Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πως μπήκατε στο φορουμ

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

76Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 23 Απρ 2020, 17:45

Scarlet D.

Scarlet D.

 

CptLuffy95 έγραψε:Καλησπέρα και από εμένα στην παρέα! Είμαι ο Βασίλης, χάρηκα!


Εγώ σας βρήκα από το site των Joker πριν μερικές μέρες και μπήκα απευθείας. Δεν ήξερα ότι υπήρχε το φόρουμ όλα αυτά τα χρόνια και χαίρομαι που βρήκα άτομα να συζητάω για το αγαπημένο μου άνιμε!
η αληθεια ειναι οτι αργησες λιγο αλλα ελπιζω σιγα σιγα το φορουμ να ορθοποδισει και λιγο :P

http://www.onepiecegr.com/

77Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 23 Απρ 2020, 18:15

Aokiji

Aokiji

 

Ελάτε να το ζωντανέψουμε πλιζ!

78Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Κυρ 10 Μάης 2020, 18:24

Elidor

Elidor

 

Avarga
Καλησπερα σε ολες και ολους, υπηρχα, υπαρχω και θα υπαρχω σε αυτο το φορουμ οσο υπαρχει ιντερνετ.. δεν βρηκα το φορουμ, το φορουμ βρηκε εμενα.. Ειμαι εδω απο τις πρωτεες ωρες της δημιουργιας του, ειδα την γεννηση του, την πτωση του, τον θανατο του και την αναγεννηση του.. 

Παιδια μου, ειμαι παλι κοντα σας για να κανουμε το φορουμ μεγαλο και ενδοξο ξανα.

79Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Κυρ 10 Μάης 2020, 18:26

Aokiji

Aokiji

 

Λίγες πιθανότητες αν τα μέλη μας θυμούνται όπως εσύ... xD

Διότι συνήθως αυτά τα μέλη είναι που οδηγούν τα φόρουμ στις πτώσεις τους whistle

80Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Κυρ 10 Μάης 2020, 18:29

Elidor

Elidor

 

Avarga
Υπομονη παιδι μου, ολα θα αποκαλυφθουν στην ωρα τους. Μπορει να ηρθα για να σωσω το φορουμ η για να το καταστρεψω οριστικα.. Ο χρονος θα δειξει.

81Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Κυρ 10 Μάης 2020, 22:23

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Elidor έγραψε:Υπομονη παιδι μου, ολα θα αποκαλυφθουν στην ωρα τους. Μπορει να ηρθα για να σωσω το φορουμ η για να το καταστρεψω οριστικα.. Ο χρονος θα δειξει.
o κομητης elidor δειχνει το δρομο στο φορουμ και ερχεται μια φορα καθε χρονο ειναι εδω για να μας θυμησει οτι το φορουμ ακομα ζει

http://www.onepiecegr.com/

82Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 13 Μάης 2021, 20:04

Santouryuu

Santouryuu

 

vegetative state forum

83Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 24 Ιουν 2021, 14:30

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Santouryuu έγραψε:vegetative state forum
Ζει μετά βίας ακόμα από τον ορό της νοσταλγίας, αλλιώς δεν θα ταν μόνο κλινικά νεκρός

http://www.onepiecegr.com/

84Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Παρ 02 Ιουλ 2021, 15:31

Santouryuu

Santouryuu

 

αποθηκευσα το πασγουορντι... για παμε

85Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 05 Αυγ 2021, 14:12

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Επ τι κάνετε παιδιά!!

86Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Παρ 17 Ιουν 2022, 01:46

Santouryuu

Santouryuu

 

τουλιπα, γυρνα!

87Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Κυρ 24 Ιουλ 2022, 12:15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Καλοκαιριιιι καλοκαιραααακιιιιι

http://www.onepiecegr.com/

88Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Κυρ 28 Αυγ 2022, 13:01

Aldark

Aldark

 

Patty D.Luffy έγραψε:Επ τι κάνετε παιδιά!!
ΗΖΗ ΕΣΥ; (μακρυά από μας)

έχω πει την ιστορία πως μπήκα στο φόρουμ, η μισή μου ζωή εδώ μέσα aww

89Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Παρ 30 Σεπ 2022, 15:48

maggie

maggie

 

Γεια σας παιδιά  hi! Μπήκα στο φόρουμ αναζητώντας στη μηχανή της Google "Johnyman Aldark". Έσυρα τον κέρσορα πάνω στο πρώτο αποτέλεσμα > παύση > δεξί κλικ > άνοιγμα συνδέσμου σε νέα καρτέλα > λογκίν.

Δεν ήταν σχετικά δύσκολο, ελπίζω να ήμουν σαφής και να βοήθησα  luck


ps. Λειτουργούν κατά τον ίδιο τρόπο και τα "didimakia elidor" , "didimakia johnyman".
ps2. Μην προσπαθήσετε το "one piece". Μάταιος κόπος.

90Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Κυρ 02 Οκτ 2022, 11:17

Aokiji

Aokiji

 

Άστα αυτά ρε ψεύτρα, αφού έκανες εγγραφή πριν από αυτούς. muahaha

91Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Δευ 03 Οκτ 2022, 17:19

maggie

maggie

 

ουπς με έπιασες λέω ψέματα χαχαχα

Τότε το μακρινό 2010 είχα αναζητήσει στη μηχανή της Google "Crowdown Shadow Ace". Έσυρα τον κέρσορα πάνω στο πρώτο αποτέλεσμα > παύση > δεξί κλικ > άνοιγμα συνδέσμου σε νέα καρτέλα > λογκίν. Και τελικά μπήκα δεν πίστευα στα μάτια μου. 


Απλά έχουμε παρεξηγηθεί με τα παιδιά και δεν θέλω να τους πιάνω στα ποστς μου. Ο Σάντοου Έης έστειλε invite πρώτα στον Crowdon και όχι σε εμένα. Ινάφ ις ινάφ.

92Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Τρι 25 Οκτ 2022, 21:23

Scarlet D.

Scarlet D.

 

maggie έγραψε:ουπς με έπιασες λέω ψέματα χαχαχα

Τότε το μακρινό 2010 είχα αναζητήσει στη μηχανή της Google "Crowdown Shadow Ace". Έσυρα τον κέρσορα πάνω στο πρώτο αποτέλεσμα > παύση > δεξί κλικ > άνοιγμα συνδέσμου σε νέα καρτέλα > λογκίν. Και τελικά μπήκα δεν πίστευα στα μάτια μου. 


Απλά έχουμε παρεξηγηθεί με τα παιδιά και δεν θέλω να τους πιάνω στα ποστς μου. Ο Σάντοου Έης έστειλε invite πρώτα στον Crowdon και όχι σε εμένα. Ινάφ ις ινάφ.

Φαντάζομαι η παύση που έκανες πριν πατήσεις το αποτέλεσμα ήταν να αναλογιστής τις συνέπειες της πράξης σου αυτής η οποία μπορεί να καθόριζε και το μέλλον σου.

http://www.onepiecegr.com/

93Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 4 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 17 Νοε 2022, 19:21

Santouryuu

Santouryuu

 

η τουλιπα πως μπηκε στο φορουμ;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης