Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Euroleague

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

26Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Πεμ 23 Μαρ 2017, 15:06

Hawkins

Hawkins

 

τσιχλα δεν ισχυει τοσο αυτο  και εγω επαιζα μπασκετ σε ομαδα για 7-8 μηνες και ξερω τι μου γινετε
λογο οτι ημουν παρα πολυ γρηγορος και οντας η μονη αρετη μου μιας και απο lay up και σουτ δεν ημουν καλος οταν οι αντιπαλοι χανανε το καλαθη εφευγα σαν σιφουνας μπροστα και δεν με εφτανε κανεις αλλα εχανα τα καλαθια μετα σκεφτηκε ο προπονητητς απλα να κουβαλαω την μπαλα στον εφνιδιασμο και ακριβως πισω απο εμενα να ειναι ενας δικος μου να του δινω την μπαλα και να βαζει αυτος το καλαθη :p πηγαινε καλα το συστημα μπορω να πω

θελω να καταλυξω οτι ναι ενας προπονητης πρεπει να βρισκει της αρετες των παιχτων του αλλα αμα ειναι να δουλευει ολλη η ομαδα για αυτον για να αποδωσει τοτε καλυνηχτα,ο μπουρουσης τσιχλα αποδωσε τα αναμενωμενα στον παναθηναικο αν κοιταξεις πισω οι προηγουμενες χρονιες του ηταν μετριες η μονη καλη χρονια που εκανε ηταν με λαμποραλ εγω φοναζα απο τηυν αρχη οτι δεν το θελω τωρα πως καταληξε να περνει 1.5 χαρτι το χρονο ενας θεος ξερει

27Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Πεμ 23 Μαρ 2017, 22:19

Tcixlas

Tcixlas

 

αν στην άμυνα μου ανοίγεις τρύπες παντού δε μπορώ σαν πεντάρι να παίζω σε 3 παίχτες άμυνα

επίσης στο ριμπάουντ, εκτός του ότι ο τύπος είναι βαρύς και δεν ήταν και κανας τρομερός στο κομμάτι αυτό και πριν, παίζει μεγάλο ρόλο ο αντίπαλος πάντα, και η θέση που παίρνεις, που πάλι εξαρτάται κι απο την ομαδα...

28Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Παρ 24 Μαρ 2017, 00:53

Hawkins

Hawkins

 

νικη με την ψυχη στο στομα
αυτη η νικη αφιερωμενη σε αυτους που ελεγαν οτι δεν κανει ο καλαθης και δεν θα παρουμε 2πλο σημαντικο ποτε ;pppppp

29Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Παρ 24 Μαρ 2017, 02:15

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι χοκ για σένα ήταν η νίκη καλά το είπες

30Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Παρ 24 Μαρ 2017, 02:26

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Μεγάλη νίκη! Συγχαρητήρια στην ομάδα, αν και στο τέλος έκανε 9 λάθη σε 10 λεπτά.

Έχω καλό προαίσθημα για τη συνέχεια. Για να δούμε...

31Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Παρ 24 Μαρ 2017, 02:30

Tcixlas

Tcixlas

 

έχασαν προβάδισμα σχεδόν 20 πόντων ξερω γω ρε

32Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Παρ 24 Μαρ 2017, 13:58

Hawkins

Hawkins

 

στο τελος της τριτης περιοδου ημασταν μπροστα για 17 ποντους και σε 5 λεπτα στην τεταρτη η διαφορα επεσε στους 6,ο μπουρουσης εκανε τρια συνεχομενα λαθη στην επιθεση και εριξαν την διαφορα στους 10 και μετα σειρα πηρε να κανει μαλακιες ο φελντειν αλλα ευτηχως πετυχαμε και σε κακο βραδυ τον μπομπουα οπου αστοχησε σε σημαντικα σουτ και ευτηχως ο τζειμς εβαλε σερει 6 ποντους σε κρισημα σημεια και μας εσωσε 
οποιος ειδε το ματς και διαβασε τα ποστ μου θα διαπιστωσε ποσο αχρηστος ειναι ο μπουρουσης,ουτε τον ντιοπ δεν μπορουσε να ποσταρει και την εδεινε στο τριποντο μακραν το χειροτερο 5αρι στην ευρωλιγκα και η μαλακια ειναι οτι εχει κλειστο διετες...

λοιπον βγαλτε κομπιουτερακια
μπορουμε να παρουμε το πλεονεκτημα εδρας αλλα δεν εξαρτατε απο εμας αλλα απο το παιχνιδι ρεαλ-φενερ την επομενη βδομαδα αν η ρεαλ κερδισει και η μπασκονια κερδισει και να χασει ο παναθηναικος απο tsska ειναι 4ος!!! γιατι σε τριπλη ισσοβαθμια της εχει και της δυο και το μονο που θα απομενει νικη με μακαμπι και βγηκε 4ος

33Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Παρ 24 Μαρ 2017, 14:43

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Καλύτερα να χτυπήσουμε το εντός έδρας. Μπορεί η Μακάμπι να είναι αδύναμη φέτος, αλλά στην έδρα της δεν κερδίζεις εύκολα ποτέ. Βασιζόμαστε στην εντός έδρα νίκη της Ρεαλ που είναι πολύ πιθανό αποτέλεσμα. Τίποτα δεν έχει τελειώσει, αλλά αν για παράδειγμα είχαμε κερδίσει μία ακόμη ομάδα, τώρα θα είμασταν σχεδόν σίγουροι πως θα πάμε 4αδα. Με το ΑΝ όμως δε γίνεται τίποτα. Μπορούμε να παρουμε διπλό, αλλά όχι να αποκλείσουμε Ρεαλ ή ΤΣΣΚΑ. Τους άλλους 2 τους "έχουμε".

34Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Παρ 24 Μαρ 2017, 20:56

Santouryuu

Santouryuu

 

χαλαρωστε, θα κανουμε δυο νικες και στα τετοια μας!

35Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Παρ 24 Μαρ 2017, 22:26

Tcixlas

Tcixlas

 

λοιπόν 2 νίκες, μόνο αυτό δέχομαι... εγώ είμαι παναθηναικός μεγαλωμένος με αστέρια... προκρίσεις που ευθύνονται σε οριακές ήττες και ισοβαθμίες δεν είναι για μένα... 2 νίκες μονο και φύγαμε F4

36Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Σαβ 01 Απρ 2017, 00:20

Tcixlas

Tcixlas

 

αυτός είναι παναθηναικός

37Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Σαβ 01 Απρ 2017, 00:25

Hawkins

Hawkins

 

πφφ τλος καλο ολλα καλα ειχα αγχωθει πολυ στο ματς στην ισπανια

τωρα και να χασουμε στο ισραηλ αν η μπασκονια νικηση στη βιτορια την σαλγκιρις βρεξει χιωνησει ειμαστε 4η

38Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Σαβ 01 Απρ 2017, 00:27

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Συγχαρητήρια στην ομάδα!

Πιθανότατα θα παίξουμε με τη Μπασκονία με πλεονέκτημα και ο Ολυμπιακός με τη Φενέρ. Όλα είναι στο χέρι μας, αλλά τίποτα δεν είναι εύκολο. Η Μακάμπι δε θα παραδοθεί στο γήπεδό της. Πρέπει να είμαστε απόλυτα συγκεντρωμένοι!

Συγχαρητήρια και πάλι. Μπορούμε F4 φέτος. Στην αρχη της χρονιάς ούτε που θα το συζητούσαμε, αλλά έγιναν σωστές κινήσεις..

Έλα λίγο να θυμηθούμε ποιοί ειναι οι καλύτεροι...

39Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Σαβ 01 Απρ 2017, 00:29

Tcixlas

Tcixlas

 

λοιπόν δε θα χάσουμε στη μπασκόνια και δε θα χάσουμε γιατί χρειάζεται σερί για να πάμε με ηθικό στο F4

40Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Σαβ 01 Απρ 2017, 01:02

Hawkins

Hawkins

 

υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να δωσει το ματς η ρεαλ στην εφες για να στειλη την φενερ με την tsska

41Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Σαβ 01 Απρ 2017, 01:44

Tcixlas

Tcixlas

 

μπορεί και να το κάνει, κι εκεί είμαστε 2 ελληνικές f4 με real και μάλλον csska εκεί θα γίνει ματονίνι

42Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Σαβ 01 Απρ 2017, 02:20

Santouryuu

Santouryuu

 

Τα'λεγα ο γουρλης!

Το ειχα προαισθημα, οπως τοτε που γαμησαμε ιντερ, ενω μας ειχαν ξεγραμενους, εγω ειχα κανει τα χιλιομετρα της ζωης μου να παω μεατσα xD

43Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Σαβ 01 Απρ 2017, 02:29

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ έχω πει θέλω 2 νίκες... όχι μια :D

44Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Σαβ 01 Απρ 2017, 02:30

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Δε θα το κάνει αυτό η Ρεάλ. Θα κερδίσει.

Παναθηναϊκός-Μπασκονία και Ολυμπιακός-Φενέρ τα ζευγάρια των ελληνικών ομάδων.

45Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Κυρ 02 Απρ 2017, 00:17

Hawkins

Hawkins

 

η ρεαλ προπερσι εκατσε και εχασε τελευταια αγωνιστικη στην ισπανια απο την σαλγκιρις για να μην παιξει με παναθηναικο και επεσε πανω στον γαυρο αν την συμφερει λοιπον θα κατσει και να χασει

βεβαια τωρα που το σκεφτομαι η ρεαλ στο φαιναλ φορ θα παιξει με τον νικητη του ζευγαριου του παναθηναικου...η τσσκα με την φενερ μπορουν να βρεθουν και στον ημιτελικο οποτε ισως αυτο το σεναριο να μην ισχυει τοσο αν νικηση η εφες θα νικηση γιατι το αξιζε

ελπιζω παντως να μην πεσουμε σε εφες εχει το καλητερο ρεκορ στον δευτερο γυρω και μας εχει δυσκολεψει παρα πολυ στα 2 παιχνιδια που παιξαμε μην ξεχναμε οτι στο οακα κερδισαμε λογο της βλακειας που εκαναν στο τελος

46Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Κυρ 02 Απρ 2017, 23:10

Tcixlas

Tcixlas

 

για τον καλάθη τι έχεις να πεις χοκ?

47Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Δευ 03 Απρ 2017, 00:49

Hawkins

Hawkins

 

Τι να πω καλός παίχτης​ όχι ομως για τόσα λεφτά που μαζί με την εφορια πάει 2.8 μυρρια...
Με λιγοτερα λεφτά φέρνεις γουαναμεικερ

48Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Δευ 03 Απρ 2017, 00:52

Tcixlas

Tcixlas

 

συγκεκριμένα έλεγες πούλο, και δεν κάνει.... προχτές ήταν αν όχι ο καλύτερος, πάρα πολύ καλός!!! συνολικά μιλάω


επίσης συμφωνώ για την αξία του, αλλά θα πέσει το συμβόλαιο αναγκαστικά δεν τον παίρνουν πουθενα΄με τόσα, χάρη του κάνει ο ζάκιας

49Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Δευ 03 Απρ 2017, 01:40

Hawkins

Hawkins

 

κοιτα πουλο ελεγα γιατι φιλε  απο αρχες ιανουαριου μεχρι το ματς στην μπασκονια τον επαιζε ηταν ο μοιραιος της ομαδας καθε φορα,νικαγε η ομαδα και παλη ηταν αρνητικος...για εμενα και να συνεχιση ετσι  παλη θα θελω να φυγει γιατι στερει την θεση απο εναν πολυ καλο παιχτη και γιατι αυτη ειναι η καλητερη του χρονια θα την επαναλαβη ομως και του χρονου? καλητερα να μην το ρισκαρουμε να αγορασουμε σλουκα ή να φερουμε εναν παιχταρα μαυρο...γουαναμεικερ 1.7 περνει στην νταρουσαφακα που και ασσιστ μοιραζει και ειναι απο τους πρωτους 5 σκορερ της διοργανωσης και δεν κρυβετε στα δυσκολα
ηρθε η στιγμη που θα χρειαστουμε τον μπουρουση παρα πολυ...χρειαζομαστε ποντους απο το 5αρι αν θελουμε να παμε τελικο ο τυπος προσπαθη και δεν σταυρωνει καλαθη

50Euroleague - Σελίδα 2 Empty Απ: Euroleague Δευ 03 Απρ 2017, 04:23

Santouryuu

Santouryuu

 

Ο μπουρουσης ειναι τραγικος.

Ο καλαθης να μεινει, του ελειπε ο γκισταρος, τωρα γαμαει και δερνει.

Αυτος ο νικολς τι ρολο βαραει;

Επισης ανανεωση πασκουαλε για 100 χρονια... Τον αγαπω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης