Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

One piece in greek or greek sub.((Thanx))

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Empty One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Τετ 04 Ιουλ 2012, 17:43

ZARK

ZARK

 

Γειά σας παιδιά είμαι νέος στο site και μεγάλος fan του one piece το παρακολουθούσα όταν ήμουν μικρός στο ALTER ήταν το αγαπημένο μου παιδικό αλλά το ALTER σταμάτησε να το δείχνει. Προσπάθησα να δώ μερικά επεισόδια στο youtube αλλά τα είχε στα αγγλικά ή στα κινέζικα και εκεί που έψαχνα να δώ κανένα επεισόδιο είδα αυτά που γράφετε στο site σας αν με βοηθούσατε να κατεβάσω κανένα επεισόδιο θα σας ήμουν υπόχρεος θα ήθελα να ξαναδώ όλα τα επεισόδια απο την αρχή μέχρι το τέλος αυτή τη φορά.((ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ))

2One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Empty Απ: One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Πεμ 05 Ιουλ 2012, 01:31

lelouch_vi_bretannia

lelouch_vi_bretannia

 

για καλη σου τυχει ολλα τα επεισοδια ειναι μεταφρασμενα,μεχρι και τα τρεχον ειναι.Τα πρψτα θα τα βρεις στους τζατζικι fansubs

3One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Empty Απ: One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Πεμ 05 Ιουλ 2012, 14:18

ZARK

ZARK

 

Ευχαριστώ φίλε για την πληροφορία θά προσπαθήσω να τα βρώ και να τα κατεβάσω όλα ακόμα και αν αυτό σημαίνει οτι θα φουλάρω όλο το pc :).Σε περίπτωση που γνωρίζει κανείς κάτι άλλο ή να μπορεί να μου (copy) όλα τα επεισόδια του one piece παρακαλώ να το κάνει ωστε να με διευκολίνει περισσότερο (ευχαριστώ).

4One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Empty Απ: One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Πεμ 05 Ιουλ 2012, 15:31

lelouch_vi_bretannia

lelouch_vi_bretannia

 

απο fan-subs υπαρχουν οι tzatziki fansubs,joker fansubs,sick fansubs,EPSILON,
αυτοι εχουν ολλα τα επεισοδια

5One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Empty Απ: One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Πεμ 05 Ιουλ 2012, 16:31

Choperfan

Choperfan

 

τα χουν και σε ελληνικα και σε αγγλικα?

6One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Empty Απ: One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Παρ 06 Ιουλ 2012, 02:15

lelouch_vi_bretannia

lelouch_vi_bretannia

 

ιαπωνικη γλωσσα με ελληνικους υποτιτλους,δεν καταλαβενω το ερωτημα σου γιατι ενα ελλινικο fansub γκρουπ να μεταφραζει σε αγγλικα?? here and there

7One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Empty Απ: One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Σαβ 07 Ιουλ 2012, 12:15

ZARK

ZARK

 

Ναι αυτό το πρόσεχα ίδι πως μιλούν ιαπονηκά κατέβασα καμιά 10 επεισόδια τα ορία άργησαν παρα πολύ να κατεβούν... μεταγλωτισμένα επεισόδια δεν υπάρχουν?

8One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Empty Απ: One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Τρι 10 Ιουλ 2012, 16:38

Choperfan

Choperfan

 

lelouch_vi_bretannia έγραψε:ιαπωνικη γλωσσα με ελληνικους υποτιτλους,δεν καταλαβενω το ερωτημα σου γιατι ενα ελλινικο fansub γκρουπ να μεταφραζει σε αγγλικα?? here and there

με ελληνικους υποτιτλους δεν ειναι ωραια.προτιμω στα αγγλικα ? ξερεις αν εχει αγγλικους υποτιτλους?

The Strongest

The Strongest

 

μα καλά ρε Choperfan τα θες με αγγλικούς υπότιτλους και δεν τα θες με ελληνικούς ??? :haha: :haha: :haha: :haha:

10One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Empty Απ: One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Πεμ 15 Νοε 2012, 11:44

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Βιτσια είνια αυτά!! :xD:
(Πάντως και εγώ προτιμώ Αγγλικούς πολλές φορές :xD: )

11One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Empty Απ: One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Πεμ 15 Νοε 2012, 17:49

The Strongest

The Strongest

 

Βασικά και εγώ συνήθισα πια να τα βλέπω με αγγλικούς αλλά μπορεί σε ένα επεισόδιο να μην καταλάβω 3-4 προτάσεις και για αυτό τα θέλω να τα βλέπω ΜΙΑ φορά (εκτός τις επαναλήψεις) και να τα καταλαβένω άνετα. :xD: :xD: :xD:

12One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Empty Απ: One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Πεμ 15 Νοε 2012, 18:34

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
μαρεση strongest που στην αρχη κοροιδευης τον τσοπερφαν που του αρεσουν η αγγλικη περρισοτερω απο τους ελληνικους και στο αμεσος επομενο ποστ σου λες οτι προτημας τους αγγλικους!! :xD:

13One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Empty Απ: One piece in greek or greek sub.((Thanx)) Πεμ 15 Νοε 2012, 19:16

The Strongest

The Strongest

 

Real Hawkins έγραψε:μαρεση strongest που στην αρχη κοροιδευης τον τσοπερφαν που του αρεσουν η αγγλικη περρισοτερω απο τους ελληνικους και στο αμεσος επομενο ποστ σου λες οτι προτημας τους αγγλικους!! :xD:
εε.. εντάξει δεν είπα ότι προτιμάω με αγγλικούς , απλός είπα ότι τα έχω συνηθίσει να τα βλέπω με αγγλικούς γιατί έχουν βγει 572 επεισόδια (δεν είναι και λίγα ) απλός άμα τα έβρησκα με ελληνικούς φυσικά και θα τα έβλεπα έτσι (εξάλλου αυτό γινόταν παλιά που δεν είχα βρει κανένα site που να τα μεταφράζει αλλά τώρα που βρήκα θα τα βλέπω με ελληνικούς υπότιτλους φυσικά). :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: κατάλαβες τώρα τι εννοούμε από πάνω όταν έλεγα ότι τα έχω συνηθίσει με αγγλικούς.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης