Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αθλητικά - Γενική Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 23]

Aldark

Aldark

 

τα χω πάρει και με αυτόν , δεν δίνει φράγκα και μετά παίρνει τα τριπλά από πωλήσεις έχει βγάλει ΠΟΣΑ εκατομμύρια σε 4 χρόνια...
Συν ότι κάνει Κοκκαλιές με τους προπονητές...Ελπίζω να δω βελτίωση φέτος , αν και χλωμό..


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι καλά μην φάς έχει γλάρο το βράδυ δεν ξέρω αν στο πανε...

έλα μωρέ ξεκολλάτε ανοίξτε τα μάτια σας να δείτε τι επιχείρηση έχει γίνει το μαμώποδόσφαιρο πλέον...


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

εγω απο την αρχη οπως και πολλοι αλλη κραζαμε τον αλαφουζο που εφερε τον εσιεν που τα τελευταια 2 χρονια ζητημα να εχει παιξει 10 παιχνιδια! τον χρειαζομασταν για το παιχνιδι με την μπριζ και τελικα ειχε προβλημα στους κοιλιακους και επρεπε να ενχειριστη...δεν πειραμε τον παιχταρα ντιοπ απο την λεβαντε για να φερουμε τον σακατι  που ηταν και 12 κοιλα ποιο βαρεις απο τοτε που επαιζε μπαλα

τα βαζω με αλαφουζο γιατι στης ιατρικες εξαιτασης ειμαι σιγουρος οτι ηξερε για το προβλημα του και τον εφερε και αυτο μας στοιχησε 7 εκατομμυρια ευρω...

3 χρονια τωρα και στην ευρωπη ειμαστε σκαρτη...ο αλαφουζος εχει εκατονταδες εκατομμυρια και δεν βαζει λεφτα στην ομαδα!!!!τι να τον κανω τοτε?

καταφεραμε και το πιο σημαντικο παιχνιδι της χρονιας (αυτο με την μπριζ στο βελγιο)

να το παιξουμε με τριανταφυλλοπουλο στοπερ κουτρουμπη αμυντικο χαφ πρανιτς αριστερο μπακ και τον μπεργκ να οργανωνει παιχνιδιιιιιιιιιιι που φτασαμε να γυρναει πισω ο επιθετικος μας για να οργανωνει γιατι εχουμε αμπαλους μεσαααααααααα

κουτρουμπης τριαντα πρανιτς πετριτς λαγος ατζαγκουν τους κραταμε ακομα εδω και 3 χρονια χωρις λογο και τους αβζουμε και μεσα στα πιο συμαντικα παιχνιδια

διωξαμε τον ρισβανη που οσο επαιξε ηταν πολυ καλος...και κρατισαμε τριαντα με αναναιωση συμβολαιου

διωξαμε ντινα που ειναι ο μονος που μπορει να σκασει μαι τριπλα στο κεντρο για να κρατισουμε τους αμπαλους που ανεφερε νωριτερα

εε οχι ρε φιλε μαμώ τον αλαφουζο και τον αναστασιου δεν παει αλλο με αυτους...

εεε ψττ ξερετε τον απρηλιο θα πεταει η ομαδα σιγα το πραγμα ετσι?

υ.γ μας εχουν καταντηση χρηματιστες να πουμε να κοιταμε και τα 1000 ευρω που μπορει να παρει η ομαδα απο την ευρωπη...πλεον δεν κοιταμε της επητυχιες σαν οπαδοι αλλα τα λεφτα


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

και σου ξανα λέω πότε θα καταλάβεις ότι πλέον το ποδόσφαιρο είναι μια κακοστημένη επιχείρηση???

αυτή τη στιγμή δεν θέλει να κράξεις αλαφούτζε και αναστασίου αλλά να τους πάρεις μαζί με όσους ανέφερες νωρίτερα να τους πετάξεις έξω μαμώ την παναθηναική συμμαχία και την επιχείριση τους μαμώ...

μόνο έτσι θα δεις ξανα μπάλα και επιτυχίες απέναντι στους φιλάθλους κι όχι οικονομικές...


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

το εχω καταλαβει εδω και πολυ καιρο
οπως εχω καταλαβει οτι δεν υπαρχει σωτηρια για τα στημενα
τουλαχιστον να φυγει ο αλαφου και να ερθει επενδυτης αυτο ζηταω μονο


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

μα ο αλαφού ακριβώς επειδή μπαίνει στο παιχνίδι της επιχείρησης καλά είμαστε έτσι αν έρθει κάποιος τσαμπουκας θα φάμε σανό και το ξέρετε... εκτός κι αν είναι κανένας μαφιόζαρος στυλ πατέρας


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

η μονη λυση ειναι να κανουμε τσιπουκια στον τζιγγερ μπας και αναλαβει παλι!


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

τι λες μωρέ που θα γυρίσουμε απο τον έναν καρκίνο στον άλλον


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Santouryuu

Santouryuu

 

ο τζιγγερ ηταν ο μονος σωστος... η μονη μ@λ@κί@ που εκανε ηταν οτι δεν αγοραζε τα πρωταθληματα... και ειχαμε ομαδαρα... οχι οπως τωρα...


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

πότε είχες ομαδάρα με τον τζιγκερ συγγνώμη κιόλας αλλά απλά ήσουν λίγο καλύτερα... ελάχιστες φορές έπιασε ομάδα και αυτό για πολύ λίγο


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Είχαμε ομάδα με τον τζίγγερ, αλλά δεν είναι λύση να γυρίσει... Είχε καβούρια στην τσέπη από τότε. Πόσο μάλλον τώρα. Ο Αλαφούζος τα τελευταία 2 χρόνια μας κοροϊδεύει. Φέτος κάτι πήγε να κάνει όμως. Περιμένω μέχρι τον Οκτώβρη για Αναστασίου, αν δεν έχει πάρει τα αποτελέσματα που πρέπει ... αλέ!


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 33k6s5i Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Fvve46

Tcixlas

Tcixlas

 

που είχες ομάδα πλάκα μου κάνετε όλοι??? δεν είχες ομάδα απλά δεν υπήρχαν και υπερομάδες και κάτι έκανες, είσαι στην εποχή που με υπερομάδα και τρώς 5-6 γκολ γιατί παντού ριχνουν άπειρα λεφτά.. κι εσύ προσπαθείς με πενταροδεκάρες να βγάλεις το χρυσό... με καβουρηδες δεν πάμε πουθενά... κι ο τζίγκερ τέτοιος είναι... ξεχάσατε το τζίγκερ πουλα??
θέλουμε νέο αίμα να ρίχνει και να ματώνει για την ομάδα... αν δεν αλλάξει αυτό όσο έχουμε επιχειρηματίες να βλέπουν τις ομάδες σαν επιχειρήσεις μπάλα δεν θα δείτε ποτέ οπότε καλά θα κάνετε να σταματήσετε να σχολείστε μπας και καταλάβουν πόσο μ@κ@κες είναι κα ισηκωθούν να φύγουν...


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
O Αναστασίου δεν σας φταίει σε τίποτα. Στη φάση που βρίσκεσαι καλύτερο προπονητή δεν βρίσκεται. Χωρίς ομάδα δεύτερους σας βγάζει, πήρε και κύπελλο με βάση το ρόστερ σας έχει ξεπεράσει τα όρια. Μουρίνιο δεν είναι αλλά έχει κάνει δουλειά.


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 FTxGhJx

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Από το 2000 - 2004 είχαμε καλή ομάδα και παλιότερα είχαμε παίξει μπάλα στην ευρώπη βλέπε '96


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 33k6s5i Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Fvve46

Aldark

Aldark

 

Πέρασαν πολλά χρόνια από τότε...Το 2004 μάλιστα , ο Τζίγγερ πούλησε και όλη την ομάδα. Δε θεωρώ ούτε το μοντέλο Κόκκαλη εξαιρετικό (ειδικά οι σαχλαμάρες που έκανε με προπονητές ήταν απαίσιες) , αλλά ενώ ήσασταν πολύ κομπλέ , μετά από ένα σημείο (2006-2009) βρεθήκατε τρίτο βιολί πίσω από ΑΕΚ. Μόνο η αναλαμπή με την πολυμετοχικότητα και την ανυπαρξία μας (Ολυμπιακός γαρ , αν δεν το καταλάβατε ήδη ή αν δε γνωρίζετε) βοήθησε να γίνετε φαινομενικά υπερδύναμη ξανά.
Νόμιζα ότι ο Αναστασίου κάνει καλή δουλειά (απ'όσα ακούω γιατί δεν παρακαλουθώ πολύ Ελληνικό πρωτάθλημα) ιδίως με τα φράγκα που του στάζουν από πάνω..


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Maxres11

Santouryuu

Santouryuu

 

Τζιγγερ οε οε οε.... αλαφουζο, διωξε τον γελοιο προπονητη που εχουμε!


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

γελοίος δεν είναι προπονητικά ίσως είναι αρκετά καλός αλλά αυτή τη στιγμή οι εμμονές του σε παίχτες μας πάνε πίσω ότι έχει κάνει δηλαδή και μέσα στη χρονιά αρκετές φορές σε ζόρικα σημεία και μας έστειλε στον αγύριστο χωρίς εισητήριο επιστροφής είναι κύριος υπεύθυνος για την κατάσταση αυτή μαζί με τους παίχτες


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Άντε και φεύγει ο Αναστασίου, ποιος έρχεται;


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 FTxGhJx

Santouryuu

Santouryuu

 

Μαρκαριαν!


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Tcixlas

Tcixlas

 

ο μαρκαριάν είναι μεγάλος προπονητής για μένα έχει ταλέντο όσο και να μην του βγάινει σε κάθε προσπάθεια... αλλά όχι βρίσκεις κάποιον στα μέτρα των αναγκών του παναθηναικού, κάποιον να μπορέσει να χτίσει συγκεκριμένη βασική ενδεκάδα ναδιαλέγει παίχτες χωρίς κολλήματα, και να μπορεί να αναδείξει τη θέση του βασικού όπως είπε ο χοκ σαν επιβράβευση, και όχι να την παιρνει ο κάθε τυχαίος τριανταφυλλόπουλος


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Δεν υπάρχει αυτός τη δεδομένη χρονική στιγμή :p


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 FTxGhJx

Tcixlas

Tcixlas

 

είσαι παναθηναικός μάνο ή το βλέπεις απ'έξω? εγώ την πονάω την ομάδα κι ας μην ασχολούμαι πλέον γιατί έχω καταλάβει το επιχειρηματικό της είδος πλέον... δεν μου αρέσει που έχω σταματήσει να βλέπω ποδόσφαιρο πια γιατί δεν παίζουμε ποδόσφαιρο, γιατί ξέρω ότι θα με πιάνει καρδιακό σε κάθε επιστροφή στην άμυνα, και ότι δημιουργικά δεν υπάρχουμε πλην ελαχίστων εξαιρέσεων... δεν με νοιάζει αν υπάρχει ε΄νας έτοιμος ας αλλάξουμε και 10 μέσα σε ενα χρονο μεχρι να βρούμε κάποιον κατάλληλο, κι ας πάμε πάτο για φέτος... αλλά θελω να δω μπάλα και δεν βλέπω απο καμία ομάδα στο ελληνικό πρωτάθλημα, οπότε σταμάτησα να το παρακολουθώ


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Όχι δεν είμαι Παναθηναϊκός (καμιά ομάδα δεν είμαι) αλλά αναγκαστικά λόγω δουλειάς παρακολουθώ όλες τις ομάδες. Αυτό που θέλω να πω είναι πως αλλάζεις προπονητή όχι μόνο αν δεν σου κάνει αυτός που έχεις αλλά και επειδή έχεις κάποιον που (θεωρητικά) θα προσφέρει κάτι παραπάνω. Αυτή την στιγμή δεν υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει την ομάδα τόσο καλά. Για την κατάντια του ΠΑΟ δεν φταίει κανείς προπονητής το θέμα είναι καθαρά διοικητικό. Ο Αναστασίου με ανεβασμένο μπάτζετ πιστεύω θα ήταν στους τοπ 3 Έλληνες προπονητές. Υποκειμενικό είναι αυτό βέβαια.


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 FTxGhJx

Tcixlas

Tcixlas

 

να σε ρωτήσω κάτι??? είναι φανερά ή όχι τα σκαλώματα και οι εμμονές που έχει με συγκεκριμένους παίχτες που πάνε την ομάδα πίσω? οι δοκιμές που κάνει και οι αλλάγές στην ομάδα εντελώς ξαφνικά έχουν κάνει την ομάδα να χάσει έδαφος σε κρίσιμα σημεία? άρα γιατί είναι καλός? επειδή έφερε κάποια καλά αποτελέσματα??? αν δεν το έκανε αυτο θα είχε πάρει πόδι απο οποιαδήποτε ομάδα....


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Έχει σκαλώματα, έχει κάνει λάθη στην ομάδα αλλά έχει προσφέρει και πολλά κατά την άποψη μου. Το ρόστερ δεν είναι για δεύτερη ομάδα, ούτε για κυπελλούχο (όταν το πήρε) αλλά για πολύ πιο κάτω. Δεν λέω πως είναι υπεράνω κριτικής λέω πως έχει πολλά ελαφρυντικά με βάση την κατάσταση στην οποία βρίσκεται. Όταν ένας προπονητής δεν έχει τις συνθήκες που επιβάλλεται να υπάρχουν πως μπορούμε να τον κρίνουμε; Προπονητής χωρίς διοίκηση δεν υπάρχει και ας λέγεται και Μουρίνιο.


_________________
Αθλητικά - Γενική Συζήτηση - Σελίδα 8 FTxGhJx

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης