Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
οκ εκλεισε μεχρι τις 18 δε ξαναβλεπω.. damn i am dying.

vaggelis94

vaggelis94

 

Αντε να παει 18.....να δούμε λίγο ξύλο....

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
το κοβω οτι τοτε θα ειμαι διακοπες..


μα ειλικρινα απορω τι θα βαζουν!!

ποσο filler,ποση επαναληψη πια?

Crowdon

Crowdon

 

Ψάρωσα άσχημα χθες που έβαλα να δω το επεισόδιο.
Σκάει ξαφνικά το επ απο impel down και λέω...
"Ok Πέτρο, ηρέμησε..έκανες κάποιο missclick.Όλα θα πάνε καλά.."

Και έφαγα την ήττα όταν ανακάλυψα οτι απλά δεν βγήκε.
Μα και αυτοί οι σιχαμένοι βάλανε τον τίτλο του επεισοδίου, ένα thumbnail και το πλασάραν για καινούριο.Πόσο ζώα παίζει να είναι??

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
πολυ.αλλα δε πειραζει βρε!

εχεις ακομα μερες μεχρι να ξεκινησει η κανονικη ροη της πλοκης.(μεχρι τις 18,that is.)

Crowdon

Crowdon

 

Τι να κάνουμε.
Just a little patience. ;)

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
Crowdon έγραψε:Τι να κάνουμε.
Just a little patience. ;)


i know dear. ouf

Aldark

Aldark

 

Ειναι λογικο να βαζουν φιλλερ μονο για ενα λογο. Τα chapters στο Marineford ήταν πολύ μικρά (αντι για καμια 20αρια σελιδες , 14 , το πολυ 16) (ενα ειχε 9 σελιδες :Ρ) με τρελη δραση. Ε Για να κερδισουν χρονο λοιπον γεμιζουν με φιλλερ και breaks...


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 2 Maxres11

IwantCookie

IwantCookie

 

τα επεισόδια του marinford..όσο και να τα επιμυκηνουν στο ανιμε θα βγένουν πιστεύω τουλάχιστον 1-2 μανγκα μαζι...οπότε δεν έχουν και άλλη επιλογή!

Aldark

Aldark

 

Ναι....οχι οπως στο Ιμπελ Νταουν που για να περασουν 2 τσαπτερ ηθελε 2,5 επεισοδια.....εδω λογω της αυξημενης δρασης θα εχουμε πολλα τσαπτερ (3 πχ) ανα επεισοδιο , οπως συμβαινει και με το Bleach.


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 2 Maxres11

IwantCookie

IwantCookie

 

βέβαια το Bleach είναι πολύ πιο κοντά το ανιμε στο μανγκα παρά τα απίστευτα πολλά φίλλερ!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
IwantCookie έγραψε:βέβαια το Bleach είναι πολύ πιο κοντά το ανιμε στο μανγκα παρά τα απίστευτα πολλά φίλλερ!
εεε αυτο παραειν ακυρο ακα σπαμ :xD:

οσο για το ανιμε ανηπομονω να δω τ νεο οπενινγκ και λογικα θα εχουν πλ ξυλο τα νεα επεισοδια gj!

IwantCookie

IwantCookie

 

δεν είναι σπαμ..κοιτα το πιο πάνω ποστ...

και γω θέλω να δω το νεο οπένινγκ..


όσων αφορα το επομενο επεισόδιο δεν θα έχει δράση αλλά είναι καλό μεταβατικο απο το ιμπελ νταουν στο μαρινφορντ

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
πάρτε κι αυτό
Σπόιλερ:

IwantCookie

IwantCookie

 

ε...όπως το μανγκα το παει


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 2 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
o voice actor του Mihawk αλλάζει σε αυτό το Αρκ..ο άλλος νομίζω μπήκε στο νοσοκομείο

quenta

quenta

 

μεγαλη παπατζα τα τελευταια 2-3 επεισοδια με τις αναδρομησεις στο παρελθον..
βεβαια απο το επομενο επεισοδιο αρχιζει κανονικα το στορι και η δραση..ποοοποο ειδατε στο preview tou459 ποσο κοσμο-στρατιωτες ειχε στο μαρινφοργκ?
θα ειναι μακραν τα επικοτερα επεισοδια που εχουμε δει μεχρι τωρα στο οπ..
και οσο αυτο που λεγατε για το οτι θα βαζουν 2+ σταπτερ μαζι σε καθε επεισοδιο δεν το νομιζω να γινει ετσι..
στο μανγκα απλα δεν εδιχνε πολυ δραση..πχ εκανε επιθεση ας πουμε ο κιζαρου εδειχνε μονο 1-2 σκηνες..
στο ανιμε αυτο ειναι που θα αλαξει..θα πηγαινει κανονικα..καθε τσαπτερ=με καθε επεισοδιο..απλα αυτο που θα αλλαξει επειδη καποια σταπτερ στο μανγκα ηταν μικρα.απλα θα διχνει ποιο πολυ μαχες..και φυσικα αυτο θα ειναι πολυ ποροτικο.ειχε λογο ο οντα που τα εκανε μικρα εκεινα τα κεφαλαια..για αυτο το λογο ακριβος,γιατι στο ανιμε τις σκηνες με τις μαχες που στο μανγκα ειναι μονο 1-2 σκηνες στο ανιμε θα ειναι πολυ ωρα και θα διχνει πολυ μαχη..οποτε και ετσι θα γεμιζει και η ωρα του καθε επεισοδιου και δεν θα διχνει 2και 3 τσαπτερ μαζι.

παντος μας περιμενη πολυ βαρβατος ιουλιος-αυγουστος οσο αναφορα το ανιμε(και στο μανγκα βεβαια θα γινουν πολλα που θα μας κανουν να τρεμουμε αλλα μιλαμε για το ανιμε εδω..)
βασικα σε αυτο το σημειο ζηλευω ολους αυτους που δεν διαβαζουν το μανγκα και βλεπουν μονο το ανιμε..θα ποροθουν αγρια με αυτα που θα δουν στα απακολουθα επεισοδια..μακαρι να ημουν στην θεση τους στα επεισοδια του πολεμου..


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 2 Kinoumeni-memories

IwantCookie

IwantCookie

 

όταν αυτοί όμως βλέπαν τις παπάντζες και τα φλασ μπακ εμείς βλέπαμε τον πόλεμο..παραπάω δεν θα πω γιατι θα είναι σποιλερ και θα με σκίσουν!!

τελικά και το σημερινό επεισόδιο @@ ήταν....όλο φλασ μπακ είχε


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 2 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

maggie

maggie

 

εχω να δω επ 3 βδομαδες...και εφοσον ειναι φιλλερ ουτε προκειται να τα δω...

ενταξ ρε...και εμεις πορωθηκαμε αγρια στο αντιστοιχο σημειο στο manga...αρα μην τους ζηλευεις...αυτοι πρεπει να μας ζηλευουν γτ εμεις θα πορωθουμε 2 φορες, και ανιμε και μανγκα...:P


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

IwantCookie

IwantCookie

 

εγώ θα σου έλεγα πάντος να δεις τα επεισόδια με τους νακαμα..γιατί δεν είναι εξολοκλήρου φιλλερς....

Σπόιλερ:


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 2 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

maggie

maggie

 

τα επεισοδια με τους νακαμα τα εχω δει...και ξερω οτι ειναι κανον....τα 2 τελευταια που ειναι φιλλερ ειπα δεν θα δω...


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Iron Nicκ

Iron Nicκ

 

πω ρε εχω βαρεθει να βλεπω κανον επεισοδια κ φιλλερ....ελεος πια απο εκει π χαιρομασταν γτ δν ειχε τοσα φιλλερ το One Piece σιχαθηκα πλεον....θελουμε ν αρχισει το War Arc αντε να τελειωνουμε επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 2 NatsuSign1

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
Iron Nicκ έγραψε:πω ρε εχω βαρεθει να βλεπω κανον επεισοδια κ φιλλερ....ελεος πια απο εκει π χαιρομασταν γτ δν ειχε τοσα φιλλερ το One Piece σιχαθηκα πλεον....θελουμε ν αρχισει το War Arc αντε να τελειωνουμε επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με δύο filler το συμπαίρανες αυτό?το OP είναι αλήθεια πως έχει λίγα φιλλερ,και είναι αλήθεια πως αναγκαστικά τα βάζουν..

IwantCookie

IwantCookie

 

+1


τα κανον τι ειναι??? αυτα που εχουν φλασ μπακς?


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 2 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
hmm..νομίζω αυτά που δεν είναι 100% φιλλερ..έχουν μια δόση αλήθειας,δηλαδή κάτι από αυτά που δείχνουν έχει γίνει στο μάνγκα..εγώ αυτή την εντύπωση έχω..αν είμαι λάθος plz inform me

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης