Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Onepiece.gr Manga Greek translation Project

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ τι να κάνω?

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

Crimson Viper έγραψε:μπες skype τωρα κανε μας add συννοουμαστε ακριβως γι αυτο τωρα το ονομα μου ειναι weblin-1996
ελα δεν μπορουσα να μπω τις προαλλες γτ ειχα δουλεια...σου εστειλα μνμ στο σκυπε

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Περιμένω τον κοινό λογαριασμό στο mega για να "ανεβάσω" ό,τι έχω έτοιμο εως τώρα..

Έχω έτοιμα τα 802-804 + το πρώτο έγχρωμο..

Tcixlas

Tcixlas

 

προχωρατε καλα? εγώ μαλλον πσκ θα ειμαι οφ παω στη γυναικα....

Aldark

Aldark

 

ΠΑΣΟΚ; Νταξ ρε , αν προκύψει κάτι σημαντικό θα σε βρούμε κάπως...Και η Πάττυ απουσιάζει εξάλλου!

Tcixlas

Tcixlas

 

καλα ναι ρε θα μπαινω να πω γεια κλπ απλα οχι παρα πολλά ξες... δηλαδή θα κάνω τους ελεγχους του δήμου όσους έχει έτοιμους μέχρι αυριο βράδυ και μετά ξανα απο τριτη

NikosV20

NikosV20

 

Εχε γεια κόσμε !!! Ξέρω από photoshop ...sorry που χάθηκα

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

ρε παιδια ας δωσουμε ενα ραντεβου να ειμαστε ξερω εγω ολοι σμρ στις 9 εδω για να μας ενημερωσετε πως παει το προτζεκτ...εγω θελω να βοηθησω οσο μπορω...και μ αρεσε η ιδεα να ασχοληθουμε περισσοτερο με τα χρωματισμενα μανγκα παρα τα καινουργια τελευταια ή να κανουμε 2 ομαδες για να ασχολουμαστε ταυτοχρονα....επισης το σκυπε μου ειναι stavros.batsi(του πατερα μου βρηκα το δικο μ δεν το θυμαμαι φεηλ) ας βαλουν το σκυπε τους οσοι ειναι στην ομαδα για να μπορουμε να κανουμε αντ ο ενας τον αλλο

Tcixlas

Tcixlas

 

εμενα αν ψαξετε tcixlaman θα με βρείτε...

NikosV20

NikosV20

 

Η ομαδική συνομιλία δεν υπάρχει πια ? έχετε δημιουργήσει καινούργια ?

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν ξερω τι εχουν κανει νομιζω εχουν φτιαξει ακομα μια

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
εγώ θα είμαι πάντως στις επόμενες ώρες

το skype μου: The Red-Haired

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

ξεκινησα να κανω μια εικονα που κατεβασα απο το μανγκαστρεαμ για ενα μικρο τεστ...η μλκια ειναι οτι δεν υπαρχουν ωραια manga-comic fonts με ελληνικα γραμματα/χαρακτηρες βρηκα μονο ενα μεχρι στιγμης πειτε και την γνωμη σας αν ειναι...
Σπόιλερ:
και μια χρωματιστη...το μανγκα με χρωματα απο οτι ειδα ειναι στο τσαπ 721
Σπόιλερ:

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
το δεύτερο φαίνεται σαφώς καλύτερο (με εξαίρεση το κάθετο)..

είναι το ίδιο font? ποιό χρησιμοποίησες γιατί δεν έχω βρεί κατι καλύτερο από το arial..

Scarlet D.

Scarlet D.

 

23ReBoRn23 έγραψε:ξεκινησα να κανω μια εικονα που κατεβασα απο το μανγκαστρεαμ για ενα μικρο τεστ...η μλκια ειναι οτι δεν υπαρχουν ωραια manga-comic fonts με ελληνικα γραμματα/χαρακτηρες βρηκα μονο ενα μεχρι στιγμης πειτε και την γνωμη σας αν ειναι...
Σπόιλερ:
και μια χρωματιστη...το μανγκα με χρωματα απο οτι ειδα ειναι στο τσαπ 721
Σπόιλερ:
Μην τρελενεσε και μην σπαταλας χρονο, η μεταφρασεις ολου του zou θα ειναι την Παρασκευη η το Σαββατο (μαλλον το Σαββατο επειδη ταξιδευω)

edit: Νικο η ομαδικη υπαρχει κανονικοτατα, επικοινωνησε μαζι μου στο skype αν θες ρολο

http://www.onepiecegr.com/

Aldark

Aldark

 

Just saying , μη βάζετε κόμικ σανς και να χρησιμοποιείται ελληνικό ερωτηματικό :P

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

ναι και εγω δεν ημουν σιγουρος για το καθετο αλλα χωραγε καλυτερα ετσι...συν οτι πειραματιζομουν :P ναι το ιδιο φοντ ειναι ειχε ενα συγκεκριμενο για μανγκα το οποιο ειναι μονο για λατινικους χαρακτηρες και ενα για κομικς που εχει και για ελληνικους χαρακτηρες

ειχα καιρο ρε βιπερ να ασχοληθω και ηθελα να δω τι θυμαμαι λιγο...οκ κατι θυμαμαι...κανονιστε ρε και μια ωρα αυριο να μπουμε ολοι να δουμε τι παιζει

αλ τι εννοεις με το κομικ σανς;(το σημειωνω αυτο για το ερωτηματικο!!)

Scarlet D.

Scarlet D.

 

κοιτα κανονικα ετσι οπως το χω σκεφτει σε STP συνηθηκες δεν θα χρειαζεται να μιλαμε καθολου. Ο καθενας θα κανει μια συγκεκριμενη δουλεια.Εσυ μονο φροντησε να σε βλεπω να παραδειδεις δουλεια οταν ερχετε

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι απλά πρεπει να ρίξουμε μια καλη συννενοήση

Qaaz

Qaaz

 

Εμενα αυτες τις μερες ο χρονος ειναι περιορισμενος λογο υποχρεωσεων οτι ειχα να πω το ειπα στους περισσοτερους οποτε μπορει ο ενας να ενημερωσει τον αλλον για την δουλεια και ειναι οπως ειπε ο Δημος στην ουσια αμα βρειτε τον μπουσουλα δε χρειαζεται καν να λετε να βρεθουμε, θα ειναι αυτοματα μονο πχ αν μια φορα υπαρχει κατι συγκεκριμενο οπως ενα font για "υγρα γραμματα" ή για "φωνη" ή κατι τετοιο θα πρεπει να ρωταμε ο ενας τον αλλον.

Παντως αν κατι χρειαστειτε απο εμενα οποτε θα μπαινω αν δεν εχω ηδη πμ και με δειτε να postαρω στειλτε μου

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

ναι ρε οκ εσεις συννενοηθηκατε αλλα εγω που μπηκα απο τους τελευταιους δν ξερω τι παιζει και τι εχετε συμφωνησει αλλα οκ αμα τα εχετε βρει δεν εχω θεμα...

Tcixlas

Tcixlas

 

οχι κανονικά πρέπει να γίνει ενημερωση γιατί ούτε εμένα μου έχουν πει απλά διαβασα συζητήσεις χωρις να βγάλω άκρη... ας κάνει κάποιος μία μεγάλη ανάλυση για όλα

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

εγω για αυτο ελεγα να δωσουμε ενα ραντεβου να βρεθουμε ολοι μαζι την ταδε ωρα για να δουμε τι παιζει ειτε εδω ειτε στο σκυπε

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Θα είμαι ΚΑΙ σήμερα online..

όποιος θέλει να μάθει ας με ρωτήσει. Μπορεί να μην είμαι admin, αλλά έχω καταλάβει τη δομή του project (serius speaking mode: on) .

Qaaz

Qaaz

 

Εγω ειπα πως δεν εχω χρονο, δεν ειπα να μην σας ενημερωσει κανεις απλος εξηγω τι παιζει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης