Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

FC Barcelona Monogatari

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1FC Barcelona Monogatari Empty FC Barcelona Monogatari Τετ 11 Μάης 2011, 03:15

didimakia

didimakia

 

FC Barcelona Monogatari Lfc_barcelona_monogatari_oneshot_sromu.fc_barcelona_monogatari_p001

Yes yes δεν σας γελαν τα ματια σας. Αυτο το one shot manga που πριν λιγες μερες μεταφραστηκε εχει να κανει με την ποδοσφαιρικη ομαδα της Ισπανιας "Barcelona"
Συγκεκριμμενα το manga δινει εμφαση στις ακαδημιες της Barcelona και στην ιστοριουλα του Messi και το προβλημα στο υψος του.

Επισης παικτες οπως ο Puyol, Iniesta, Xavi και Krkic περνουν μερος στην ιστορια ενω τα references απο αλλους παικτες ειναι δεκαδες.

Αξιζει να το ριξετε μια ματια, αλλωστε ειναι μονο 40 σελιδες.

Εγω το διαβασα και μου αρεσε πολυ ^^
Σπόιλερ:
Μπορειτε να το διαβασετε απο εδω

Special thanks to Shadow Ace γιατι αυτος μου το εδειξε.

ΥΓ. Ντεμεκ Review ειναι αλλα δεν πειραζει :D

2FC Barcelona Monogatari Empty Απ: FC Barcelona Monogatari Τετ 11 Μάης 2011, 11:29

Kauko

Kauko

 

το διαβασα κι εγω. Πολυ ωραιο

3FC Barcelona Monogatari Empty Απ: FC Barcelona Monogatari Παρ 27 Μάης 2011, 21:22

Aldark

Aldark

 

ο Shadow Ace ποδοσφαιρο; :xD:

ενδιαφερον φαινεται i'll check it ^^

4FC Barcelona Monogatari Empty Απ: FC Barcelona Monogatari Παρ 27 Μάης 2011, 23:35

Kauko

Kauko

 

δεν λεει ομως τιποτα για τον Παμπλο. Μουφα ειναι

5FC Barcelona Monogatari Empty Απ: FC Barcelona Monogatari Σαβ 28 Μάης 2011, 11:38

maxuris

maxuris

 

Kudos για το find στον shadow ace , liked it

6FC Barcelona Monogatari Empty Απ: FC Barcelona Monogatari Πεμ 09 Ιουν 2011, 10:12

Kauko

Kauko

 

εχει βγει και σε anime?

7FC Barcelona Monogatari Empty Απ: FC Barcelona Monogatari Πεμ 09 Ιουν 2011, 13:29

maxuris

maxuris

 

40 σελιδες ειναι μωρε ...

8FC Barcelona Monogatari Empty Απ: FC Barcelona Monogatari Πεμ 09 Ιουν 2011, 15:09

didimakia

didimakia

 

One Shot Ειναι οχι κανονικο manga. Και οχι δεν εχει βγει σε Anime ;P

9FC Barcelona Monogatari Empty Απ: FC Barcelona Monogatari Πεμ 09 Ιουν 2011, 15:13

Kauko

Kauko

 

θα μπορουσε να βγει σε 1 επ

10FC Barcelona Monogatari Empty Απ: FC Barcelona Monogatari Πεμ 09 Ιουν 2011, 15:17

didimakia

didimakia

 

Δηλαδη Ova. Ναι θα μπορουσε αλλα αμφιβαλλω αν γινει :P

11FC Barcelona Monogatari Empty Απ: FC Barcelona Monogatari Τρι 30 Αυγ 2011, 13:09

iFiVa

iFiVa

 

Καλη φαση gj!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης