Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Οταν ημουν μικρος...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Δευ 25 Ιαν 2016, 01:48

Gol. D. Russ

Gol. D. Russ

 

χαχα εδω θημυθηκα την θεικη ατακα του Νικηφορου στο 50-50 , "Εγω ηθελα να γινω πλυντηριο"

Εμενα παλι το ονειρο μου ηταν να γινω αστροναυτης και απο οτι φαινεται στην ζωη μου πιο ευκολο ειναι να γινω πληντυριο παρα αστροναυτης

http://.......

27Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Δευ 25 Ιαν 2016, 02:00

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Gol. D. Russ έγραψε:χαχα εδω θημυθηκα την θεικη ατακα του Νικηφορου στο 50-50 , "Εγω ηθελα να γινω πλυντηριο"

Εμενα παλι το ονειρο μου ηταν να γινω αστροναυτης και απο οτι φαινεται στην ζωη μου πιο ευκολο ειναι να γινω πληντυριο παρα αστροναυτης


http://www.onepiecegr.com/

28Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Δευ 25 Ιαν 2016, 02:02

Gol. D. Russ

Gol. D. Russ

 

φαινεται το εχει το ονομα :P

http://.......

29Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τρι 26 Ιαν 2016, 21:25

Tcixlas

Tcixlas

 

εγω θα γίνω τεστ για αρρώστιες μπορούν να με επιβεβαιώσουν οι δικοί μου?

30Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τρι 26 Ιαν 2016, 23:06

Hawkins

Hawkins

 

εγω μικρος ημουν αρκετα περιεργος η φαντασια μου καλπαζε...οταν εμπαιναν στο δωματιο μου ουρλιαζα να βγουν να μην μου χαλασουν την ηρεμια βλεποντας καρτουν

δεν ειχα τα ιδια ονειρα με εσας π.χ ποδοσφαιρηστης,αστροναυτης,πορνοσταρ κ.α
εγω ηθελα να γινω εκπαιδευτης ποκεμον,να γινω ο καλητερος μονομαχος,να βρω τα αντεικημενα της χιλιετιας και αλλα πολλα τετοια

μετα που αρχιζα να συνηδητοποιω οτι αυτα δεν υπαρχουν ηθελα να γινω ηθοποιος...ειχα ταλεντο μου ελεγαν στο γυμνασιο και ηταν το ονειρο μου αλλα που να μπλεκω εγω με αυτα...ξερω βεβαια οτι οταν θα γερασω θα το μετανιωσω που δεν κυνηγησα το ονειρο μου αλλα και οι ιδες οι συνθηκες δεν με διευκοληνουν ωστε να ψαχτω

επισης στα 13 ημουν ερωτευμενος με την χανα μοντανα την σκεφτομουν καθε βραδυ και με φανταζομουνα μαζι της whistle

31Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τετ 27 Ιαν 2016, 10:01

Tcixlas

Tcixlas

 

με τη χανα μοντάνα κι εσύ ρε χοκ? κάνα κοριτσάκι στο σχολείο δεν είχες?/ έλα σε πειράζω όλοι περάσαν τηλεοπτικο έρωτα άντρες γυναίκες... καποιοι μέχρι και με animation...

όταν ήμουν μικρός άκουγα τις ιστορίες για πόκεμον και για κάτι παιδιά στην ιαπωνία που γίνανε πόκεμον γιατί κατάπιαν τις τάπες και άλλες τέτοιες ιστορίς για αγρίους, βλέπετε η φαντασία των γονέων της εποχής οργίαζε, με σκοπό να μας ξεκολλήσουν απο την τηλεόραση, βέβαια με αντίθετα αποτελέσματα είχα φτασει να σκεφτώ να φαώ τάπα για να γίνω τσαριζαρντ :xD:

32Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τετ 27 Ιαν 2016, 10:50

Aldark

Aldark

 

Crimson Viper έγραψε:
Gol. D. Russ έγραψε:χαχα εδω θημυθηκα την θεικη ατακα του Νικηφορου στο 50-50 , "Εγω ηθελα να γινω πλυντηριο"

Εμενα παλι το ονειρο μου ηταν να γινω αστροναυτης και απο οτι φαινεται στην ζωη μου πιο ευκολο ειναι να γινω πληντυριο παρα αστροναυτης


:xD: :xD: :xD: έκλαψα πάλι αχαχαχα 
Hawkins έγραψε:

επισης στα 13 ημουν ερωτευμενος με την χανα μοντανα την σκεφτομουν καθε βραδυ και με φανταζομουνα μαζι της whistle
λάστιχο θα την είχες κάνει ε; Σε νιώθω...

Κι εγώ μικρός ίσως να ήθελα να γίνω ηθοποιός ή συγγραφεύς και αργότερα σκηνοθέτης...Τώρα που το σκέφτομαι θα είχε πολύ πλάκα να σκηνοθετήσω μια ταινία αλλά δε νομίζω να το κατορθώσω ποτέ. At least μπορώ άνετα να γράψω , να σχεδιάσω υποτιποδώς και να κάνω πολλά άλλα πράγματα , οπότε δεν πειράζει και τόσο ^_^

33Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τετ 27 Ιαν 2016, 11:07

Tcixlas

Tcixlas

 

εμένα μου άρεσε το ηθοποιηλίκι και ήμουν καλός αλλά πολύ ντροπαλός και επειδή δεν το ξεπέρασα δεν πήρα και τις ευκαιρίες μου... γενικά στην οικογένεια όλα τα αδέρφια μου έχουν το μικρ΄βιο με το θεατρο.... οι 2 μικρότεροι όντας πιο θαρραλέοι έχουν παίξει κανονικά σε θεατρικές παραστάσεις κωμικές ο ένας ακόμα και σε κωμικό δραμμα ο άλλος.... ο ένας ακόμα και μετά το λύκειο

34Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τετ 27 Ιαν 2016, 15:32

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Όταν είμουν μικρή ήθελα να γίνω άλογο.
Αααα και να παντρευτώ τον Lucky Luke. :xD:

35Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τετ 27 Ιαν 2016, 17:49

Tcixlas

Tcixlas

 

άρα είχες ταυτιστεί με την ντόλι το άλογο του λούκι λουκ.... ωραία πρότυπο δεν λέω, ούτε κατηγορώ για τίποτα, αλλά ξέρω γω υπάρχει και ο ρανταπλαν

36Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 07:53

Pagliacci

Pagliacci

 

Ο ντολης ειναι. Get your facts right

https://onepiecegr.forumgreek.com/

37Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 11:29

Tcixlas

Tcixlas

 

ο ντολης'? θυληκό δεν ήταν?

38Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 11:54

Pagliacci

Pagliacci

 

Νοοουπ

https://onepiecegr.forumgreek.com/

39Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 13:05

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Στην Ελληνική μεταγλώτιση ήταν θηλυκό.. το ορίτζιναλ είναι αρσενικό.
Σε ένα τεύχος αν θυμάμαι καλα είχε χτυπίσει και γκομενάκι ο Ντόλυς.. αν και βέβαια σαν παιδί την προτιμούσα θηλυκιά.. Ίσως και να ταυτιζόμουν όντως... χμμμμ...

40Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 14:11

Tcixlas

Tcixlas

 

γι αυτό το θυμόμουν έτσι μόνο το παιδικό έχω δει εγώ

41Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 17:53

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
και στα κόμικ ως θυληκιά μας είχε έρθει λόγω λάθους μετάφρασης και έτσι έγινε ευρέως γνωστή.ωστόσο μετά το θάνατο του μορρίς(δημιουργού του λούκυ λουκ) και όταν δύο νέοι σκιτσογράφοι ανέλαβαν να συνεχίσουν τη δουλειά του πρώτου οι ελληνικές μεταφράσεις got their facts right που λέει και ο παλιάτσι και του φυτρώσαν μαρκούτσι

42Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 17:55

Tcixlas

Tcixlas

 

που διάολο τα ξέρετε όλα αυτά? :p

43Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 17:56

Aldark

Aldark

 

Ο Ντόλης (ρωτήστε και τον @pagliacci , έχει κάνει διατριβή) ήταν όντως αρσενικό (τα πε όλα ο Γιάννης βασικά) , αλλά εδώ είχε περάσει ως κοπέλα xD .
Τον προτιμούσα ως Ντόλη είναι η αλήθεια και είχε και πλάκα ένα edgy θηλυκό , αλλά τελικά δεν ήταν...
Τέλος πάντων , έχετε βάλει όλοι πανομοιότυπα αβατάρ και με μπερδεύεται

44Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 17:57

Tcixlas

Tcixlas

 

ποια είναι πανομοιότυπα τα αβαταρ?

45Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 17:58

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
νομίζω κι εγώ ντόλη την προτιμούσα.

46Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 18:22

Pagliacci

Pagliacci

 

Διατριβή δε λες τίποτα

https://onepiecegr.forumgreek.com/

47Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 18:34

Tcixlas

Tcixlas

 

κι εγώ χωρίς να γνωρίζω τον ντόλη δεν νομίζω να μου άρεσε εχοντας ήδη στο μυαλό μου το θηλυκό άλογο που τα κάνει όλα τάνα :p

48Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 21:01

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
yaoi Lucky Luke  x Dolly

49Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 21:22

Tcixlas

Tcixlas

 

σοβαρά τώρα?

50Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 2 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Πεμ 05 Μάης 2016, 21:24

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Έχω βρει με Τζοε Ντάλτον... δεν με ξαφνιάζει τίποτα πλέον...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης