Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αγαπημενος χαρακτηρας στο One Piece...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

IwantCookie

IwantCookie

 

Johnyman έγραψε:where is the lol? Pell is THE man..

και πολύ ωραίο φρούτο..
ναι ρε φιλε μου οραίο φρούτο αλλα...στο τοπ 10 δεν μπενει αν και τα σπαει

didimakia

didimakia

 

Οh yeah...ειχα κολλημα με τον Wiper...ωραιος σκληρος χαρακτηρας αλλα ξεχαστηκε...


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Crowdon

Crowdon

 

Με τυχαία σειρά:
Όλο το Strawhats crew, Kuma, Jimbei, Dr Hiluluk, το περιστέρι του Lucci, Nojiko, Smoker, Paulie και Enel.

Όλα τα άκυρα δηλαδή. xD



_________________
Εάν ο ύπνος ήτανε νερό, θα κατουρούσα μέσα για να μην το πιω. 


Crowdon - 2010 μ.Χ.

quenta

quenta

 

αγαπημενος χαρακτηρας θα ελεγα οτι ειναι ο λουφι ..
ο λογος ειναι οτι ο Οντα σαν χαρακτηρα τον εχει κανει πληρη..
ενω ειναι αστειος μεχρι το κοκκαλο και μπορει να σε κανει να κλαψεις απο τα γελια,παραληλα αναλογα με τις καταστασεις μπορει να ειναι και πολυ σοβαρος μεχρι αηδιας και να σε συγκινησει με τις προσπαθειες του να σωσει-βοηθησει καποιον νακαμα και οχι μονο...
θα μου πεις απο την αλλη οτι ετσι ειναι πανω κατω ολοι οι strawhats..ναι αλλα ενταξει..ο λουφι ειναι ενα σκαλοπατι ποιο πανω θα ελεγα αν οχι 2-3 ποιο πανω..

μετα σαν 2ρο ποιο αγαπημενο χαρακτηρα θα ελεγα τον ουσοπ,γιατι ενταξει ειναι ο ποιο αστειος τυπος απο ολα τα ανιμε-μανγκα που εχω διαβασει-δει (ισως και να τον συναγωνιζεται λιγο ο black star apo soul eater..alla οχι οχι ο ουσοπ ειναι θεος..sorry sorry βλαστημια..)

και τελος θα κλησω το ΤΟΠ 3 μου με την ΒΟΑ ΧΑΝΚΟΚ..Ο λογος ειναι οτι ειναι μεγαλη μουρι η γκομενα..εκτος οτι ειναι τρομερο τουμπανο(εδω ο οντα ισως εχει κανει ενα λαθος γιατι μας την εχει παρουσιασει σαν ακατανικητη θα ελεγα..ο λογος οτι κανεις εκτος απο τον λουφι δεν μπορει να αντισταθει στην γοητεια της και μπορει να καταληξει αμεσως αγαλμα..η αν δεν γινει αυτο οτι αγγιζει το κανει μετρα και εχει και χαουσοκου χακι και αστα να πανε θα ελεγα..γιαυτο λεω οτι ισως εχει κανει λαθος ο οντα στην παρουσιαση της γιατι παραειναι τουμπανο..
ε λοιπον ειναι ο 3τος ποιο αγαπημενος χαρακτηρας μου οπως ελεγα γιατι ειναι τρελο τουμπανο+πανεμορφη(η ποιο ομορφη και ποθητη γυναικα στο OP) +αγαπαει πραγματικα τον λουφι.... ( !!!!ΒΑΛΤΕ ΧΑΝΚΟΚ ΣΤΟ ΠΛΗΡΩΜΑ!!!! ) :P

Ελπιζω να μην σας κουραζουν τα ψηλομεγαλα ποστ..τουλαχιστον ποστ τετιοιυ μεγεθους θα ελεγα οτι νταξ δεν ειναι κουραστικα..μπορει να τα διαβασεις ευκολα..απλα το λεω γιατι καλο θα ηταν να γραφουμε(γραφεται :p) λιγο ποιο μεγαλα ποστ ετσι ωστε να διαβαζουμε και κατι και οχι μονο να γραφεται απαντησεις 1 σειρα...ενταξει δεν λεω να γραφεται οτι νανε απλα για να γραφεται..αλλα οταν εχεται κατι να πειτε,πειτε το μην μασατε,γραψτε το οσο μεγαλοκαι να ειναι..εγω τουλαχιστον θα το διαβασω..αυτα..

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
Crowdon έγραψε:Με τυχαία σειρά:
Όλο το Strawhats crew, Kuma, Jimbei, Dr Hiluluk, το περιστέρι του Lucci, Nojiko, Smoker, Paulie και Enel.

Όλα τα άκυρα δηλαδή. xD



Hattori nice!

και ο Enel δεν είναι όλα τα άκυρα...

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Crowdon έγραψε:Με τυχαία σειρά:
Όλο το Strawhats crew, Kuma, Jimbei, Dr Hiluluk, το περιστέρι του Lucci, Nojiko, Smoker, Paulie και Enel.

Όλα τα άκυρα δηλαδή. xD


καλα το περιστερι του λυσσι γτ σ αρεσε???

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
Hattori is epic...ειναι του Lucci ρε!

mizumizupower

mizumizupower

 

ReBoRn23 έγραψε:
Crowdon έγραψε:Με τυχαία σειρά:
Όλο το Strawhats crew, Kuma, Jimbei, Dr Hiluluk, το περιστέρι του Lucci, Nojiko, Smoker, Paulie και Enel.

Όλα τα άκυρα δηλαδή. xD


καλα το περιστερι του λυσσι γτ σ αρεσε???

ελα ρε γιατι? και μενα μ αρεσε ο λαγος της της chimney o gombe...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mizumizupower στις Τετ 07 Ιουλ 2010, 19:01, 1 φορά


_________________
Αγαπημενος χαρακτηρας στο One Piece... - Σελίδα 2 Souleatery-1-1

Crowdon

Crowdon

 

Αγαπάμε Hatori!!
Έχει πολύ μαφιόζικο στυλ.


_________________
Εάν ο ύπνος ήτανε νερό, θα κατουρούσα μέσα για να μην το πιω. 


Crowdon - 2010 μ.Χ.

Aldark

Aldark

 

Γαματο περιστερι , εκει που ο Λουτσι το παιξε νεκρος το λυπηθηκα αλλα ηταν ψευτικος xD. Αλλα το προτιμουσα οταν μιλαγε...


_________________
Αγαπημενος χαρακτηρας στο One Piece... - Σελίδα 2 Maxres11

IwantCookie

IwantCookie

 

ο Hattori είναι πιο καφρικος χαρακτήρας απο αρκετούς άλλους....

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
didimakia έγραψε:
ReBoRn23 έγραψε:
pandaman
Για ποιον λογο? :xD:
θελω να πιστευω οτι δν τ εννοεις αυτο nice!

μα φυσικα και επειδη ειν ο πιο ακυρος των ακυρων ακυροτατων ακυρος χαρακτηρας που δινει μια αλλη αισθηση στο ΟΠ και το κατι να ειν εκει που ειν και να μην μπορει να τ ξεπερασει κανενας careless run

+1 στον εαυτο μyour mom=15$ που ειχα βαλει το rayleigh στους αγαπημενους μ χαρακτηρες οσοι διαβαζετε μανγκα καταλαβενετε γτ gj!

IwantCookie

IwantCookie

 

αυτό που έκανες είναι χειρότερο απο σποιλερ για όσους δεν διαβάζουν xD!

μην ξεχνιόμαστε..Sir.Crocodile

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
IwantCookie έγραψε:αυτό που έκανες είναι χειρότερο απο σποιλερ για όσους δεν διαβάζουν xD!

μην ξεχνιόμαστε..Sir.Crocodile
ο κροκοδειλακιας ωραιος κακος αλλα παντα ειχα την απορια πως αντεχε να ειν στην ερημο και να φοραει αυτο το πρασσινο σακο πανω τ :teme:

IwantCookie

IwantCookie

 

χ0α0χα0χα το στύλ δεν χάνετε όπου και να είσαι..εδω μόλις βγήκε απο το κελί του αυτα φορούσε xD

petrikios

petrikios

 

Αυτο να μου πεις...εδω στο Level 4 που ειχε ψωφοζεστη φορουσε γουνα μονο που τον εβλεπα ζεσταινομουν....επισης και ο Μαγκελαν φορουσε την στολη του μεχρι τον λαιμο κλειστη καλα δεν σκανε αυτοι...

IwantCookie

IwantCookie

 

είναι σκληροί ρε...δεν νιώθουν xD!

Aldark

Aldark

 

Δε σκαει ρε αμμος ειναι τι φοβαται; your mom=15$


_________________
Αγαπημενος χαρακτηρας στο One Piece... - Σελίδα 2 Maxres11

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
η άμμος σε υψηλές θερμοκρασίες γίνεται γυαλί.. nice!
στα πρώτια στάδια βέβαια..

IwantCookie

IwantCookie

 

ναι...στους 100+++ .... δεν νομίζω να έχει τόσο στην αραμπάστα...ούτε στο Impel Down...

σκέψου μόνο ότι το αίμα στο ιμπελ νταουν που βράζει δεν έχει εξατμηστεί ....άρα...δεν έχει πάνω απο 80 βαθμους...βασικά ουτε τόσους έχει...στους 80 μαγειρεύουμε.... κανα 50αρι 60αρι 8α έχει εκει και στην αραμπαστα κανα 45αρι

lefteris

lefteris

 

1.Roronoa Zoro Είναι μην τον ενοχλήσεις...(Respect)
2.Monkey D. Luffy Έχει ωραίο νεύρο στις μάχες
3.Shanks/Rayleigh Σοφοί & 'Εμπηροι
4.Smoker Πεισματάρης με ωραίο υφάκι
5.Garp Πέρα βρέχει...Παντού και Πάντα !!!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
IwantCookie έγραψε:ναι...στους 100+++ .... δεν νομίζω να έχει τόσο στην αραμπάστα...ούτε στο Impel Down...

σκέψου μόνο ότι το αίμα στο ιμπελ νταουν που βράζει δεν έχει εξατμηστεί ....άρα...δεν έχει πάνω απο 80 βαθμους...βασικά ουτε τόσους έχει...στους 80 μαγειρεύουμε.... κανα 50αρι 60αρι 8α έχει εκει και στην αραμπαστα κανα 45αρι
αα ρε εμπειρια μπισκοτο...και στους 45 να ηταν παλι πολυ ζεστη κανει bathing!

petrikios

petrikios

 

Ναι ρε λογικα στο level 4 να πιανει κανα 50 με 60 βαθμους....εδω σημερα το μεσημερι ειχε στην Θεσσαλονικη 32 βαθμους και κοντεψα να λυποθυμισω...

Red Dragon

Red Dragon

 

1. Roronoa Zoro
2. Luffy
3. Nami
4. Sanji
5. Shanks

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Red Dragon έγραψε:1. Roronoa Zoro
2. Luffy
3. Nami
4. Sanji
5. Shanks
λολ ρε σπαμμερ εδω λεμε για τις θερμοκρασιες του ID :xD: :xD:
Σπόιλερ:

νομιζω οτι εχω ξαναβαλει αλλα θα ξαναβαλλω :P
1.rayleigh
2.ολοι οι υπολοιποι gj!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης