Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πιο μέλος είναι το πιο δυνατό στο φόρουμ

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Tcixlas

Tcixlas

 

^έτσι όπως το πάει με τα ποστ, λίγα τα ψωμιά σου ρεντ


επίσης ευτυχώς για τα κιλά μου και το σωματότυπο μου η αντοχή μου είναι κομπλέ, όχι ότι είμαι στο ιδιο επίπεδο με κάποιον τσιλημπίθρα αλλά ντάξει καλά κρατιέμαι...

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
To rank όμως θα το πάρει στα 10.000 post

ήμουν yonko πριν καν γεννηθει...

Aldark

Aldark

 

χαχαχαχα world war shanks !?

Tcixlas

Tcixlas

 

είμαστε μαζί σου

Shikkoku

Shikkoku

 

Σέντρα αύριο έξω από το σχολείο στο σχόλασμα.

Shikkoku

Shikkoku

 

Shots fired.

Hawkins

Hawkins

 

1.80 80 κιλά εδω

Βσκ παίζει ρόλο το βάρος για αυτο και kickboxing,mma ktlp έχουν κατηγορίες
Ας πούμε ς ο τσιχλας που είναι 190 120 κιλά τους απλούς ανθρωπους που ειναι πιο κοντοί και λιγοτερα κιλα τους έχει.Αντιθετα αυτους που ασχολούνται σοβαρα με κάποιου είδους πάλης και λιγοτερα κιλα από αυτον να είναι τον σαπίζουν γιατί έχουν και δυνατες γροθιες και αντοχες

Tcixlas

Tcixlas

 

Hawkins έγραψε:1.80 80 κιλά εδω

Βσκ παίζει ρόλο το βάρος για αυτο και kickboxing,mma ktlp έχουν κατηγορίες
Ας πούμε ς ο τσιχλας που είναι 190 120 κιλά τους απλούς ανθρωπους που ειναι πιο κοντοί και λιγοτερα κιλα τους έχει.Αντιθετα αυτους που ασχολούνται σοβαρα με κάποιου είδους πάλης και λιγοτερα κιλα από αυτον να είναι τον σαπίζουν γιατί έχουν και δυνατες γροθιες και αντοχες


το λάθος είναι ότι και ο τσίχλας έχει αντοχές, και αρκετά δυνατό δεξί... το αριστερό μου πρέπει να βρώ ειδικά αριστερό άπερκατ είναι λίγο αδύναμο... ευτυχώς αντέχω το ξύλο λίγο παραπάνω(2 μποξέρ στο σπίτι(δόξα το θεό μικρότεροι αλλιώς θα με είχαν λιανίσει τελείως))

Shikkoku

Shikkoku

 

Παιδιά, μην βγαίνουμε εκτός, μιλάμε για ξύλο μεταξύ μας.

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Μπορειται να μου εξηγείσετε πως μπορειτε να μην μιλατε για one piece στα τοπικς που προοριζονται για one piece και να μιλατε για one piece στα τοπικ που δεν προοριζονται για one piece; xD,

τέλος πάντων αυτό το τόπικ δεν φτιάχτηκε για σοβαρή συζήτηση, οπότε δεν έπρεπε καν να ανοίξετε την συζήτηση αυτή που άρχισε με ένα σχόλιο ο kamikaze και συνέχισε ο red-haired. Καλύτερα να την συνεχίσετε κάπου αλλού, καλό θα ήταν και να το συνεχίσετε στο τελευταίο τσαπτερ.

στο θεμα μας.

@Tcixlas τα μέλη σε επέλεξαν ως αυτόν που θα εκπροσωπήσει τον λαο. Εγώ ως admin θα πρέπει να σε νικήσω για να αποκτήσω την ευνοιά τους και να τους υποδουλώσω εντελώς. Τα λεμε μοναστηράκι αύριο στις 6 το πρωί, να είσαι έτοιμος για να φας ξύλο.

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

αν ήσουν αθήνα θα σου έκανα κάνα ντου αλλά δεν είσαι δυστυχώς ή ευτυχώς για σένα :D

Scarlet D.

Scarlet D.

 

τσιχλα, ακουσα οτι απο τοτε που ανοιξε αυτο το τοπικ, δεν κοιμασαι καλα τα βραδια και παιρνεις ηρεμιστηκα γιατι φοβασαι. Αλλα με τα ηρεμιστηκα δεν θα γινεις καλα.

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

ευτυχώς δεν είμαι χρυσαυγίτης... τρέμε κομπογιαννίτη όφη

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ουτε εγω κωμμοτηναιως τσιγγανος, αλλα να εισαι σιγουρος οτι μπορω να γινω black dragon σε πι και φι, μην σου πω και σουλα ντραγκον! (google her)

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

παναίιιιιιιαμ

Aldark

Aldark

 

σπαμ ντουο ιζ μπακ xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD

Tcixlas

Tcixlas

 

ποτέ δεν έφυγε, απλά ξεκουράστηκε για λίγο καιρό

Shikkoku

Shikkoku

 

ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣ ΤΗ ΔΟΞΑ ΤΡΑΒΑ

Tcixlas

Tcixlas

 

τραβά τραβά

Scarlet D.

Scarlet D.

 

τωρα λεει για εμενα και τον τσιχλα η τον Νικο και τον τσιχλα... δεν ειμαι σιγουρος. Αλλα αν εννοει το πρωτο, αν προκαλεσω τον τσιχλα δεν θελω να γινω σπαμ σολο...

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

^ο μόνος που κατάφερε να προθερμάνει ποτέ τα δάχτυλα μου, παρόλα αυτά δεν αντέχει ούτε σε 24ωρο μαραθώνιο απέναντι μου so...

Shikkoku

Shikkoku

 

Scarlet D. έγραψε:τωρα λεει για εμενα και τον τσιχλα η τον Νικο και τον τσιχλα... δεν ειμαι σιγουρος. Αλλα αν εννοει το πρωτο, αν προκαλεσω τον τσιχλα δεν θελω να γινω σπαμ σολο...
Για εσάς τους δύο λέει, εγώ είμαι εκτός συναγωνισμού, διατηρώντας πάντοτε το όνειρο.
SUPAMU ONI ORE WA NARU

Tcixlas

Tcixlas

 

κάποια στιγμή πρέπει να σας κάνω ένα σεμινάριο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης