Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Bleach

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 34]

76Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Πεμ 29 Ιουλ 2010, 15:25

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
+του οτι ειναι πανω απο 1-2 ωρες,δε μετραει σα double post...αραχτε....

καλα μου τα ειπε χτες ο Grimmy τα spoilers,ειχαμε γουσταρει τη ζωη μας ρε!

Σπόιλερ:

77Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Πεμ 29 Ιουλ 2010, 15:32

Iron Nicκ

Iron Nicκ

 

Σπόιλερ:

78Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 03:16

didimakia

didimakia

 

ΟI OI OI ! WHAT WAS THAT? Gin is da true snake!
Λετε να ειναι ο νεος κακος?

79Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 03:20

Tsiakkos

Tsiakkos

 

Επιτέλους το Bleach back in tract! Ο Gin μαμάει άγρια! Δεν νομίζω να πέθανε αυτό το κάθαρμα να σας πω την αλήθεια αλλά σύντομα θα πεθάνει από τον Gin. Και γιατί λέτε βλέπαμε τον Ichigo να πολεμά τον Gin τόσα επεισόδεια και να μην μπορεί να νικήσει; Ποιό έδαφος προετοιμαζόταν άραγε;

http://tsiakkos-rg.blogspot.com/

80Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 03:24

D.Dragon

avatar

 

Κανένα έδαφος δεν προετοιμαζότανε, ο Κούμπο δεν ξέρει ο ίδιος τι ρόλο βαράει ο Gin τόσα χρόνια :xD: μέχρι και bankai του αλλάζει τελευταία στιγμή..

81Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 04:06

quenta

quenta

 

πακετο εφαγε ο γκιν..θα τον σκοτωσει ο αιζεν χαλαρα...
το τσαπτερ τελειωσε και ακαλα σαν να νικησε ο γκιν και να πεθανε ο αιζεν αλλα αν ηταν ετσι ο ιτσιγκο γιατι κανει οτι κανει...

δεν ξερω...ο κθβο δεν μπορει να φτασει τον οντα στο πως να παρουσιασει το πραμα του δυστιχος..

82Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 04:11

dem

dem

 

Καλα ολα αυτα αλλα πολυ μπλα μπλα εχει καταντησει το Bleach και βαριεσαι... αδε να ψοφησει ο Aizen γιατι τελικα αποδειχτηκε πολυ fail χαρακτηρας.
Απο τοτε που αρχισε η σειρα Deicide ειναι ολο μπλαμπαλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμμπλαμπλαμπαλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμμπλαμπλαμπαλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμμπλαμπλαμπαλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμμπλαμπλαμπαλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμμπλαμπλαμπαλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμμπλαωμπλαμπαλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμμπλ αμεπλοφιλοσοφιες

83Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 07:24

Iron Nicκ

Iron Nicκ

 

μηπως τελικα το Deicide σημαινει αμπελοφιλοσοφιες????το εχω βαρεθει το πλ μπλα μπλα δν λεω μας δινεις φιλοσοφιες και εχει κ καποια καλα σημεια αλλα απο εκει κ περα πρπ καποια στιγμη να τελειωσει κ αυτο το αναθεματισμενο Arc

84Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 10:13

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

OMG GIN DA POWAH!!!
SSSSSSSSSSSSSSSSNAKE!!!
το bankai του τα σπαει...και αυτος τα σπαει...
και εγω λεω οτι εδωσε μπουλο στον Aizen και θα πεθανει και θα γινει ο Gin ο νεος κακος!!!!!!
nice job Kubo! gj!

αυτα τωρα που λετε με πολυ μπλα μπλα και ετσι...τι δλδ δεν σας αρεσε το τελευταιο chap...?η ξερω γω τα προηγουμενα?(εξαιρειται το 413 που ηταν absolute disgrace xD)

85Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 12:38

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
quenta έγραψε:πακετο εφαγε ο γκιν..θα τον σκοτωσει ο αιζεν χαλαρα...
το τσαπτερ τελειωσε και ακαλα σαν να νικησε ο γκιν και να πεθανε ο αιζεν αλλα αν ηταν ετσι ο ιτσιγκο γιατι κανει οτι κανει...

δεν ξερω...ο κθβο δεν μπορει να φτασει τον οντα στο πως να παρουσιασει το πραμα του δυστιχος..
+φωνω τε χθεσινο τσαπ του ΟΠ εχει αλλαξει λιγο το τροπο που διαβαζω μανγκα.....καλο ηταν αλλα λιγο φεηλλ ρε παιδια τ μπανκαι του gin μια λεει οτι ειν τ μεγαλυτερο μετα λεει οτι ειν τ γρηγοροτερο και τωρα δν εκανα καν τ κοπο να κτλβω τι κανει γτ ειμ σιγουρος οτι ουτε αυτο που ειπε κανει πφφ

86Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 13:11

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

ρε το Bankai του Gin παει μακρια και ειναι γρηγορο,απλα δεν παει τοσο μακρια και δεν ειναι τοσο γρηγορο οσο του ειχε πει...
απλα γινεται σκονη για ενα δευτερολεπτο,οταν δλδ κανει extend και contract οπως ειπε,και γι αυτο δεν το βλεπουν οι αλλοι....
ειναι προ...

87Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 13:28

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
νταξ καλο ηταν..αλλα θα πεθανει ο aizen ετσι?

πφφφ...δε ξερω.ο υπερτουμπανος με το hayπωςλεγεται να σκοτωνεται απο το και καλα δεξι του χερι..

δε μπορω να πω οτι υπερξαφνιαστηκα με την εξελιξη φιλος-φιδι,αλλα ενταξει.

οσο για το bankai,διαβασα αρκετες φορες για να καταλαβω τι εννοει,κ μπερδευτηκα σε σχεση με τα προηγουμενα λεγομενα του..ουτε κ αυτος δε ξερει τι εχει.. aaaaaah!


νταξ γινεται σκονη....ουαου.


συμπερασμα του chapter: ο ιουδας τελικα φιλουσε υπεροχα. (ειδικα αμα τον σκοτωσε.)

88Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 13:38

IwantCookie

IwantCookie

 

απλά δεν παίζει ο αιζεν να παιθάνει έτσι απλά...και ο ίτσιγκος γιατί μαθαίνει το γκετσουγκα τένσο του?? δεν παίζει...κάτι άλλο θα γίνει...

Btw ήταν ενα ωραίο τσαπτεράκι μετά απο πολύ καιρο!

89Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 13:57

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
TWO WORDS TO DESCRIBE THIS CHAPTER.." I " and "CAME"

Wow...Holy shit buckets.....Jesus H marrianne read the Bible christ..

Kubo sensei...I fuckin love u!!!!!!!

My heart was beating...Im gonna go re-read it again

To the haters: Eh, guess some people cant be pleased

i second that...

ρε,σοβαρα τωρα,WTF IS WRONG WITH YOU?
το τσαπτερ ηταν το καλυτερο εδω και 5 μηνες που ο Kubo ηταν σε troll mode και εγραφε pure crap...
δε νομιζω να ζωντανεψει ο Aizen...ολοι τον μισουν τωρα πια,το εχει τραβηξει πολυ...
ο Gin απο 3ος παει 2ος αγαπημενος μου χαρακτηρας,τον παω απειρα...

κατα τη γνωμη μου δεν ειναι καλος...ειναι απλα ενα selfish weirdo με δικους του σκοπους...
και αυτο μαρεσει παρα πολυ...ισως να θελει απλα να μπει και να γνωρισει τον King...

anyway,ενα απιστευτο chapter...ολα τα λογια του Gin ηταν ενα επος,ελπιζω να το συνεχισει ετσι...

finally,για οσους δε το καταλαβαν,το bankai του Gin κανει πολυ extend/contract και μαλιστα ειναι και γρηγορο...
το θεμα ειναι οτι η κυρια δυναμη του ειναι οτι για μια στιγμη κατα το μακραινω-ξεμακραινω γινεται σκονη ελευθερωνοντας το δηλητηριο...

γιαυτο και πεταγαν ολοι υπονοουμενα οπως "snake"...awesome for me...

lastly...
Deicide is the killing of a god. The term '' was coined in the 17th century from medieval Latin *deicidium, from de-us "god" and -cidium'' "cutting, killing")
en.wikipedia.org/wiki/Deicide

δεν ειναι πανεμορφο? ^^

90Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 14:00

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
λεω κ εγω γιατι το dei μ θυμιζε κατι...

latinicus!


μπραβο ρε γρηγορη!

91Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 14:03

IwantCookie

IwantCookie

 

καμια σχέση με το suicide?? to cidium?? δηλαδη το υπάρχει το sui η κατι τέτοιο?? :Ρ οφφ

92Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 14:04

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
βατόμουρο έγραψε:νταξ καλο ηταν..αλλα θα πεθανει ο aizen ετσι?

πφφφ...δε ξερω.ο υπερτουμπανος με το hayπωςλεγεται να σκοτωνεται απο το και καλα δεξι του χερι..

δε μπορω να πω οτι υπερξαφνιαστηκα με την εξελιξη φιλος-φιδι,αλλα ενταξει.

οσο για το bankai,διαβασα αρκετες φορες για να καταλαβω τι εννοει,κ μπερδευτηκα σε σχεση με τα προηγουμενα λεγομενα του..ουτε κ αυτος δε ξερει τι εχει.. aaaaaah!


νταξ γινεται σκονη....ουαου.


συμπερασμα του chapter: ο ιουδας τελικα φιλουσε υπεροχα. (ειδικα αμα τον σκοτωσε.)

ευχαριστω ρε Βασω :P
αλλα δε καταλαβα...τελικα σαρεσε η οχι? :xD:

93Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 14:11

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
"νταξ καλο ηταν.."


δε σε καλυπτει?

ωραιο ηταν σε σχεση με τα προηγουμενα εντελως fail..

94Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 14:14

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

Shadow Ace έγραψε:
TWO WORDS TO DESCRIBE THIS CHAPTER.." I " and "CAME"

Wow...Holy shit buckets.....Jesus H marrianne read the Bible christ..

Kubo sensei...I fuckin love u!!!!!!!

My heart was beating...Im gonna go re-read it again

To the haters: Eh, guess some people cant be pleased

i second that...

ρε,σοβαρα τωρα,WTF IS WRONG WITH YOU?
το τσαπτερ ηταν το καλυτερο εδω και 5 μηνες που ο Kubo ηταν σε troll mode και εγραφε pure crap...
δε νομιζω να ζωντανεψει ο Aizen...ολοι τον μισουν τωρα πια,το εχει τραβηξει πολυ...
ο Gin απο 3ος παει 2ος αγαπημενος μου χαρακτηρας,τον παω απειρα...

κατα τη γνωμη μου δεν ειναι καλος...ειναι απλα ενα selfish weirdo με δικους του σκοπους...
και αυτο μαρεσει παρα πολυ...ισως να θελει απλα να μπει και να γνωρισει τον King...

anyway,ενα απιστευτο chapter...ολα τα λογια του Gin ηταν ενα επος,ελπιζω να το συνεχισει ετσι...

finally,για οσους δε το καταλαβαν,το bankai του Gin κανει πολυ extend/contract και μαλιστα ειναι και γρηγορο...
το θεμα ειναι οτι η κυρια δυναμη του ειναι οτι για μια στιγμη κατα το μακραινω-ξεμακραινω γινεται σκονη ελευθερωνοντας το δηλητηριο...

γιαυτο και πεταγαν ολοι υπονοουμενα οπως "snake"...awesome for me...

lastly...
Deicide is the killing of a god. The term '' was coined in the 17th century from medieval Latin *deicidium, from de-us "god" and -cidium'' "cutting, killing")
en.wikipedia.org/wiki/Deicide

δεν ειναι πανεμορφο? ^^

ετσι ρε...πες τα....αυτα τα υποννοουμενα με "snake" και ετσι ηταν μαματα,και τωρα καταλαβα επιτελους και τι ειναι αυτο το Deicide!^^
τωρα οτι πρεπει να πεθανει ο Ichigo και να δειχνει μονο Gin! :xD:

EPIC CHAP!

95Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 14:16

IwantCookie

IwantCookie

 

ο ιτσιγκο είναι πραγματικα σπαστικός και ίσως ο χειρότερος πρωταγωνιστής ανιμ που έχω δει :Ρ

αλλά όχι να παιθάνει...εκτός αν τον σκοτώσει ο κενπατσι! :Ρ


ρε θεωριτικά ο πιο δυνατός απο τα χολλοου ήταν ο άιζεν δηλαδή άμα παιθάνει έτσι τι θα γίνει μετά?

εγώ εδω και καιρόοο περιμένω να δω τι θα παιχτεί με το χολλοου που σκότωσε τη μάνα του ιτσιγκο...δεν παίζει να το αφήσει έτσι ο πως τον λένε και να μην το ξανααναφέρει!

96Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 14:20

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
ακυρο:βασικα τωρα π το λετε,εγω μπερδευτηκα σε καποια φαση στο manga,γτ στο τελος ενος chapter π εμφανιζεται ο isshin (νομιζω) λεγεται οτι ο ichingo ειναι γιος ενος shinigami κ ενος ...(?).

και στο επομενο manga το πηδαει αυτο το σημειο,λεγοντας οτι ειναι γιος ενος ανθρωπου κ ενος shinigami...

lol.

97Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 14:27

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

IwantCookie έγραψε:εγώ εδω και καιρόοο περιμένω να δω τι θα παιχτεί με το χολλοου που σκότωσε τη μάνα του ιτσιγκο...δεν παίζει να το αφήσει έτσι ο πως τον λένε και να μην το ξανααναφέρει!

αυτο το φειλο-χολλοου το σκοτωσε ο Ishin...οταν ειχε γινει pseudo-arrancar...

98Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 14:28

IwantCookie

IwantCookie

 

ε? ποτε? την πρωτη φορά που τον έδειξε?? σίγουρα ήταν αυτό? που το στηρίζεις?? τώρα καταρέουν τα πάντα..λολ γιατί είχα βασίσει τις ελπίδες μου για το μάνγκα σε αυτό!

99Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 14:31

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
εμενα παλι μ φαινεται οτι εχει αρχισει κ χαλαει..λιγο.

100Bleach - Σελίδα 4 Empty Απ: Bleach Παρ 30 Ιουλ 2010, 14:33

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
βατόμουρο έγραψε:ακυρο:βασικα τωρα π το λετε,εγω μπερδευτηκα σε καποια φαση στο manga,γτ στο τελος ενος chapter π εμφανιζεται ο isshin (νομιζω) λεγεται οτι ο ichingo ειναι γιος ενος shinigami κ ενος ...(?).

και στο επομενο manga το πηδαει αυτο το σημειο,λεγοντας οτι ειναι γιος ενος ανθρωπου κ ενος shinigami...

lol.

περιμενε μισο λεπτο και θα σε πω μερικες θεωριες...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης