΟΡΕΙ το ξαναλέω αλλά μπορεί και όχι :mueh: )

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Μονο ο ροτζερ... αλλα λογικα και ο σανκσ εχει παει και ο Μπαγκι αφου ηταν στο πληρωμα

The Strongest

The Strongest

 

Dimi άστο θα το ανοίξω topic αυτό (άμα δεν το έχει ανοίξει κανείς) γιατί είμαστε εκτός θέματος όπως πάντα :xD: :xD: :xD:

ZisAkiS

ZisAkiS

 

αφου ο σανκς εχει παει μια φρα στο raftel.. γιατι δεν ξαναπαει? δεν θελει να γινει king?


_________________
Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 4 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

uchiha1991

uchiha1991

 

αυτο κ γω δεν το καταλαβαινω...οντως γιατι δεν παει?αντε να πεις ο μπαγκι η οποιο αλλο crew member του roger εχει μεινει να ειναι αδυναμοι κ να μην μπορουν....αλλα ο σανκς ειναι ο σανκς....εκτος βεβαια κ αν δεν ηταν στο ταξιδι του ροτζερ στο ραφτελ...

The Strongest

The Strongest

 

παιδιά μπήτε εδώ https://onepiecegr.forumgreek.com/t753-topic#73065 και γράψτε

Lucky Roo

Lucky Roo

 

Μάχη μεταξύ 2 yonko ν δουμε να γουσταρουμε με συμμαχιες και ναυτικο vs revolutionaries:D

plankton

plankton

 

Barsalino(light) vs God Enel(thunder).Θα ήταν και γαμώ τις μάχες.


_________________
Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 4 Mangadrawing.net.image.admin.93bbde96fb975d2154127ec7eea2bcdd

mihawk

avatar

 

ονειρικη θα ελεγα.....τα 2 πιο badass φρουτα.....νικιτης για εμενα ειναι ο ενελ!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης