Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Serj Tankian - Harakiri

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Serj Tankian - Harakiri - Σελίδα 2 Empty Απ: Serj Tankian - Harakiri Τετ 06 Ιουν 2012, 01:48

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Μυησε το γαμπρο στο κοσμο του Σερτζ ομως!

Οντως ο νταρον ειναι αρκετα δηθεν. Δε παυει να ναι μορφη βεβαια. Καποια μερα αν εισαι καλο κοριτσι και εχεις ορεξη μπορω να σου κανω ενα τσαμπα ιδιεταιρο μαθημα για την σολο καριερα του τανκιαν.

Παντως δεν υπαρχει μεγαλυτερη ανατριχιλα απο τη φωνη του στο Spiders. Για μενα το τοπ των συστεμ

27Serj Tankian - Harakiri - Σελίδα 2 Empty Απ: Serj Tankian - Harakiri Τετ 06 Ιουν 2012, 01:51

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Πλάκα πλάκα αυτό άκουγα τώρα!!!! :xD:

28Serj Tankian - Harakiri - Σελίδα 2 Empty Απ: Serj Tankian - Harakiri Τετ 06 Ιουν 2012, 01:53

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
με διαφορα απο τα πιο fucked up video clips παντως.

29Serj Tankian - Harakiri - Σελίδα 2 Empty Απ: Serj Tankian - Harakiri Τετ 06 Ιουν 2012, 01:58

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Έλα όχι , έχει στυλ και κόνσεπτ.. τέλειο είναι..
Γενικά δύσκολα λέω κάτι fucked up !!! :xD:

Όλα μου φαίνονται νορμάλ :xD:

30Serj Tankian - Harakiri - Σελίδα 2 Empty Απ: Serj Tankian - Harakiri Τετ 06 Ιουν 2012, 02:05

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Aυτο με ανησυχει και μαρεσει σε σενα.
Πωω.. Σαν πεφτουλας φερομαι σημερα. Δεν ειναι αυτο που φενεται. Απλα σε εκτιμαω σαν ατομο και γενικα ειμαι φαν των αλλοκοτων συμπεριφορων. Γενικα δυο κοπελες εχει ολο και ολο αυτο το φορουμ τις οποιες εκτιμω και σεβομαι απεριοριστα. Τωρα που εμαθα ειδικα πως εισαι και τανκιανιστρια...

31Serj Tankian - Harakiri - Σελίδα 2 Empty Απ: Serj Tankian - Harakiri Τετ 06 Ιουν 2012, 02:14

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Χαχαχα, κοίτα από μικρή μου τραβούσαν έλξη τα παράξενα πράγματα :xD:
Μεταφυσικά, παράξενα, και ειδικά σε ότι έχει να κάνει με την τέχνη ακόμα παραπάνω. Δεν ξέρω η επαφή με κάτι το διαφορετικό, το αλλόκοτο σου οξύνει την φαντασία και τον τρόπο αντίληψης του ωραίου και σε κάνει να αναζητάς διαφορετικά πράγματα, να μην ικανοποιείσαι με τα συνηθησμένα. Ουυπς, παραφέρθηκα λίγο :xD:

Χαχαχα, και κάποιοι με λένε ανώμαλη εδώ μέσα (και ίσως έχουν λίγο δίκιο)... :xD: Ααα, σιγά καλε, υπερβάλεις, έτσι και αλλιώς εγώ δεν παρεξηγώ σχεδόν ποτέ :xD: Αααα ναι όντως, και η μάγκυ (για την μάγκυ δεν λες??) έχω παρατηρήσει πως είναι ιδιαίτερα ψαγμένη σαν προσωπικότηατα και μαρέσει πολύ αυτό gj!

Χαχαχα, εε κοίτα και να μη είμουν , όταν κάτι είναι αντικειμενικά ωραίο σαρέσει δεν σαρέσει πρέπει να το παραδεχτείς!!! :xD:

32Serj Tankian - Harakiri - Σελίδα 2 Empty Απ: Serj Tankian - Harakiri Τετ 06 Ιουν 2012, 02:22

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Τωρα με εψησες για πολυ φιλοσοφικη συζητηση και δεν ειναι ωρα :xD:
Οντως ομως κατι το διαφορετικο παντα τραβαει την προσοχη και το ενδιαφερον.
Σε ενα τελειο κοσμο η ατελειοτητα του τελειου θα την εκανε τελεια.
Η ανωμαλια σε λογικες δοσεις δημιουργει και αυτη καποια ελξη. Και ναι η αλλη ειναι η Μαγδαληνη. Πρεπει βεβαια να σταματησω να της πλεκω το εγκομιο τοσο συχνα γιατι νομιζει πως την ειρωνευομαι :xD:

33Serj Tankian - Harakiri - Σελίδα 2 Empty Απ: Serj Tankian - Harakiri Τετ 06 Ιουν 2012, 02:39

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Χαχαχαχα, όποτε έχεις ώρα.. :xD:
Μέχρι να ξαναρχίσω διάβασμα για το επόμενο μάθημα έχω χρόνο για φιλοσοφία :xD: Τίποτα δεν είνια τέλειο, παντού υπάρχουν ατέλιες και εξαιρέσεις που σε κάνουν να καταλάβεις πως η ατέλεια κάνει τα πράγματα όμορφα γιατί σου δείχνει πως είναι αληθινά. Στον τέλειο αυτό κόσμο , το ατέλειο θα γινόταν τέλειο, είναι η εξαίρεση του κανόνα που μας ιντριγκάρει, το παράξενο και διαφορετικό που μας ελκύει , αυτό που ξεφεύγει από τα πλαίσια αυτού που σε έχουν κάνει να πιστεύεις πως είνια τέλειο, και το τέλειο είναι υποκειμενικό και ποτέ δεν σε ικανοποιεί, πάντα θα υπάρχει κάτι πιο τέλειο, γιαυτό πρεπει να αναζητάς την ατέλεια :xD:

34Serj Tankian - Harakiri - Σελίδα 2 Empty Απ: Serj Tankian - Harakiri Τετ 06 Ιουν 2012, 02:50

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Πρεπει να στοχευεις στο τελειο ωστε η ατελεια (καθως τιποτα δεν ειναι τελειο) που θα δημιουργηθει θα εχει ως βαση της τα τελεια κριτηρια για σενα δηλαδη αυτα που εσυ θεωρεις ιδανικα και τα προσαρμοζεις στην ατελεια που τελικα θα δημιουργηθει. Οποτε δε πρεπει να στοχευουμε στην ατελεια αλλα στο τελειο ωστε να εχουμε οσο πιο τελεια ατελεια γινεται, οσο πιο υποκειμενικα ιδανικο αποτελεσμα μπορουμε να εχουμε.

35Serj Tankian - Harakiri - Σελίδα 2 Empty Απ: Serj Tankian - Harakiri Παρ 22 Ιουν 2012, 01:11

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One

36Serj Tankian - Harakiri - Σελίδα 2 Empty Απ: Serj Tankian - Harakiri Παρ 22 Ιουν 2012, 01:34

Kauko

Kauko

 

Το τέλος είναι τέλειο.

37Serj Tankian - Harakiri - Σελίδα 2 Empty Απ: Serj Tankian - Harakiri Παρ 22 Ιουν 2012, 13:06

Elidor

Elidor

 

Avarga
Εσυ τωρα λες τον Hawkins, αλλα σου φαινεται λογικο να ανοιγεις ολοκληρο τοπικ για μια μαλακια? Βαλτα στα τις μουσικης...

38Serj Tankian - Harakiri - Σελίδα 2 Empty Απ: Serj Tankian - Harakiri Παρ 22 Ιουν 2012, 15:52

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Δεν ειναι μαλακια
Ειναι καλοφτιαγμενο τοπικ
Εγω δεν ειμαι ο hawkins

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Παρόμοια θέματα

-

» SerJ Tankian!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης