Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Τι μουσικη ακουμε εδω μεσα?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
όπως είπε ο έλιδορ,αρκετά με τα πολλά τόπικ ανά μέρα.υποθέτω πως αυτά το τόπικ έγιναν πριν από την προειδοποίησή του(βαριέμαι να κοιτάξω ώρες) και τα αφήνω προς το παρών.

και για να απαντήσω,αγαπημένος ο jim morrison(doors) και μετά οι roger daltrey(who) και robert plant(led zeppelin).

επίσης μαρέσουν ο axl rose και ο ozzy osbourne αν και δεν θεωρώ πως έχουν ωραία φωνή.καλύτερη φωνή από αυτούς που ανέφερα θαρρώ πως έχει ο daltrey

Elidor

Elidor

 

Avarga
Παιζεις η απλα σαρεσει?

Και φιλε οταν ελεγα αχρηστα τοπικς τετοια εννοουσα...

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

ε οχι πολυ αλα τετοια μουσικη ακουω ξες λιγο ροκ λιγο μεταλ gj!

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

Mike13 έγραψε:
luffy_is_paok έγραψε:Deryck Whibley απο τους sum 41 Τι μουσικη ακουμε εδω μεσα? - Σελίδα 5 555517

Σπόιλερ:

χαχαχαχαχα!!!!εγω εχω ενα τραγουδακι τον sam 41(still waiting)epic κατα τι γνωμη μου φιλαρακι!!!!

φιλε ΤΕΛΕΙΟ το still waiting TΕΛΕΙΟΟΟΟ aww ακου και αλα ειναι ωραιο συγκροτημα gj!

Mike13

Mike13

 

luffy_is_paok έγραψε:
Mike13 έγραψε:
luffy_is_paok έγραψε:Deryck Whibley απο τους sum 41 Τι μουσικη ακουμε εδω μεσα? - Σελίδα 5 555517

Σπόιλερ:

χαχαχαχαχα!!!!εγω εχω ενα τραγουδακι τον sam 41(still waiting)epic κατα τι γνωμη μου φιλαρακι!!!!

φιλε ΤΕΛΕΙΟ το still waiting TΕΛΕΙΟΟΟΟ Τι μουσικη ακουμε εδω μεσα? - Σελίδα 5 445766 ακου και αλα ειναι ωραιο συγκροτημα Τι μουσικη ακουμε εδω μεσα? - Σελίδα 5 555517

Ναι οντος φιλε ειναι πολυ ωραιο συγκροτημα και αξηζουν πιστευω ολα τα τραγουδια τους!!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Mike13

Mike13

 

Α ακους λιγο απ'ολα!!!δεν εχει σημασια τι ακους αλλα αν σου αρεσει αυτο που ακους!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Mike13

Mike13

 

Γιατι ρε φιλε,μια χαρα τοπικ ειναι!!!!αν δεν αρεσει σε εσενα δεν σημενει οτι δνε μπορει να αρεσει και στους αλλους!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Elidor

Elidor

 

Avarga
Υπαρχει ηδη ενα τοπικ για αγαπημενο ειδος μουσικης, τωρα εχουμε για αγαπημενο μουσικο οργανο και για αγαπημενο τραγουδιστη... Μας λειπει αγαπημενη μπαντα, αγαπημενος χορος χμμμ... Ξεχασα κατι?

Mike13

Mike13

 

Οχι!!!Αν θες μπορει να τα βαλεις εσει αυτα τα τοπικ αν το θες τοσο πολυ!!!Δεν βλεπω τ παιδια να μην απαντανε στα υπολιπα τοπικ εκτος απο αυτο!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Elidor

Elidor

 

Avarga
Λοιπον θα γινει μια συγχωνευση ολων των τοπικς περι μουσικης και την επομενη φορα μην ξαναδω κατι τετοιο. Τελος οφφ τοπικ εδω!

Mike13

Mike13

 

Οκ φιλε!!!συμφωνω απολυτα με αυτο ακνε λιπον την συνχωνευση!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Kauko

Kauko

 

o Justin Bieber



και λιγο ο Ρουβας

Kauko

Kauko

 

Elidor έγραψε:Λοιπον θα γινει μια συγχωνευση ολων των τοπικς περι μουσικης και την επομενη φορα μην ξαναδω κατι τετοιο. Τελος οφφ τοπικ εδω!

ναι

vagas1989

vagas1989

 

Kauko έγραψε:o Justin Bieber



και λιγο ο Ρουβας

/die!!!!!!! /delete kauko

Mike13

Mike13

 

Oh god και στους δυο αρεσει?????εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου!!!!Αλα αμα αρεσει σε ασας δεν υπαρχει προβλημα,στον καθενα μπορει να αρεσει οτι θελει!!! gj! gj! gj!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

vagas1989

vagas1989

 

die kauko= πεθανε kauko delete=διαγράφω
προφανώς και δν μας αρέσει Mike και προφανώς και ο kauko κάνει πλάκα!

tsiblis

tsiblis

 

Λοιπόν τι μουσική ακούμε εδώ μέσα??? Τα πάντα εννοείτε (εκτός metal και σπάνια ροκάκια) με έμφαση σε οτι πιο καμένο υπάρχει... (Χατζιφραγκέτα ας πούμε).... gj!

Santouryuu

Santouryuu

 

H Trance μου αρέσει πολύ.......


Αλλά ακούω και κάνα κλασικό ροκ ή κάνα Pop ενίοτε :P

razor1911

razor1911

 

Rock
Nu metal

n1ckagc

n1ckagc

 

ti mousiki akoume eee??? loipon apo ellinika apo entexno mexri vari laiko... hiphop, rap kai LOW BAP mono otan einai poiotiki gt opws 3eroume i poiotita tis ellinikis mousiki ta teleutaia xronia den den.... apo 3ena mporw na ante3w house dubstep kai genikws ti mousiki pou paizetai sta clubakia... alla otan eimai monos i me tin parea mou protimw na akouw kati se triphop, experimental, downtempo fasi(portishead, tricky, thievery corporation ktl)... episis 8a akousoume rokakia kai 3enes mpalantes se pio chill katastaseis .... agapw tin 3eni rap, R&B kai ENNOEITE reggea... den nomizw na 3exasa kati... oxi auta....

Elidor

Elidor

 

Avarga
n1ckagc έγραψε:ti mousiki akoume eee??? loipon apo ellinika apo entexno mexri vari laiko... hiphop, rap kai LOW BAP mono otan einai poiotiki gt opws 3eroume i poiotita tis ellinikis mousiki ta teleutaia xronia den den.... apo 3ena mporw na ante3w house dubstep kai genikws ti mousiki pou paizetai sta clubakia... alla otan eimai monos i me tin parea mou protimw na akouw kati se triphop, experimental, downtempo fasi(portishead, tricky, thievery corporation ktl)... episis 8a akousoume rokakia kai 3enes mpalantes se pio chill katastaseis .... agapw tin 3eni rap, R&B kai ENNOEITE reggea... den nomizw na 3exasa kati... oxi auta....

Να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες και οχι greeklish, απο την επομενη φορα διαγραφη ποστ και warn.

kosni21

kosni21

 

εγω ακουω deep tech dark house electro progressive psychedelic trance
αλλα αμα πινω σιβας προτιμαω μητροπανο

n1ckagc

n1ckagc

 


Να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες και οχι greeklish, απο την επομενη φορα διαγραφη ποστ και warn.[/quote]
οκ σορρυ.... δεν το ηξερα...

Elidor

Elidor

 

Avarga
n1ckagc έγραψε:
Να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες και οχι greeklish, απο την επομενη φορα διαγραφη ποστ και warn.
οκ σορρυ.... δεν το ηξερα...[/quote]

Δεν πειραζει, απλα το γραφει στους κανονες, καλο ειναι να ριχνουμε μια ματια.

razor1911

razor1911

 

Nu metal

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης