Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιοί θα ειναι οι νέοι Shichibukai?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Orman D Kurohige

Orman D Kurohige

 

απαγορευονται τα greeklish lucky roo.....προφανως εισαι καινουριος κ δεν ξερεις

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Θα μαθει το παιδι. Μην τον αρπαζουμε απο τα μουτρα gj!

Lucky Roo

Lucky Roo

 

Orman D Kurohige έγραψε:απαγορευονται τα greeklish lucky roo.....προφανως εισαι καινουριος κ δεν ξερεις


Ναι ειμαι καινουριος , θα το εχω στο νου μου τωρα που το επισημανες .. το να μην σπαμμαρεις ανουσια δεν ειναι ομως κ αυτο ενας κανονας του φορουμ??

Orman D Kurohige

Orman D Kurohige

 

Lucky Roo έγραψε:
Orman D Kurohige έγραψε:απαγορευονται τα greeklish lucky roo.....προφανως εισαι καινουριος κ δεν ξερεις


Ναι ειμαι καινουριος , θα το εχω στο νου μου τωρα που το επισημανες .. το να μην σπαμμαρεις ανουσια δεν ειναι ομως κ αυτο ενας κανονας του φορουμ??
ειπα να σου το πω επειδη ειχα δει εκεινες τις μερες να γραφεις ολα τα μηνυματα σου στα γκρικλις.....το συγκεκριμενο μηνυμα δεν το θεωρω ανουσιο σπαμαρισμα......σορρι αν παρεξηγηθηκες οταν ειδες το μηνυμα,.........για καλο το εγραψα....!

και για να μην βγουμε οφφ......οι δικη μου εφταδα ειναι 1)donflamingo 2)hancock 3)law 4)mihawk 5)kuma 6)buggy 7)ισως καποιος που εχει τις δικες του βλεψεις (οπως ολοι οι warlords)και να συνεργαζεται με κανα yoncou,....ισως με τους revolutionaries.......θα δουμε!

karamin

karamin

 

παιδια η Hancock μετα απο την βοηθεια στον Luffy παραμενει Shisibukai;;;

Orman D Kurohige

Orman D Kurohige

 

δεν ξερω....παντος μετα το tιmeskip οι ψαθινοκαπελιδες την ανεφεραν ως σιτσιμπουκαι....ειναι κουφαλα αυτη ρε! κανει τις μαλακιες της και δεν την καταλαβαινει κανενας!!!

karamin

karamin

 

εχουν λογο που την εχουν ακομη Σισιμπουκαι...εχουν συνδεση με το νησι της...ισως να το θεωρουν πολυ σημαντικο η κυβερνηση!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Σιγα. Εδειξε τα προσοντα της πουθενα. Κρατησε τον τιτλο

Lucky Roo

Lucky Roo

 

Hancock , Law , Kuma , Flamingo , Hawkeyes , Buggy θελουν μια ακομα γυναικα shichibukai σε στυλ bonney alvida ας πουμε!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης