Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Aldark

Aldark

 

έχω το φάκελο hawkins κάπου στο φάκελο με τα πουτ*νάκια του νταρκ.
nevermind , μείνετε στο θέμα.


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Maxres11

Hawkins

Hawkins

 

εε ψτττ κατουρα και λιγο


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

ο πρώτος που πρέπει κάπου να κατουρήσει είσαι εσύ... τώρα πές μας για τα φειλς σου τα ερωτικά να μας τραβήξεις ο ενδιαφέρον να σου πούμε και τα δικά μας... :p έχω συμβάν με τύπισσα που τα έφτιαξε μαζί μου και την άλλη μέρα την πέτυχα να φασώνεται με γνωστό μου και τους έφτυσα


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Aldark

Aldark

 

μετά ομως γνώρισες τη σύζηγο...μικρός μικρός παντρεύτηκεεεεες


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Maxres11

Hawkins

Hawkins

 

εδω στην πατρα εχει πολλες τρανσ το ξερετε ετσι? εμ....ναι φανταζεστε


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν ειμαι παντρεμένος στο ξανα λέω... εντός ολίγων ετών ίσως :p

άσε εγώ που ξέρω απο πάτρα ξέρω τι περασες το έχει περάσει φίλος χαχα


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Aldark

Aldark

 

plz plz plzπείτε μου ερωτική απογοήτευση με τρανς
μισό όμως να φωνάξω και την πάττυ να δει τι λέτε  :mueh:


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Maxres11

Hawkins

Hawkins

 

βασικα ημουν 17 χρονων τοτε και δεν με ειχε πλησιασει ποτε κοπελα μεγαλητερη και ηρθε και καθησε διπλα μου στο νοσοκομειο που ειχα παει για την γιαγια μου και μου κανει παμε λιγο εξω να κανουμε κανα τσιγγαρο...εγω ενιωσα αμηχανα και πηγα και αρχισαμε να μιλαμε και μου κανει εισαι ωραιος και κατι τετοια..εσαι πιο ορημος για την ηλικια σου και μετα απο καμμια ωρα συζητηση μου πεταει οτι εχει π*****...εμεινα μαλακας και δεν ηξερα τη να απαντησω και εφυγα της ειπα εχω δουλεια τα λεμε...την ξανα πετυχα στην πατρα αυτην πριν κανα 3μηνο:p


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

σοβαρά έχω φίλο που την πάτησε με τρανς... εφτασαν να το κάνουν σχεδόν και του βγάζει μαλαπέρδα... :p


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ χοκ κλαιω... φτηνα τη γλιτωσες


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

ποοοο και μονο που το φανταζομαι....
καλα τον καταλαβενω εγω ειχα χεστη πανω μου φενοταν νορμαλ κοπελα
και γκει μου την εχει πεσει

χορευαμε στο κλαμπακι με την παρεα μου και ερχονται δυο γκει και ο ενας αρχιζε να χωρευει πισω απο τον κωλο μου


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

εμένα το γυμνασιο ενας ερχόταν και μου χτυπαγε καθε μερα τα κουδουνια μεχρι που το εβρισε το @@@@ ο πατερας μου και σταματησε... εστελνε μηνυμα στον κλλητο μου οτι βαζει ενα μπουκαλι στον κωλο του κια τον σκεφτεται και αν το πει σε κανεναν θα σπασει τι μπουκαλι


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Τι μαλακιες διαβαζω βραδιατικα..... :xD: :xD: :xD: :xD:


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Tcixlas

Tcixlas

 

εμεις που τις αθαμε τι να πούμε? :p


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Απο οτι φαινεται η μοναδικη "normal" περιπτωση ειναι η δικια μου σε αυτο το thread..... :haha:


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Tcixlas

Tcixlas

 

όχι έχουμεκαι νορμαλ κι εμείς αλλά πήγαμε στα κριπι


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Γενικά δε πιστεύω στον έρωτα αλλά μια φορά την πάτησα και εγώ.

Πριν 2-3 χρόνια είχα πάει για καμιά μπύρα με ένα φιλαράκι και στο μαγαζί που κάτσαμε είδα μια πάρα πολύ όμορφη κοπέλα που αμέσως με σκάλωσε. Το πιο περίεργο από όλα ήταν πως καθόταν μόνη της αλλά φαινόταν πως διασκέδαζε παρόλα αυτά. Γενικά οι introverts με τραβάνε και ειδικά αυτή ειδικά έβγαζε μια μοναδική μελαγχολία με αξιοπρεπή και απρόσμενα γλυκό τρόπο. Όταν σηκώθηκε να φύγει παράτησα το φιλαράκι μου και έτρεξα να της μιλήσω. Με το που με είδε έριξε ένα βλέμμα στο πάτωμα και μετά από λίγο έσκασε ένα χαμόγελο σαν να με περίμενε αλλά και σαν να έπρεπε να αποδείξω πως την αξίζω. Την ρώτησα πως την λένε και αν θέλει να μου δώσει το τηλέφωνο ή το facebook της και μου απάντησε πως ότι πληροφορία θέλω να μάθω πρέπει να την κερδίσω. "Το μόνο που πρέπει να ξέρει είναι πως είμαι από την Βαβυλώνα" ψιθύρισε και εγώ ήμουν σίγουρος πως με τρολάρει.

Τη ρώτησα αν θέλει να βγούμε την επόμενη μέρα για να της δείξω πόσα απίδια πιάνει ο σάκος και κλείσαμε ραντεβού την επόμενη μέρα στο ίδιο μαγαζί. Την επόμενη μέρα (ήρθε προς έκπληξη μου) ήρθε στο σπίτι μου έκλεισε όλα τα φώτα και πάνω που πήγαμε να κάνουμε κάτι άλλαξε εντελώς διάθεση και μου ζήτησε να βάλει μουσική. Φυσικά εγώ την άφησα αλλά τα τραγούδια που έβαλε ήταν εντελώς αλλόκοτα και με άλλαξαν. Χωρίς να το καταλάβω με είχε μετατρέψει σε σκοτεινό αρχιερέα και έσκαγα spells με μοναδικό σκοπό να αφανίσω κάθε ψήγμα καλού στον τόπο αυτό. Η κοπέλα εξαφανίστηκε για 7 μήνες και μια φορά την είδα στο ύπνο μου. Χαμογέλασε και μου είπε "ακόμα δεν το κατάλαβες; Νομίζεις ότι εγώ σε έφτιαξα όμως ισχύει το αντίθετο". Τότε συνειδητοποίησα πως η κοπέλα ήταν απλά μια δημιουργία της φαντασίας μου. Το σκοτάδι με είχε επιλέξει και με είχε κάνει πιστό ιππότη μου. Κάποιες φορές την βλέπω και ακόμα και αν γνωρίζω πως δεν υπάρχει την ποθώ χωρίς δεύτερη σκέψη. Ήταν ένα όνειρο; Μια νεφέλη; Κάτι άλλο; Ευτυχώς άρχισα τη πρέζα και την ξεπέρασα


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 FTxGhJx

Hawkins

Hawkins

 

μεχρι καποιο σημειο πιστεψα οτι ειναι αληθεια

αλλα σκαλωσα λιγο στην βαβυλωνα :p


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Images10

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ομορφα πραγματα...


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Untitled-1-7

Scarlet D.

Scarlet D.

 

όχι κι εσυ ρε patty XD


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Μα αφου μαρεσε πολυ η ιστορια του Μανου


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Untitled-1-7

Aldark

Aldark

 

και τα λεγα ότι ο στρατός πειράζει τον άνθρωπο....
Γράφεις όμορφα όμως Μάνο , σχεδόν με έπεισες ότι όντως συνέβησαν όλα αυτά και θαύμασα το κουράγιο σου να σηκωθείς να ζητήσεις τηλέφωνο :xD:


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

μόνο που διαβασα βαβυλωνα πειστηκα για την ειλικρίνεια :p


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Εγώ σκάλωσα πάντως με μια κοπέλα που είχε έρθει στο κτηνιατρείο που έκανα πρακτική. Ποτέ δεν κατάφερα να πάρω το τηλέφωνο της γιατί μονίμως ερχόταν την ώρα που έκανα δουλειά. Λογικά θα παίρνει πτυχίο τώρα γιατί πρέπει να έχουμε την ίδια ηλικία (Απλά αυτηνής η σχολή είναι 4 χρόνια).
Ποτέ δεν θα ξεχάσω τα καφεπράσινα μάτια της, τα σκούρα καφέ μαλλιά της και την γλυκιά φωνή της. Μα το χειρότερο είναι ότι δεν θα ξεχάσω τον τρόπο που κοιτιόμασταν... σαν και οι δύο να περιμέναμε την κίνηση από τον άλλον. Μια κίνηση που δεν έγινε ποτέ...


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Dr. Jimalicious έγραψε:Εγώ σκάλωσα πάντως με μια κοπέλα που είχε έρθει στο κτηνιατρείο που έκανα πρακτική. Ποτέ δεν κατάφερα να πάρω το τηλέφωνο της γιατί μονίμως ερχόταν την ώρα που έκανα δουλειά. Λογικά θα παίρνει πτυχίο τώρα γιατί πρέπει να έχουμε την ίδια ηλικία (Απλά αυτηνής η σχολή είναι 4 χρόνια).
Ποτέ δεν θα ξεχάσω τα καφεπράσινα μάτια της, τα σκούρα καφέ μαλλιά της και την γλυκιά φωνή της. Μα το χειρότερο είναι ότι δεν θα ξεχάσω τον τρόπο που κοιτιόμασταν... σαν και οι δύο να περιμέναμε την κίνηση από τον άλλον. Μια κίνηση που δεν έγινε ποτέ...

Maggie :) Maggie :) Maggie :) Maggie :) Maggie :) Maggie :) Maggie :) Maggie :) Maggie :) Maggie :) Maggie :)

Tcixlas

Tcixlas

 

αυτές οι κινήσεις είναι οι καλύτερες :p


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης