Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πως μπήκατε στο φορουμ

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

26Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Δευ 08 Φεβ 2016, 00:37

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
από βδομάδα τεστάκι τότε να δούμε τι ξέρεις  :xD:

27Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Δευ 08 Φεβ 2016, 00:40

Kamikaze

Kamikaze

 

Παίζει να ήμουν από τους άκυρους που αν τους έλεγες ότι ο Lucci ζει θα σου απαντούσε με το "που το δείχνει ρε; Εγώ να τις τρώει από το Jet Gatling είδα μόνο".

28Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Δευ 08 Φεβ 2016, 01:40

NikosV20

NikosV20

 

Είχα γραφτεί πιο παλιά και με έφερε πάλι πίσω ο xok... κρίμα γιατι εδώ δεν είναι βαρετα και τα ποστ πέφτουνε βροχή αλλά το μόνο που με χαλάει είναι ότι είναι πολύ βαρύ το φόρουμ για τα κυβικά του ίντερνετ μου

29Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Δευ 08 Φεβ 2016, 09:15

Qaaz

Qaaz

 

Γενικα ειναι βαρυ

30Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Τετ 24 Φεβ 2016, 09:27

Cytheria

Cytheria

 

Εγώ πάλι ήθελα να βρω λίγες πληροφορίες για το One Piece και έγραψα στο google one piece forum και μου έβγαλε το ελληνικό forum και τελικά είπα να κάνω μια εγγραφη και να αρχίσω να ποστάρω καθώς δεν έχανα τίποτα. :)

31Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 03:15

Tcixlas

Tcixlas

 

είδες που κέρδισες μπαίνοντας απλά στο google? 666 το γκουγκλ σε καθοδηγεί ιλουμινατι

32Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 03:23

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Είμαστε παντου ρε!!!

33Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 03:24

Tcixlas

Tcixlas

 

εμείς και τα τζαμπο

34Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 15:04

Aldark

Aldark

 

Tcixlas έγραψε:εμείς και τα τζαμπο
πούλο τα τζάμπο , είναι ότι χειρότερο έχει υπάρξει στο ελληνικό παρασκήνιο , μόνο εμείς.

35Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 15:13

Tcixlas

Tcixlas

 

προσκήνιο θα έλεγα καλύτερα, αλλά τα τζαμπο γαμάνε καπιταλιζεμ ιζ ριαλ

36Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 16:21

Aldark

Aldark

 

και παρασκήνιο και προσκήνιο , δεν είναι το θέμα το καπιτάλεζμ αλλά το ότι το χουν ξεφτυλίσει πλέον.
Πάμε πίσω στο θέμα
βρήκα το φόρουμ μέσω του komixmag.gr που το βρήκα μέσω του legendarypokemon.net που το βρήκα ψάχνοντας για pokemon forum

37Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 16:24

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Αγαπάμε Τζάμπο!!! :xD: :xD: :xD: :xD: :xD:

38Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 16:26

Tcixlas

Tcixlas

 

λατρεύουμε τζαμπο τσαμπα.... επίσης το φόρουμ πρέπει να πληρώσει στη γκουγκλ φορο τιμής εξαιτίας της γκουγκλ εχετε κι εμένα...

39Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 19:02

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Δε το βρηκα το εφτιαξα (kinda)

40Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 19:22

Tcixlas

Tcixlas

 

φόρο τιμής στο μανο

41Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 20:03

Aldark

Aldark

 

Σκληρός Καριόλης έγραψε:Δε το βρηκα το εφτιαξα (kinda)

42Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 20:25

Tcixlas

Tcixlas

 

δε το φτιαξε αυτός?

43Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 21:15

Aldark

Aldark

 

Λογικά ήταν παρατρεχάμενος και μιλούσε με αυτούς που κάνανε την κίνηση να το φτιάξουν τότε γιατί πήραν πρέφα ότι κλείνει το ορίτζιναλ , αλλά δεν ήταν απ'τους 3 ιδρυτές που το ανέλαβαν εξ αρχής νομίζω... Φυσικά είναι στυλοβάτης και αγάπησε το φόρουμ όσο το αγάπησαν λίγοι -με τον ξεχωριστό του τρόπο!! Γράφτηκε μια μέρα πριν από εμένα , αλλά λογικά ήξερε ότι σκάει το φόρουμ σαν κομήτης στη γη πριν από εμέ , γιατί εγώ έλαβα μηνυματάκι που μου λεγε "Αλεξάκο μπες στο νέο φόρουμ γιατί ο άλλος δεν πλήρωσε τη συνδρομή και το ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΠΕΣΕΙ"

44Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 21:17

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Δεν θυμαμαι πως σας βρηκα αλλα λογικα βοηθησε ο γουγλης...

45Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 21:55

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Deathracer2009 έγραψε:Δεν θυμαμαι πως σας βρηκα αλλα λογικα βοηθησε ο γουγλης...

Εμένα με βοήθησε ο Mozilla και το Google.. χρειάστηκα διπλή βοήθεια δηλαδή...

46Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Πεμ 25 Φεβ 2016, 23:46

Tcixlas

Tcixlas

 

κι εμένα μοζίλας και γουγλής στην τύχη και το ανέστησα κι αυτό

47Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Παρ 26 Φεβ 2016, 03:17

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ε συμμετειχα στις συζητησεις φτιαξιματος απλα δεν ημουν αντμιν :p Αφου ειχα πετυχει τον στοχο μου (να γινω μοντ στο παλιο αν και επεσε μετα απο 2 βδομαδες) δεν ηθελα (για λιγο καιρο) εξουσια. Ημουν ταπεινος οπως και τωρα αλλωστε

Τσιχλα τι αλλο εχεις αναστησει?

48Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Παρ 26 Φεβ 2016, 11:16

Tcixlas

Tcixlas

 

το φορουμ του φβ αλλά αυτό ήταν καιρό εντατική και ψόφησε άμεσα...
άλλο ένα φόρουμ σε γκειμ παλιότερα,


ο τσίχλας μπαινει με awakening μέσα και ξυπνάει τα φορουμς

49Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Σαβ 27 Φεβ 2016, 10:07

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
σταματήστε να μιλάτε για το πως μπήκατε..το θέμα είναι να σας διώξουμε

50Πως μπήκατε στο φορουμ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πως μπήκατε στο φορουμ Σαβ 27 Φεβ 2016, 10:51

Tcixlas

Tcixlas

 

εμένα και να πυρηνική βόμβα να μου ρίξετε δε φεύγω είμαι σα τις κατσαρίδες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης