Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Οταν ημουν μικρος...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

76Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 4 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τετ 06 Ιουλ 2016, 00:45

Santouryuu

Santouryuu

 

οταν ημουν μικρος απορουσα γιατι δεν την πεταγες απλα απο το παραθυρο

77Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 4 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τετ 06 Ιουλ 2016, 00:49

Shikkoku

Shikkoku

 

Δεν την πλησιαζα, ασε που ηταν μεγαλυτερη απο μενα και βαρια (απο αυτες τις ξυλινο-πορσελανινες τις παλιες).. Και ακομα και αφου την ξεφορτωθηκαν οι γονεις μου μου ειχε μεινει η ιδεα κι εκανα 3 χρονια να χρησιμοποιησω το υπολοιπο δωματιο:3

78Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 4 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τετ 06 Ιουλ 2016, 03:15

Santouryuu

Santouryuu

 

ετσι εξηγουνται πολλα βασικα  hahaha

79Οταν ημουν μικρος... - Σελίδα 4 Empty Απ: Οταν ημουν μικρος... Τετ 06 Ιουλ 2016, 11:52

Tcixlas

Tcixlas

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑ είχα αυτό το θέμα με το κρεβάτι τη νύχτα.... όταν ήμουνα κοντά σε κρεβάτια πηδούσα απο μακριά πάνω για να μην παω κοντά και με τραβήξουν απο κάτω... και δεν έβγαζα ποτέ πόδι έξω απο τα όρια του κρεβατιου.... ποσα βράδια έχω κάτσει ξύπνιος έτσι.... και το χειρότερο? οι ντουλάπες απέναντι απο το κρεβάτι, και ο φόβος ότι κάθε φορά που είναι ανοιχτές έστω και λίγο ένα τέρας σε βλέπει, ήμουν σχεδόν σίγουρος κιόλας ότι έβλεπα μάτια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης