Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

karamin

karamin

 

η πιο επικη μαχη με τα τωρινα δεδομενα ειναι πιστευω shanks vs blackbeard....εχει να μαζεψει πολυ ξηλο ο δευτερος!!!!!!!!!!!!!!


_________________
Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 2 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

αμα γινει αυτο τοτε θα φυγει σχετικα γρηγορα ενας απ τους πιο δυνατους κακους...μιλαω για τον BB.γιατι δεν υπαρχει περιπτωση να μη χασει απ τον Shanks.ο BB θα φυγει απ τον Luffy dont talk to me, i k


_________________
Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 2 Db0370

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
ο ΒΒ έκανε την γρατσουνιά στο μάτι του Σανκς...πριν πάρει το φρούτο του..μην είστε απόλυτοι

didimakia

didimakia

 

O BB παιζει να τον εχει πλεον... ειναι στο τοπ 3 ανετα...


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

θελω να δω μαχη Luffy vs Blackbeard και φυσικα να νικησει ο Luffy και να βγαλει απο τη μεση αυτον τον αχωνευτο!!!!Πιστευω οτι θα γινει αυτη η μαχη αλλα νομιζω οτι θα γινει στο τελος...
επισης θα ηθελα καποιος να βγαλει απο τη μεση τον Αkainu!!!


_________________
Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 2 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

nikozoumis

nikozoumis

 

Παιδιά εγώ θα ήθελα να δω μάχη ανάμεσα στους Shichibukai και τους SH..

Επίσης έχω και απορία πως ο ΒΒ πήρε την δύναμη του WB..

Ας μου εξηγήσει κάποιος γιατί είμαι και καινούριος στο φόρουμ..!


_________________
Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 2 1159395523_Bleach2020Reloaded

manos-sk8

manos-sk8

 

Οι μαχες που θα γουσταρα πολυ να δω ειναι:
strawhats vs bb crew
luffy vs coby
zoro vs mihawk
sanji vs garp
usopp(san sogeking) vs yasopp

o ενελ παιζει να ξανα γυρισει και πιστευω οτι ειναι αρκετα δυνατος για να αντιμετοπισει πολους δυνατους εχθρους
Σπόιλερ:


_________________
Σπόιλερ:

Steve-O

Steve-O

 

ο σαντζι με τον γκαρπ ;; εγώ θα ήθελα:

γκαρπ-ντραγκον
γκαρπ-ακαινου
λουφη-ακαινου
κιζαρου-μπεν μπεκμαν

και δεν νομίζω να γυρίσει ο ενελ, αφού έχει πάει στο φεγγάρι..... άσε που δύσκολα θα κολλούσε στην ιστορία.. !

f1vettel

f1vettel

 

Μαχη Garp-Dragon-Luffy και Straw Hat Pirates vs Kid Pirates
θα πεσει πολυ ξυλο

Kauko

Kauko

 

Straw Hats- BB Pirates
Luffy vs Blackbeard
Usopp vs Van Augur
Zoro vs Shyriw
Sanji vs Avalo Pizzaro
Franky vs Burgess
Chopper vs Doctor Q
Brook vs Vaso Scot
Robin vs Ctalina Devon
Nami vs Laffite
νεο nakama vs Sanjuan

καπως ετσι θα πανε μαλλον οταν γινουν.... ouf

Ax3ron

Ax3ron

 

Straw hats vs Black beards , idietera Zoro vs Shiryu , sanji vs thn vroma me ta mavra malia kai thn pikla gia muth pou thn mazepse apo to impel down(den kserw to onoma ths)!!!

Epishs Zoro vs mihawk fysika afto oloi to perimenoume,kai na nikhsei fysika o zoro.

8elw na dw ton Usopp na maxete san sniperas kai oxi na petaei louloudia kai mlkies ti einai afta eleos paparitsa . Kai afou ginei afto Usopp vs Van auger !!!! x3

didimakia

didimakia

 

^Τα Greeklish απαγορευονται :))


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

karamin

karamin

 

η απολυτη μαχη:red hair pirates vs blackbeard pirates....το περιμενω πως και πως...αν και το πληρωμα του Shanks ειναι πολυ καλυτερο (το παραδεχτηκε και ο Blackbeard)....


_________________
Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 2 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fallenangie

Fallenangie

 

βατόμουρο έγραψε:maggie μονο να καιγεται θες να τον δεις?

εγω θελω να τον ανοιξουν,να τον πετσοκοψουν,να τον δειρουν αγρια,να τις φαει,να μην του μεινει ουτε ενα δοντακι,να του τα κοψουν,και μετα να του πεταξουν οινοπνευμα στις πληγες,να του βαλουν φωτια,να τον κοψουν σε κομματακια ...εε εννοειται οταν θα ειναι στερεος.


ακγχμ..

on topic τωρα.

θελω να δω τη μαχη bb crew vs mugiwaras,και ιδιαιτερα αυτη του usopp και του zoro.

αα κ zoro vs mihawk,τα κλασσικα.

και με ενδιαφερει το αν θα γινει κανα σκηνικο με τον don flamingo.μια μαχη μαζι του θα ηταν πολυ ενδιαφερουσα.

Πω πω...Αυτες τις ωραιες σκεψεις κανω για τον Akainu...Αν γινοταν κατι τετοιο θα ταν απλα ονειρο! careless run
Λοιπον:
SH vs BB και ιδιαιτερα Luffy vs Blackbeard(για ευνοητους λογους... knife )
Mihawk vs Zoro
Luffy vs Coby
Sanji vs Devon(γιατι ετσι! Murunfuffuffu!)

Μμμμ...Νομιζω αυτα!


_________________
The Death and The Strawberry2

Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 2 Bleach06b_ryfee2

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
AKAINU ROCKS ΖΩΑΔΙΑ

μην εμφανιστεί ένας άντρας βαρύς,αμέσως να τον φάτε.μακάρι να τους σφάξει όλους ρε.ειδικά αυτούς τους τέντυ-μπόηδες που έχουν μεγάλο φαν κλαμπ

manos-sk8

manos-sk8

 

Ax3ron έγραψε:Straw hats vs Black beards , idietera Zoro vs Shiryu , sanji vs thn vroma me ta mavra malia kai thn pikla gia muth pou thn mazepse apo to impel down(den kserw to onoma ths)!!!

Epishs Zoro vs mihawk fysika afto oloi to perimenoume,kai na nikhsei fysika o zoro.

8elw na dw ton Usopp na maxete san sniperas kai oxi na petaei louloudia kai mlkies ti einai afta eleos paparitsa . Kai afou ginei afto Usopp vs Van auger !!!! x3

o usopp δεν εχει μονο τα λουλουδακια που λες εχει και τις προιγουμενες κινισεις και καινουριες λογικα!! liar


_________________
Σπόιλερ:

Fallenangie

Fallenangie

 

Johnyman έγραψε:AKAINU ROCKS ΖΩΑΔΙΑ

μην εμφανιστεί ένας άντρας βαρύς,αμέσως να τον φάτε.μακάρι να τους σφάξει όλους ρε.ειδικά αυτούς τους τέντυ-μπόηδες που έχουν μεγάλο φαν κλαμπ

1ον)(προσωπικα)Δεν ειπα τπτ παραπανω απ την γνωμη μ και δεν προσβαλλα τους φαν του.Νομιζω μπορουμε να λεμε την γνωμη μας ετσι?
2ον)Το θεμα ειναι λιγο οφ,δεν ειπα κατι για τον Akainu,απλα θελω να γινει μαχη με καποιον(δεν με νοιαζει με ποιον).
3ον)Δεν τον αντιπαθω(αντιπαθω οχι μισω,πολλα εχω ακουσει)γιατι σκοτωσε τον Ace κτλ κτλ κτλ,απο την αρχη δεν τον πηγα.Αυτο δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει περιπτωση να αλλαξω γνωμη στο μελλον.

4ον)Ποιοι ειναι οι τεντυ μποηδες?LOL



Τα παραπανω τα εγραψα για να ξεκαθαρισω την θεση μ...


_________________
The Death and The Strawberry2

Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 2 Bleach06b_ryfee2

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
εδώ δεν παρεξηγούμε,να ξες

ό,τι είπα,τα είπα καθαρά για να εκφέρω άποψη.

τέντυμπόηδες είναι αυτοί οι όμορφοι τύποι που τα κορίτσια λιώνουν γι'αυτούς(μέσες άκρες XD)
π.χ. ace

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
Johnyman έγραψε:AKAINU ROCKS ΖΩΑΔΙΑ

μην εμφανιστεί ένας άντρας βαρύς,αμέσως να τον φάτε.μακάρι να τους σφάξει όλους ρε.ειδικά αυτούς τους τέντυ-μπόηδες που έχουν μεγάλο φαν κλαμπ

πες τα ρε Γιαννη...

τρομερα καλοφτιαγμενος vilain,απειρως καλυτερος απο τον μογλη τον Blackbeard...

επισης,Fallenangie cool signature... luck

Fallenangie

Fallenangie

 

Shadow Ace έγραψε:
Johnyman έγραψε:AKAINU ROCKS ΖΩΑΔΙΑ

μην εμφανιστεί ένας άντρας βαρύς,αμέσως να τον φάτε.μακάρι να τους σφάξει όλους ρε.ειδικά αυτούς τους τέντυ-μπόηδες που έχουν μεγάλο φαν κλαμπ

πες τα ρε Γιαννη...

τρομερα καλοφτιαγμενος vilain,απειρως καλυτερος απο τον μογλη τον Blackbeard...

επισης,Fallenangie cool signature... luck
Thanks!
Αυτο ακριβως συμβαινει με τον Akainu!(δεν το συνεχιζω ομως παιδια ειναι OFF)


_________________
The Death and The Strawberry2

Ποια πιστευετε οτι ειναι η μαχη που πρεπει να γινει?! - Σελίδα 2 Bleach06b_ryfee2

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
Fallenangie έγραψε:(δεν το συνεχιζω ομως παιδια ειναι OFF)

ftou sou ftou sou ftou sou ftou sou ftou sou ftou sou ftou sou ftou sou ftou sou ftou sou ftou sou ftou sou ftou sou ftou sou ftou sou

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

Θελω να δω μαχη Luffy vs blackbeard αλλα θελω να την δω τοσο ωραια δηλαδη να τρωει ξυλο ο blackbeard και να μην μπορει και να κανει τιποτα!!!
(το ποσο ευχαριστιθικα εκεινη την σκηνη με τον λουφι που τον κολησε στον τοιχο!!!! δεν το φανταζεστε!!ακομα το βαζω και το βλεπω !!!)

Και θελω να δω Luffy μαζι με Shanks vs (μαρινες ή καποιον αλλον πολυ δυνατον αντιπάλων...)
τωρα δεν ξερω τι αλλο να πω...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Gomugomunoluffy στις Σαβ 18 Ιουν 2011, 10:53, 1 φορά

Jeleho

avatar

 

Χμμ.. πολλές μάχες θα ήθελα να δω
φυσικά πρώτα θέλω μια μαχή με Akainu αλλά δεν θα ήθελα να τον σκοτώσει πχ ο Luffy. Θα ήταν πολύ cliche. Θα προτιμούσα έτσι για ταπείνωση να παλέψει με έναν πιο αδύναμο όπως πχ τον Usopp και κάπως να καταφέρει ο πινόκιο να τον ρίξει στη θάλασσα και να πνιγεί αβοήθητος.

Τώρα έτσι σε πραγματικές μάχες θέλω:
Luffy vs Shanks (pride of the pirates kinda thing)
Zoro vs Mihawk
Crocodile vs Robin
Strawhat pirates vs Blackbeard pirates

και πραγματικά θα ήθελα να ξαναδώ, κάπως δεν ξέρω, να επιστρέψει ο Enel και.. well.. να παλέψει με όλους :D

manos-sk8

manos-sk8

 

Jeleho έγραψε:Χμμ.. πολλές μάχες θα ήθελα να δω
φυσικά πρώτα θέλω μια μαχή με Akainu αλλά δεν θα ήθελα να τον σκοτώσει πχ ο Luffy. Θα ήταν πολύ cliche. Θα προτιμούσα έτσι για ταπείνωση να παλέψει με έναν πιο αδύναμο όπως πχ τον Usopp και κάπως να καταφέρει ο πινόκιο να τον ρίξει στη θάλασσα και να πνιγεί αβοήθητος.

Τώρα έτσι σε πραγματικές μάχες θέλω:
Luffy vs Shanks (pride of the pirates kinda thing)
Zoro vs Mihawk
Crocodile vs Robin
Strawhat pirates vs Blackbeard pirates

και πραγματικά θα ήθελα να ξαναδώ, κάπως δεν ξέρω, να επιστρέψει ο Enel και.. well.. να παλέψει με όλους :D

αυτο που ειπες ηταν προσβολη για τον usopp!! OMFG?! WTF?!
ο usopp ειναι πολυ μπεντενης !!!!!!!!!!!
και ο ενελ θελω να επιστρεψει με:::::
Σπόιλερ:


_________________
Σπόιλερ:

Jeleho

avatar

 

χαχα :P

btw, what the heck is "μπεντένης" ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης