Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 798: Corazon

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

51Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 18:11

Qaaz

Qaaz

 

Οχι νταξ δεν ειπαμε αυτο ακριβως κατα γραμμα αλλα τι οτι ο Law θα παραμεινει με τον Luffy λογο του οτι θα δει σε αυτον πραγματα που δε μπορει να τα εχει αυτος.

Δε ξερω αν θυμασαι που προσωπικα ειπα οτι αν το κανει μονο για fame (το ονειρο του να γινει PK οπως ειπε πριν το time skip) θα μπορουσε να εχει δοξα και τιμη και διπλα στον Luffy


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 7Uj1J2Q
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 AiQWYsi

52Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 18:13

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν θυμάμαι κάτι αλλά πλέον με καλύπτει περισσότερο γιατί αν έχει δει αυτή τη στιγμή τη δύναμη του λούφυ μετά το timeskip ή θα θέλει να τον ξεπεράσει ή θα θέλει να μείνει δίπλα του και να φτάσει ψηλά και δεν νομίζω ο όντα να τον βάλει στην απέναντι θέση για κανέναν λόγο ειδικά μετά απο όλα αυτά...


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

53Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 18:14

Qaaz

Qaaz

 

Oυτε εγω πιστευω να τον βαλει στην απεναντι θεση.

Α, τωρα που το θυμηθηκα, ηταν εκει που λεγαμε για τον Law/Vegeta και τον Kid κτλ

edit:O Viper είμαι, δεν χρειαζεται να περιμενεις να μιλησει καποιος άλλος για να προσθεσεις κατι, απλα edit και λυθηκαν όλα σου τα προβληματα


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 7Uj1J2Q
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 AiQWYsi

54Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 18:18

Tcixlas

Tcixlas

 

αααα ναι ουσιαστικά λέγαμε ότι θα παραμείνει δίπλα στον λούφυ και θα προσπαθήσει όπως ο βετζέτα δίπλα του να τον ξεπεράσει απλά δεν είχαμε αναφερθεί στο will of d και το ενδιαφέρον του λο να μάθει γι αυτό παρόλο που απο την αρχή της dressrosa και και όχι μόνο έχουμε δει τον λο να γυρνάει τον κόσμο ανάποδα για να δει τι σημαίνει αυτό το D και να το πετάει χαρακτηριστικά παντού... προσπαθεί να εκμαιεύσει απο όλους σχεδόν τους πιθανούς γνώστες μια πληροφορία που μπορεί να μην ξέρει απλά και μόνο κάνοντας ότι γνωρίζει, αλλά ο sengoku το είπε ότι φαίνεται ότι δεν ξέρει πολλά... ή τουλάχιστον αυτό κατάλαβα απο την χάλια μετάφραση του mangapanda θα πάω τώρα να διαβάσω το στριμ ήρεμος 1-2 φορές να βγάλω άκρη τελείως


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

55Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 18:20

Hawkins

Hawkins

 

ο λο ειχε πει στο λουφη
''οτι και αν γινει θυμησου ειμαστε πειρατες''


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Images10

56Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 18:22

Qaaz

Qaaz

 

Οχι ο Sengoku ειπε οτι ουτε ο Rosinante ηξερε πολλα για το D

Και πως δεν εσωσε τον Law γιατι ηταν D αλλα γιατι τον αγαπουσε

Edit νταξ ναι το ξερω αλλωστε παιζει να ειμαι ο μονος που κανει multi quote, still το auto merge νομιζω πως ειναι καλυτερο, anw gj!


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 7Uj1J2Q
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 AiQWYsi

57Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 18:31

Tcixlas

Tcixlas

 

λοιπόν τώρα διάβασα το στριμ εντάξει ξεκαθαρίζουν πάρα πολλά πάντως... σκατομανγκαπάντα....

http://prntscr.com/89iymy

εείναι ιδέα μου ή ο φουτζι εδώ φαίνεται σαν να έχει μάτια πρώτη φορά ενώ όλες τις άλλες φαινόταν απλά άσπρα??


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

58Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 18:35

Qaaz

Qaaz

 

Τα βλεφαρα του ειναι και η σκιαση Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 1281367384


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 7Uj1J2Q
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 AiQWYsi

59Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 19:37

Santouryuu

Santouryuu

 

Qaaz έγραψε:A, τωρα ειναι καλος, δυνατος και 1002 ...

Btw εχει πλακα που ολοι χτυπιοντουσαν να τελειωσει το arc και τωρα που ο Luffy εριξε μια μπουνια θελουν να κατσουμε στο νησι για καμια 10αρια και βαλε ακομα chapters

Εισαι χαζος ή το παιζεις χαζος για να νομιζουμε οτι εισαι χαζος; αμφισβητησε ποτε κανεις τη δυναμη του φουτζι; ισα ισα που εχω πει οτι εχει τρελο φρουτο, απλα ειναι γελοιος... επειδη ειπα οτι αποκλειεται να τον επηρεασει μια τοσο απλη επιθεση δεν σημαινει οτι κανω κωλοτουμπα... επισης αν μπορει ο λω να στειλει τον αντιπαλο στο ενα ακρος του νησιου θα το ειχε κανει και στο γκριν μπιτ που τις ετρωγε αγρια, οποτε μαλλον ανοησια ειπες (παλι).


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

60Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 19:39

Qaaz

Qaaz

 

Ευτυχως που μου ειπες τις δυνατοτητες του Fuji γιατι πραγματικα δε ηξερα ποσο broken df εχει


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 7Uj1J2Q
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 AiQWYsi

61Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 19:56

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε είστε σοβαροί?


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

62Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 20:02

Qaaz

Qaaz

 

Tι να πω? ρωτα τον που απο την μια ο Fuji αυτο ο Fuji εκεινο και απο την αλλη ο Fuji μαμαει

ομως ο Luffy θα τον πλακωσει και στο ξυλο που μονος του ο Fuji μπορει να τους κανει ενα με το εδαφος να τρωει ramen και να παιζει μπιριμπα ταυτοχρονα. Για αυτο αλλωστε και εφυγαν ολοι οι Marines απο εκει και ζητησε ο Bastille να μην πλησιασουν τον Issho


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 7Uj1J2Q
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 AiQWYsi

63Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 20:12

Santouryuu

Santouryuu

 

Αντε παλι... δεν αμφισβητησα ποτε τις δυναμεις του φουτζιτορα... αν εισαι εσυ φαν μποϋ και τα βλεπεις ολα τριλαλι τριλαλο τυπου τελεταμπις δεν σημαινει οτι θα μου βαζεις λογια στο στομα... εγω εχω πει την αποψη μου για φουτζιτορα, αλλα οπως λεει ο τσιχλας σκριπτα μανεντ... μπορει ο καθης να διαβασει τι ειπα για αυτον και να διαπιστωσει οτι ποτε δεν αμφισβητησα τη δυναμη και την μαχητικοτητα του... ισα ισα εχω παινεψει το φρουτο του πολλακις και το θεωρω ενα απο τα δυνατοτερα που υπαρχουν... εσυ απο την αλλη τον θεωρεις ξεφτιλα λεγοντας αστειοτητες οτι με ενα σαμπλς ο αλλος θα τον στειλει σε ενα διαφορετικο ακρος του νησιου... ξεχνοντας βεβαια οτι δεν μπορει να στειλει καποιον εξω απο την επιρροη του ρουμ, οποτε για να το κανει αυτο που λες ο λω θα επρεπε να εχει ενα ρουμ οσο το νησι... οι αλλοι χρηστες μπορουν να διαβασουν και να κρινουν τι ειπα, δε χρειαζεται να τα διαστρεβλωνεις, για να αποδειξεις τι βασικα; οπως ειπε και καποιος εδω θα ειμαστε την αλλη βδομαδα και θα δουμε!


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

64Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 20:21

Qaaz

Qaaz

 

Sorry μαν αλλα οποιος νομιζει οτι δε μου αρεσει ο Fuji και ειμαι fanboy του Law πχ οπως θες να πεις ας δει ποιους ειπα ως καλυτερους Admiral στο αντιστοιχο poll. Μπορει και ο Αλεξ που με ξερει να πει αν μου αρεσει ή οχι ο Fuji και αν ξερω ποιος ειναι και τι κανει.

Το οτι δεν ειπα οτι πρεπει να εχει ενα room οσο το νησι για να το κανει αυτο συγγνωμη αλλα τα αυτονοητα παραλειπονται.

Οπως ειπες scripta manent οποιος θελει βλεπει τι ειπα ηδη και τι ηδη ηταν σωστο οσο ειμαι εδω ακομα νεος γιατι νομιζεις οτι μιλας σε nooba εσυ αλλα δε ξερεις οτι δε σε παιρνει

Τωρα σταματα να προσπαθεις να μου την λες και πανε ανεβασε μερικα ακομα posts πουθενα αλλου


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 7Uj1J2Q
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 AiQWYsi

65Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 20:23

Santouryuu

Santouryuu

 

Εχει δηλαδη ρουμ οσο το νησι;


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

66Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 20:26

Hawkins

Hawkins

 

λοιπον καταρχην ειναι φανταστικη χαρακτηρες τι τσακωνεστε σαν τους μ@κ@κες?

κατα δευτερον εννοειτε οτι ο φουτζιτορα ειναι πιο δυνατος απο τον λουφη...αν εβαζα τον λουφη σε δυναμη θα τον εβαζα λιγο πιο αδυναμο απο τον ες τωρα...και λεω πιο αδυναμο απο τον ες γιατι ενω πιστευω οτι ειναι ισοδυναμος του,του λυπει η διαρκεια στο gear 4 οταν με το καλο αντεχει περισσοτερο με αυτη την τεχνικη θα ειναι σε ιδιο επιπεδο δυναμης και μπορει και πιο δυνατος...ο ες ειδαμε οτι κοντραρε αντμιραλ παρολα αυτα σε ενα ντεθματσ θα εχανε το ιδιο και ο λουφη

το οτι θα ξεφυγουν οι μουγκι θα ξεφυγουν αλλα το θεμα ειναι το πως...το οτι θα παιξει ρολο ο λο σε αυτο ειναι δεδομενο αλλα ταυτοχρονα δεν νομιζω να αποφυγουν την συγκρουση με εναν αντμιραλ....
θα με χαλασει παρα πολυ να ξεφυγουν στο επομενο και στο 800 να εχουμε καινουργιο αρκ γιατι με αυτο μας δειχνει ο οντα οτι κολαει παρα πολυ σε αριθμους πραγμα που το θεωρω τερμα γελοιο


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Images10

67Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 20:39

Qaaz

Qaaz

 

Στο 699 ηταν ακομα το Punk Hazard απλα ηταν το post arc οπως και εδω και ηταν στον δρομο για την Dressrosa
Στο 700 πατησαν ποδι στην Dressrosa και ειχε ολα αυτα τα νεα απο τον κοσμο

Αν στο 799 σαλπαρουν απλα θα τελειωσει το post arc της Dressrosa. Επειδη ειναι στο νησι δε σημαινει οτι ειναι ακομα το main arc. Μπορει στο 800 να δειξει παλι νεα απο τον κοσμο (περισσοτερο προσωπικα βλεπω Tea Party) και μετα στο τελος και σε 1-2 ακομα να εχει παλι αστιστοιχα διαλογους στο καραβι οσο πηγαινουν προς το Zou και να βλεπουμε κ αλλα πραγματα οπως πχ Sanji.

Δε χρειαζεται να πατησουν το ποδι τους στο νησι για να αρχισει νεο arc. Το Jaya arc ξεκινησε οταν ηταν ακομα στο νερο και επεσε το καραβι απο την Skypiea

Προσωπικα βεβαια θα προτιμουσα να ειχε τελειωσει στο σημερινο chapter.

Τα υπολοιπα καλα τα λες, δε διαφωνουμε ουσιαστικα σε κατι


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 7Uj1J2Q
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 AiQWYsi

68Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 20:48

Santouryuu

Santouryuu

 

Hawkins έγραψε:λοιπον καταρχην ειναι φανταστικη χαρακτηρες τι τσακωνεστε σαν τους μ@κ@κες?

κατα δευτερον εννοειτε οτι ο φουτζιτορα ειναι πιο δυνατος απο τον λουφη...αν εβαζα τον λουφη σε δυναμη θα τον εβαζα λιγο πιο αδυναμο απο τον ες τωρα...και λεω πιο αδυναμο απο τον ες γιατι ενω πιστευω οτι ειναι ισοδυναμος του,του λυπει η διαρκεια στο gear 4 οταν με το καλο αντεχει περισσοτερο με αυτη την τεχνικη θα ειναι σε ιδιο επιπεδο δυναμης και μπορει και πιο δυνατος...ο ες ειδαμε οτι κοντραρε αντμιραλ παρολα αυτα σε ενα ντεθματσ θα εχανε το ιδιο και ο λουφη

το οτι θα ξεφυγουν οι μουγκι θα ξεφυγουν αλλα το θεμα ειναι το πως...το οτι θα παιξει ρολο ο λο σε αυτο ειναι δεδομενο αλλα ταυτοχρονα δεν νομιζω να αποφυγουν την συγκρουση με εναν αντμιραλ....
θα με χαλασει παρα πολυ να ξεφυγουν στο επομενο και στο 800 να εχουμε καινουργιο αρκ γιατι με αυτο μας δειχνει ο οντα οτι κολαει παρα πολυ σε αριθμους πραγμα που το θεωρω τερμα γελοιο

Δεν καταλαβαινω γιατι θεωρεις τον λουφι τοσο ασχετο... δηλαδη δυο χρονια τι πιστευεις οτι εκανε; θες να πεις οτι θα χρειαστουμε κι αλλο ταϊμ σκιπ για να μπρεσουν να τα βαλουν με αντμιραλς ή γιονκο;


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

69Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 20:53

Qaaz

Qaaz

 

Κανεις δεν ειπε οτι θελουν κ αλλο time skip

Hell, ειναι 6 μερες στο New World και σε 2-3 μερες (καθε μερα συνηθως ειναι arc εκτος και αν κανεις skip οπως τωρα) θα τα βαλει με τον πρωτο Yonko.

Σκεψου οτι απο τον Buggy μεχρι τον Lucci ειναι λιγο πολυ 4-5 μηνες αφου μονο μεχρι το Μarineford ειναι 6 μηνες. Λες να θελει time skip? Οχι ομως δε σημαινει οτι θα τα βαλει ΤΩΡΑ με Admiral. Οι Admiral ειναι eos char αλλιως ο Zoro δε θα εχει αντιπαλο στο τελος


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 7Uj1J2Q
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 AiQWYsi

70Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 21:04

Santouryuu

Santouryuu

 

Σωστο κι αυτο... απλα πιστευω οι περισσοτεροι υποτιμουν τη δουλεια που εγινε στο ταϊμ σκιπ...


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

71Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 21:09

Aldark

Aldark

 

Υποτιμώ τη δουλειά (προσωπικά) που έγινε στο time skip , για ένα και μόνο λόγο. Δεν έχει δείξει πόσο ψηλά έχουν πάει κύρια μέλη του πληρώματος. Ο Σάντζι πρώτος απ'όλους έχει καταντήσει να φαίνεται σκαλιά πιο κάτω από Ζόρο και Λούφφυ , αν είναι έτσι , έγινε κακή δουλειά στο Τάημ Σκιπ. "Ψήλωσαν" απότομα οι δύο πρώτοι και οι άλλοι; Τι;
Η Νάμι κατέληξε ένα τίποτα , ενώ έχει ενδιαφέρουσα δύναμη , ο Τσόππερ έγινε απλά comedy relief κομπάρσος (;) και ο Μπρουκ ξέρουμε απλά ότι έχει αρκετή δύναμη.
Περιμένω να με δικαιώσει ο συγγραφεύς σ'αυτό τον τομέα και να είμαι λάθος , απλά έχω αυτή την πικρή γεύση ως τώρα..


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Maxres11

72Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 21:11

Qaaz

Qaaz

 

Και ακομα περισσοτεροι νομιζουν πως μετα το time skip θα ειχαμε arcs σαν το marineford με συνεχομενες μαχες κ πως οι SH's θα εκαναν περιπατο

Και να συμπληρωσω και το αλλο. Επειδη ειπα οτι το πιο απλο σεναριο ειναι απλα ο Law και ειπα οτι υπαρχουν κ πιο συνθετα σεναρια, αν πχ μπει ο Bellamy στην μεση που δεν τον ειδαμε σημερα για να γινει ο Mr 2 του arc ή αν τα Tontantta επιτεθουν στον Issho για να τον καθυστερησουν (που αυτο αφηνει να εννοηθει ο Leo πως κατι πρεπει να κανουν) ε δεν θα ειναι μαχη κανονικη

Aldark έγραψε:Υποτιμώ τη δουλειά (προσωπικά) που έγινε στο time skip , για ένα και μόνο λόγο. Δεν έχει δείξει πόσο ψηλά έχουν πάει κύρια μέλη του πληρώματος. Ο Σάντζι πρώτος απ'όλους έχει καταντήσει να φαίνεται σκαλιά πιο κάτω από Ζόρο και Λούφφυ , αν είναι έτσι , έγινε κακή δουλειά στο Τάημ Σκιπ. "Ψήλωσαν" απότομα οι δύο πρώτοι και οι άλλοι; Τι;
Η Νάμι κατέληξε ένα τίποτα , ενώ έχει ενδιαφέρουσα δύναμη , ο Τσόππερ έγινε απλά comedy relief κομπάρσος (;) και ο Μπρουκ ξέρουμε απλά ότι έχει αρκετή δύναμη.
Περιμένω να με δικαιώσει ο συγγραφεύς σ'αυτό τον τομέα και να είμαι λάθος , απλά έχω αυτή την πικρή γεύση ως τώρα..

Προσωπικα θα πω πως απλα δεν ετυχαν οι καταστασεις
η Nami ποτε ειχε "σοβαρη" μαχη? η πιο σοβαρη της ηταν με την Mrs Doublefinger, ενω αξιολογες ηταν στο Punk Hazard και στο FI
O Chopper επισης

Ο Sanji ηταν πραγματικα ατυχος ομως εχει και σκοπους plot που θα μπορουσα να αναλυσω οπως οτι ο Luffy ειναι ο Luffy και ο Zoro ο stoic char με μοναδικο σκοπο να slashαρει τα παντα και πρεπει να ειναι badass.

Πριν το time skip ολο το damage το ετρωγε ο Zoro και ο Sanji εβγαινε ατσαλακωτος και τωρα γινεται το αναποδο.

Στο PH ειχε ηδη κουρασμενο σωμα απο την αλλαγη με την Νami και ηταν κουρασμενος οταν τα εβαλε με τον Vergo και μην πει κανεις για τον DD γιατι ηταν ο main char.

Ο Franky πχ σ' αυτο το arc αφου ελειπε ο Sanji ειχε με εναν αλλον τροπο τον ρολο του τρωω damage για αυτο και πιστευω προσωπικα πως ο Jinbe θα βοηθησει να φυγει ολο το "βαρος" αυτο απο τον Sanji



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Qaaz στις Πεμ 27 Αυγ 2015, 21:20, 1 φορά


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 7Uj1J2Q
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 AiQWYsi

73Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 21:15

Santouryuu

Santouryuu

 

Οντως ο σαντζι δεν εκανε τιποτα ως τωρα στο νιου γουορλντ... και στο πανκ χαζαρντ μονο ετρεχε... αλλα δεν εννοω αυτο... δεν περιμενει κανεις απο τσοπερ να δειρει γιονκο... ο,τι κανουν θα το κανουν οι δυο πρωτοι.... και για μενα θα μπορουσαν ηδη... οπως εχω βαρεθει να λεω κατι χοντιδες δεν προκειται να προετοιμασουν τιποτα, κατευθειαν στα βαθια να πουμε θελει

Εντιτ: ναι ρε ξεχασα... τις εφαγε απο βεργκο... οντως μαζευει φαπες ο καημενος... τζινμπε; ακομα πιστευεις οτι θα μπει;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Santouryuu στις Πεμ 27 Αυγ 2015, 21:22, 1 φορά


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

74Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 21:20

Qaaz

Qaaz

 

Υπαρχει edit whistle


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 7Uj1J2Q
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 AiQWYsi

75Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 798: Corazon Πεμ 27 Αυγ 2015, 22:03

Aldark

Aldark

 

ο Χοντυ ήταν πρωινούλι σε κανονικές συνθήκες απλά "και καλά ήμασταν κάτω απ'το νερό και ο Λούφφυ έχει μειονέκτημα". Ιδιαίτερα forgettable το Φίσμαν Αηλάντο , μα τι να κάνεις...


_________________
Chapter 798: Corazon - Σελίδα 3 Maxres11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης