Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Σας είπα ότι θα περιμένετε δύο εβδομάδες για το επόμενο; whistle

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Ε ρε γαμωτο τι πραγμα ειναι αυτο συνεχεια!!! Ελεος!!!

mihawk

avatar

 

παλι 2 βδομαδες?......

Kishishi

Kishishi

 

Δυστυχώς επιβεβαιώνεται και από το wiki.

razor1911

razor1911

 

Kishishi έγραψε:Δυστυχώς επιβεβαιώνεται και από το wiki.

Αυτη τη φορα το One Piece βρισκει νεο hoster:

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-02-27/adk-6-anime-firms-to-launch-overseas-streaming-site-daisuki

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
razor1911 έγραψε:
Kishishi έγραψε:Δυστυχώς επιβεβαιώνεται και από το wiki.

Αυτη τη φορα το One Piece βρισκει νεο hoster:

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-02-27/adk-6-anime-firms-to-launch-overseas-streaming-site-daisuki


Eπειδη δεν πολυκαταλαβα τι ελεγε το αρθρο για εξηγα μια;

razor1911

razor1911

 

Deathracer2009 έγραψε:
razor1911 έγραψε:
Kishishi έγραψε:Δυστυχώς επιβεβαιώνεται και από το wiki.

Αυτη τη φορα το One Piece βρισκει νεο hoster:

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-02-27/adk-6-anime-firms-to-launch-overseas-streaming-site-daisuki


Eπειδη δεν πολυκαταλαβα τι ελεγε το αρθρο για εξηγα μια;
Το One Piece βρισκει Airing αντι για TV tokyo που ηταν σε 1 sci-fi channel

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Να τους πριξει ομως και λιγο να κανει κανα καλυτερο animation h Toei.
Να μην βαριουνται τοσο πολυ πια.
Αντε να δουμε

razor1911

razor1911

 

Dimis έγραψε:Να τους πριξει ομως και λιγο να κανει κανα καλυτερο animation h Toei.
Να μην βαριουνται τοσο πολυ πια.
Αντε να δουμε
Ναι αλλα και αυτοι απο καπου λεφτα θελουνε να βγαλουν ομως. Η TV TOKYO σταματησε να τους δινει streaming μεγαλη αδικια για ενα τοσο μεγαλο anime

Giorgos

Giorgos

 

Πολυ καλο παιδια το σημερινο!!Ωραια η μαχη!!

ZisAkiS

ZisAkiS

 

δεν ξερω για 'σας, παντως το σημερινο επισοδειο μου φανηκε γαματο... ειχε μπολικη δραση και φανηκε να προχωραει καλα η ιστορια..





Kishishi

Kishishi

 

Πολύ ωραίο το επισόδειο. Εκτός από τη μάχη που τα έσπασε, όσο ο Sanji θα είναι στο σώμα της Nami θα έχει πολύ γέλιο.

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Να ξέρετε ότι θα περιμένετε δύο εβδομάδες για το επόμενο.

Kishishi

Kishishi

 

March 24 γράφει και στο wiki του one piece και στο wikipedia http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_One_Piece_episodes

Bon-Chan

Bon-Chan

 

To εχουν συνηθεια πλεον να βγαζουν 1 επεισοδιο καθε δυο εβδομαδες.
Κουραζονται.

Kishishi

Kishishi

 

Εγώ πάντως βλέπω ότι ανα βδομάδα θα βγουν τα επόμενα 3 επεισόδεια, εκτός αν έχει λάθος το wikipedia και το wiki του One Piece! (το 590 θα είναι special episode)

Santouryuu

Santouryuu

 

1. C.C. = Kurotsuchi
2. Smoker κανει gatling gun
3. το anime δεν ξεφτιλισε τον smoker oπως εκανε το manga

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Στο ψαρονησι δεν μας αρεσε που τραβηξανε την μαχη χοντι-λουφι και ουσιαστικα δεν υπερξεφτιλησαν τον χοντι. Τωρα μας αρεσει που τραβηξανε την μαχη λο-σμοκερ και δεν υπερξεφτιλησαν τον σμοκερ. Ας καταληξουμε καπου :haha:

Santouryuu

Santouryuu

 

καταρχην βρες μου που ελεγα οτι δεν ξεφτιλισαν τον χοντυ και εκανα και παραπονα!

δευτερον τι συγκρινεις; τον χοντυ τον νουμπα με εναν vice admiral, και μαλιστα εναν απο τους πιο αγαπημενους marines;

τριτον, εγω το ειπα για καλο και οχι για κακο! μπραβο στο ανιμε!

τεταρτον, εξηγησε το σκεπτικο σου.... δεν καταλαβα τι προβλημα εχεις!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Εγω ομως θα παραπονεθω. Στο ανιμε φτασαν τον λουφαρο στα ορια του λες και μαχοταν με τον Λουτσι. Ενω στο μανγκα ενα κοκκινο γερακι και τον ξαπλωσε τον Χοντυ. Εβλεπα εκει τα επεισοδια να φευγουν ασκοπα και μολις ειδα το ρεντ χοκ λεω δοξασι ο θεος επιτελους. Αλλα οοοχι. Εχει συνεχεια. Αλλα 10 τσαμπατζιδικα επεισοδια.Ελεος πια.
Ουφ , επρεπε να τα πω.
Και το ανιμε ουτε να υποξεφτιλιζει ουτε να υπερξεφτιλιζει. απλα να ακολουθει πιστα το μανγκα. Ετσι κανενας δεν θα μπορει να παραπονεθει.

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Πρωτα απ' ολα δεν εχω κανενα προβλημα και δεν σε κατηγορω για κατι, απλα λεω οτι πρωτα παραπονιομασταν για μια αλλαγη απο μανγκα στο ανιμε και τωρα ειμαστε κομπλε. Και εγω μαζι σου σχετικα με τον σμοκερ. Δεν εχεις πει τιποτα παρομοιο ολα μονος μ τα ειπα.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker

Ειδα και εγω το επεισοδιο και ηταν πολυ καλο ευτυχως. Ωραια η μαχη και ευτυχως που εδειξαν λιγο παραπανω σκηνες διοτι στο manga εχασε πολυ γρηγορα ο Smoker. ellefson you is mean

Αντε να δειξουν τον CC για να δειξουν και κατι αλλο μετα ωστε να εμφανιστει το νεο opening διοτι βαρεθηκα να βλεπω την φατσα του Hody.

Για δειτε ενα διαφημιστικο spot........ η ευθυνη δικη σας για τυχον spoilers......μουχαχαχαχαχαχαχα....VERGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.......... your mom=15$

Giorgos

Giorgos

 

Μετριο προς καλο το σημερινο...Επιτελους μαθαμε κατι για τον CC...

kev. d. toro.

kev. d. toro.

 

να ρωτησω κατι ο σαμουραι τι ικανοτητα εχει δεν καταλαβα. νομιζω πως θα ειναι ο 9ος ψαθινκαπελακης για να τους ντινει ισχυει?

gatomitsos

gatomitsos

 

χαιρετω τα μελη!!!ειμαι καινουργιος εδω αν και παρακολουθω χρονια το site.....
ωραιο το σημερινο επεισοδιο!!!μαχη μπορει να μην ειχε αλλα ειχε πολλες νεες πληροφοριες!!!για να δουμε που θα καταληξει ολο αυτο το αρκ.....κατι μου λεει πως θα δουμε σκηνικα που θα μας πεσουν τα σαγονια στο πατωμα..... luck

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης