Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

[THEORY] Ποσα Belli θα φτασει ο Luffy μεχρι το τελος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Monkey.D.Dragon

Monkey.D.Dragon

 

Κατά την γνώμη μου πιστεύω τα Belli του Luffy θα φτάσει περίπου στα 700-900m


Παιδια πειτε  την γνωμη σας??

plankton

plankton

 

Θα γινει ακομα μεγαλυτερο πιστευω ειδικα αφοτου νικησει τους Yonko και ισως τους supernovas.

Santouryuu

Santouryuu

 

2.3 δις μπερι

Tcixlas

Tcixlas

 

2.3 δις?????? τρολάρεις ή το εννοείς???? ουσιαστική ένδειξει για πάνω απο δις δεν έχουμε για κανέναν.... αναμένουμε τον ντράγκον γύρω στο 1 και κάτι δις και ο λουφυς θα πάει πάνω απο 2???? δεν ξέρω.... κοντά ε 2 μπορεί πάντως

Santouryuu

Santouryuu

 

Εκανε μια ερωτηση το παιδι και απο ευγενεια εδωσα μια random απαντηση :Ρ

Μου ηρθε παντως τρελη φλασια...

Ο χωκ αλλαξε την υπογραφη του και δεν γραφει πλεον αυτο με τα 556 μυρια μπερι...

Μετα σκεφτηκα, στη ουσια οι επικηρυξεις ειναι εντελως συμπτωματικες... η ρομπιν με 80 μυρια, ο τζορο πανω απο 100 μυρια, ο σαντζι λιγοτερο απο την ρομπιν... ο καριμπου παραπανω απο τζορο κλπ.

Επειτα αναρωτηθηκα γιατι υπαρχουν τα μπαουντις; υπαρχουν τοσο δυνατοι παϊρετ χαντερς που μπορουν να τα βαλουν με ατομα σε τσιμπουκαϊ και σχεδον γιονκο λεβελ;

Κι ετσι θυμηθηκα τον ΒΒ που αιχμαλωτισε την λουλου τον εϊς...και απορουσα αν ελαβε τα 550 μυρια απο την κυβερνηση

Και τοτε μου ηρθε μια τρελη τρολια που θα εκανα στη θεση του οντα... θα εβαζα τον ΒΒ να λαβει την ανταμοιβη και μετα πλουσιος πλεον να αποσυρθει σε κανα νησι και να κανει ολη μερα παρτυ...

Παραειμαι προχω γι'αυτη τη ζωη...

Tcixlas

Tcixlas

 

χαχαχαχαχαχαχαχα 550 μύρρια ο bb τα κάνει 3 banquet με φαγητο για το πλήρωμα του... χωρίς να υπολογίζεις τον υπερτροφικό μπουμπούνα που θέλει 1 δις μπέρι σε φαεί για να χορτάσει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης