Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ααα.. εγώ για ένα διάστη μα είμουν λίγο παράξενα όταν άκουγα τον Λούφυ...
Βασικά έκανα τ λάθος να δω τις φάτσες όλων των ηθοποιών... Ξενέεεερα..
Τον Ζορο να τον κάνει ένας κοκκαλιάρης Ιαπωνεζούλης εκεί που τον φαντάζεσαι τούπμανο!!! Από τότε δεν την ξαναπατάω... έχω θάψει τις εικόνες βαθιά στη μνήμη μου :haha:


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Untitled-1-7

petrikios

petrikios

 

Καλα ναι και τις φωνες της Ναμι και της Ρομπιν δεν τις κανουν και τιποτα ιδιαιτερες κυριουλες οσο αφορα την εμφανιση...απλα εχουμε εμεις συνδυασει την εικονα με την φωνη και περιμενουμε ο ηθοποιος να ειναι ακριβως ιδιος με τον χαρακτηρα....και τον Goku στο Dragonball μια γριουλα τον εκανε...

X.Drake

X.Drake

 

Μονο αυτος που κανει τον Φρανκι μου κολλαει με τον χαρακτηρα.. Καλα για τον Τσοπερ νο κομεντς. Παντως αυτη ειναι δουλεια..ποιο δημοσιο και βλακειες οι ανθρωποι ειναι εξασφαλισμενοι για ποσα χρονια με το ανιμε + τις ταινιες και τα παιχνιδια που θα βγουν..

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

καλα μη νομιζεις οτι κανουν φωνες μονο σε ενα anime.......

μολις τελειωσα τα επεισοδια του blade που βγηκε σε anime προσφατα και τη φωνη του τη κανει ο blackbeard


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 1033418-bigthumbnail

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

του σαμπο η φωνη ειναι του ναρουτο


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Naruto11

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
ναιιιιι , το πρόσεξα και εγώ!!!
Όπως και στο Dragοnball Kai πολλές φωνές είναι από το OP.. :xD:


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Untitled-1-7

ZisAkiS

ZisAkiS

 

balcoit

balcoit

 

απο οτι ξερω κι ο Marco ειχε την φωνη του Naruto


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Whitebeardonepiece2

X.Drake

X.Drake

 

^ Ο Marco ειναι ο ιδιος ηθοποιος που κανει τον Ichigo στο Bleach..

maggie

maggie

 

^ σωστος.

Masakazu Morita :inlove:


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

core

core

 

Αυτό με τις φωνές και εμένα με είχε ξενερώσει γιαυτό και ποτέ δεν είδα ολόκληρο το βίντεο…


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 07ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Sosa

Sosa

 

τι σχεση εχει ποιος κανει τη φωνη; αμα ενα anime σου αρεσει, δεν σε ενδιαφερει ποιος κανει τη φωνη, αν ειναι αντρας ή μεσηλικη γυναικα, δε σε ξενερωνουν αυτα για κανενα λογο. ουτε καν αν ο σταθης ψαλτης κανει την φωνη του chopper και ο κωστας τσακωνας του zoro.


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Evangelion_neon_genesis_misato_katsuragi_desktop_1024x768_wallpaper-256474

core

core

 

δεν λέω ότι θα σταματήσω να το βλέπω κιόλας γιατί κάνουν άλλη τη φωνή από ότι είχα φανταστεί….
Απλά είπα ότι κάπως μου ήρθε και απλά δεν ήθελα να δω το υπόλοιπο βίντεο…


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 07ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Νικολής

Νικολής

 

Παιδια αμα το καλοσκεφτητε τα επεισοδια καθυστερουν πολυ,μαλλον το κανουν επιτηδες.Δεν γινετε ο Luffy να εκανα προπονηση 2 χρονια με εναν εξυπνο ανθρωπο και μολις τον αφησε μονο του αρχισε αμεσως τις μαλακιες,σκεφτειτε στο παλατι τον παρεσυρε η μυρωδια του φαγητού και εγραψε τους nakama του αν ειναι δυνατον εχουμε φτασει 530 επεισοδια και φερεται σαν να ειναι 10 χρονων.


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Bellamy2-2

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ο Λούφυ είναι Λούφυ.... Όσο και να έχει δυναμώσει θα κάνει τις βλακείες του, γιαυτό τον αγαπάμε..
Και έτσι προωθείται η ιστορία.. πως θα συναντούσε την Σιραχόσι???
Όλα για κάποιο λόγο γίνονται.. απλα εντάξει το συγκεκριμένο αρκ γενικά είναι μεταβατικό... εγώ δεν περιμένω και πολλά.. αλλα ο Λούφυ ότι και να γίνει θα παραμείνει Λούφυ :xD:


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

το περιεργο πιστευω θα ηταν να αλλαζε.......


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 1033418-bigthumbnail

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Όχι μην το λες... φοβόμουν πάρα πολύ μην σοβαρέψει τελείως το ΟΡ... όπως άλλα ανιμε....( Bleach, Naruto... κ.α) που ενώ ξεκινάνε με κομικό στοιχείο μετά το αλλάζουν 180 μοίρες.. εμένα προσωπικά μαρέσει η πλάκα και ο χαβαλές στα Shojo.. πέρα από την badassίλα.. οπότε αυτός είναι και ένας λόγος παραπάνω που το ΟΡ για εμένα είναι ΤΟΠ!!!

(Ο άλλος λόγος είναι ο Ace :xD: aww ♥ )


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Νικολής

Νικολής

 

Ωραιος ο χαβαλες αλλα οχι με τετοιο τροπο,με ειχε πλακα οταν ο luffy ειχε πιστεψει οτι οι fake straw hats ηταν πραγματικοι.


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Bellamy2-2

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
καλα και ο τσοπερ εισε πλακα εκει ελοιωσα :xD:

deko10ole

deko10ole

 

Συμφωνώ με την Πάτυ αυτή είναι η μαγεία του Λούφυ και γενικά του ΟΡ ότι κρατά ακόμα το κωμικό στοιχείο όπως την πρώτη φορά συνδυάζοντάς το με την ροή της ιστορίας.


_________________
You guys have already lost... in sheer military force.

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Ξενερααααααααααααααα :xD:


_________________
Δύσκολα τα πράματα... ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Monkeydluffy

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Γούστα είανι αυτά... :xD:


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Εγω το ειπα για αυτους που κανουν τις φωνες των SH :haha:


_________________
Δύσκολα τα πράματα... ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Monkeydluffy

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Xrhstos D. Kol έγραψε:Εγω το ειπα για αυτους που κανουν τις φωνες των SH :haha:
Αααα.. Σόρυ τότε, νόμιζα λες για την χαζομάρα του Λούφαρου :xD:


_________________
ποσο καιρο πιστευετε θα κρατιση το ανιμε του οπ ακομα - Σελίδα 2 Untitled-1-7

deko10ole

deko10ole

 

Εντάξει τη περιμένατε για τις φωνές να είναι ένας τουμπανιάρης ο Ζορο και μια υπεργκαβλίτσα η Ναμι;;;Βέβαια η Ρόμπιν ήταν αρκετά ικανοποιητική όπως και ο Φράνκυ με φαντασία μοιάζει σε ανώμαλο!


_________________
You guys have already lost... in sheer military force.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης