Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

Patty D Luffy έγραψε:Coby admiral??? Βρε δεν πάτε καλα, ούτε για commander δεν τον κάνω :xD:
Noobaκι του κερατά είναι!!

nice one!!! gj!


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 22 1033418-bigthumbnail

Orman D Kurohige

Orman D Kurohige

 

ο coby θα παει στους επαναστατες.....!!!!!!ΤΕΛΟΣ


Σπόιλερ:


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 22 Sabo_a10

ZisAkiS

ZisAkiS

 

το 2ο ειναι απλα σχεδιο του oda που δειχενι πως θα ηταν αν ζουσε... αν προσεξεις ο ace δεν εχει το σβησμενο S στο χερι του...


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 22 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

Giorgos

Giorgos

 

Αυριο περιμενω ενα πολυ καλο επεισοδιο...Εχω διαβασει απο αρκετους οτι θα ειναι επικο....

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

ποιος περιμενει μεχρι αυριο.......

σε 5 ωρες μολις βγει φρεσκο φρεσκο


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 22 1033418-bigthumbnail

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker


Ωραιο το επεισοδιο!! Απο αυτο και μετα ξεκινανε τα ωραια...........

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

ας ελπισουμε γτ μας τα εχουν κανει τσουρεκια......

ισα με 2 λεπτα χτυπουσε το τηλεφωνο, ελεος δλδ μια υποθεση 10 λεπτων την κανουν 20 λεπτα


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 22 1033418-bigthumbnail

Orman D Kurohige

Orman D Kurohige

 

zisakis για την εικονα στην υπογραφη μου λες αν καταλαβα..... βασικα ειναι ενα εξωφυλο απο ενα chapter, το ειδα, μου αρεσε, και την εβαλα ως εικονα στην υπογραφη μου....!!!ειναι σε σποιλερ γιατι νομιζα οτι θα επιανε πολυ χωρο, αλλα τελικα δεν πιανει.....!


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 22 Sabo_a10

ZisAkiS

ZisAkiS

 

Orman D Kurohige έγραψε:zisakis για την εικονα στην υπογραφη μου λες αν καταλαβα..... βασικα ειναι ενα εξωφυλο απο ενα chapter, το ειδα, μου αρεσε, και την εβαλα ως εικονα στην υπογραφη μου....!!!ειναι σε σποιλερ γιατι νομιζα οτι θα επιανε πολυ χωρο, αλλα τελικα δεν πιανει.....!

ναι και εγω μετα το καταλαβα... δεν προσεξα οτι ειναι υπογραφη... so bored. so bored.


το σημερινο επισοδειο... απλα Mam-ατο.... αυτη η βαρελο εχει φαει κανα acid-acid frouit?? και αντε να παιρνει και κανα νησι ο luffy... ο kid σιγουρα θα εχει κανα δυο...


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 22 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

Giorgos

Giorgos

 

Οντως Μαμ-άτο το σημερινο!!χαχα!!!Ο Λουφυ οπως παντα μαμ-ατος και αυτος....Το ξερα οτι θα το σηκωσει αυτος το den den mushi...Ημουν σιγουρος....Μ'αρεσε πολυ ολη η συνομιλια με την Μπιγκ Μαμ και γενικα ολο το επεισοδιο...Ο Πεκομς και ο Ταμαγκο εχουν φαση....Αντε ωρα να την κανουνε απο το νησι....

Natsu

Natsu

 

εμένα πάντως μέτριο μου φάνηκε, η φωνη του Tamago μου αρεσε μπορώ να πω..κόβω να γίνονται φιλαρακια με την Μαμάκα παρα εχθροί beaten

FlameBoy

FlameBoy

 

καλησπέρα και απο μένα, νέος στο φόρουμ και φαν του OP.
Natsu φίλε μου και γω πιο πολύ για φιλους τους κόβω να γίνονται , διότι έχουνε και κοινούς γνωστούς...
επεισόδιο 381 :
youtube.com/watch?v=qK6L3m95QRU


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 22 805467-bigthumbnail

Giorgos

Giorgos

 

Καλως ηρθες flameboy!!

Barbossa elD

Barbossa elD

 

Ο Πεκομς και ο Ταμαγκο μπορώ να πω πως δεν με εν8ουσιασαν...8α ήθελα λίγο τους χαρακτήρες(ποσο μάλλον τους απεσταλμένους ενός γιονκου) πιο αγριους και οχι να μοιαζουν με τα λουτρινα κουκλακια που δίνουν δωρο στα λούνα παρκ ...επίσης η μπιγκ μαμ καθώς και η συνομιλία της με τον λουφι ήταν παρα πολύ ενδιαφερουσα...flame Boy τρομερο το video που εστειλες ,ηταν κατι που ειχα ξεχασει .AYTA κάνει ο οντα και σε πορώνει τρελά : πίανει ένα 8εμα (όπως η φραση της λόλας)και το ξαναεπεξεργάτεται 6 χρόνια μετα...αυτός ο αν8ρωπος εχει φάει φρούτο υπομονής δεν εξηγείται αλλιώς !!!!!!!!!!!!!!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Barbossa elD στις Κυρ 04 Νοε 2012, 20:48, 1 φορά

Giorgos

Giorgos

 

απαγορευονται τα greeklish μπαρμποσα!! :)

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

περίμενα καιρό ένα τόσο καλό επεισόδιο.....διαβάζω τα μανγα αλλά και πάλι με έκανε να ποροθώ τρέλα.......τα ρόζ ρούχα του πεκομς και του ταμαγο τρομερά

FlameBoy

FlameBoy

 

καλώς σε βρήκα Γιώργο εσένα και τα υπόλοιπα μέλη...! gj!


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 22 805467-bigthumbnail

asshole1

avatar

 

εχω μια απορία οι animaitors βάζουν δικά τους χρώματα στους πρωταγωνηστές?
ή
τους λέει ο οντα???
γιατι πέκομς και ταμάγκο δεν είχαν ροζ στο αλλο one piece

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Καλως ηρθατε οι νεοι. Απ' οσο ξερω τα χρωματα τα δειχνει ο οντα στο μανγκα. Πολυ καλο επεισοδιο αναμενουμενουμε για αφιξη στον νεο κοσμο.


_________________
Δύσκολα τα πράματα...  ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 22 Monkeydluffy

Orman D Kurohige

Orman D Kurohige

 

με δυο επισοδεια που δεν αξιζει να τα δει κανεις....
Σπόιλερ:


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 22 Sabo_a10

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

πες τα ρε kurohige γτ μ φαινεται ειμαι ο μονος εδω που δν εχει ενθουσιαστει με τα τελευταια επεισοδια.....
μονο κατι σκηνες αξιζαν και αυτες προς το τελος ολα τα αλλα ειναι σαλτσες


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 22 1033418-bigthumbnail

ZisAkiS

ZisAkiS

 

asshole1 έγραψε:εχω μια απορία οι animaitors βάζουν δικά τους χρώματα στους πρωταγωνηστές?
ή
τους λέει ο οντα???
γιατι πέκομς και ταμάγκο δεν είχαν ροζ στο αλλο one piece

o oda τα κανονιζει αυτα... τωρα για το "αλλο" one piece" που λες αν καταλαβα καλα εννοεις το manga.. το manga ειναι ασπρομαυρο οποτε δεν υπαρχει κατι σαν προτοτυπο χρωμα.. τωρα αν εχεις δει coloring απο καποιους που το μεταφραζουν να ξερεις οτι δεν ειναι παντα ετσι τα χρωματα.. αυτοι βαζουν ενα οποιο νομιζων οτι τεροιαζει....


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 22 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

τα ροζ ρουχα του πεκομς και του ταμανγο ανήκουν στην ανοιξιάτικη κολεξιόν της big mom ...........λογικά τα χρώματα τα αποκαλύπτει ο όντα στους animationist της περισσότερες φορές .........

Mr_ Mig

Mr_ Mig

 

asshole1 έγραψε:εχω μια απορία οι animaitors βάζουν δικά τους χρώματα στους πρωταγωνηστές?
ή
τους λέει ο οντα???
γιατι πέκομς και ταμάγκο δεν είχαν ροζ στο αλλο one piece
αμα δεν φας εσυ μπαν εγω ειμε ο παπουτσομενος γατος


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 22 One_piece_11

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Γιατι να φαει μπαν? δεν ειπε τιποτα κακο το παιδι....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης