Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ημουν τις προαλες με μια κοπελα που μου αρεσε πολυ και παιζοταν κατασταση... Μια μερα πηγα σπιτι της, αρχισαμε εκει φιλακια και καταστασεις και την ωρα που βγαζω τα ρουχα μου καταλαβαινω πως δεν ειμαι εγω αλλα ο κολλητος μου... Ετσι εχασα την "εκλεκτη" απο καποιον που θεωρουσα αδερφο μου... Μη σου τυχει!


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 5 FTxGhJx

Tcixlas

Tcixlas

 

Σκληρός Καριόλης έγραψε:Ημουν τις προαλες με μια κοπελα που μου αρεσε πολυ και παιζοταν κατασταση... Μια μερα πηγα σπιτι της, αρχισαμε εκει φιλακια και καταστασεις και την ωρα που βγαζω τα ρουχα μου καταλαβαινω πως δεν ειμαι εγω αλλα ο κολλητος μου... Ετσι εχασα την "εκλεκτη" απο καποιον που θεωρουσα αδερφο μου... Μη σου τυχει!



:xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: είσαι για χολ οφ φειμ χαχαχα στρατό είσαι?


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

uchiha1991

uchiha1991

 

πορνες ειναι ολες(εκτος απο τις κοπελες του φορουμ βεβαια whistle)

φτιαχτε τα με κανα παλικαρι να βρειτε την υγεια σας..

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
uchiha1991 έγραψε:φτιαχτε τα με κανα παλικαρι να βρειτε την υγεια σας..

heh look at that heh look at that heh look at that heh look at that aww3 aww3 aww3 aww3 aww3 :mueh: :mueh: :mueh: :mueh: :mueh: gj! gj! gj! gj! :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 5 Untitled-1-7

Aldark

Aldark

 

uchiha1991 έγραψε:

φτιαχτε τα με κανα παλικαρι να βρειτε την υγεια σας..

that simple that simple that simple we didnt choose the yaoi life , the yaoi life chose us.


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 5 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι εσένα ειδικά γιατί σε διάλεξε?


_________________
Οι ερωτικές απογοητεύσεις του Hawkins - Σελίδα 5 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης