Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 25]

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
και μετα να αναλαβει το μανγκα ο kubo the troll ellefson is an idiot ....
εφιαλτης....καλα οκ μικρος ειν ακομα, ο θεος να τν εχει καλα καλα να συνεχιζει να γραφει

zOOOk

zOOOk

 

maxuris έγραψε:
Διδι ασχετο αλλα εσυ σκοπο ζωης εχεις να τελειωσεις το οπ και να παντρευτεις ?

πωπω τι ειπε το παλικαρι...:xD: :xD:
ετρωγα κιωλας και πηγα να πεθανω εγω αντι ο οda...


_________________
Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 60816
Σπόιλερ:

didimakia

didimakia

 

Damn.
Close call.


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

MonkeyD.Alex

MonkeyD.Alex

 

Έχω και εγώ μία ιδέα αλλά δεν νομίζω να σας αρεσεί αλλά θα την μοιραστώ μαζί σας!

Φαντάζομαι την τελευταία σκηνή του OP με τον Luffy σοβαρό με ρούχα σαν του Strong World (αφού όλοι έχουν πραγματοποιήσει τα όνειρα τους) να είναι με τα Nakama του (το πιο δυνατό crew) και πίσω πάνω από 50 πλοία συμμαχία του και έχει ενάντια την νέα World Goverment... Μέχρι εκεί έχω σκεφτεί...


_________________
Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 Nakamanoluffyonepiecema

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
alphaetomega έγραψε:Λοιπον θα πω την φαντασια μου και εγω..Ο λουφη γινεται βασιλιας αλλα πεθαινει
ολοι κανουν τα δικα τους αλλα χωρις τον καπετανιο τους σπανε και πανε στο hometown τους..κανονιζουν να θαψουν τον λουφη στο νησι που γεννηθηκε και
την ωρα που ειναι στο καραβι τους και φτανουν βλεπουν ολο το νησι γεματο πειρατικα πλοια απο τον ποιο αγνωστο μεχρι τον πιο γνωστο..κατεβαινουν κατω με χειροκροτηματα περνανε με το φερετρο και ολοι σκυβουν κεφαλι..εκεινη την ωρα σκαει ο κομπυ αντμιραλ πλεον με ενα μαρινε καραβι αφηνουν ολοι οι crewmates απο κατι κλεγοντας και στο τελος ο κομπυ χαιρεταει αλλα ναυτικο...ΕΠΙΚΟ

goodjob² goodjob² goodjob² goodjob² goodjob² goodjob² goodjob² goodjob²

zOOOk έγραψε:εχει σκεφτει κανενας απο εσας να μην δουμε ποτε τελος οπως πολλα μανγκα/ανιμε να σταματανε στην μεση αν και το OP ειναι πολυ δημοφιλης...
δεν ξερω...

red card,outa tha ga red card,outa tha ga red card,outa tha ga red card,outa tha ga red card,outa tha ga red card,outa tha ga red card,outa tha ga red card,outa tha ga red card,outa tha ga red card,outa tha ga

Cien_Fleur

Cien_Fleur

 

petrikios έγραψε:Βασικα ξερετε ποσες φορες εχω σκεφτει να σταματησει το Ο.Ρ στο ακυρο επειδη π.χ πεθανε ο Oda ειναι ο μεγαλυτερος φοβος μου...

Κι εγώ το έχω σκεφτεί αυτό... Αν ήμουν ο Oda θα είχα πει όλη την πλοκή σε κάποιο άτομο εκτός των τριών που τον βοηθάνε έτσι ώστε αν πάθουν κάτι όλοι τους (Θου Κύριε) να υπάρχει κάποιος να το τελειώσει...

Τέλος πάντων, έχω σκεφτεί διάφορα σενάρια για το τέλος, αλλά επειδή έχω τρελή φαντασία έιναι πάρα πολλά και βαριέμαι να τα γράψω όλα εδώ. Το μόνο που θέλω από το τέλος του ΟΡ είναι να είναι κάτι που δεν θα το περιμένουμε και όπως είπε και ο IwantCookie:
IwantCookie έγραψε:Το τέλος θα είναι κάτι που στο προτελεφταίο επεισόδιο ΔΕΝ θα μπορουμε να φανταστούμε τι θα είναι...

ΜΑΚΑΡΙΙΙΙ!!! ΜΑΚΑΡΙΙΙΙ!!


_________________
Signature removed - reason: offensive content.

roronoa zoro

roronoa zoro

 

πιστευω πως ολοι θα ολοκληρωσουν το ονειρο τους,και θα παρουν το θησαυρο του gold roger one piece


_________________
never underestimate the humble caterpie....

Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 Never_11

Red Dragon

Red Dragon

 

οτι θα ολοκληρωσουν ολοι το ονειρο τους ειναι εντελως σιγουρο, τωρα αν παει ο καθενας στο χωριο του και χαθουν μεταξυ τους θα ειναι λιγο ξενερωτο τελος, η καλυτεη λυση θα ηταν να μεινουν μαζι σαν ομαδα παντα, τωρα αν πεθανει ο luffy οπως π.χ
lost spoilers:
αυτο θα ηταν το χειροτερο τελος, δεν πρεπει να πεθανει κανεις απο το πληρωμα.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την didimakia στις Τρι 12 Οκτ 2010, 01:43, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : spoilers ffs)


_________________
Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 49303-bigthumbnail

maxuris

maxuris

 

Lost Spoiler:


_________________
Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 757b32

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

stop με το Lost.xD
το επομενο να λεει για One Piece fucking birds...


_________________
Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 Db0370

Νικολής

Νικολής

 

Εγω παλι πιστευω δεν υπαρχει o θησαυρος one piece,αν υπηρχε δεν θα τον ειχε βρει ο white beard που ειναι και ο πιο δυνατος μεχρι στιγμής?


_________________
Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 Bellamy2-2

Aldark

Aldark

 

SUPER MEGA MANGA SPOILER:

Σπόιλερ:



_________________
Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 Maxres11

souidos

souidos

 

egw pisteyw oti o luffy tha pethanei san ton Roger...kai oti oi alloi tha exoune petixoi ta oneira tous!

http://watchop.com

Giotto

Giotto

 

silk worm
silk worm
Νικολής έγραψε:Εγω παλι πιστευω δεν υπαρχει o θησαυρος one piece,αν υπηρχε δεν θα τον ειχε βρει ο white beard που ειναι και ο πιο δυνατος μεχρι στιγμής?
Σπόιλερ:


_________________
Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 300px-Giotto_and_Guardians_%28Katekyo_Hitman_Reborn%29

karamin

karamin

 

στο τελος του one piece θα γινει το εξης:ο Coby θα γινει ο αρχηγος των marines και ο Luffy ο βασιλιας των πειρατων...ετσι αυτοι οι δυο θα συμφωνησουν για την παγκοσμια ειρηνη και θα σταματησουν οι πολεμοι επικρατωντας μονο το καλο!!!!!αυτο πιστευω οτι ειναι το one piece!η ελπιδα του Gol D. Roger για να μην χυθει αλλο αιμα!!! gj!


_________________
Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dem

dem

 

karamin έγραψε:στο τελος του one piece θα γινει το εξης:ο Coby θα γινει ο αρχηγος των marines και ο Luffy ο βασιλιας των πειρατων...ετσι αυτοι οι δυο θα συμφωνησουν για την παγκοσμια ειρηνη και θα σταματησουν οι πολεμοι επικρατωντας μονο το καλο!!!!!αυτο πιστευω οτι ειναι το one piece!η ελπιδα του Gol D. Roger για να μην χυθει αλλο αιμα!!! gj!

ο Gol. D. Roger δεν νομιζω να ηταν τοσο αγιος. πειρατης ηταν ασχετα αν η ιστορια τον παρουσιαζει για καλο. Εκανε κι αυτος εγκληματα αλλα λογικα οχι σε βαθμο οπως ο Eustass Kid πχ.
Γιατι οι μαρινς να τον αντιμετωπιζουν σαν να εχει κανει τα πιο αποτροπαια εγκληματα αραγε...

karamin

karamin

 

συμφνων οτι δεν ηταν σε καμια περιπτωση αγιος!απλα μπορει να μην αντεχε με ολες τις μαχες και να ηθελε να αλλαξει ο κοσμος ωστε να μην πεθανουν και αλλοι αθωοι!ισως και για αυτο να παραδωθηκε...ωστε να ερθει η νεα γενια και να πραγματοποιηθει αυτη η επιθυμια του.ο Whitebeard ενδεχεται να ηξερε τι ειναι το one piece αλλα να μην ηθελε την ειρηνη των κοσμων.εδω που τα λεμε ηταν πολυ βιαιος!ο Luffy ομως πιστευω πως δεν θα ειχε προβλημα....ακουγεται πολυ καλο ε;;;;ξερω οτι ειναι δυσκολο!


_________________
Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

souidos

souidos

 

βσκ ο WB δν η8ελε το OP η8ελε μια οικογενεια για αφτο και δν το ενδιεφερε...και ο ROGER πε8ανε για να δωσει το κινιτρο στην νεα γενια τον πειρατων...να μπορεσουν να αλλα3ουν νεοτροπια και να μην σκεφτονται να πλουτησουν μονο...γτ σκεφτειται οτι με τον 8ανατο του τα αρνη8ηκε ολα αφτα...!

http://watchop.com

shichibukai kaizoku

shichibukai kaizoku

 

ολοι εχουμε κανει τις προβλεψεις μας λιγο ως πολυ....προσωπικα πιστευω οτι ο luffy θα πεθανει οπωσ ο GOL.D.ROGER.....SNIFF

mizumizupower

mizumizupower

 

υπαρχει αυτο το τοπικ αλλου.
https://onepiecegr.forumgreek.com/t110-topic
καποιος ας κλειδωσει.


_________________
Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 Souleatery-1-1

shichibukai kaizoku

shichibukai kaizoku

 

μαλλον ο luffy θα πεθανει αφου γινει pirate king για να εμνευσει αλλουσ να γινουν πειρατες σαν τον rozer..και οι αλλοι θα γινοθν καπετανιοι σε δικα τουσ πλοια

Νικολής

Νικολής

 

Oπως και να εχει το τελος αναμενεται επικο!!!Θα νιωσω την ζωη μου λιγο αδεια μολις τελειωσει το one piece για αυτο ελπιζω μην τελειωσει ποτε


_________________
Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 Bellamy2-2

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Δεν θα πω τι πιστευω για το τελος του one piece , αλλα θα πω τι θελω να γινει:
1ον και βασικοτερο: να γινει ο Luffy ο βασιλιας των πειρατων( αν δε γινει θα φαω τα μανικια μου)και να μη πεθανει μετα!να παραμεινει ο βασιλιας των πειρατων!
2ον: θελω συναντηση Dragon με Luffy ( o Luffy δεν τον εχει δει τον πατερα του)
3ον: θελω ο Mister 2 και ο Sabo να ζουν
4ον:ολοι οι straw hat να εκπληρωσουν τα ονειρα τους!
αυτα!!! πολλα θελω το ξερω! αλλα κυριως το 1ο!


_________________
Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

Νικολής

Νικολής

 

womanTENSAIinathens έγραψε:Δεν θα πω τι πιστευω για το τελος του one piece , αλλα θα πω τι θελω να γινει:
1ον και βασικοτερο: να γινει ο Luffy ο βασιλιας των πειρατων( αν δε γινει θα φαω τα μανικια μου)και να μη πεθανει μετα!να παραμεινει ο βασιλιας των πειρατων!
2ον: θελω συναντηση Dragon με Luffy ( o Luffy δεν τον εχει δει τον πατερα του)
3ον: θελω ο Mister 2 και ο Sabo να ζουν
4ον:ολοι οι straw hat να εκπληρωσουν τα ονειρα τους!
αυτα!!! πολλα θελω το ξερω! αλλα κυριως το 1ο!

Ο Sabo ποιος ειναι?


_________________
Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 Bellamy2-2

Fallenangie

Fallenangie

 

Νικολής έγραψε:
womanTENSAIinathens έγραψε:Δεν θα πω τι πιστευω για το τελος του one piece , αλλα θα πω τι θελω να γινει:
1ον και βασικοτερο: να γινει ο Luffy ο βασιλιας των πειρατων( αν δε γινει θα φαω τα μανικια μου)και να μη πεθανει μετα!να παραμεινει ο βασιλιας των πειρατων!
2ον: θελω συναντηση Dragon με Luffy ( o Luffy δεν τον εχει δει τον πατερα του)
3ον: θελω ο Mister 2 και ο Sabo να ζουν
4ον:ολοι οι straw hat να εκπληρωσουν τα ονειρα τους!
αυτα!!! πολλα θελω το ξερω! αλλα κυριως το 1ο!

Ο Sabo ποιος ειναι?

****SPOILER**** Θα μαθεις συντομα
Σπόιλερ:


_________________
The Death and The Strawberry2

Τι πιστεύετε για το τέλος του One Piece? - Σελίδα 3 Bleach06b_ryfee2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 25]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης