Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;;

Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c1028%Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c10 28% [ 24 ]
Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c1010%Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c10 10% [ 9 ]
Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c102%Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c10 2% [ 2 ]
Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c1021%Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c10 21% [ 18 ]
Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c108%Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c10 8% [ 7 ]
Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c108%Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c10 8% [ 7 ]
Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c1017%Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c10 17% [ 15 ]
Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c105%Ποια συναντηση θελετε να δειτε στην συνεχεια;; - Σελίδα 2 Vote_c10 5% [ 4 ]
Σύνολο Ψήφων : 86

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Kamikaze

Kamikaze

 

Wiper - Cricket
Sabo - Stelly
Sakazuki - Teach
Linlin - Hajrudin(δεν θα γίνει ποτέ-φάση θα είχε)
Weevil - Marco
Weevil - Teach όπως είπα

Από το poll ψήφισα Mugiwara με Vivi γιατί είναι το μόνο που με νοιάζει περισσότερο.

Shikkoku

Shikkoku

 

Να προσθέσω στις λίστες σας τις:
Strawhats - CP0
Strawhats - Enel (απαιτώ να επιστρέψει για να γίνει έστω και ελάχιστα σημαντικό το skypiea arc)
Zoro - Koshiro
Crocodile - Ivankov
Strawhats - Vegapunk
Γιώργος Παπαδάκης - Ελένη Μενεγάκη

Cytheria

Cytheria

 

Δεν ξέρω για εσάς, εγώ πάντως διάλεξα την επιλογή "Luffy-Sabo (αν ζει ακομα..)" lol

Kamikaze

Kamikaze

 

Cytheria έγραψε:Δεν ξέρω για εσάς, εγώ πάντως διάλεξα την επιλογή "Luffy-Sabo (αν ζει ακομα..)" lol
Βάλε και το Luffy-Law ή το Luffy-Jinbe. Πρέπει να ξαναβρεθούν.

Santouryuu

Santouryuu

 

Luffy - blackbeard

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης